Opinie o hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort
Egipt / Marsa El Alam

Hilton Marsa Alam Nubian Resort: obiekt, teren hotelu, basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub z placem zabaw, specjalnie wydzielony brodzik.
  • Tylko 700 m do prywatnej, piaszczysto-żwirkowej plaży (dojazd busem hotelowym).
  • Bogata oferta sportowo-rekreacyjna siłownia, tenis stołowy, szachy, siatkówka plażowa, salon piękności, centrum nurkowe.

Jola

• Zalety super rafa i bardzo miła obsługa
    • Wady dla mnie nie ma

To już kolejny pobyt w tym hotelu i nic sie nie zmienia.Zawsze wszystko na najwyższym poziomie.

Iza

• Zalety Można czuć się bezpiecznie. Bardzo dobra obsługa, mili, uśmiechnięci. Dobra kawa i drinki w lobby. Prześliczna rafa.
    • Wady Mało atrakcji dla dzieci. Słabe animacje. Fatalna kawa w restauracji głównej. Z plaży hotelowej nie można wchodzić do wody, miejsce chronione ze względu na obecność rafy (rezerwat).

Pobyt 2-tygodniowy z Wezyrem. Rezydent BOLO bardzo sympatyczny, pomocny. Korzystałam z usługi masażu w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Fantastyczna sprawa. Polecam. Za 3 seanse po 50 min. zapłaciłam 100 Euro. Mona i jej koleżanki masują tak, że chce się tam wracać. Nastawiła mi kręgosłup, do tej pory nie mam z nim kłopotów (a wcześniej z bólu rano nie mogłam wstać z łóżka). Pełen profesjonalizm!!! Hotel 5* w lokalnej ocenie, jak zawsze w Egipcie należy odjąć jedną*. Ręczniki i pościele wymieniane codziennie! Uważam to za zbędne, wystarczyłaby wymiana pościeli co drugi dzień, w to miejsce można by poprawić jakość kawy, czy wina stołowego w restauracji głównej. Spokój, cisza. Przepiękne widoki. Hotel bardzo dobrze strzeżony.

Patrycja

• Zalety Bliskość raf koralowych i zatoki żółwi.
    • Wady Hotel posiada przestarzałe, rozpadajace wyposażenie, dostęp do barów bardzo utrudniony (krótko otwarte, jeżeli już otwarty to bardzo długie oczekiwanie)

Opinia o hotelu - negatywna opinia o obsłudze - bardzo pozytywna opinia o posiłkach - średnia, monotonne

Maciej

• Zalety Nieograniczony dostęp do rafy Abu Dabbab - jednej z najlepszych raf na Morzu Czerwonym. Świetne posiłki, zwłaszcza kolacje.
    • Wady Odosobnienie - brak atrakcji w najbliższej okolicy. Oczywiście poza rafą.

Hotel dla tych, którzy chcą ponurkować i odpocząć z dala od zgiełku w luksusowych warunkach.

izabela

• Zalety Hotel bardzo czysty, miła obsługa, ładna plaża z rafą. Pokoje duże, bardzo wygodne, sprzątane dokładnie. W restauracji czysto, nigdy niczego nie brakowało, posiłki urozmaicone. Bardzo fajne baseny.

Hotel raczej dla osób nieszukających rozrywek, mało atrakcji dla dzieci. Ładne, zadbane otoczenie hotelu. Do plaży można dojechać busikiem, który kursuje cały czas, albo dojść spacerkiem. Plaża bardzo ciekawa z super piaseczkiem i piękną rafą. Hotel bardzo cichy, poza basenem głównym z muzyką i atrakcjami.

Aneta

• Zalety bardzo czysty, dużo przestrzeni, kilka basenów do wyboru
    • Wady przekąski między posiłkami dostępne tylko w barze na plaży. przy basenach nie było przekąsek.

hotel ogólnie ok. jedzenie pyszne Ale brak jakikolwiek przekąsek pomiędzy głównymi posiłkami. wg mnie lody serwowane przez 30 minut to nie przekąska z ciągu dnia.

Jakub

• Zalety Obsługa, atmosfera, rafa, żółwie itd

Bardzo dobry hotel, wart swojej ceny, dobra baza wypadowa na nurkowanie, polecam!

