Opinie o hotelu Horizon Beach

Horizon Beach

• Ładne widoki rozciągające się z hotelu
  • Wylot z Bydgoszczy All inclusive

Elwira

• Zalety PÓŁOŻENIE I MIŁA OBSŁUGA
    • Wady ŁAZIENKA MOGŁABY BYĆ ZDECYDOWANIE LEPSZA

Polecam z całą odpowiedzialnością..... Piękne położenie hotelu rekompensuje wszelkie inne niedostatki. Posiłki smaczne, świeże i spory wybór. Okolice cudowna.

Lidia

• Zalety położenie
    • Wady wszystko

Byłam kilka razy w Grecji.Mam porównanie. Najgorszy hotel.Jadłodajna ,na pewno nie stołówka.Brudne,lepiące, zniszczone podkładki.Brak klimaty,zacjii,wchodziło się w żar,tłok, ścisk, hałas,kolejki . Za małe pomieszczenie na tak dużą liczbę gości.Jeżeli miałam stolik pośrodku, bałam się, ,że będę miała na plecach talerz z jedzeniem.Chociaż na kolację powinni dawać jakieś serwety,obrusy. Przypomniały mi się tanie bary za komuny.Basen i leżak przy basenie ,proszę zobaczyć film na jutube/ widziąłam ,ale myślałam że to żartOgrodzony, zamykany na furtki. Rano otwierany ,kolejki przy furtkach i start.Pokoje -mieliśmy nr 543, 541,odnowione, widok na morze,szafa z drążkiem, bez półek,materace twarde,poduszki twarde,nie dało rady spać.Łazienki nie będę opisywać,szkoda nerwów. Obsługa -pracują tam za karę.Przylecieliśmy przed trzecią ranem.Nawet nie dali wody czy kanapki.Brak klimatyzacji również w lobby.Duchota.Bar przy basenie -kubeczki plastikowe.Wieczorem też nie chcieli dawać drinków w szkle, chyba że płatne.Ale szkoda było płacić, widziałam jak robili mohito.Zero animacji.NUDA.No i zakazy.Nie można było sobie wody do butelki nalać -zakaz wisi kartka.Po 23-ej cisza chodziło security i rozganiało po pokojach.Brak suszarek na ręczniki.Uważam , że za darmo tam nikt nie jeżdzi i pewne standarty powinny być zachowane, bo widok na morze nie wystarczy.Teren zadbany ,czysto, ładna roślinność.Pokoje na parterze masakra.Zero intymności,Mieliśmy pokój na piętrze,nikt nie zaglądał.Dziwię się skąd są dobre opinie.Pojechałam na wczasy,a nie na obóz z zakazami i żeby stołować sie w jadłodajni.Byliśmy w maju na Rodos.Porównanie Rodos 10 - Horizon 2 ODRADZAM

Konrad

• Zalety Czysty, położony w spokojnej okolicy. Personel na piątke z plusem. Bardzo dobre jedzenie. Bardzo sprawna i miła obsługa.
    • Wady Brak choćby kilku metrów plaży. Do morza można wejść tylko z pomostu. W basenie mogłaby być słodka woda

Wakacje super udane. Hotel tak jak w ofercie. Codziennie sprzątane pokoje. Trochę za małe telewizory i zbyt mało kanałów, ale to nieduży problem dla wszystkich którzy wolą urlop spędzić na świeżym powietrzu. Fajny basen główny obok brodzik. Dużo miejsca do leżakowania choć mogłoby być trochę więcej leżaków bo miejsca nie brakuje. Na pochwałę zasługuje personel w restauracji. Szybcy sprawni zorganizowani i przede wszystkim utrzymujący czystość na sali nawet w momentach największego naporu wygłodniałych wczasowiczów. Posiłki urozmaicone, smaczne. Polecamy

Dorota i Tomasz

• Zalety widoki jedzenie położenie obsługa hotelu bardzo sympatyczna
    • Wady wad nie ma jedynie małe niedociągnięcia to zbyt mały spad w łazience pod prysznicem woda wolniej spływa i wtedy robi sie troszeczkę nie bezpiecznie bo ślisko oraz, przyklejająca się kotara

