Opinie o hotelu H-Top Calella Palace & Spa
Hiszpania / Costa Brava

H-Top Calella Palace & Spa: basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub, animacje, brodzik.
  • Atrakcyjne położenie: w jednym z najbardziej znanych kurortów na Costa Maresmeb - Calelli, ok. 300 m od centrum z restauracjami
  • Rozrywka: dzienne i wieczorne animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, pokazy artystyczne - flamenco, muzyka na żywo.
  • Tylko 450 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.

BOŻENA
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Bardzo pomocna i zaangażowana obsługa. Wśród nich kilkoro mówi po polsku. Sympatyczni i uśmiechnięci. Urozmaicone, bardzo dobre jedzenie. Dobry pomysł że słonecznym tarasem na dachu hotelu.
    • Wady Ściany są chyba z tektury.

Mimo kilku minusów, pobyt mogę uznać za udany. Sam hotel jest taki sobie, czysty ale klimatyzacja działa tylko w godz. 14-24. Przed południem w pokoju bardzo gorąco. Mąż jest diabetykiem, był problem z przechowywaniem insuliny. W recepcji znaleziono rozwiązanie i przechowywaliśmy ją w barze. Bardzo zaangażowała się obsługa.Naprawdę rzadko się to zdarza. Fatalna jest natomiast akustyka.Nie udało się nam przespać żadnej nocy. Z jednej strony płaczące dziecko, z drugiej - balujące polskie małżeństwo. Nie jesteśmy malkontentami, w końcu każdy ma prawo być swobodny na urlopie. To jest ogromna wada hotelu. Ściany są chyba z tektury. Ale i tak najbardziej przeszkadzało nam skandaliczne zachowanie młodzieży z Niemiec. Obsługa próbowała ich spacyfikowa i tak policja gościła o północy. Dużym atutem tego hotelu są ludzie. To naprawdę dużo.

Eugeniusz z żoną Zofią.
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Super Hotel , w przystępnej cenie wyżywienie AL imponujące.
    • Wady Ok. 400 m od plaży. Dla zdrowych ludzi żaden problem.

Ogólnie ja i moja żona jesteśmy mile zaskoczeni pobytem w tym hotelu.

Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety taras słoneczny z jacuzzi na dachu, przestronne pokoje, położenie

Hotel bardzo dobry. Ogromne i wygodne łóżka. Codziennie sprzątany pokój (łącznie z wymianą ręczników). Ściany faktycznie dość cienkie, ale nie trafiliśmy na uciążliwych sąsiadów, więc mieliśmy spokój. Jeśli komuś przeszkadzają odgłosy imprezującej młodzieży polecam stopery do uszu (użyłam ich raz na cały pobyt). W hotelu poza basenami zewnętrznymi znajdował się także basen kryty, siłownia i sala zabaw dla dzieci. Bardzo przypadł nam do gustu taras słoneczny na 8. piętrze z mnóstwem leżaków, co najmniej 3 jacuzzi i barem. Z tarasu mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, co dla nas było dodatkowym atutem. Jedyne drobne zastrzeżenia mam do posiłków (bardzo powtarzalne, tylko w weekendy były bardziej urozmaicone) i barmanów, którym trzeba było 5 razy powtarzać swoje zamówienie. Nie jestem też zwolenniczką kart w systemie all inclusive. Trzeba je stale mieć przy sobie, jeśli chce się korzystać z barów i restauracji. Bransoletki są zdecydowanie bardziej wygodne. Jednakże nie postrzegam tych uwag za wady. Nigdy nie byliśmy głodni (mimo, że jestem raczej wybredna), spragnieni czy niezadowoleni. W hotelu odbywają się również animacje. Nie są może na najwyższym poziomie, ale całkiem sympatyczne i nienachalne. Mnie najbardziej podobał się pokaz flamenco. Sama miejscowość jest bardzo urokliwa. Przepiękna, szeroka plaża oraz liczne, mniejsze otoczone skałami, cudna promenada wysadzana eukaliptusami, piękna zabudowa staromiejska, zabytkowa latarnia morska...Calella z pewnością przerosła nasze oczekiwania. Niewątpliwym atutem jest także niewielka odległość od Barcelony. Bilet na kolejkę kosztuje niecałe 10 euro w obie strony, podróż trwa ok godziny. Na pewno warto wybrać się tam samemu, ponieważ na wycieczkach fakultatywnych nie sposób zobaczyć wszystkiego, a i klimat miasta najlepiej czuje się podczas samodzielnych wędrówek. Zdecydowanie polecam pobyt w Calella Palace.

