Opinie o hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort
Egipt / Marsa El Alam

Hilton Marsa Alam Nubian Resort: obiekt, teren hotelu, basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub z placem zabaw, specjalnie wydzielony brodzik.
  • Tylko 700 m do prywatnej, piaszczysto-żwirkowej plaży (dojazd busem hotelowym).
  • Bogata oferta sportowo-rekreacyjna siłownia, tenis stołowy, szachy, siatkówka plażowa, salon piękności, centrum nurkowe.

Verdi
    Pobyt: Lipiec 2011

Hotel dopiero co otwarty nie wszystko zostalo oddane i nie wszystkie budynki byly zamieszkane. Nie wiem czy przy pelnym obłozeniu hotel nie bedzie przeludniony.

Janusz Wielgosz
    Pobyt: Lipiec 2011

Nasz 2.tyg. pobyt w tym hotelu wspominamy wspaniale. Przemiła obsługa, super pokoje (trzy osoby pok.jedynka i dwójka) Jedzenie wysublimowane, bardzo starannie i artystycznie przygotowywane i dobierane przez znakomitych kucharzy. Bar przy basenie (na razie tylko przy najwiekszym) doskonały. Na plażę można przejść spacerkiem niecałe 10 minut lub podjechać Meleksem. Jedyny minus to brak pomostu bezpośrednio na przepiękną rafę, co dla niektórych może byc mankamentem bo trzeba dopłynąć z piaszczystego wejścia okolo 300 metrów wzdłuż brzegu ale za to widok pływających żółwi to wynagradza. Brak takiego centrum jak Naama Bay w Sharm, ale dla mnie to akurat zaleta. To moja siódma wizyta w Egipcie. Polecam dla ceniacych spokoj i komfort. Wrócimy tu!

Basza
    Pobyt: Lipiec 2011

Luksusowy hotel, preofesjonalna, wielojęzyczna obsługa, znakomita kuchnia, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, aby klient czuł się "dopieszczony". Pokój dokładnie taki jak na zdjęciu, balkon wielkości dużego tarasu. Plaża przy hotelu piaszczysta. Zarówna plaża, jak i baseny - z barami (drinki, a w porze lunchu posiłki). Ocena "bardzo dobra" w przypadku tego hotelu to za mało, zasługują na "szóstkę z plusem".

Iza Lipowska
    Pobyt: Lipiec 2011

nowy, ***** Hotel, wspaniała obsługa-serwis,4/ a właściwie 5/ basenów, dbają o klienta, dla mnie było cudownie, zamierzam tam wrócić