Opinie o hotelu Gloria Palace
Hiszpania / Gran Canaria

Gloria Palace

• Duma hotelu - jedno z najnowocześniejszych centrów thalassoterapii w Europie, o powierzchni ok. 7 tys. m2.
  • Basen Chill Out na tarasie z wydzieloną częścią dla nudystów (na ostatnim piętrze).
  • Znakomite miejsce na komfortowe rodzinne wczasy: wygodne pokoje rodzinne, atrakcje sportowe i miniklub.
  • Atrakcyjne położenie: w spokojnej części San Agustin, tylko 2km od centrum pełnego życia i rozrywek kurortu Playa del Ingles.
  • Wylot z Katowic 2 posiłki
  • Wylot z Warszawy - Chopin 2 posiłki

Sylwia
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety baseny, wieczorki animacyjne, wifi, konkursy
    • Wady wnętrze pokoju, dodatkowo płatne leżaki na 9 piętrze

Usytuowanie hotelu bardzo dobre, dostęp do komunikacji i taxi, można skorzystać i wybrać się na wycieczkę do innego miasta. Piękne widoki na ocean i na miasto. Extra wieczorki animacyjne, można spędzić miło czas popijając napoje owocowe lub alkoholowe, do woli . Bardzo miła obsługa, Posiłki dla każdego niejadka!!!!do wyboru!!! Bardzo miło spędzony czas, polecam!

ptm
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Obsługa, Posiłki, Czystość, Ogólne wrażenie.
    • Wady Położenie w bardzo spokojnej okolicy, plusem bliskość przystanku autobusowego z którego można szybko dojechać w inne, ciekawsze miejsca.

Doskonały hotel. - Świetna praca obsługi, widać było że się starają i ciężko pracują. - Pokój duży, zadbany, czysty z fajnym balkonem i widokiem na ocean (4 piętro). - Kuchnia naprawdę smaczna a posiłki ciepłe. - Animacje bardzo fajne, pokazy magików, akrobatów, tancerzy. - W hotelu przewaga gości z Hiszpanii, Anglii i Francji - ciekawe że przy pełnym obłożeniu w hotelu przebywało prawdopodobnie ok 1000 gości a nie było tłoczno ani w restauracji ani przy basenie. - Basen jeden duży drugi mniejszy połączony z brodzikiem. Na dachu jeszcze dodatkowy basen ale bardziej dla gości spa i chyba trzeba było zapłacić za leżak ale kąpać się można za darmo. - Ze spa nie korzystaliśmy. - Pobliska plaża w porządku - 100% piasku, woda ok 22 stopni, bardzo przyjemna. Fale wiadomo jak na ocenie większe. - Do super plaż Playa del Ingles i Maspalomas parę kilometrów, można podjechać darmowym hotelowym autobusem (mogły by jednak jeździć częściej niż 3-4 razy w ciągu dnia) Można też podjechać miejskim autobusem albo taxi. - Jedynym o co można się przyczepić to miejscowość San Agustin która jest po prostu kiepska. W głównym centrum handlowym mijanym po drodze na lokalną plażę parę sklepów i knajp ale niezbyt zachęcających. Poza tym jeden niebrzydki park i właściwie tyle... Wielka szkoda że nie ma fajnych knajpek z lokalnym albo hiszpańskim jedzeniem ale to już problem całej okolicy Maspalomas.

Krzysiek
    Pobyt: Czerwiec 2012

DVC
    Pobyt: Maj 2011

Hotel choć nie najnowszy to jednak z wielką klasą.Widok z balkonów na ocean, ogród z basenami o.k.,fajny klimacik wieczorem na dachu(chillout bar z basenem), pokoje o.k., jedzenie pyszne i duży wybór.Plaże w San Agustin (ok. 800 m) skromne, ale ujdą, bezpłatny bus do super plaż Playa Del Ingles i Maspalomas.Spokojna okolica, niedaleko centrum handlowe z marketem Spar oraz kilka fajnych knajpek (tawerna grecka lub kanaryjska Bodega La Riojana).Nocne życie w Playa Del Ingles (taxi 3-5 euro).W czerwcu przepiękna pogoda ok 25 st., wyspa niesamowita, koniecznie trzeba wypożyczyć auto (np. Corsa za 25Euro, 0,90 Euro/1L ON!!!).Polecam zobaczyć Puerto De Mogan,Las Palmas,Teror,szczyt Pico de Las Nieves oraz plażę Amadores.

krystynakk
    Pobyt: Październik 2011

Hotel SUPER. Polecam .

KRIS
    Pobyt: Czerwiec 2011

Właśnie wróciliśmy z tego super hotelu. Ogólne wrażenie dobre,posiłki,basen plaże,hotel,drinki...itd. Kelnerzy szybko obsługują.Plaża blisko hotelu,zarówno na pozostałe plaże dostać się można hotelowym,bezpłatnym busem. Przy basenach nie ma tłoku,zarówno jak i przy basenie. Byliśmy z Itaką.Wszystko było jak miało być. Grand Canaria super.Polecamy wycieczkę gran tour,na której można zwiedzić wszystko co najważniejsze. Zdecydowanie polecam ten hotel. Na pewno wrócimy na którąś z innych hiszpańskich wysp.

genewa
    Pobyt: Czerwiec 2011

Poprzednia opinia wyszła bardzo krytycznie, jednak prawda jest taka, ze hotel, obsługa, czystość oceniam bardzo wysoko. Jednak wymagania klientów są rózne, dlatego starałam się obiektywnie ocenić. Ja z przyjemnością tam wrócę.

genewa
    Pobyt: Czerwiec 2011

Hotel bardzo duży.Jednak nigdy nie było tłoku ani na basenie, ani podczas posiłków. Hotel czysty,odnowiony, oddalony nieco od plaży jedak kursują busiki bezpłatne dowożące plażowiczów na plaże.Ogólne wrażenia bardzo dobre.Obsługa bardzo miła. Jesli zależy Państwu na rozrywkach, to niestety są one nieco oddalone, ale taksówki są bardzo tanie. Polecam, byłam tam z synem 14-letnim i jestesmy bardzo zadowoleni.

TOMASZ DUDEK
    Pobyt: Maj 2011

BYŁEM WRAZ Z MAŁŻONKĄ OD 29 CZERWCA DO 6 LIPCA 2011 NAPISZE TYLKO TYLE NAJPIĘKNIEJSZA Z WYSP KANARYJSKICH HOTEL REWELACJA POLECAMY :)

Konstanty xx

Niestety my nie mieliśmy widoku na plaże i ocean. Pokój przestronny, z balkonem (mini bar i sejf płatny ). Łazienka z prysznicem. Wspaniałe baseny w tym jeden na dachu. W ciągu dnia i wieczorem animacje, trzeba przyznać że były całkiem niezłe. Personel bardzo dobry. Kelnerzy, barmani bardzo okej. Pokojówki nawet bez łapówki sprzątają tak jak trzeba. Jedzenie urozmaicone nie musieliśmy dojadać po za hotelem. Do plaży idzie się dosłownie 5 minut.