Opinie o hotelu Hovima Santa Maria
Hiszpania / Teneryfa

Hovima Santa Maria: basen

adam
    Pobyt: Grudzień 2008

Jestem zadowolony. Wszedzie blisko, ladne, duze pokoje. Bardzo dobre jedzenie. Bardzo mila pilotka z Ecco Holiday, fajna i rozmowna, polecila nam bardzo tanie sklepy. Moze az za tanie, bo zona zaszalala i teraz oszczedzamy:)

Andrzej Rzepkowski

Bezpretensjonlny hotel dla normalnych ludzi, którzy urlopu nie sprowadzają do hotelowego zycia. Dużym plusem basen z podgrzewaną zimą wodą (jeszcze w kwietniu). Hotel bezproblemowy. Polecam, wracam tam za tydzień.

marek
    Pobyt: Grudzień 2008

Swietne pokoje. Kupilem ten hotel tanio, w wersji tylko ze sniadaniami i musze przyznac ze jest naprawde niezly, polecam.

Arek Goral
    Pobyt: Listopad 2008

Uwaga na ten hotel !!!!: - zglosilem zalanie pokoju i brak swiatla, recepcjonistka powiedziala, ze moge porozmawiac z Bogiem - on odpowiada za opady deszczu a swiatlo bedzie jak wyschnie woda (cytat). Zapytałem czy to zart i dostalem ochrzan od recepcjonisty - ze nie zart a jego kolezanka probuje mi pomoc. ( cytat ) Zrobilem awanture po ktorej z recepcjonistka z wielkim fochem dala mi klucz od pokoju obok. - wredna obsluga restauracji - kelnerka przegonila mnie walac mnie w tylek wozkiem ze szklankami. - co wieczor jest na parterze animacja 23:00. Nie da sie zasnac - muzyka gra na calego nawet bez widzow. - pierwszy pokoj ( ten zalany ) byl na dzien dobry zasmrodzony dymem papierosowym - przesiakla nawet posciel

EWA
    Pobyt: Lipiec 2008

Tomasz Berliński
    Pobyt: Wrzesień 2008

Zbigniew Karaś
    Pobyt: Wrzesień 2008

Dorota
    Pobyt: Sierpień 2008

Hotel SM, spełnia oczekiwania na poziomie swojej kategorii. Na pewno jego największym plusem jest lokalizacja, gdyż jest naprawdę wszędzie blisko. Kiedy ma się pokój nie od ulicy nie doskwiera wtedy wieczorny zgiełk i jest wręcz cicho. Pokoje są przestronne i dobrze wyposażone, swobodnie można samemu przygotować posiłki. Panie sprzątają co dwa dni. Basen daje wiele do życzenia gdyż nie jest zbyt duży. Ogólne wrażenia pozytywne.

Leonard Wojciechowski
    Pobyt: Lipiec 2008

Kartan
    Pobyt: Czerwiec 2008

Hotel ma świetne położenie w centrum miejscowości. Jest w drugiej linii brzegowej, ale to nie przeszkadza - można z plaży wrócić windą :-) Dorośli, byliśmy bez wyżywienia. Polecam. Wszystko jest w pokoju, nawet toster, garnki, patelnia, kuchenka mikrofalowa, elektryczna. Nawet korkociągi otwieracz do puszek. Śniadanko więc jesz tanio i o której chcesz, a propozycji na pyszny obiad wokół jest aż nadto. Włączając w to bardzo bogaty bufet szwedzki na kolacje w hotelu (19-22) za 12,5 euro. Są lody, owoce, pyszne desery. Większość pokoi ma widok na ocean, wszystkie mają balkon. Brak klimatyzacji nie dokucza - jest bardzo wydajny wentylator.