Opinie o hotelu Hersonissos Sun

Hersonissos Sun: basen, sport i rekreacja

• Wylot z Wrocławia All Inclusive

Jerzy Aleksanderski

• Zalety Czystosc
    • Wady Slabe posilki (szczegolnie sniadania) slona kawa brak tv budynek bez windy

Bylismy tam polozony daleko od marza bliskosc glownej drogi tzn halas przejezdzajacych samochodow brak telewizji brak windy

Beti

• Zalety Niezłe położenie,cudowne widoki z balkonu
    • Wady śniadania masakra,brudno,łazienka hardcorowa...

Hotel z niezłym potencjałem,ale totalnie zaniedbany...atmosfera na totalnym luzie, nikt z gości za bardzo nie narzekał,za te pieniądze cudów nie ma co oczekiwać:-)my właściwie tylko tam spaliśmy,jeśli ktoś lubi rano napić się kawy najlepiej mieć ją ze sobą i robić sobie w pokoju/jest czajnik/bo ta w bufecie była po prostu okropna!!!jedzenie do zniesienia,nikt głodny nie chodził,jedynie śniadania biedne-chleb ,ser,dżem,jakaś pseudowędlina i na tym koniec,o pomidorze czy ogórku można było pomarzyć... Do plaży niby niedaleko...tylko naprawdę plaży w Hersonissos brak,jakieś małe kawałki piasku przy promenadzie ściśle zastawione leżakami,ładna plaża w pobliskiej Malii,można podjechać parę przystanków,ogólnie jest gdzie chodzić, a sama Kreta jest cudowna,chciałabym tam wrócić,ale już nie do Hersonissos:-)

• Zalety w samym centrum hersonissos, blisko wielu plaż, dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy
    • Wady brudne, biedne pokoje, monotonne jedzenie, przy głównej ulicy w hersonissos

Polecam ten hotel dla osób bez wymagań, które stawiają na zwiedzanie wyspy i plażowanie, bo w tym hotelu nie ma co siedzieć. Lokalizacja jest plusem, ale też minusem, bo hotel znajduje się przy głównej drodze, więc cały dzień jest hałas. Basen dość znośny, ale bardzo mały. Jedzeniem można było się najeść, ale wybór był mały, raptem 4 potrawy, sałata i owoc, no i dania się powtarzały. Pokoje były chyba najgorsze, słabo posprzątane, w naszym smród papierosów, meble stare, a łazienka okropna. Właściciel był miły, gdy sie nic nie chciało, barman wieczorami ostro podchmielony tańczył na barze XD. Część gości byłą kwaterowana do innych hoteli( o podobnym standarcie), ale trzeba było przychodzić tu na posiłki. Ogólnie polecam za 1300 zł, ale ani grosza więcej warte nie jest. Sama Kreta cudna.

janina
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety żadnych
    • Wady bardzo dużo !!!

Wróciłam z tego hotelu bardzo nie zadowolona było okropne jedzenie codziennie to samo oczywiście catering obsługa nie przyjemna barman okropny BARDZO NIEPRZYJEMNY i opryskliwy. Nie poleca omijajcie ten hotel z daleka i leży przy głównej ulicy Hersonissos

piotrr

• Zalety blisko centrum i plaże
    • Wady fatalne wyżywienie,zdarzało się nadpsute,monotonne,b.skromy wybór posiłków,wino/tylko białe/,kiepskie i na dodatek rozcieńczone kranówą,pokój sprzątany pobieżnie jak i łazienka,brak wymiany pościeli czy ręczników

jedyne wskazówki jaką mogę udzielić potencjalnym turystom,to taka aby nigdy nie musieli przebywać w tym pseudo hotelu ,nie oglądać ciągle pianego właściciela za barem i jeść coś co udawało jedzenie lub pić tzw kawę. Na szczęście korzystałem z wycieczek fakultatywnych z biura zwiedzaj krete.pl/świetne,profesjonalnie zorganizowane/,jak również na własna rękę wynajętym samochodem,dzięki czemu pobyt był ciekawy i urozmaicony

Szczecin
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Fantastyczne położenie w centrum pięknego miasteczka Hersonissos. Przemiła obsługa.
    • Wady Śniadania

Wczoraj wróciliśmy z tego hotelu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Co prawda nie spaliśmy w Vasso, ponieważ zabrakło tam miejsc. Właściciel zakwaterował nas w hotelu Harison, na przeciw Vasso. Dostaliśmy dla nas dwojga, dwupokojowy apartament z łazienką, aneksem kuchennym i balkonem. Pokoiki czyste, codziennie sprzątane, codziennie wymieniana pościel i ręczniki. Z all inclusive korzystaliśmy w hotelu Vasso. Na śniadanie były codziennie jajka, żółty ser i mielonka, natomiast obiady i kolacje były urozmaicone, myślę, że każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie. Dwa razy w ciągu tygodnia była nawet musaka, tradycyjne greckie danie. Głodni nie chodziliśmy, każdy mógł najeść się do syta. Poza tym w barze można było spróbować lokalnych drinków, typu Ouzo, Raki, czy Brandy. Hotelik jest skromny, ale za tą cenę nie spodziewaliśmy się luksusów. Przy hotelu znajduje się mały basenik, w którym można popływać. Vasso jest położony w centrum Hersonisos, gdzie w pobliżu, nad brzegiem morza znajdują się setki sklepików i restauracjuji obsługiwanych przez przemiłych, bardzo gościnnych Greków. Szczególnie polecamy restaurację Acropolis. Pobyt uważamy za bardzo udany.

