Opinie o hotelu Hacienda Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Hacienda Beach: obiekt, basen

• Przestronne, dwupokojowe apartamenty rodzinne.
  • Hotel położony tuż przy piaszczystej plaży.
  • W bliskiej odległości od hotelu druga, publiczna plaża.

PrzeB

• Zalety Blisko morza
    • Wady wszystko inne

Szczerze nie polecam. Miało być all inclusive, a od dwóch dni nie ma lodów. Jednego dnia brakuje coca coli, innego piwa itd. Trzeba stać po wszystko w kolejce po kilkanaście minut. Obsługa ani słowa po angielsku (nawet w recepcji). Śniadanie kończy się o 10 a pool bar otwierają o godz.11 W tym czasie nie dostaniemy nawet szklanki wody wiec gdy dzieciom chce się pić trzeba iść kupić. Jak rozmawiałem z innymi rodzinami to wszyscy czekają tylko na powrót do domu, a chyba nie o to chodzi na wakacjach...

MAGDALENA

• Zalety Blisko plaży, basen z barem, wygodne pokoje z balkonami.
    • Wady Jedzenie: zimne (np. chłodna jajecznica), tłuste, mało atrakcyjne owoce i warzywa oraz słodkości.

Hotel położony blisko plaży, ma ogrodzony teren z bramkami na pilota więc w miarę bezpiecznie dla rodzin z małymi dziećmi. Polskie animatorki z biura Rainbow bardzo przyjazne i miłe, aczkolwiek infrastruktura dla dzieci to nieduży plac zabaw, basen ok1,3m plus nieduzy brodzik bez żadnych zjeżdżalni czy wodnych atrakcji. Ponieważ podczas naszego pobytu 70% stanowili Polacy dlatego dzieci miały z kim się bawić. Apartament na parterze: dwa pokoje, w kazdym klimatyzacja, w jednym wygodne łożko king size w drugim rozkładana kanapa,duży TV ale beznadziejne kanały, lodówka, czajnik, 1 balkon, najsłabszy punkt pokoju to łazienka: z wanną bez osłony więc notorycznie zalana wodą oraz bez półek (zaimprowizowałam krzesełko z pokoju na rzeczy). W pokojach było czysto, w ciągu pobytu (7 dni) codziennie zmieniane ręczniki, starta podłoga oraz wyrzucane śmieci, raz zmieniana pościel. Najsłabszy punkt to wyżywienie: ilościowo ok, ale jakościowo słabe. Zimne dania, warzywa to twarde pomidory, ogórki i papryki (w przeróznych konfiguracjach), słabe owoce (mało urozmaicone), słodkości to głównie kruche cistaeczka lub biszkopt z bitą smietaną. W barze przy basenie zbyt małe ilości przekąsek dla dzieci , do napoi wieczna kolejka, soki to słodozne nektary. Przy cenie last minute nie narzekam ale gdybym wykupiła wczasy w pełnej odpłatności to bym trochę załowała.

• Zalety Położony blisko plaży

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i jedzenia. Pokoje przestronne.

• Zalety Blisko do plazy Duże przestronne pokoje Klimatyzacja w pokojach Hotel z potencjałem Długa piękna piaszczysta plaża (długo jest płytko- idealnie dla dzieci)
    • Wady Niemiła/ obojętna obsługa Brak miejsc w restauracji podczas posiłków Brak lobby Pokoje nie były sprzątane codziennie

Tak jak napisałam w wadach i zaletach powyżej. Jedyne miejsce w którym w ciągu dnia można skorzystać z posiłku to bar przy basenie z niemiłą obsługą. Polowe wyjazdu nie było coli, brakowało niektórych alkoholi. Jedyna przekąska to ciasteczka fornetti i popcorn (jak się zrobi awanturę). Podczas tygodniowego wyjazdu ręczniki w pokoju wymienione 3 razy.. brak odpowiedniej opieki rezydenta, nie reagował na zgłoszone przez nas problemy.

