Opinie o hotelu Hovima Santa Maria
Hiszpania / Teneryfa

Hovima Santa Maria: basen

Grzegorz

Dobry hotel. Wygodny i czysty. Wszędzie blisko, centrum na wyciągnięcie ręki. Piękne widoki z pokoju hotelowego. Minusem może być niezbyt wysoki standard, ale jak na * * * zasługuje na pozytywne wypowiedzenie się na jego temat. Kuchnia w porządku. Obsługa też bez zastrzeżeń. Genrealnie bardzo fajne miejsce. Polecam - Grzegorz

Robert L.
    Pobyt: Czerwiec 2007

Santa Maria jest super!!!Spędziłem tam najlepszy tydzień mojego zycia!!!....dużo już zwiedziłem ale Teneryfa powaliła mnie na kolana:)....Całą wyspa jest piękna,Playa de las Americas świetne....a Santa Maria to hotel który wedlug mnie zasługuje na 4 gwiazdki:)...świetnie wyposażone pokoje z pięknym widokiem na ocean:)...Polecam wszystkim:)..........aha,bo bym zapomniał...śniadania są pyszne:)

KAROL I KASIA

Bożena
    Pobyt: Maj 2007

Daniel
    Pobyt: Grudzień 2006

sonnee
    Pobyt: Maj 2007

Ogólne wrażenie jest ok ale niestety mielismy pecha co do karaluchów;( Odiwedzały nas co noc w łazience. *** oddają strandard tego hotelu choć mieliśmy przyjemność pobyć również w innym hotelu *** i ten drugi znacznie lepiej wypadł. Zaletą tego hotelu jest położenie i duże pokoje typu studio. Dla nie zbyt wymagających hotel będzie w sam raz;)

Pobyt: Grudzień 2006

Za te pienądze spodziewałem się się wyższego standardu (mieszkałem w studio). Wystrój pokoju i łazienki pozostawiał wiele do życzenia. Basen za mały jak na tak duży hotel i nie zawsze utrzymany w odpowiedniej czystości. Prawie każdej nocy budziły mnie hałasy dobiegające zprzed wejścia do hotelu (śmieciarka i dostawa towaru do restauracji hotelowej). Mogliby to robić o innej porze. Jedyny plus to dobre położenie hotelu, wszędzie było w miare blisko.

Marzena

wiewiórka
    Pobyt: Sierpień 2006

Hotel na wysokim europejskim poziomie. Pokoj z dostawka dla 3os zawieral: duzy pokoj z aneksem kuchennym (wyposazonym od sztuccy po lodowke) plus sypialnie, oraz widok na przepiekny ocean :) Jedzenie wysmienite! roznorodne i w ogormnych ilosciach :P Basen hotelowy maly, ale zadbany. Jedynym mankamentem byla odleglosc od plazy. Bylo to jakies 5min drogi do nienajlepszej plazy, natomiast do pieknej ze zlotym piaskiem ok 15min :/ Tuz przy hotelu pelno firmowych sklepow i mnostwo knajp z jedzeniem. Polecam wycieczke katamaranem po oceanie (mozna zobaczyc walenie plywajace obok lodzi!), objazdowa wycieczke po wyspie oraz wyprawe na wulkan Teide.