To były nasze pierwsze wakacje z ITAKĄ i pierwsze za granicą ,co do organizatora ,przychylam się do niektórych opinii że ITAKA nie interesuje się klientami .Po wylądowaniu w Heraklionie brak jakiejkolwiek chęci pomocy box (bo tak to można nazwać ) nie widoczny prawie nie oznaczony chodziliśmy w kółko i szukaliśmy inne biura potrafią zająć sie wczasowiczami, stoją z tabliczkami mają duże oświetlone neony Itaka niestety nie. Pani rezydent zmęczona bo nie potrafiła udzielić nam rzeczowej informacji skierowała nas do autokaru i tyle, potem przyszła powiedziała w filmowym skrócie ile będzie jechać autokar i tyle ją widziano . Co do Hotelu to, były to nasze cudowne wakacje, mieliśmy pokój z widokiem na morze w głównym budynku na wysokości snack bar. Widoki przepiękne, hotel skromny ale czysty zadbany, obsługa przemiła, kelnerzy uwijają się jak tylko mogą, idzie im to bardzo sprawnie, na prawdę wielki szacun bo mają co robić jedzenie przepyszne , przy samym hotelu nie ma plaży, jest natomiast pomost, ale promenada wzdłuż brzegu morza zaprowadzi nas do plaż,Tawern, sklepików , Wycieczki fakultatywne: My wykupiliśmy 3 płaskowyż Lassithi, wyspa Spinalonga i Agios Nikolaos oraz Chania i Rethymno (troszeczkę hardkorowo) w 7 dni mało czasu na leniuchowanie ale daliśmy rade Przewodnik Pan Joanna, widać że robi to co kocha opowiada z taką miłością i zaangażowaniem jedyny minus to szybko chodzi a niestety grupa to dzieci osoby starsze też sie zdarzają i tu pojawia sie czasami problem z nadążaniem. Ogólnie polecam hotel w 200%

Ula

• Zalety Każdy pokój ma osobny stolik i krzesła na zewnątrz, wydzielone od sąsiadów
    • Wady Serwis pokojowy niedokladny i niecodzienny, trzeba prosić o środki higieniczne, takie jak papier toaletowy

Wyjazd bardzo udany, widoki piękne, piękna promenada brzegiem morza na piaszczystą plażę, pokoje przeciętne, ale nie oczekiwaliśmy luksusów.

Ewa i Slawek

• Zalety Połorzenie
    • Wady Pokoje, kradzieże

Przestrzegam wszystkich i uczulam, zabieraj cenne zeczy z pokoju. Skradziono mi łańcuszek złoty z zawieszką. Zgłosiłam ten fakt menadżerowi wzruszenie ramion i stwierdzenie że hotel nie odpowiada za zeczy co jest nie zgodne z literą prawa. Sama polechalam na policję i zgłosiłam. Łazienki tak małe że wychodząc z brodzika który posiada cerate jako ochronę posliznelam się. Skutek pobyt w klinice, złamany nos, szwy na czole i nosie.

Patrycja

• Zalety Położenie, piękny widok ze stołówki
    • Wady Pokoje, przeciętna jakość napojów

Dojazd z lotniska do hotelu ponad godzinę. Hotel położony tuż przy morzu śródziemnym, na wzniesieniu stąd piękny widok ze stołówki. Jeśli chodzi o miejscowość to raczej dla osób ceniących sobie spokój. Pokój o niskim standardzie - stare meble i lodówka, mały telewizor CRT, w łazience prysznic z brzydką zasłoną (my się kąpaliśmy z odsłonięta żeby jej nie dotykać). W pokoju na szczęście była sprawna klimatyzacja. Pokoje sprzątane codziennie. Przy hotelu nie ma plaży, tylko mały pomost z zejściem do wody. Plaża piaszczysto-kamienista piękną promenadą 10 minut od hotelu. Leżaki na plaży płatne 8? (2 leżaki +parasol). Kamienie w wodzie są przez pierwsze 2-3 metry a dalej mięciutki piaseczek. Z ciekawostek: obiad w knajpie 20? na 2 osoby, drinki ok 5?, woda mała butelkowa 0,30 ?.

