Opinie o hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort
Egipt / Marsa El Alam

Hilton Marsa Alam Nubian Resort: obiekt, teren hotelu, basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub z placem zabaw, specjalnie wydzielony brodzik.
  • Tylko 700 m do prywatnej, piaszczysto-żwirkowej plaży (dojazd busem hotelowym).
  • Bogata oferta sportowo-rekreacyjna siłownia, tenis stołowy, szachy, siatkówka plażowa, salon piękności, centrum nurkowe.

M.M.K

• Zalety Ładny ,czysty ,zadbany
    • Wady ANIMATORZY - WSTYD Cena za przedłużenie pobytu do odlotu .

Wróciliśmy z tego hotelu w 26 stycznia 2019 r, hotel godny do polecenia .Od kilku lat zimą wyjeżdżamy do Egiptu więc mam skale porównawczą odnośnie hoteli. Ten hotel jest dla ludzi lubiących nurkować i przebywać w ciszy przy basenach . Do plaży kawałek drogi ale fajny spacer. Można spacerować brzegiem morza ,miejsce kąpieli od leżaków 200 m ale tzn. że dbają o rafę. Jedynym mankamentem tego hotelu są animacje aż wstyd, że taki hotel to toleruję . Wiadomo , że to nie HILTON europejski . Jest bardzo czysto , potrawy jak na EGIPT DOBRZE PRZYPRAWIONE ,mają smak. Przedłużenie pobytu 10 euro za GODZINE ,uważam że barddzo dużo . W innych hotelach był określony limit np. do 3 godzin , do 6 godz. itp . W-F darmowe dostępny też na plaży .

• Zalety Ladna architektura,ogromny obszar około 350 pokoi a nie czuje się tłumu.
    • Wady Wymaga remontu. Mnóstwo zniszczeń widać. Meble zużyte dziury w zaslonach,generalnie po 10 latach po prostu się rozlatuje.Zniszczone ręczniki, murawa wyschnieta.Wszystko wymaga renowacji.

Byłam w tym hotelu pierwszy raz w 2013 potem 2014 i teraz 2019....Bardzo standard podupadl.wprawdzie obsluga nadal przemila i bardzo pomocna, jedzenie dobre,plaża piękna ale budynki i infrastruktura naprawdę wymagają gruntownej wymianie.W pokoju wszystko się rozlatuje.Mimo tego poczatkowy standard byk tak wysoki ze ciagle tutaj jest lepiej niz gdzie indziej.Ciagle stosunek ceny do jakości jest ogromnie na plus Hiltona.Gorzej z kulturą osobistą animatorow.Dramat.Nachalni, prymitywni,byle jacy.No i kultura rodaków gdzie wulgarne słowa mozna usłyszeć wszedzie......masakra.

• Zalety Piękna rafa, ładne pokoje, pyszne jedzenie
    • Wady Brak możliwości kąpieli w morzu

5 gwiazdkowy, położony na rozległym terenie hotel blisko jednej z najpiękniejszych raf Abu Dabbab. Duże baseny, w tym dwa podgrzewane, 1 basen dla osób 16+ ze strefą ciszy. Ładne, zadbane i przestronne pokoje, w każdym deska do prasowania i żelazko. Pyszne jedzenie, bardzo duży wybór dań z grilla, wegetariańskich, lokalnych, deserów i owoców. Bardzo smaczna baklava i dania z kącika orientalnego. Bezpłatne wi-fi w lobby hotelu. Do dyspozycji gości spora siłownia. Szeroka plaża, dużo leżaków, jednak ze względu na konieczność ochrony rafy koralowej zabronione jest wchodzenie do morza. Centrum nurkowe na miejscu. Hotel polecam osobom poszukującym relaksu i dobrych warunków do nurkowania.

Mariusz

• Zalety Piękna rafa i ryby oraz żółwie
    • Wady Obsługa przy barach natarczliwosc kelnerów wobec kobiet animacje na zwykłych krzesłach na piachu życzę powodzenia jedzenie monotonne zemsta faraona murowana każdy przeszedł

Straszna obsługa klienta monotonne jedzenie zemsta faraona murowana każdy przeszedł nie polecę do tego hotelu i nie zaproponuje nikomu to co piszą to chyba ich pierwszy pobyt w Egipcie ja już byłem piąty raz i mam negatywny stosunek do tego hotelu pozdrawiam

Mariusz

• Zalety Plaża ipiękna różnorodność ryb żółwi
    • Wady Straszną mają obsługę oraz naparczliwosc na kasę i kobiety

Byłem i nie wrócę tam kiepska obsługa olewają klientów hotel oceniam na trzy gwiazdki nikomu nie polecę tego hotelu pozdrawiam

• Zalety Bliskość pieknej rafy Duże pokoje Czystość Bardzo miła obsługa Wygodne godziny i miejsca posiłków- bardzo urozmaicone i dobre jedzenie Impreza sylwestrowa z ogromnym rozmachem!
    • Wady Niestety mimo zapewnień o reżimie sanitarnym przygotowywania posiłków dopadła część osób zemsta faraona

Polecam dla miłośników snurkowania! Przepiekna rafa i żółwie pływające tuż przy plaży. Nie potrzeba mieć butów ochronnych do wody- wejście po piasku. Hotel spokojny, bardzo przestronny i przyjemny.

