Opinie o hotelu Globales Palmanova Palace
Hiszpania / Majorka

Globales Palmanova Palace: basen

• Do przepięknej, malowniczej piaszczystej plaży ok. 250 m.
  • Atrakcje i rozrywka dla dzieci: brodzik, mini disco, animacje.
  • Świetne możliwości komunikacyjne: ok. 200 m do przystanku autobusowego.
  • Dogodne położenie: do centrum miasta ok. 250 m, zaś lotnisko ok. 25 km od hotelu.

Natalia Ł.
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety - dbają o czystość - bardzo dobre jedzenie (co dziennie starali się aby kilka posiłków do wyboru było nowych) - snak bar w który jest otwarty od 10-18 - lunchboxy (można w dzień wcześniej zamówić darmowy lunchbox jeśli jedzie się gdzieś na wycieczkę czy po prostu na cały dzień na plaże) - miła i pomocna obsługa hotelu - codziennie sprzątany pokój
    • Wady - nie polecam kupować internetu w hotelu nie dość że za cały tydzień trzeba zapłacić 20 euro to był bardzo niestabilny i słaby. Lepiej zainwestować kartę sim za 15 euro z 1,5 giga gdzie nie porównywalnie lepiej będzie internet chodził. - łazienki są trochę brzydsze niż na zdjęciach szczególnie wanna która nie zachęcała do kąpieli tylko co najwyżej do szybkiego prysznicu - łóżka małżeńskie są to 2 pojedyncze łóżka połączone ze sobą w taki sposób że bardzo łatwo można było przez przypadek odsunąć się od siebie - ściany jak to bywa w hotelach są zbyt cienkie 2 razy ciągu 7 dni o 3 w nocy sąsiedzi za ścianą obudzili nas głośnym zachowaniem.

Ogólnie wyjazd bardzo udany, Hotel bardzo fajny tylko zdjęcia z hotelu są dość mocno z retuszowane i nie wiem skąd zdjęcia z łazienek ale nasza na pewno tak nie wyglądała jak na zdjęciu. Pod względem wystroju to mocne 3 gwiazdki co najwyżej. Natomiast jedzenie i obsługa jak najbardziej na 4 gwiazdki zasługują. Było by 10/10 gdyby w pokojach były normalne łóżka małżeńskie lub przynajmniej tak połączone 2 pojedyncze aby nie odsuwały się od siebie oraz bardzo drogi internet który za tą cenę nie miał nic wspólnego z komfortowym korzystaniem z niego (darmowe hotspody w Palmie lepiej chodziły). Jeśli kiedyś wrócimy na Majorkę to na pewno mocno rozważymy aby wrócić znów do tego hotelu ;)

• Zalety - dobre jedzenie - blisko plaży - spokój i cisza
    • Wady - mały basen (tak jak widać na foto, ale my stawialiśmy na plaże)

Byliśmy wraz z mężem w tym hotelu pod koniec lipca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego urlopu. Hotel bez zarzutów - czysty, zadbany, pokoje sprzątane codziennie, bardzo miła obsługa. Jedzenie przepyszne. Smaczne drinki i przekąski. Na jadali klima. Internet 30min codziennie za darmo. Trochę mały basen, ale my i tak stawialiśmy na plażę. Na basenie brak muzyki, kiepskie animacje - nam na tym nie zależało, ale kto co lubi :). Z hotelu nad morze szliśmy ok.5min, bardzo szybciutko. Polecamy z Polski wziąć własny parasol na plażę - te serwisowe parasole są małe i drogie. Dlatego mnóstwo osób posiada własne, przywożąc ze sobą lub kupując na miejscu. Polecamy również zabrać jakieś wodne pontony, materace -są bardzo popularne, szczególnie jak są fale to można się świetnie pobawić :). Proszę równiez zwracać uwagę na meduzy bo czasem są, nas poparzyła delikatnie. Woda w pierwszym momencie nie wydawała się ciepła, ale później już nie mieliśmy takiego wrażenia. Nie odczuwało się kompletnie gorąca, ale warto mieć kapelusz na głowie. Palma Nova to bardzo spokojna miejscowość, ale dla młodych osób niedaleko (20min pieszo) znajduję się imprezowa miejscowość Magaluf. Polecamy wizytę w klubie BCM, wejście co prawda drogie bo ok.40euro ale w środku jest allinclusive :). Polecamy również wycieczkę do Palmy. Odradzamy wizytę w aquarium w Palmie ...... nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii... Strata kasy... Bardzo nieciekawe i brzydkie, bez szału. 1000razy ładniejsze jest afrykanarium we Wrocławiu. A na Majorkę na pewno wrócimy :).

