Opinie o hotelu H-Top Calella Palace & Spa
Hiszpania / Costa Brava

H-Top Calella Palace & Spa: basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub, animacje, brodzik.
  • Atrakcyjne położenie: w jednym z najbardziej znanych kurortów na Costa Maresmeb - Calelli, ok. 300 m od centrum z restauracjami
  • Rozrywka: dzienne i wieczorne animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, pokazy artystyczne - flamenco, muzyka na żywo.
  • Tylko 450 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.

Ireneusz Justyna i Mikołaj

• Zalety Może starszy ale ok czysto schludnie
    • Wady nie zauważyłem

Jak dla mnie ok hotel jak i obsługa a takze posiłki dla mnie tak jak byc powinno. Ja polecam

Ola z Jankiem

• Zalety Położenie \"z górki na plażę\" Bardzo czysto. Dobre jedzenie. Ogólnie super!!!

Polecam hotel z czystym sumieniem. Jak na swoje kilkanaście dobrych lat ma się świetnie. Uwierzcie że ściany są normalnej grubości. Pokoje duże, codziennie sprzątane-z wymianą ręczników. Cudowny widok z tarasu na 8 piętrze. Jedzenie urozmaicone i pyszne. Może i nie jesteśmy zbyt wymagający ale w Hotelu TPalace w Calleli da się wypocząć w cudownej atmosferze. POLECAMY bez żadnych minusów

Justyna

• Zalety duże pokoje, sport i animacje
    • Wady cienkie ściany

hotel bardzo dobry: duże pokoje, świetne wyżywienie, taras na ostatnim piętrze i sporo możliwości spędzenia czasu, jedyną wadą hotelu są cienkie ściany, natomiast należy zaznaczyć, że dno morza jest bardzo nierówne w tej okolicy, jest duży spadek i od razu głęboko po wejściu do wody, więc moim zdaniem raczej dla osób dobrze pływających

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Blisko Barcelony, bar, jacuzzi i leżaki do opalania na dachu - widok cudny
    • Wady WiFi płatne w tym standardzie to porażka;

Ogólnie bardzo fajnie i miło. Do plaży jakieś 500m, w upale może to trochę zmęczyć, ale droga bardzo fajna i pełno sklepów. Ok. 200m od hotelu jest supermarket, jakieś 2km jest do carefurra (też supermarketu). WiFi 20 euro za tydzień - jak dla mnie porażka. Do obiadu i kolacji można sobie nalać z dystrybutora wina. Kolejki do dystrybutorów z napojami w trakcie posiłków mocno zniechęcają i często raczyliśmy się tylko winem, bo było szybciej. Niby w hotelu jest zakaz zajmowania leżaków nad basenem a i tak wiecznie były zajęte - ani razu nie udało nam się z nich skorzystać. Z drugiej strony basen nie powala i lepiej siedzieć na dachu, więc niewielka szkoda. Do jedzenia podają także rozmaite dania hiszpańskie (w ciągu tygodnia 2x była paella, dla mnie bomba). Ogólnie jednakowoż fajny hotel za tą cenę, ale raczej bym nie brał all inclusive następnym razem (w marketach piwo 0,5l kosztuje 40 centów, a i tak ile się tego wypije...)

Martyna
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety położenie w cichej części, ale stosunkowo blisko do centrum. w miarę blisko do plaży i komunikacji. jedzenia bardzo dużo, jak na mój smak to bardzo dobre choć nie wszystko mi smakowało (ale to bardziej kwestia gustu). pokoje czyste z miłymi paniami sprzątającymi. miła obsługa, kilku pracowników z polski, wszyscy chętnie pomogą. ciekawe animacje.
    • Wady u niektórych z obsługi ciężko z językiem angielskim. kolejka w restauracji do napoi (tylko jeden automat). kawa i sok tylko na śniadanie. wifi dodatkowo płatne. klimatyzacja tylko wieczorem gdy nie była już potrzebna. zimna woda w basenach. all inclusive trochę kuleje: system kart, drinki tylko soft, ja ciężarna też lekko nie miałam bo tylko chemiczne napoje udające soki, napoje gazowane. Więc została mi tylko woda ewentualnie kupowanie soków na mieście.

