Opinie o hotelu Exotica
Grecja / Zakynthos

Exotica: basen, sport i rekreacja

• Idealny zarówno dla osób nastawionych na wypoczynek jak i dla tych, którzy chcieliby zwiedzić wyspę.
  • W odległości 20 m od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojechać można do oddalonego o 4 km miasta Zakynthos.
  • Położony zaledwie 450 m od pięknej, piaszczystej plaży.

Teresa
    Pobyt: Wrzesień 2020

• Zalety Bardzo blisko lotniska,czysto,bezpiecznie.Jedzenie pyszne,codziennie można smakować coś z innego również greckiej kuchni,sympatyczna obsługa,ciasta,ciasteczka,lody do wyboru,napoje,owoce również

Wrzesień 2020 Bardzo udany pobyt.Czysto,smacznie i bezpiecznie.Piękna pogoda.Obsługa hotelu bardzo sympatyczna,goście pozdrawiają się wzajemnie (oczywiście nie wszyscy}.Widać bardzo duże starania,dezynfekcja,maski rękawice.warto zrozumieć,że czasy są trudne.Pokoje sprzątane na życzenie,tak samo wymiana ręczników Po 23.00 jest już cisza..Bardzo duży wybór pysznego jedzenia,tradycyjne i typowo greckie.Do plaży spacer wskazany z dziećmi też warto,bo woda wyjątkowo ciepła i płytko do ok.70 metrów,duże zasolenie,warto zabrać okulary do wody i krople do oczu coś na odczulenie.Polecam hotel było super.Wycieczki gorąco polecam, warto wybrać polskie biura nas zachwyciło Magic tour -tu wszędzie jest pięknie.

Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety dobre położenie, wspaniała i uprzejma obsługa, pyszne jedzenie
    • Wady nie zauważyłam żadnych.

dobre położenie, wspaniała i uprzejma obsługa, pyszne jedzenie. jestem bardzo zadowolona z wyboru.

Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety pyszne jedzenie, bardzo miła i szybka obsługa. naprawdę nie ma się do czego przyczepić. położenie bardzo dobre. blisko piaszczysta plaża. cudnie! jestem bardzo zadowolona z wyboru.
    • Wady nie ma

Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety Fajny kameralny hotel, niekoniecznie dla rozwiń z dziećmi, blisko do sklepików i knajpek, jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dobrego dla siebie, czysto, brak kolejek, nie trzeba rezerwować leżaków o 7 rano
    • Wady Internet niedostępny w pokoju

Polecam ten hotel dla par, dzieci raczej będą się nudzić. Blisko do plaży.