• Zalety W miarę fajnie polozony
    • Wady Hotel dla emerytów z Anglii i ludzi w podeszłym wieku!

W hotelu bylem w okresie wakacji wersja All. hotel bez ducha ,...nie żyje totalnie tylko emeryci z UK , kilka osób na wózkach reszta o laskach ledwo ruszających się !!! itp. bark baru na zewnątrz !! , brak muzyki przy basenie , animacje dla upośledzonych lub głuchoniemych w dodatku wewnątrz budynki nagłośnienie dramat ! , . leżaki i basen miedzy budynkiem a skarpa słonce operuje przy basenie góra parę godz. reszta cień cień . Ogólnie Hotel nie dla młodych ludzi ODRADZAM. Opieka rezydenta z wakacje pl ograniczyła się do tego , żeby nie dzwonić nie przeszkadzać bo pani jest przewodnikiem wycieczek jeszcze i może być zajęta !. tak nam na pierwszym spotkaniu oznajmiła .W hotelu pełno rozdartych dzieci pomimo ze hotel i wakacje pl piszą ze od 16 roku. Ogólnie na Majorce byliśmy 5 razy wiec mam wyrobione zdanie ten hotel ROZCZAROWAŁ zupełnie .

Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety blisko na promenadę i paże, dobra baza wypadowa, dobre i urozmaicone jedzenie, bardzo dobra obsługa, czystość, ok. 25 minut od lotniska

W pobliżu hotelu promenada do Magaluf z fantastycznymi widokami. Ładne, piaszczyste plaże, czysta woda, leżaki płatne 13,5 euro/ dzień, są prysznice i toalety.

Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety różnorodność posiłków, czystość, brak dzieci
    • Wady brak bezpośredniego dostępu do plaży

Hotel bardzo ładny, zawsze wszędzie czysto, strefy ogólnodostępne sprzątane na bieżąco. Basen może i jest mały w stosunku do wielkości hotelu, ale przy pełnym hotelu średnio znajdowały się w nim 3 osoby, więc wielkość nie stanowiła problemu. Leżaków nigdy nie brakowało, nie trzeba było wstawać wcześnie rano i ich rezerwować. Jedzenie urozmaicone, zawsze można było znaleźć coś dla siebie. Oprócz 3 posiłków otwarty był snack bar między posiłkami gdzie było dużo różnych przekąsek. Jedynym minusem była dla mnie brak bezpośredniego dostępu do plaży. Animacje po angielsku, ale bardzo fajne. Jeżeli ktoś chce odpocząć w ciszy to polecam hotel ze względu na brak dzieci.

Paweł i Krycha
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety goście 16+, dobre jedzenie, miła obsługa
    • Wady położony przy ulicy

Hotel położony jest przy powiedzmy głównej ulicy (jedna strona). Nie jest to może duża wada, ale ciężko się przyczepić do czegoś innego. Ktoś napisał o małym basenie - prawda, szczególnie, że sam hotel raczej mały nie jest. Nas interesowała tylko plaża. W hotelu spokój, dobre jedzenie, uprzejmi pracownicy.

Gosia
    Pobyt: Czerwiec 2005

hotel dla wymagających gości,cisza i spokój gdyż n ie ma dzieci.Trochę mały basen i za mało lezaków, które najlepiej rezerwować przed sniadaniem.Wśrod gości mało Polaków.Animacje w języku angielskim i francuskim.

magdalena
    Pobyt: Lipiec 2005

Hotel bardzo ładny, dogodnie położony, do publicznej plaży około 300 metrów/ leżaki i parasole dodatkowo płatne/. Jedzenie wyśmienite,urozmaicone, od krewetek do pizzy i frytek, każdy znajdzie coś dla siebie. Doskonałe napoje i przeróżne alkohole do wyboru w ramach opcji all inclusive. Animacje na 6!!! Jedyny minus to niewielki basen hotelowy i zbyt mało leżaków.Hotel doskonały dla osób, które chcą wypocząć z dala od krzyków dzieci, gdyż przeznaczony jest dla osób od 16 roku życia.Gorąco Polecam wymagającym klientom. Proponuję wybrać się na wycieczkę do Valdemossy:)))