Opinie o hotelu GF Fanabe Costa Sur
Hiszpania / Teneryfa

GF Fanabe Costa Sur: basen

• Bliskość jednych z najpopularniejszych plaż w regionie: Fanabe (500 m od hotelu) oraz Duque.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniklub, opieka nad dziećmi, sala gier.
  • Bogata oferta rekreacyjna: pole do minigolfa, boisko do koszykówki, stół bilardowy, 3 baseny, wypożyczalnia samochodów.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku (odpłatnie): okoliczny klub żeglarski El Pris - sporty wodne, wycieczki łódką.

franco
    Pobyt: Październik 2008

dobry hotel , niezła wyżerka ( przy opcji HB - zupełnie wystarcza) słabą stroną są animacje - jakieś bingo w którym nie wiadomo o co chodzi , program wieczorny zaczyna się późno i jeszcze z opóźnieniem - wycieczki najlepiej zamawiać juź w Polsce - wystarczy w wyszukiwarce wpisać wynajem samochodów na tenerefie - otworzą się polskie strony - facet (Polak) wynajmujący samochód od razu sprzeda z rabatem bilety na inne imprezy ( np. Loro Park).Brak dostępu do lodówki - trzeba zamówić min. 10 ich napoi by otwarli lodówkę - zamknięta na klucz .Na przeciwko hotelu jest Tani HIPERDINO - market spożywczy - wóda tania jak na wolnocłowej - na teneryfę wódka w Free schopach na lotnisku w Warszawie jest tańsza niż do krajów UE ,

marag
    Pobyt: Wrzesień 2008

Pobyt: Sierpień 2008

Magdalena, Artur

Cudowne wakacje!!! Polecam Gorąco!!!!!!!

rosa rosaunia

Pobyt: Lipiec 2008

Pobyt: Czerwiec 2008

Hotel fajny tylko w wiekszości przypadków serwowane posiłki były niesmaczne. Plac zabaw dla dzieci też pozostawiał dużo do życzenia. Czystość w hotelu na 6 , co dziennie pokój wysprzątany na błysk, w tym zawsze otrzymywalismy czyste ręczniki. Basen duży z wydzielonym miejscem dla dzieci. Rozczarowani jedynie bylismy z zachowania rezydentki biura holidey eco (szczupła brunetka). Bardzo niemiła

Cezary

k.b
    Pobyt: Czerwiec 2008

Wszyscy chwalą posiłki, a wg mnie były one dużo poniżej poziomu, który prezentują hotele na Teneryfie czy ogólnie w Hiszpanii. Szczerze mówiąc zastanawiałam się co tam jadły dzieci... Chyba McDonalda, który znajduje się w pobliżu. Wybór owszem był spory, ale w porównaniu do tego co już widziałam w innych miejscach to bardzo bardzo ubogo. Zwłaszcza jeśli chodzi o świeże warzywa, owoce. Jeśli chodzi o pokoje... Polacy są zakwaterowani w pokojach na parterze przy recepcji. I jeśli dostanie się widok na basen to super, ale są to przypadki jednostkowe. Polacy w tym hotelu mają widok na kort tenisowy oraz co gorsze na boisko do piłki nożnej/koszykówki. I wszytsko byłoby ok, gdyby nie fakt, że zasypia się i budzi się z dźwiękiem piłki uderzającej o metalową siatkę!!! To na prawde może denerwować. Kolejna rzecz pokoje znajdujące się na parterze od strony kortu oraz boiska charakteryzują się tym, że nie ma tam odrobiny prywatności... Odsłonięta zasłona sprawia, że każdy kto przechodzi obok, mimochodem patrzy się w Twoje okno... Na szczeście w pokoju spędza się mało czasu. Basen. Jak już ktoś wspomniał nagminne rezerwowanie leżaków. Bardzo bardzo nie chciałam również tak postępować,, jednak i mi się to udzieliło po tym jak o godz 11 przyszłam na basen i nie mogłam znaleźć żadnego wolnego leżaka, mimo iż ludzi na basenie była dosłownie garstka. ale chyba takie już urok większości małych hoteli. Ogolnie basen super. Woda cieplutka. Brodzik dla dzieci spory. Położenie. Do plaży mały kawałek. Pod górkę, ale na prawdę jak na Teneryfe to odległość nie duża. Idąc na plaże jakieś 5 min. Wraca się pod górkę może jakieś 10 min. Wzdłuz wybrzeża ciągnie się promenada. Sklepy, restauracje. Przy hotelu centra handlowe. Zaraz obok hotelu, dosłownie przez ulice znajduje się supermarket. Praktycznie wszystko tam można znaleźć. Ogólne wrażenia. Było bardzo fajnie, ale to chyba bardziej zasługa towarzystwa. Hotel w porządku, ale na pewno drugi raz tam nie pojadę. Tyczy się to również miejscowości Costa de Adeje. Gorąco polecam miejscowości znajdujące się obok : Playa de Americas oraz Los Christianos, dużo więcej atrakcjii, zwłaszcza dla młodych ludzi. Costa de Adeje jest zdecydowania najspokojniejszą miejscowością. Restauracje zamyka się tam o 00;00. Barów, klubów praktycznie nie ma... To moja subiektywna opinia. Na pewno należe do osób wymagających, jednak potrafię również docenić. I tak największym minusem było jedzenie a największym plusem położenie hotelu (obok pętla autbusowa)!!! Polecam hotel ale tylko dla osob szukających odpoczynku w zaciszu:) Pozdrawiam

julia andrzejewska
    Pobyt: Czerwiec 2008

Hotel jak w opisie, jedyne co trzeba dodać to wspaniałe jedzenie. No i Teneryfa, zachwyciła mnie po prostu.