Opinie o hotelu Groń Placówka
Polska / Tatry i Podhale

Groń Placówka

Dora

• Zalety Położenie blisko Zakopanego i duży parking
    • Wady Brak programow telewizyjnych mimo ze w ofercie sa,tv stare kineskopowe!! obraz fatalny.Brak czajnika w pokoju i lodówki nawet malutkiej.Zima nuda brak w okolicy szlaków do zwiedzania, nawet chodnika do spaceru.wszędzie trzeba podjechać.Sciany cienkie wszystko slychac. Nie wygodne góralskie krzesełka w pokojach.W pokoju "koty" kurzu i nie tylko warto by lepiej sprzatac za tą cenę. Jedzenie sniadania w miarę ok choć wydaje sie odgrzewane z dnia poprzedniego, stale to samo.Obiady porażka, codziennie mięso, często twarde,surówki te same mało doprawione jedzenie.Jedynie zupy sa do zjedzenia.Nie ma wyboru jedzenie podawane na talerzach.Biorac pod uwagę ze brak we wsi jakielkowiek alternatywy lokalu gastronomicznego lub porządnego sklepu to porażka. Za bilard też się płaci dodatkowo za godz. Kulig to tylko przejażdżka po okolicy.

Byliśmy w okolicach świąt, jesteśmy zawiedzeni zupelnie inaczej wyobrażaliśmy sobie tu pobyt

Grażyna z Łodzi

Polecamy! Pyszne jedzenie komfort i wygoda Pozdrawiamy kucharki a szczególnie p.Hele i p. Jadzie które codziennie dbały by nasze brzuszki były zadowolone i pełne.

Grażyna z Łodzi

Super obiekt :) Jedzenie , obsługa , komfort wszystko na plus Pozdrawiam panie kucharki , które codziennie dbały aby nasze brzuszki były zadowolone i pełne a szczególnie p.Hele i p.Jadzie. Polecam

Edyta
    Pobyt: Kwiecień 2018

Byłam wraz z rodzinką na Wielkanoc 2018 bylo wspaniale ! Malowanie jajeczek, biesiada, a o przejazdzce wozami konnymi w celu poświęcenia koszyczków nie wspomnę! Świetne domowe jedzenie , obsługa miła i pomocna. Napewno tam wrócę :)

Było głosno, czułam się jak na koloniach. trzaskanie drzwiami, granie na trąbkach, okrzyki z placu przed budynkiem. smierdzi dymem z komina. żadnych atrakcji. wszędzie trzeba podjechać, wypożyczalnia rowerów płatna w ośrodku. Basen nieczynny. nie do pomyślenia ze można łączyć wczasy rodzinne z koloniami czy obozami dla dzieci. koszmar Jeśli ktoś lubi przepychanie się po schodach i wieczny gwar i krzyki oraz ośrodek jako baza wypadowa samochodem po 40 km dziennie to jest to dla nich ośrodek ja nie skorzystam więcej nigdy

Ewa Pierzga
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety położenie, czystość, domowa kuchnia, duży parking, personel, basen zewnetrzny, boiska do gry dla dzieci

Pobyt zaliczam do bardzo udanych. Byliśmy w wakacje razem z dziećmi i polecamy wszystkim. Mieliśmy pokój 5 osobowy. Pokój duży, czysty, ręczniki i mydełka w pokoju - wymieniane na życzenie, albo co 2/3 dni, łazienka czyściutka i duża, jest gdzie położyć przybory toaletowe. Łóżka wygodne - jest łóżko małżeńskie w pokoju i pojedyncze. Pościel biała - dla niektóych ma to duże znaczenie. TV w pokoju, czajnik. Na śniadanka schodzi się na parter. Śniadania świetne, duża różnorodność i widać, że panie się bardzo starają. Do tgo dla dzieci płatki z mlekiem, a do obiadu ciasto domowe, albo jakiś inny deser. Parking przy ośrodku jest duży. Do tego są chyba 2 boiska sportowe - jedno do piłki nożnej, a drugie plażowej. Basen zewnętrzny, plac zabaw dla dzieci i zadaszony grill. Można też skorzystać z grilla przenośnego. Ogólne wrażenia z pobytu bardzo pozytywne i na pewno wrócimy tutaj jeszcze.