Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Hilton Long Beach

Hilton Long Beach: basen, sport i rekreacja

• Bezpośrednio przy hotelu prywatna, piaszczysta plaża (skała koralowa przy zejściu do morza).
  • Udogodnienia dla dzieci: 2 brodziki, miniklub, animacje, plac zabaw, opiekunka.
  • Bogata infrastruktura: 3 restauracje, 12 barów, 4 baseny odkryte.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, jacuzzi, 2 korty tenisowe, squash, koszykówka, aerobik, animacje, minigolf.

• Zalety rafa, czysta plaża
    • Wady Hotel do remontu,zadufana obsługa , wszędzie daleko - bardzo duży teren hotelu, lobby bar bardzo nieprzyjemny ,wieczorem nie ma gdzie spędzić miło czasu- pozostaje pokój, Hol przy recepcji jak na dworcu , hałas krzykliwych obcokrajowców :(

Właśnie wróciliśmy bardzo rozczarowani mimo ,że w Egipcie byliśmy wielokrotnie i te standardy nie są nam obce ani my nie jesteśmy wymagający, ale Hotel Hilton Long Beach wprawił nas w osłupienie.Na wejściu jako powitanie ochrona zagląda nawet do torebki, a mimo tego każdy wchodzi i wychodzi tym wejściem , bo to jedyne wejście na stołówki idąc z willi. Za pokój w budynku głównym każą dopłacać 70 USD , w willach tragedia, insekty, zapach kanalizy, a do stołówki,na basen czy do morza trzeba pokonywać bardzo duże odległości- traci się czas- a jak zapomnisz czegoś z pokoju to 20 min pod górę, bo z meleksem też mają problem , zawiozą ale po minie widać,że robią łaskę. Bakszysz nie robi na nich żadnego wrażenia. Lobby bar jak poczekalnia na dworcu- bardzo nie miła atmosfera. Bar przy recepcji tylko do 19-tej a potem płatny, kanapy brudne i zapadnięte. Jedzenie jak na Egipt ok, ale obsługa zadufana. Jedynie Panie na wejściu się uśmiechają. Nasza Ocena dla tego Hotelu to wielkie NIE!!!!

• Zalety podgrzewane baseny (pobyt w styczniu)
    • Wady łazienka to jedna gwiazdka

Hotel z dużą ilością basenów w tym dwa podgrzewane. Ogólnie oceniam na dwie gwiazdki ale łazienkę w pokoju na 1 /10. Zimna woda, wygląd wanny to istna katastrofa. Na szczęście tylko łazienka w złym stanie, reszta ok. Jedzenie średnie, piwo w lobby po godz.19 odpłatnie :) a mieliśmy ALL. oCzywiście było za free ale nie w lobby. Darmowy internet beznadziejny. Byłem wcześniej w innych hotelach Hilton i bardzo sobie chwaliłem jakość usług ale w tym przypadku z całą pewnością nie wrócę do tego hotelu.

