Opinie o hotelu H-Top Calella Palace & Spa
Hiszpania / Costa Brava

H-Top Calella Palace & Spa: basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub, animacje, brodzik.
  • Atrakcyjne położenie: w jednym z najbardziej znanych kurortów na Costa Maresmeb - Calelli, ok. 300 m od centrum z restauracjami
  • Rozrywka: dzienne i wieczorne animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, pokazy artystyczne - flamenco, muzyka na żywo.
  • Tylko 450 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.

Jacek

• Zalety położenie , obsługa, jedzenie, atrakcje hotelu
    • Wady dla mnie brak

Hotel godny polecenia dla ludzi którzy naprawdę chcą odpocząć na urlopie a nie tylko wybrzydzać i marudzić. POLECAM. Pobyt wrzesień 2018

Wojciech

• Zalety pyszne jedzenie, trzy jacuzzi na dachu, wspaniałe widoki z balkonów, czyste pokoje, blisko centrum i plaży
    • Wady płatne Wi-Fi, brak polskich kanałów w TV, zamieszanie z kartami do all inclusive, przydałby się remont

Na wstępie mojej wypowiedzi chciałbym zaznaczyć, że za wycieczkę zapłaciłem 898 złotych za osobę z all inclusive, 7 dni, wylot z Wrocławia 9.06.2018r. Moim zdaniem hotel mimo, że wymaga remontu i nie należy do najnowszych jest jak najbardziej godny polecenia. Hotel położony jest blisko centrum, blisko plaży i przeróżnych sklepów, barów i restauracji. Do najbliższego i chyba najtańszego supermarketu Mercadona jest około 50 metrów. Jedzenie w hotelu było bardzo smaczne i w miarę urozmaicone. Dosłownie niczego nie brakowało. Gdy tylko coś się kończyło od razu było dokładane. Były świeże ryby, przeróżne mięsa, makarony, paella i wiele więcej. Dla każdego coś dobrego. Pokoje duże i czyste. Każdego dnia dokładnie sprzątane. Widok z balkonu piękny. Na góry. W hotelu znajdują się basen odkryty z brodzikiem dla dzieci, basen kryty z podgrzewaną wodą, sauna, siłownia, kryte jacuzzi z podgrzewaną wodą, a na dachu trzy jacuzzi z podgrzewaną wodą. Na dachu mieścił się również bar z napojami i sporo leżaków. Mimo mojego ogólnego zadowolenia moim zdaniem w hotelu przydałoby się zmienić kilka rzeczy. Pierwszą z nich byłyby karty all inclusive, które trzeba za każdym razem pokazywać obsłudze hotelu przy wejściu do restauracji, czy chęci napicia się czegokolwiek. Po przyjeździe do hotelu nie dostajemy opasek tylko właśnie karty. Na osobę przypada jedna czarna karta i dwie zielone. Czarną kartę należy okazywać przy wejściu do restauracji. W przypadku chęci napicia się czegokolwiek w barze należy okazać czarną kartę barmanowi i oddać w depozyt taką ilość zielonych kart jaką zamawiamy ilość drinków. Później, gdy zielone karty są w depozycie barmana możemy zamawiać napoje do woli po okazaniu czarnej karty i oddaniu kubków w takiej ilości jaką wcześniej zamówiliśmy. W przypadku nie oddania kubków barmanowi po skończeniu picia nie otrzymamy z powrotem zielonych kart. Bez zielonych kart nie zostaną nam wydane następne napoje. Więc trzeba pamiętać by je zabrać. To bardzo skomplikowane i nie jest w ogóle wyjaśniane przy zameldowaniu. Stwarza to niemały problem dla gości, aczkolwiek "koniec języka za przewodnika" i każdy sobie jakoś poradzi. Kolejnym minusem hotelu jest płatne Wi-Fi. 5 euro za dzień lub 1 euro za godzinę. Podsumowując cały pobyt uważam za bardzo udany. Chętnie jeszcze bym tam wrócił, szczególnie za te pieniądze.

Monika Balij

• Zalety Jacuzzi na dachu , miła obsługa , codziennie sprzątane pokoje , wygodne łużka , duży wybór na posiłkach oraz bardzo dobre jedzenie
    • Wady Cienkie ściany

Serdecznie polecam wakacje na Costa Brava w Calella Palace Hotel ponieważ dostajemy gwarancje świetnego hotelu w cudownej lokalizacji. Dużą zaletą hotelu jest zagospodarowanie dachu, można tam znaleźć leżaki oraz jacuzzi. Na dużą uwagę zasługuje też jezdnie które jest różnorodne bardzo dobre oraz zawsze ciepłe i świeże .