Pobyt: Lipiec 2020

• Zalety położenie
    • Wady Wyposażenie

Exotica hotel & Spa By zante Przyjechałam z biura Grecos. Na plus hotel 10 minut od lotniska. Super szybki dojazd. Nie wiem, dlaczego ten hotel ma tak pozytywne oceny ? Każdy pokój ma łazienkę stworzoną ze szklanej szyby, oddzieloną od sufitu 20 cm. To sprawia, że każdy widzi jak z niej korzystasz, w nocy świeci światło, nie wspomnę, że  wszystko słychać. Zero prywatności !  Z prysznica leci woda na podłogę bo nie ma brodzika czy kotary, dlatego ręczniki kładliśmy na brzegi pseudo łazienki. Hotelowy płyn do mycia w przestarzałych dozownikach.  Dla mnie to nie do przyjęcia w Europie. Wyżywienie. Bardzo słabe. Na śniadania np jajecznica z proszku, sadzone jajka -tłuste, jogurt, marmolada -Fuj, tosty z maszynki - miękkie. Pseudo soki z dystrybutora -sama chemia. Chociaż kawa była pyszna Na plus  barmani robili pyszne Frappe i shejki z lodów. Obiady kolejna porażka, ciągle to samo a byłam dwa tygodnie.  Smażony kurczak na blaszce zawsze przesolony, jak inne mięsa przygotowane w ten sposób. Makaron po bolońsku wymienny z carbonarą. Pure ziemniaczane z proszku. Podobno owoce i warzywa są z ich sadów. Nie wiem dlaczego pomidory były niedojrzałe w sezonie, fasolka obrzydliwa .I do tego serwowano kukurydzę z puszki ! Arbuzy białe bez smaku .Dla mnie hitem były jabłka sprowadzane z Chile ;) haha , a tymczasem w Grecji był sezon na pyszne brzoskwinie, których nigdy nie było -sama sobie kupowałam w sklepie w cenie zwykłych jabłek. Oczywiście wiedziałam, że obsługa nakłada jedzenie. Tylko ciężko było się porozumieć a potrawy były byle jak serwowane na talerze . Kupiłam all inclusive i bardzo żałuję! Rozumiem czas pandemii. Personel był bardzo uprzejmy. Wszyscy pracownicy chodzili w maseczkach i rękawiczkach. Sprzątanie trzeba było zgłosić poprzedniego dnia. Można było co dwa dni. Czajnik był na życzenie- dostałam Tylko wodę trzeba kupować bo z kranu leci odsalana. Niby hotel extra ale nie dostaniesz wody pitnej, chyba jak przyniesiesz swoją plastikową butelkę ! Przy okazji zaznaczę, że jak masz wyjście z hotelu możesz zamówić lunch packet i tam dostaniesz butelkę 0,5 litra wody, kanapkę z tosta oraz pomarańczę lub jabłko.  Można codziennie to taki LIFE HACK. Lodówka w pokoju działała Wi-fi działo przy lobby, w pokoju już nie. Kupiłam  kartę na 15 GB za 15 euro w Zakynthos. Przy okazji taxi do tego miasta to 10 euro. Można dojechać lokalnym autobusem ale godziny są niedogodne. Sejf w pokoju płatny 35 euro za dwa tygodnie. Plaża prywatna, piękna, płatne 2 leżaki z parasolem - 7 euro. Bar czynny przy basenie od godziny 11, chociaż przy recepcji była informacja, że od godziny 10 .Wiem czas Koronawirusa... Ale standardy trzeba trzymać, jeśli hotel ubiega się o 4 gwiazdki. ogólnie nie polecam hotelu.

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, ładne położenie, cicha okolica.
    • Wady Łazienka, brak brodzika i cały czas mokro w łazience. Brak animacji dla dzieci.

Atutem tego hotelu jest bardzo dobre jedzenie, fajna miejscowość dla rodzin z dziećmi, super plaża, bardzo daleko od brzegu płytka woda. W hotelu przede wszystkim Anglicy i Polacy, bardzo uprzejma obsługa, pokoje codziennie sprzątane.

PATKA

• Zalety Jedzenie, obsluga

Wspaniała zawsze uśmiechnięta obsługa, jedzonko palce lizać, pokoje bardzo czyste. Lecieć, korzystać, odpoczywać.

Robert

• Zalety bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, pyszne jedzenie, bardzo miła i pomocna obsługa hotelu. miejsce godne polecenia :)
    • Wady poza tzw. greckim wieczorem, który był naprawdę ciekawy, animacje mogłyby być lepsze

lokalizacja w ciszy i spokoju (początek października), w pewnej odległości do plaży ale przyjemnie, akurat na kilkuminutowy spacer :) polecam raczej dla par a nie rodzin z dziećmi

Dorota

• Zalety Bardzo miła obsługa, pyszne posiłki, blisko plaży, blisko centrum miejscowości, pokoje dosyć duże, ładnie urządzone
    • Wady Brak wad

Hotel naprawdę wart polecenia szczególnie dla par,pyszne posiłki,wspaniała obsługa,blisko plaży, blisko centrum, czyste pokoje,czyste baseny i otoczenie hotelu.

Filip

• Zalety obsługa, jedzenie, drinki, basen
    • Wady Mało atrakcji hotelowych. Brak kabiny prysznicowej.

Miła obsługa hotelowa. Smaczne posiłki - dla każdego coś dobrego. Dobre drinki. Dobrze wyposażone akcesoria na basen m.i.n materece, paletki. Polecam iść na tzw noc grecką, którą oferuje hotel- fajna zabawa.