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.oczywiście jak to w Hiszpanii 4 gwiazdki to w rzeczywistości 3. ale czysto i miła obsługa,dobre jedzenie.Wszystko zależne od rodzaju wypoczynku.My spędzaliśmy czas poza hotelem na wycieczkach i plażowaniu więc wracaliśmy tylko na posiłki,odświeżenie w ciągu dnia i nocleg i opinia jak najbardziej pozytywna.natomiast gdybym miała spędzić cały urlop w hotelu to moje wrażenie nie byłoby już tak pozytywne.klimatyzacja tylko wieczorami,w snack barze bardzo okrojony wybór przekąsek 2 dzbanki wody do posiłku na cały hotel pomiędzy głównymi posiłkami.w basenie zimna woda (ja nie mogłam ryzykować przeziębienia w ciąży). wg wymogów hotel tak naprawdę powinien mieć ok 2,5 gwiazdki.Mimo tego będę go bardzo miło wspominać.pokoje czyściutkie,w każdym balkon,łazienki przyjemne,duże.Środki czystości dokładane na bieżąco,również codzienna wymiana ręczników,suszarka do włosów.Nic nam nie zginęło a trochę elektroniki zostawiliśmy na wierzchu.położenie:dla mnie super ok 10 min do plaży,3 min do sklepu z rozsądnymi cenami,5 min do centrum.ok 20 min do kolejki(przypominam że jestem w ciąży więc bez brzuszka pewnie poszło by szybciej)mimo małej odległości od ścisłego centrum,spokój i cisza.Miasteczko bardzo urokliwe,bezpieczne,wiadomo w każdym mieście są brzydkie miejsca ale tutaj jest ich bardzo mało.przejścia pod ziemne czyste i nieśmierdzące.plaża:trzeba się przygotować na żwir a nie miękki piaseczek.koniecznie parasol,szczególnie w upalne dni.Taniej wychodzi kupić na ten tydzień swój niż wypożyczać.piękna promenada przy plaży,trochę do zobaczenia:latarnia morska,ruiny murów obronnych,ulica handlowa,kilka ładnych kościółków,wąskie uliczki,bardzo klimatyczne),dom cały w kaktusach,park Dalmau.Dobre połączenie z Barceloną(ok godzinki jazdy koleją),blisko miejscowości Pineda,Blanes(z pięknymi ogrodami), Lloret de Mar.Szczególnie polecam rejs statkiem(31E)do Tossa de Mar.Cena spora ale uwierzcie:WARTO! polecam przejrzenie ofert wycieczek z biur podróży.

Joanna z reodziną
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Taras słoneczny na dachu hotelu z 3 jacuzziami. Strefa SPA (siłownia, jacuzzi, sauna) . Urozmaicone jedzenie. Duży wybór każdy wiec znajdzie coś dla siebie. Animacje są.
    • Wady System kart jest trochę uciążliwy, bo zawsze trzeba mieć je ze sobą, nie jest to mega utrudnienia, ale opaski są zdecydowanie wygodniejsze.

Nasz pobyt w hotelu uważam zdecydowanie za udany. Pokoje codziennie sprzątane , kosmetyki (mydło w płynie, szampon) na bieżąco uzupełniane. Cienkie ściany, o których wielu osób pisało w swoich opiniach w zupełności nam nie przeszkadzały. My nie słyszeliśmy sąsiadów. System kart trochę uciążliwy, opaski są wygodniejsze, ale można się przyzwyczaić. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, każdy coś znajdzie dla siebie. Basen główny do godziny około 14 w cieniu, ale można od godz.10 korzystać z tarasu słonecznego na dachu hotelu z trzema jacuzziami , zawsze są wolne leżaki( z tarasu mogą korzystać osoby od 18 lat-barmani tego bardzo pilnują). Na tarasie słonecznym jest również bar. Dla dzieci 2 brodziki, które są na słońcu od rana. Na poziomie -1 jest strefa SPA (mała siłownia, jacuzzi i sauna-trzeba wcześniej rezerwować w recepcji) oraz mini basen dla dzieci. W hotelu są dostępne rowery-trzeba wcześniej zarezerwować i przy pobraniu roweru należy wpłacić kaucję 50 euro za rower.Rezydenci i obsługa biura Rainbow wspaniała. Polecam skorzystać z wycieczki do Tossa De Mar oraz z wycieczki popołudniowo-nocnej do Barcelony, wieczorem fontanny. Organizowany jest wieczór flamenco -super sprawa. Polecamy ten hotel.