kris
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety miła obsługa, jacuzzi na dachu rewelacyjne wyżywienie, fachowa obsługa rainbow

polecamy ten hotel, przede wszystkim rejon i miasto Calella

Mariola
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Taras na dachu. polska obsługa w recepcji i w barze. Bardzo dobre, urozmaicone posiłki
    • Wady Brak polskiej animatorki oraz niezbyt ciekawe baseny

Witam! Niedawno wróciliśmy z wakacji w hotelu Calella. Chciałabym podzielić się z Państwem moimi spostrzeżeniami.Może zacznę od położenia, a więc hotel położony blisko centrum i blisko plaży . Dojście z 7 letnią córeczką nie robiło żadnego problemu. Plaża szeroka, czysta. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Posiłki bardzo dobre, urozmaicone, dużo owoców i słodkośći :-)Może malutki minusik za automaty do kawy i herbaty, które w restauracji głównej były czynne tylko do śniadania., a slodkości do każdego posiłku. Nie raz mieliśmy ochotę do ciasteczka napić się kawki lub herbatki ale nie było takiej możliwości. Dopiero po posiłku przenosiliśmy się do baru i tam był automat z kawą. Animacje na najwyższym poziomie (szkoda tylko,że nie było polskiej animatorki). Przed wyjazdem czytałam dużo opinii i troszkę przeraziłam się systemem kart zamiast opasek. Chciałam Państwa uspokoić, żę nie było to wielkim utrudnieniem, Może ze dwa razy w ciągu naszego 10 dniowego pobytu zdarzyło się, że staliśmy w kolejce do baru ale tak poza tym bez problemu. Czytałam też o ścianach ciennkich, może i były cienkie ale tak naprawdę mało przebywaliśmy w pokoju ,czasem słychać było chrapanie za ścianą ale nigdy nic nie zakłóciło snu mojej córeczki.W czasie pobytu mieliśmy dwa dni deszczowe ale wtedy przydał się basen w środku, córka była zadowolona. Co do siłowni to mogły by się znaleźć tam jakieś rowerki tak jak jest to przedstawione na stronie głównej hotelu. I jeszcze taras na dachu, który jest rewelacyjnym pomysłem, oraz 3 jakuzi na dachu.Co do wycieczek to polecamy wycieczkę popołudniowo-nocną do Barcelony ze zwiedzaniem stadionu Camp Nou oraz z tańczącymi fontannami. Jeżeli z wakacje odbywają się z dziećmi to Marineland czyli pokazy między innymi delfinów połączone z aqua parkiem. Myślę, że chociaż troszkę pomogłam w podjęciu decyzji czy odwedzić ten hotel. Pozdrawiam

Pobyt: Sierpień 2010

Agi
    Pobyt: Czerwiec 2010

Baseny z oferty 3, a w rzeczywistości jeden,bo ten na dachu niedostępny dla dzieci co nie jest zaznaczone w ofercie.Hotel głośny i nieprzyjazny dla Polaków.Oferta all Inclusive ograniczona,na plaży jeden napój na dzień-koszmar!

ala
    Pobyt: Czerwiec 2010

funkcja all inclusive - goście dostają karty ze zdjeciem, które trzeba okazywać za każdym razem, gdy chce się coś do picia, jednorazowo gość może otrzymać tylko 2napoje.przeważnie był tylko jeden barman i po jeden głupi soczek stalo się i 5 minut.Jedzenie nic specjalnego, angielskie śniadania to porażka, chyba że ktoś lubi z rana bekon i fasolę. śniadania do 10.00 i 10.05 maszyna do soków była wyłączana.Pokoje duże i ładne,usytuowany 15 minut od morza.wieczorami mini disco było ok, polska opiekunka też w porządku.