• Zalety Jest spokojnie duża plaża

Parking oferowany przez firmę Wakacje.pl fatalny trzeba długo czekać na odbierający samochód błoto na podłożu zero pomocy przez pracowników.Wielka porażka.Mam jeszcze uwagę do firmy Wakacje proszę nie tylko dbać o sprzedaż ofert ale o prawidłowe informacje .

Agata Daszczyk

• Zalety Położony przy przepięknej rafie koralowej, codziennie można zobaczyć żółwie. Przemiła obsługa, bardzo dobre zróżnicowane jedzenie, dużo owoców. Hotel i pokoje utrzymane w czystości.

Super hotel, serdecznie polecam. Położony przy przepięknej rafie koralowej, codziennie można zobaczyć żółwie. Przemiła obsługa, bardzo dobre zróżnicowane jedzenie, dużo owoców. Hotel i pokoje utrzymane w czystości.

BEATA

• Zalety PIEKNA RAFA SUPER JEDZENIE OBSŁUGA HOTELOWA I ANIMATORZY REWELACYJNI MIELISMY POKOJ 2117 BYŁ NADZWYCZAJNY PRZESTRONNY PIEKNY WIDOK NA OGRÓD I BASEN PODGRZEWANY ZIMA NAWET PANI SPRZATAJACA MONA I OGRODNICY ZAWSZE MILI USMIECHNIECI POLECAM HOTEL NA 1000 PROCENT WRACAMY W CZERWCU
    • Wady BRAK

POBYT W HOTELU BYŁ SUPER OD MOMENTU WIZYTY W RECEPCJI W CZASIE MELDUNKU DO MOMENTU WYJAZDU CZULISMY SIE JAK W DOMU RODZINNA ATMOSFERA POKOJE SUPER JEDZENIE NIE DA SIE TEGO OPISAC JAK DUŻE UROZMAICENIE I SMACZNE CODZIENNIE COS NOWEGO A CIASTA I DESERY JAK Z NAJLEPSZYCH CUKIERNI PLAŻA CUDNA RAFA BAJECZNA I WCALE NIE JEST TO UCIAŻLIWE ŻE TRZEBA KAWAŁECZEK PODEJSC DO MIEJSCA W KTÓRYM MOŻNA PŁYWAC A ZAPOMNIAŁABYM O PIEKNYCH ZADBANYCH OGRODACH Z CUDOWNA ROSLINNOSCIA SUPER BYŁA TEZ PANI MAGDA REZYDENT TUI MIŁA USMIECHNIETA ZAWSZE CHETNA DO POMOCY MAMY NADZIEJE ŻE ZOBACZYMY JA W CZERWCU PONIEWAZ WRACAMY DO TEGO CUDOWNIE BAJKOWEGO MIEJSCA

tony

• Zalety Rafa super, Pani Dominika, Polka która pracuje w hotelu, Zawsze wolne leżaki, Cisza spokój.
    • Wady Animatorzy do wymiany.

Hotel na uboczu i oto nam chodziło, spokój i cisza. Blisko lotniska, gdzie był zerowy ruch więc szybko i sprawnie wszystko się odbywa. Plaża trochę słaba bo tam gdzie są leżaki nie da się wejść do wody ale blisko do miejsca gdzie mozna się kąpać. Ogólnie pozytywane wrażenie. Minusy: unikajcie pokoji które sa łączone z innym. Niby te drzwi wewnętrzne sa zamknięte ale przepuszczają każdy dźwięk. jak sąsiad będzie głośny i szalał całą noc to nie pośpicie. Zero wytłumienia jakby mieć współlokatora. No i animatorzy, wiecznie zmęczone przepite i nudne towarzystwo. Ożywiaja się tylko jak namawiają na Beach Party bo zbierają z tego pieniądze dla siebie. Wieczorne animacje szkoda czasu, nie mają pomysłu co robić. Lepiej posączyć drinka w lobby. Fajnie że nie trzeba chodzić do baru bo kelnerzy krążą i cały czas przynoszą co się chce. Ogólnie zastanawiam się czy w 2019 roku też tam nie pojechać.