Hotel jest na naprawdę dobrym poziomie. Oczywiście, można by się przyczepić do paru ubytków, ale nie są to aż tak poważne rzeczy, do których moim zdaniem powinno przykuwać swoją uwagę. Pokoje duże, czyste, zadbane. Codziennie zmieniana pościel i ręczniki, dodawana kawa, herbata i butelka wody. Obsługa miła i uśmiechnięta. Polecam przygotować sobie dużo drobnych dolarów na napiwki, bo są to ludzie, którzy ciężko pracują, a przez cały czas są uśmiechnięci i życzliwi. Zasługują na nie jak najbardziej. Nasza grupa szczególnie zaprzyjaźniła się z jednym kelnerem, który każdego dnia czekał z zajętym dla naszej szóstki stolikiem, świeżymi owocami i sokami. Zarówno on jak i reszta obsługi byli tak mili i uczynni, że aż ciężko to opisać. Brudne naczynia znikały ze stołu w oka mgnieniu, a kelnerzy pamiętając co ostatnim razem się piło, sami donosili napoje do stolika. Woda w morzu w styczniu ciepła, idealna do kąpieli. Każdego dnia dopisała nam dobra pogoda. Plaża czysta, zadbana. Nie ma mowy o walających się papierkach czy innych odpadkach. Hotel posiada bardzo długą, zadbaną plażę i kilka basenów, w tym dwa ogrzewane dla dzieci i dwa dla dorosłych. Ręczniki i leżaki w cenie. Polecamy nurkowanie na rafie koralowej, która położona test tuż przy moście na plaży hotelowej. Widoki niesamowite. (my pożyczyliśmy maski i płetwy za darmo w ramach wykupionych wcześniej wycieczek).Jedzenie bardzo dobre, doprawione i podane w przepiękny sposób. Śniadania smakowały nam najbardziej. Do każdego posiłku były otwarte stacje, gdzie przygotowywano coś na świeżo, oprócz bufetu. Rano były to naleśniki, gofry i dania jajeczne oraz arabskie kotleciki z fasoli, popołudniami i wieczorami mięsa, ryby, owoce morza, oprócz tego na kolację otwierano BBQ. Do każdego posiłku dwie różne zupy, duży wybór warzyw, dodatków, ciast i owoców. Każdemu w ramach pakietu przysługuje jedna kolacja we włoskiej restauracji należącej do obiektu (po wcześniejszej rezerwacji tuż przy recepcji). Polecam skorzystać z tej opcji, ponieważ jedzenie jest rewelacyjne! Na koniec o samym Egipcie. Przez wylotem słyszeliśmy bardzo dużo na temat niebezpieczeństwa, które nas tam czeka. Wszyscy się łapali za głowę i zastanawiali czy nie szukamy guza, lecąc do Egiptu. Nic bardziej mylnego. W Hurghadzie jest bardzo bezpiecznie, przynajmniej w części dla turystów, które my zwiedzaliśmy. Zarówno okolice hoteli są bardzo strzeżone, jak i miasto. Jeżeli ktoś się wahał ze względu na bezpieczeństwo, to zupełnie niepotrzebnie. Przez cały tydzień czuliśmy się dobrze, bezpiecznie i komfortowo.

Właśnie odpoczywamy w tym hotelu. Polecam wykupic w biurze podróży najtansza opcję pokoju i na miejscu w recepcji dopłacić 70 $ do superiora w budynku głównym. Piekny widok z pokoju wszędzie blisko i wifi sięga bez problemu. Jedzenie dobre. Jeden basen podgrzewany.. Recepcja dyskoteka i bary proszą się o remont bo jakby nie patrzeć to wizytówka hotelu a tu wyraźnie widać że tego dawno nie było. Dobre miejsce na wypoczynek dla średnio wymagających. Tydzień ok.dłuzej bym nie posiedziała.

• Zalety Duży Hotel - zadbany ogród dużo miejsca dla tych którzy lubią spacerować ;-)
    • Wady Bardzo kiepska obsługa w restauracji - cały czas trzeba upominać się o sztućce. Łazienka dramat!

Byliśmy z żoną na 10 dni wliczając sylwestra 2017/2018. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest kilka elementów które zasługują na poprawę i na pewno są to łazienki w pokojach jak również w restauracjach obsługa ( te same ruchy tylko tak z cztery razy szybciej ). Hotel naprawdę duży ale widać czas który już mu upłynął . Naszym zdaniem już należy mu się generalny remont. Ogólnie polecamy dla ludzi nie szukających detali tylko przebywania na słońcu ;-) . Jedna osoba bardzo nie kulturalna a mianowicie jeden Pan kelner przy barze koło basenu ( a obok baru z pizzą ) który myśli ,że chyba jest guru w tym Hotelu. Tak poza tym dolarek na szczęście w innych barach i świat wygląda inaczej ;-)

• Zalety Duża plaża z pomostem i niewielką rafą/ale jest /, przekąski w porze obiadowej na plaży /pizza, frytki, hot-dogi/ Dwie czyste Restauracje, więc brak tłoku.
    • Wady Daleko od centrum miasta, teren Hotelu ogromny /daleko wszędzie/więc tylko dla ludzi bez problemów ruchowych.

Dla mnie hotel średni, może dlatego że już widziałam dużo super hoteli w Egipcie . Tak jak większość ma swoje plusy i minusy ale ogólnie myślę, że plusów więcej. Hotel jest czysty, obsługa miła, baseny i teren wokół basenów- zadbane, natomiast gorzej jest wokół bungalowów dosyć sporo oddalonych od budynku głównego. Fakt jest taki że do Egiptu jedzie się po słońce i kąpiel, a na resztę trzeba brać poprawkę i nie czepiać się wszystkiego, bo to są południowcy........i u nich wszystko jest ok. Dla mnie najważniejsze było to że na początku grudnia mogłam się kąpać do woli w dosyć ciepłym jeszcze morzu, pocieszyć oczy kolorowymi rybkami i wygrzać się na słońcu. Zjechaliśmy z mężem ten piękny kraj od Taby do Marsa Alam i cieszymy się za każdym razem jak tam wracamy czego wszystkim życzę.

