Opinie o hotelu Villaggio Camping Norcenni Girasole

• 10 Możliwości komunikacyjne
    • 10 Odległość od plaży
    • 10 Restauracje/bary w okolicy

atyz

Duży kompleks wakacyjny z basenami. Różne formy zakwaterowania: domki, mobilhomy, namioty. TO NIE JEST OŚRODEK DLA TYCH CO SZUKAJĄ SPOKOJU I WYPOCZYNKU. 99,9% wczasowiczów to rodziny z małymi dziećmi, wszechobecny hałas, wrzask,płacz,od rana do wieczora. Prowadzone na basenach od rana animacje, ćwiczenia w wodzie, aerobik itp. przy głośnej, dudniącej muzyce też nie pozwalają na choćby odrobinę wyciszenia. Całodzienny jazgot, ciasnota ,leżak obok leżaka, mało parasoli..... KOSZMAR ! Na teren ośrodka wstęp jest "wolny", co szczególnie w weekendy oznaczało przepełnienie, brak wolnych leżaków, o popływaniu w basenie można było pomarzyć.... popołudniu woda była ciepła jak zupa. Ceny w knajpie na ośrodku- piwo 5 euro, pizza, smaczna ok. 8, lasagna (bez smaku, brejowata) 8 euro. Bardzo wysokie ceny wejściówek dla zwiedzających- wieża w Pizie wraz z katedrą 25 euro od osoby, podobnie we Florencji. Najtaniej kupiliśmy bilet aby obejrzeć Dawida- 8 euro, ale okupiliśmy to 3 godzinami stania w kolejce. Wróciliśmy po tych wakacjach zmęczeni, brak możności odpoczynku po całodziennym zwiedzaniu j.w. Nie polecam !!!