• Zalety Jedyną zaletą tego hotelu jest ładny widok z restauracji oraz niedaleka odległość od lotniska.
    • Wady Obsługa bardzo słaba, a Pan jeśli \"snack barze\" nie lubi turystów. Obsługa nie chętna do pomocy przy jakichkolwiek problemach. Jedzenie monotonne i z 200m od hotelu czuć stołówką. Alkohol w all inclusive nie nadaje się do picia, przekąsek bardzo mało przy takiej ilości gości.

NIE POLECAM!! ! Zdaję sobie sprawę z tego że jest to 3 gwiazdkowy hotel za niewielkie pieniądze, ale ten obiekt i jego obsługa to jakiś żart!!!!!! Nie polecam ze względu na: - jedzenie przez pierwsze dwa dni do przyjęcia, potem już się odechciewa bo czuć z daleka stołówką -obsługa nie miła, mimo iż Pani na recepcji się stara, Pan "barman" w barze przy basenie BARDZO nie miły, pracuje tam jak za karę albo nie lubi ludzi. Alkohol podawany w jednorazowych małych kubeczkach, ponadto barman wylicza ile takich kubków może być na stoliku mimo że ich nie sprząta. Prosząc o alkohol przed końcem all inclusive bezczelnie czeka aż wybije 22! -alkohol jeśli to tak można nazwać w all inclusive to rozwodnione piwo i wino, oraz raki nie do picia, śmierdzące jak paliwo do samolotu. -pokoje stare, źle sprzątane, z pokojówką i "panem złota rączką" nie da się dogadać. Musieliśmy prosić 3 razy aby odetkano Nam toaletę -zostaliśmy okradzeni z biżuterii która znajdowała się w Naszym pokoju, mimo usilnych prób rozmowy z menagerem, oraz rezydentami Itaka (którzy nawet nie raczyli zjawić się w hotelu!) nie udało Nam się nic załatwić ponieważ nikt nie był skory do pomocy i nie wykazywał jakichkolwiek chęci pomocy, umyli ręce i powiedzieli gdzie znajduje się posterunek Policji! -plaży brak, mały basen hotelowy, a obok hotelu wylany beton na którym zmieści się 5 osób, ponadto mini molo z którego można wejść do głębokiej wody (więc osoby nie umiejące pływać muszą iść na plażę), do plaży ok 400m wąskim przejściem wzdłuż morza -obok hotelu same hotele, aby uświadczyć jakichś sklepików z pamiątkami albo knajpek czy restauracji trzeba przejść ok 500m do miejscowości obok. -po godzinie 22 trzeba szybko chować się do swoich pokoi ponieważ dwóch goryli z ochrony chodzi i ucisza i potrafią być tak bezczelni że wchodzą po pokoi, ze względu na to że według nich nie można przebywać ze znajomymi w jednym pokoju tylko każdy ma być u siebie Ogólnie czuliśmy się jak na półkoloniach na których nic nie wolno!! Był to najgorszy hotel w jakim do tej pory byliśmy!! Jeśli chcecie wypocząć w spokoju to wybierzcie inny hotel!