• Zalety duża plaża ,długa linia brzegowa,2 podgrzewane baseny , łagodne zejście do morza
    • Wady ciepła woda w kranie nie za ciepła

W hotelu byliśmy po raz drugi w tym roku. Teraz w okresie od 14.XII-28 .XII.2017r. Zmieniły się godziny pracy baru w tkzw.lobby -przedtem był czynny do godz.24.00 .Teraz otwarty był bar w drugim budynku do godz.24.00.Jedzenie podobne jak w innych hotelach .Był wybór owoców i dużo sałatek.Na obiad zawsze kurczak ,wołowina ,ryba oraz kasze ,ziemniaki i makarony. Między posiłkami głównymi pizza-naprawdę smaczna ,oraz w bufecie lody i ciastka .Ten hotel polecam tym ,którzy chcą naprawdę odpocząć. Dla młodych jest za spokojnie ..Należy odbyć rozmowę z rezydentem poprzez biuro TUI ,że jak jest w umowie budynek główny ,to turyści mają to otrzymać.

• Zalety położenie hotelu przy pięknej szerokiej, bardzo długiej plaży, pomost do snorkelingu, rafa przy hotelu , piaszczyste dno w wodzie, dwa podgrzewane baseny w zimie
    • Wady czysta ale dość zużyta infrastruktura obiektu, przy basenach i budynku głównym zadbana zieleń, przy bungalowach skromna zieleń i teren dość zaniedbany bez basenó , rafa dość skromna

Hilton Long Beach położony jest na bardzo rozległym terenie, zdecydowanie nie jest to kameralny hotel gdzie wszędzie jest blisko. Zakwaterowanie w bungalowach powoduje konieczność pokonywania dużych odległości w tym schodów do restauracji, basenów dla niektórych może być to uciążliwe ale bliżej jest do plaży. Ja byłam zakwaterowana przy podgrzewanym basenie i w jednym z kilku budynków głównych bo o to poprosiłam przy zakwaterowaniu. Teren przy bungalowach jest skromny, bez trawy i bujnej roślinności, bez basenów, trochę zaniedbany. Obecnie część budynków jest w remoncie i porządkują teren. Pokoje w budynku rodzinnym są przestronne, przyzwoite, łazienki do zaakceptowania. Pokoje, łazienki, restauracja, części ogólnodostępne czasy świetności mają za sobą bez przepychu ale ogólne wrażenie jest przyzwoite. Wszędzie jest czysto. W holu bar (od 19.00 płatny) kilka sklepików podobnie jak na zewnątrz przy wjeździe do hotelu. Baseny bez atrakcji wodnych (zjeżdżalnie) w tym dwa podgrzewane do duża zaleta w zimie. Teren przy basenach jest wypielęgnowany i zielony. W hotelu są dwie restauracje funkcjonujące jednocześnie, skromne wyposażenie i standardowe jedzenie może mało urozmaicone i bez polotu ale smaczne. Przy basenach są dwa bary podobnie jak na plaży. W hotelu są dwie restauracje a la carte. Była w restauracji na plaży. Miłe rozczarowanie :) fajnie! polecam. W restauracji próbuję zawsze wszystkiego ,,zemsty" nie było. Największą zaletą hotelu jest urocza, ogromna plaża (znaczne odległości). W morzu w głąb ,,kilometrami" miła , piaszczysta płycizna. Przy plaży jest pomost do snorkelingu. Rafa jest skromna, dość zniszczona (szara w płytkiej dość wodzie). Trzeba bardzo daleko odpłynąć od pomostu aby móc TROCHĘ nacieszyć oczy. Rybek jest dużo. Wszystko to jednak jednak odpływając daleko od pomostu. Kto jeździ do Hurghady sam wie, że nie są to tak piękne rafy jak w MarsaAlam, chyba, że odwiedzi się Makadi Bay jakieś 45 km od lotniska w Hurghadzie tam też są hotele:) Moją opinię dla Hilton Long Beach stworzyłam na podstawie porównania do siedmiu innych hoteli w Egipcie, w których byłam. Wiem czego mogę się spodziewać w Egipcie. Nie doszukuję się dziury w całym i zawsze mam dobry humor na wakacjach. Lubię Egipt i ludzi tam pracujących. Chętnie tam jeżdżę i zawsze wracam zadowolona podobnie jak tym razem. Było super! Zawsze skupiam się na zaletach hotelu. Dla mnie zdecydowanie najważniejsza jest plaża przy hotelu i rafa. Pozostałe kwestie są drugorzędne. Hilton L. B. jest dedykowany na spokojny leniwy wypoczynek, raczej dla starszych ludzi lub rodzin z malutkimi dziećmi. Młodzież może się nudzić chyba , że wybiorą hotele np. z sieci Pickalbatros lub Jungle aqua Park ale tam nie ma plaży przy hotelu. Za dobrą cenę z last minute mogłabym tam wrócić. Fajnie było!