Wacław
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Serdeczna atmosfera, czysto, pomocny personel, bogaty program animacyjny.
    • Wady Kiepska organizacja wydawania napoi w czasie posiłków. Zbyt wysoka kaucja za wypożyczenie roweru 50 ?. Siłownia i stół do ping ponga w stanie agonalnym. Suchy prowiant na drogę zaskakująco słaby.

Bez przesadnego czepiania się, można uznać że hotel nienajgorszy.

BOŻENA
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Bardzo pomocna i zaangażowana obsługa. Wśród nich kilkoro mówi po polsku. Sympatyczni i uśmiechnięci. Urozmaicone, bardzo dobre jedzenie. Dobry pomysł że słonecznym tarasem na dachu hotelu.
    • Wady Ściany są chyba z tektury.

Mimo kilku minusów, pobyt mogę uznać za udany. Sam hotel jest taki sobie, czysty ale klimatyzacja działa tylko w godz. 14-24. Przed południem w pokoju bardzo gorąco. Mąż jest diabetykiem, był problem z przechowywaniem insuliny. W recepcji znaleziono rozwiązanie i przechowywaliśmy ją w barze. Bardzo zaangażowała się obsługa.Naprawdę rzadko się to zdarza. Fatalna jest natomiast akustyka.Nie udało się nam przespać żadnej nocy. Z jednej strony płaczące dziecko, z drugiej - balujące polskie małżeństwo. Nie jesteśmy malkontentami, w końcu każdy ma prawo być swobodny na urlopie. To jest ogromna wada hotelu. Ściany są chyba z tektury. Ale i tak najbardziej przeszkadzało nam skandaliczne zachowanie młodzieży z Niemiec. Obsługa próbowała ich spacyfikowa i tak policja gościła o północy. Dużym atutem tego hotelu są ludzie. To naprawdę dużo.

Eugeniusz z żoną Zofią.
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Super Hotel , w przystępnej cenie wyżywienie AL imponujące.
    • Wady Ok. 400 m od plaży. Dla zdrowych ludzi żaden problem.

Ogólnie ja i moja żona jesteśmy mile zaskoczeni pobytem w tym hotelu.

Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety taras słoneczny z jacuzzi na dachu, przestronne pokoje, położenie

Hotel bardzo dobry. Ogromne i wygodne łóżka. Codziennie sprzątany pokój (łącznie z wymianą ręczników). Ściany faktycznie dość cienkie, ale nie trafiliśmy na uciążliwych sąsiadów, więc mieliśmy spokój. Jeśli komuś przeszkadzają odgłosy imprezującej młodzieży polecam stopery do uszu (użyłam ich raz na cały pobyt). W hotelu poza basenami zewnętrznymi znajdował się także basen kryty, siłownia i sala zabaw dla dzieci. Bardzo przypadł nam do gustu taras słoneczny na 8. piętrze z mnóstwem leżaków, co najmniej 3 jacuzzi i barem. Z tarasu mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, co dla nas było dodatkowym atutem. Jedyne drobne zastrzeżenia mam do posiłków (bardzo powtarzalne, tylko w weekendy były bardziej urozmaicone) i barmanów, którym trzeba było 5 razy powtarzać swoje zamówienie. Nie jestem też zwolenniczką kart w systemie all inclusive. Trzeba je stale mieć przy sobie, jeśli chce się korzystać z barów i restauracji. Bransoletki są zdecydowanie bardziej wygodne. Jednakże nie postrzegam tych uwag za wady. Nigdy nie byliśmy głodni (mimo, że jestem raczej wybredna), spragnieni czy niezadowoleni. W hotelu odbywają się również animacje. Nie są może na najwyższym poziomie, ale całkiem sympatyczne i nienachalne. Mnie najbardziej podobał się pokaz flamenco. Sama miejscowość jest bardzo urokliwa. Przepiękna, szeroka plaża oraz liczne, mniejsze otoczone skałami, cudna promenada wysadzana eukaliptusami, piękna zabudowa staromiejska, zabytkowa latarnia morska...Calella z pewnością przerosła nasze oczekiwania. Niewątpliwym atutem jest także niewielka odległość od Barcelony. Bilet na kolejkę kosztuje niecałe 10 euro w obie strony, podróż trwa ok godziny. Na pewno warto wybrać się tam samemu, ponieważ na wycieczkach fakultatywnych nie sposób zobaczyć wszystkiego, a i klimat miasta najlepiej czuje się podczas samodzielnych wędrówek. Zdecydowanie polecam pobyt w Calella Palace.