• Zalety Przepiękne widoki - hotel położony na wzgórzu przy samej zatoce. Winda, dostęp dla niepełnosprawnych (budynek z recepcją). Fantastyczne jedzenie, duży wybór potraw codziennie. Blisko przystanek autobusowy. Położenie hotelu na skraju miejscowości Stalida - cisza i spokój. Teren hotelu duży, budynki kameralne (po ok. 18 pokoi w budynku), łącznie ponad 600 pokoi (tyle było numerów na drogowskazach).. 3 baseny - 2 małe w głębi osiedla, 1 duży przy recepcji. Bardzo pomocni pracownicy w recepcji.
    • Wady Młode pokojówki praktycznie nie sprzątają pokojów, mimo napiwków. Była jedna w średnim wieku, która sprzątała super. Przy pobycie 7 dni da się mieszkać, ale przy 14 dniach to już kiepsko. Pokoje w stylu socjalistycznym, stare meble, szafa zakurzona w środku. Jak na 4 gwiazdki marny standard, raczej na 3. Łóżka bardzo wygodne. Wady uważam za drobne - w pokoju praktycznie się tylko śpi, cały dzień przebywa się poza nim, więc to uwagi dla pedantów ;). Ja byłam zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z hotelu, mimo drobnych wad. W hotelu nie nosi się opasek all inc. Dla mnie nowość, również nowością były dystrybutory do samodzielnego nalewania wina i piwa w restauracji i w barze przy basenie. Dobre wino! Dla ruchliwych polecam kupno mapy wschodniej części wyspy w butiku przy recepcji - jest dokładna, w Polsce nie udało mi się takiej kupić. Butik ma przyzwoite ceny, choć w Malii można drobiazgi kupić taniej, ale spotykałam i wyższe ceny. Zaskoczyły mnie ceny za autobus - do Heraklionu 3,7 euro, z powrotem 4 euro - nie wiedziałam, że należy podać numer przystanku. Na Krecie opłata za przejazd jest naliczana od liczby przystanków, a w Stalidzie jest ich kilka. Do Malii płaci się 1,7 euro. Czas jazdy z Heraklionu (lotnisko) do hotelu transferem 1 godzina 20 minut, autobusem 1 godzina. Zaskakujące dla mnie było, że prawie wszędzie chcą gotówki, mało gdzie można płacić kartą kredytową. Jak mi wyjaśniła jedna sprzedawczyni - jeśli przyjmie zapłatę kartą, to musi od tego płacić podatek ;)... Kartą płaciłam w aptece i w większych sklepach. Polecam rejs po zatoce - w małych biurach turystycznych kosztuje 25 euro, trwa od 12 do 17. Standard jachtu dość niski, ale widoki fantastyczne. Rejs na Santorini jest już całodzienny, kosztuje 150-170 euro. Przy hotelu nie ma plaży z piaskiem. Jest spory drewniany pomost, z którego można zejść do wody; jest dość głęboko. Pomost wychodzi na wschodnią stronę, więc woda w maju była chłodnawa. Po przeciwnej stronie zatoki plaża piaszczysta i woda ciepła. Dla miłośników piaszczystej plaży - trzeba iść w kierunku Malii, po ok. 15 minutach zaczynają się płatne i bezpłatne plaże. 2 leżaki i 1 parasol 8 euro. Ruiny pałacu w Malii mnie rozczarowały. W pałacu w Knossos nie byłam, nie mam porównania. Na Krecie byłam pierwszy raz. W porównaniu z Cyprem (gdzie byłam wiele razy) Kreta jest znacznie droższa, począwszy od komunikacji, przez drobiazgi, kończąc na biletach wstępu. Wycieczkę kupiłam w stacjonarnym biurze wakacje pl, organizatorem był Neckerman. Odradzam kupowanie w Neckermanie. Z Polski w hotelu Horizon było 6 osób. Nie było rezydenta z Neckermana. Na lotnisku trzeba było szukać okienka, gdzie siedziała pracownica - brak informacji w hali przylotów, gdzie to jest. Okienko było przy autobusach. Dostaliśmy kartkę ze spisem kilku hoteli, gdzie rezydent będzie miał dyżur - ale nie były podane miejscowości, gdzie te hotele się znajdują. W Stalidzie rezydent nie miał dyżuru nigdzie. W segregatorze Neckermana informacje były z 2018 (poprzedniego) roku, nic z 2019. Na tablicy ogłoszeń również. Nie podano telefonu do rezydenta, tylko telefon do Neckermana w Polsce, gdzie nie podejmowano połączenia. Trudno było się dowiedzieć, o której godzinie i w jakim miejscu jest autokar powrotny na lotnisko. Osoba w Neckermanie odbierająca telefon w Polsce nie miała pojęcia, ile przystanków autobusowych jest w Stalidzie (jest 5) i na którym mamy być, by dojechać na lotnisko. Polecam natomiast wakacje.pl - pracownicy odbierają telefony, oddzwaniają, i to od nich uzyskiwałam potrzebne informacje.

• Zalety Kuchnia, posiłki urozmaicone, dużo dobrego jedzenia. Ciekawe położenie
    • Wady Brak znaczących wad, chyba ze ktoś oczekuje wybitnych luksusów w pokojach hotelowych.

Podsumowując, bardzo pozytywne wrażenie. Największy plus to oczywiście kuchnia w formie bufetu oraz jej pracownicy, miejsce naprawdę dogodne, w samym środku wszystkich okolicznych atrakcji. Polecam