• Zalety Cisza, Piękna rafa (mnóstwo rybek)do nurkowania przy hotelu. Dużo leżaków i bez problemu z ręcznikami. Ciepła i czysta woda w morzu w listopadzie.
    • Wady Przez cały pobyt to samo jedzenie. Dokładali tylko to czego ubyło . Idąc na posiłek człowiek wiedział co będzie jadł ale nie wiedział jaki posiłek spożywa i czy to jest obiad, kolacja czy śniadanie.

Bardzo ciepło w listopadzie w Egipcie. Wiaterek jest !ale można się schować za parawan,które są na plaży. Rafa cudowna. Jedzenie okropne. Obsługa sympatyczna. Czyste łazienki ale śmierdzi z kanalizacji zwłaszcza w nocy. Brak owadów i zwierzątek w pokojach poza kilkoma mrówkami faraona. Zemsta faraona oczywiście nas dopadła ale w ostatnim dniu przed odlotem. Znajomych już po przylocie i przez cały pobyt!!!Ogólnie polecam ten hotel do odpoczynku ale drugi raz bym tam nie pojechał!!! W porównaniu do Sea Gull to jak BMW- X1 do BMW -X3

• Zalety pokój, obsługa, duża ilość basenów, duży kompleks, darmowe leżaki przy basenach i na plaży, wspaniała rafa, atrakcje
    • Wady słabe wifi

W hotelu byłam w drugiej połowie października 2017 roku wraz z chłopakiem oraz rodzicami. Zostaliśmy zakwaterowani w bungalowie 64 w dwóch pokojach dwuosobowych, jednakże różniły się one standardem. Mój pokój bardzo duży (składał się z dwóch pomieszczeń, z jednego swobodne wyjście na balkon natomiast w drugim wyjście na taras z leżakami - oba z widokiem na morze) Natomiast pokój rodziców składał się z jednego pomieszczenia z bardzo małym balkonem - widok po wychyleniu był na morze. Bungalowy składają się z czterech pokoi - tylko jeden duży pokój, w którym spędzałam tygodniowy pobyt. Jeżeli jednak chodzi o baseny, jest ich bardzo dużo. Jednakże główny basen zachęcał młodych do spędzenia czasu poprzez organizowanie atrakcję przy muzyce (piłka wodna, aerobik itp) Jednakże starsi wczasowicze nie narzekali, ponieważ mogli skorzystać z innych basenów i się zrelaksowac w ciszy. Do plaży z pokoju mieliśmy dosyć daleko ponieważ kompleks Hilton jest bardzo obszerny. Plaża bardzo długa z dwoma barami, wyposażona w parasole oraz leżaki (nie było problemów z miejscem), fajny pomost i bardzo ładna rafa koralowa. Posiłki (dwie restauracje ogólne i dwie al carte)- każdy znajdzie ktos coś dla siebie, ja nigdy nie byłam głodna. Drinki w miarę mocne, napoje w butelkach (typu coca-cola, sprite), bardzo dobre piwo i wino. Barmani robią lód z wody mineralnej ! Animacje- urozmaicone, codziennie muzyka na żywo. W dyskotece mała frekfencja. Obsługa hotelowa bardzo miła i uprzejma, starająca się o zadowolenie klienta. Pobyt zaliczam do udanych a to nie był mój pierwszy pobyt w Egipcie.