Marlena

• Zalety Plaża z łagodnym zejściem do morza
    • Wady Głośna klimatyzacja

Wakacje 2018 Hilton nubian resort marsa alarm. Posiłki normalnej jakości. Pokój czysty , Klimatyzacja popsuta -po 30 minutach naprawiona lecz bardzo głośna .

Ada

• Zalety Pokoje duże, przestronne, wygodne, czyste oceniam także na 10/10 bez wgłębiania się w zbędne szczegóły .Obsługa hotelowa zawsze pomocna 10/10 . Kelnerzy bardzo fajni ,uśmiechnięci , służący pomocą , nie czekający na napiwki i bardzo serdeczni 10/10.Teren hotelu zadbany , czysty , baseny także wg mnie ocena 10/10. Obiady , kolacje bardzo dobre, przekąski ok. Troszeczku brakowało owoców...np. w hotelu nie uświadczycie arbuzów...;)
    • Wady Mało ciekawe animacje szczególnie wieczorami . Niby się coś dzieje ale nie zachęca .Odwiedziliśmy hotel ponownie po roku przerwy i ocena grupy animacyjnej zdecydowanie w dół. Wczasowicze spragnieni rozrywki pozostawieni są trochę samemu sobie 2/10 .

Hotel odwiedziliśmy ponownie z nadzieją, że pobyt będzie tak samo udany jak w ubiegłym roku - tym razem przylecieliśmy na 2 tygodnie. Sam hotel nie zmienił się wiele; pokoje duże, wygodne , codziennie sprzątane. Obsługa hotelu także przemiła, kelnerzy uprzejmi i zawsze uśmiechnięci. Wypoczywając np. przy basenach można poczuć się dopieszczonym - roznoszone są zmrożone ręczniczki ochładzające podczas opalanka ;), Pan z obsługi chętnie wyczyści nam okulary przeciwsłoneczne czy też schłodzi skrapiając wodą;) W porównaniu z ubiegłym rokiem bardzo rozczarowani jesteśmy grupą animacyjną .Mało ciekawe animacje szczególnie wieczorami . Niby się coś dzieje ale nie zachęca .Wczasowicze spragnieni rozrywki pozostawieni są trochę samemu sobie. Wieczorami nie ma co liczyć na jakąś zabawę. Członkowie grupy zaproponują Wam party na plaży za które będziecie musieli zapłacić 12 dolarów..... w hotelu nigdy takiego party nie zorganizowali, pomimo sali w której co wieczór przesiadują znudzeni goście.

Mirella

• Zalety Pokoje duże, przestronne , wygodne , czyste- oceniam na 10/10 bez wgłębiania się w zbędne szczegóły .Obsługa hotelowa zawsze pomocna 10/10 . Kelnerzy bardzo fajni ,uśmiechnięci , służący pomocą , nie czekający na napiwki i bardzo serdeczni 10/10.Teren hotelu zadbany , czysty , baseny także wg mnie ocena 10/10. Obiady , kolacje bardzo dobre , na przekąski brakło miejsca :) Musze przyjechać na lody których nie skosztowałam ,a pięknie wyglądały w małych kubeczkach
    • Wady Mało ciekawe animacje szczególnie wieczorami . Niby się coś dzieje ale nie zachęca .Wczasowicze spragnieni rozrywki pozostawieni są trochę samemu sobie 2/10 . Monotonne śniadania ale na 7 dni do wytrzymania , zawsze można jeść owoce i jogurty.

Porady do odwiedzających ; nie zabierać ręczników bo wszędzie są . Zabrać ze sobą koniecznie maskę i pletwy bo zwierzęta morskie ciekawe . Żeby zobaczyć żółwie trzeba wcześnie wstać ale zawsze się je spotka . Port Ghalib taki sobie . Zakupy lepiej zrobić na plaży lub w hotelu jest praktycznie to samo. Plaża strzeżona , publiczna z ratownikiem , każdy spokojnie znajdzie miejsce . Sklepikarze kulturalni cierpliwi nie narzucający się .Ceny takie jak w całym Egipcie . Bardzo sympatycznie wspominam pobyt , na pewno wrócę choć nigdy nie wracam dwa razy w to samo miejsce . Marsa Alam oczarował mnie spokojem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć ,że czułam się bezpiecznie :) Pozdrawiam wszystkich