gwiazdka
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety dobre polożenie.centrum,ale na boczu. nie bylo slychac gwaru i halasu.
    • Wady brudno, ograniczone godziny posiłków,jedzenie non stop to samo.

właśnie wróciłam z pobytu w tym hotelu i jestem w szoku!to niby było all inclusive(nie dostaliśmy nawet bransoletek)...słów brakuje. pokoje brudne.czekaliśmy aż posprzątają czyli...wyrzucą śmieci i zmienią pościel(dobre i to)podloga nawet nie była pozamiatana,łazienka brudna,kłeby włosów,w toalecie jakiś kołtun.Umywalka jeden żur,brud.pod materacem na szczebelkach miałam klejący brud z kurzem ,włosami.(nie rszyli tego przez 10 dni) Jedzenie....przez 10 dni pobytu na śniadania dzień w dzień:mielonka,ser seropodobny, marmolada,jajko na twardo,platki,kawa nie do picia w szybkowarze. kupowalismy pomidory,kawe ,mleko.Obiady i kolacje (wymiennie) mięsko tzn. albo kurczak albo w wieprzowina raz wieksze raz mniejsze kawalki,albo mielone,albo cos ala musaka (nie wszystko w jeden dzien),suchy makaron,ziemniaki,brokul z kalafiorem ew.cukinia,kapusta postraszona pomidorem.niekiedy wrzucono pare oliwek i nawet fety. deser ,arbuz( często same te części od skóry).I tak przez 10 dni. Na obiad nawet nie schodziliśmy bo szkoda było czasu (byl od 13 do 14)Drinki quzo i rakija, rozcienczone wino,cola i sprite z lidla. Obsłga miła....ale cóz... nie spodziewałam sie luksusu,ale te warunki były przegięciem. Za darmo tam nie pojechaliśmy,małe pieniądze to nie były. to powinna byc oferta pobyt z wyżywieniem 3xdziennie i tyle (i niższa cena). Czystość obowiązje wszedzie!

Basia
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety bardzo miła obsługa, szczególnie barman
    • Wady Bliskio ruchliwej ulicy

Byłam w tym roku w tym hotelu.Nie ma co narzekać.Za taką cenę to i tak jest super.Posiłki pyszne, szczególnie musaka.Pokoje normalne ,basen jak przy każdym innym hotelu w tej miejscowości.Jak ktoś nie ma za wielkich wymagań i kasy polecam serdecznie,a narzekają ci ,którzy nigdzie nie byli i nic nie widzieli.

misiaxy
    Pobyt: Sierpień 2015

Atmosfera przesympatyczna i bardzo przyjazna obsługa jak dla mnie 50%sukcesu tego miejsca. Warunki mieszkaniowe proste i nazwałabym typowo greckie. A wystarczyło poprosić jeśli czegoś brakowało, a przemiła grecka pokojówka biegła z czterema rolkami :) Jedzenie trochę monotonne, ale jak dla mnie ok, dania greckie. Tak samo napoje alkoholowe w barze lokalne. Wi-fi w holu z przepięknym widokiem na góry. Z górnego tarasu widok na morze i góry. Lokalizacja w bardzo dobrym miejscu. Blisko szeroka i piaszczysto-kamienista plaża, obok gaju oliwnego i na początku tętniącego centrum i portu. Pozdrawiam całą obsługę HERSONISSOS SAN (VASSO)

Dave
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety położenie
    • Wady wiek i wszystko co z tym związane, obsługa

Vasso to hotel pamiętający chyba czasy Dedala i Ikara , sypiący się "późny Gierek" , basen miniaturowy obok ruchliwej ulicy i zagajnika , jedzenie dobre i dużo pod warunkiem ze ktos lubi kurczaka i makaron z wazywami na patelnie , pani sprzataczka sympatyczna i w dodatku nawet raz nam posprzatala :) barman i kucharz z minami jakby byli tam za kare ( i chyba są ) i ten zamyślony starszy Pan dysypujący do basenu chlor prosto z wiadra - widok zaiste tragikomiczny idealnie podsumowujący miejsce naszego pobytu . Vasso od totalnej kompromitacji ratuje położenie - nie w centrum ale blisko, Hersonissos, typowej turystycznej mieściny , pełej chińszczyzny i ruskich , ale i urokliwych widoków , barów tuż nad morzem , ładnych plaż (jest co robić zeby nie siedziec w obskurnych hotelu ;) ) , idze sie zabawić i odpocząć co kto lubi. Podsumowując , nawet jeśli uznamy Vasso za tanią baze wypadowa do zwiedzania wyspy co oczywiście polecam ( zwiedzanie, nie Vasso) to po całym dniu eskapad człowiek chciałby odpoczać, niekoniecznie w luksusach, ale w przyjemnym i przyjaznym miejscu...jakim Vasso z pewnością nie jest. Zaorać i postawić cokolwiek byle nowego. Pozdrawiam i mimo wszystko polecam Krete .