Renata

• Zalety położenie , blisko plaży
    • Wady brak drogi wjazdowej kołka od walizek połać można , nikt prawie nie mówi w jez angielskim, pokoje nie sprzątane, jedzenie zimne i jednakowe przez cały tydzień, w barze wiecznie wszystkiego brak, rezydent pojawił sie raz,

nie polecam, obsługa jest fatalna , traktują gości jak zło konieczne

Darek

• Zalety Blisko plaża ,wizualnie ładny hotel
    • Wady Brak wc przy basenie ,hotel nie posiada apteczki pierwszej pomocy,sprzatanie pokoji kiepskie,jedzenie zimne codziennie prawie to samo,z klimatyzacji leje sie na głowę z pietra powyżej gdy siedzi sie na balkonie ,obsługa praktycznie nie posługuje się j.angielskim,notorycznie brakowało piwa,przekąsek w barze przy basenie a jak były to kolejka taka że odechciewało sie stać

Ogólnie hotel ładny ,gdyby tylko ktoś z włascicieli zadbał o niedoróbki jak napisałem powyżej to było by ok ,ale już tam nie wrócę i raczej nie polecę nikomu

• Zalety -codziennie sprzątane pokoje - dobre jedzenie - blisko plaży (50m) - atrakcje dla Dzieci
    • Wady - największa wada to brak wina przy basenie wino dostępne tylko w restauracji w godzinach wydawania śniadania, obiadu, kolacji

byliśmy pierwszym turnusem w tym roku (2019) pobyt w hotelu wspominamy bardzo dobrze, apartament nasz był czysty i co dziennie sprzątany i wymieniane były ręcznik, miła i pomocna obsługa, duży wybór alkoholi przy basenie, minusem było to że nie było wina przy basenie.. tylko alkohole mocne i piwo oraz przekąski, jedzenie na stołówce/restauracji dobre ale zdarzyły się dni że jedzenie było zimne chodź przychodziliśmy na sam początek wydawania obiadu czy kolacji, dużo animacji dla dzieci również w języku Polski, polecam rezerwacje w tym hotelu

Lukasz

• Zalety Blisko plazy , w miarę ładne pokoje.
    • Wady Słabe jedzenie, kiepski room serwis w zasadzie w ogóle nie sprzątają. Bary przy basenie tez kiepskie.

Byliśmy 7 dni w sierpniu 2018. Zdecydowaliśmy się po opiniach ze hotel w miarę nowy i czysty. Z marszu dostaliśmy pokój gdzie było brudno i ciekła woda w łazience. Zmienili nam dopiero na drugi dzień. Jedzenie słabe i mało. Brak deserów. Biuro podróży Oasis z Gdańska - kiepska obsługa rezydenta. Wykupiliśmy wycieczkę ale autobus zapomniał po nas przyjechać a Pani rezydent nic nie potrafiła na to poradzić. Ogólne wrażenie bardzo kiepskie.

Majka

• Zalety Położenie, bezpośrednio przy piaszczystej pięknej plaży
    • Wady Zimne jedzenie, brak udogodnień dla osób z małymi dziećmi trzeba pokonać z wózkiem strome schody żeby wogole dostać się do windy, podobnie osoby starsze które zmuszone są taszczyc walizki.

Nie polecam. To był mój pierwszy wyjazd do Bułgarii i raczej będzie ostatni, a na pewno nie wrócę już do tego hotelu.

Mama 3 dzieci

• Zalety Blisko morza, ładna plaża, fajne baseny (w tym brodzik dla dzieci) i placyk zabaw, wygodne pokoje, codzienne sprzątanie pokoju, fajne animacje dla dzieci i dorosłych, miły personel, świetni animatorzy mieli bardzo dobry kontakt z dziećmi. Polecam to miejsce dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Brak ogólnodostępnej toalety przy basenie, trzeba było co chwilę biegać z dziećmi do pokoju, trochę to było uciążliwe (dzieciaki były za małe, żeby je puścić same z dala od basenu i do windy). To był jedyny minus, jeszcze ewentualnie trochę monotonne jedzenie, ale w sumie można było coś wybrać dla siebie. Na obiad nie było za bardzo menu strikte dla dzieci, ale coś dla nich też się znalazło. Ogólnie z jedzeniem nie było tragi, ale mogło być lepiej.

Ogólnie zdecydowanie miejsce polecam, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Jak pisałam wyżej, poza brakiem toalet przy basenie wszystko było naprawdę ok. Personel dwoił się i troił żeby zadowolić gości, szczególnie animatorzy - świetni.