Grzegorz

• Zalety brak
    • Wady brzydkie pokoje monotonne jedzenie system kart

nie polecam, hotel zasluguje max na 2 gwiazdki obsluga bardzo nie mila

Janusz Czapliński

• Zalety Położenie w ładnej dzielnicy, do tego obok nowy supermarket Mercadona.
    • Wady Mimo ,że obfite to monotonne posiłki - praktycznie każdego dnia to samo

Pobyt fajny ,sam hotel ogólnie też a uwagi o ścianach z papieru , to przesada.Nie zgadzam się z czytanymi wcześniej opiniami o trudach dotarcia do plaży , to krótki spacer ulicami z ogromną ilością sklepików.W mojej ocenie minusem jest monotonne jedzenie, praktycznie bez potraw regionalnych.Za to nowo otwarty supermarket Mercadona,przy sąsiedniej ulicy, z dobrymi cenami to miłe zaskoczenie.

Natka

• Zalety Jedzenie bardzo dobre, położenie również - blisko do plaży i sklepików.
    • Wady Słabe wi-fi. Jedno hasło na pokój - jeżeli jedna osoba się zaloguje to drugą wywala itd. tzn trzeba logować się kilka razy na dzień. Minusem duże kolejki do 3 wind no i te windy są małe a ludzi dużo.

Jedzenie, obsługa na wysokim poziomie, panie w recepcji bardzo pomocne, tak samo kelnerzy. Czystość w pokojach również na plus oraz duże łóżka. Bardzo dobra lokalizacja hotelu - blisko sklepy, plaża, duży supermarket oraz parking, z którego wyruszają wycieczki np. do Barcelony. Ogólnie cena adekwatna do wczasów więc polecam:)

mery

• Zalety Położony w spokojnej okolicy, blisko do centrum , piekny widok z okien.
    • Wady Wymaga remontu, niezbyt czysty, płatne w-f.

Lokalizacja hotelu ok, położony w dość spokojnym miejscu, mały ruch a jednocześnie wszędzie blisko. Jedzenie monotonne , mały wybór ale głodnym nikt nie mógł chodzić . Pokoje wymagające lekkiego liftingu,łazienka wymiany armatury i poprawek po "złotej rączce", niezbyt dobrze sprzątane .Codziennie wieczorne gry lub zabawy.Pobyt przebiegł nawet przyjemnie, choć bez zachwytu.

Robert

• Zalety Nie wiele , może byliśmy za bardzo rozczarowani całością
    • Wady U obsługi ciężko z językiem angielskim a na dodatek jakby byli tam za karę , na szczęście spotyka się tam polaków w pracy. Jedna restauracja na tylu ludzi z automatami do picia. Na dodatek karty do których się ciężko przyzwyczaić. Pokoje nie były odnawiane od wieków. Gwiazdki przyznane dwadzieścia lat temu zostały do dziś , ale o remontach zapomniano . Jeden większy ale nie ciekawy basen. Dobrze że jest choć ten taras słoneczny . Tyle ograniczeń co w tym hotelu jeszcze nigdy nie spotkałem.

NIE POLECAM - za te pieniądze lepiej wybrać się do Grecji ,Bułgari czy krajów które walczą o klienta. kolejka w restauracji do napoi (tylko jeden automat). kawa i sok tylko na śniadanie. wifi dodatkowo płatne i się zrywa co 10 min. klimatyzacja tylko wieczorem gdy nie była już potrzebna. zimna woda w basenach. all inclusive trochę kuleje: system kart, drinki tylko soft . Oczywiście w Hiszpanii 4 gwiazdki to w rzeczywistości 2,5 gwiazdki. Jedzenie takie sobie i przetwarzane z dni poprzednich .Wszystko zależne od rodzaju wypoczynku. W snack barze bardzo okrojony wybór przekąsek 2 dzbanki wody do posiłku na cały hotel pomiędzy głównymi posiłkami.w basenie zimna woda .

Nati

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.. jedzenie, położenie ,pokoje. obsługa naprawdę na najwyższym poziomie. Z czystym sercem polecam :)

• Zalety Hotel blisko plaży i starego miasta. Pokój sprzątany codziennie, Żadnych kolejek po drinki.
    • Wady mało wind, słaby internet

Hotel blisko plaży i starego miasta. Kelnerzy i barmani bardzo mili. Pokój sprzątany codziennie, Żadnych kolejek po drinki. Miasteczko fantastyczne tak samo jak ich mieszkańcy. Polecam z całego serca. Piękne wakacje !!!!! Jedzenie fanastyczne