Opinie o hotelu H Top Summer Sun
Hiszpania / Costa Brava

H Top Summer Sun: basen, sport i rekreacja

• Ok. 100 m od hotelu plaża publiczna, piaszczysto-żwirkowa.
  • Świetne możliwości rozrywki dzięki położeniu obok głównej promenady.
  • Dobre możliwości komunikacyjne, przystanek kolejki miejskiej ok. 800 m od hotelu.

Lena

• Zalety Miła obsługa,blisko na plaże
    • Wady Codziennie takie same menu nie polecam Długie czekanie na windę Kolejka do restauracji Słabe drinki w barze Zniszczone,wymagające remontu łazienki

Za cenę powyżej 1500 zł nie polecam tego hotelu nie jest tego wart, można się rozczarować jeśli chodzi o 3 gwiazdkowy hotel

Emilia

• Zalety Blisko plaży Blisko centrum rozrywkowego W recepcji można się dogadać po polsku
    • Wady Brzydkie pokoje Niewygodne łóżka Jedzenie smaczne ale za często się powtarza Mała brzydka łazienka

Polecam dla osób które jadą bez dzieci i osobą którym nie zależy na super komforcie hotelu. Mimo nie za dobrych warunków BARDZO polecam obsługę zarówno w recepcji jak i w restauracji. Obok hotelu są 2 dyskoteki jednak w żadnej z nich nie udało się trafić na dobrą imprezę mało ludzi mega słaba muzyka.. blisko czysta plaża, bardziej żwirek jak piasek więc stopy bola. Woda piękna i ciepła ?? Mam nadzieję że komuś pomogła moja szczera opinia. Pozdrawiam

Bejbuś

• Zalety Zaletą hotelu na pewno jest położenie. Bardzo mili Mariachi tzn obsługa. Po za jednym wyjątkiem. Do stacji kolejowej jest 10 min na nogach co ma duży plus dla osób aktywnych. W pobliskich miejscowościach takich jak Callela Sant pol de mar są malownicze plaże więc warto wykorzystać ten atut jakim jest stacja kolejowa. Dodatkowym atutem położenia są pobliskie sklepy. Dla Januszy jest to bardzo na rękę gdyż piwo można kupić już za 1 euro więc jak najbardziej na plus. Myślę że warto zrobić reklamę sklepikowi który jest tuż za rogiem i tudzież można dostać właśnie taki trunek w niskiej cenie.
    • Wady Wada hotelu natomiast są zdecydowanie łazienki. Nie wiem jak w innych pokojach Ale u bejbusiow były popękane plytki. Plusem jest to ze były schludne i przestrzenne. Jeszcze do jednej rzeczy mógłbym się przyczepić. Sprzątanie. Moim zdaniem nie było zbyt gruntowne.

Suma summarum hotel na plus. Myślę że cena co do standardu jest adekwatna. Wielka zaleta jest położenie. Co ma ogromny wkład w moja pozytywna opinie. Pozdrawiają Bejbusie

• Zalety Dość blisko do morza, w miarę urozmaicone jedzenie, przesympatyczna obsługa, blisko do stacji kolejowej (jeśli ktoś się wybiera do Barcelony samodzielnie), okolica spokojna
    • Wady \"zapaszek\" z klimatyzacji i czasem na korytarzach, nie jest to hotel marzenie, ale na przespanie nocki aż za dobry

Opis podaję z pamięci od zeszłorocznego pobytu; w tym roku - mimo, że tam się wybieraliśmy - był overbooking i nie mieszkaliśmy tam, ale w Calella, o czym dowiedzieliśmy się na miejscu. Żadna informacja wcześniej nie została nam przekazana, dopiero po wylądowaniu dowiedzieliśmy się, że nie ma tam dla nas miejsca. Na szczęście znalazło się w innym hotelu. Ale początku tego urlopu nie zapomnę do końca życia.

Renata

• Zalety położenie, tuż przy promenadzie, blisko morza, miła obsługa, bez problemu porozumiesz się w języku polskim, codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki i pościel
    • Wady małe pokoje, hotel lata swojej świetności ma już za sobą, łazienki wymagają remontu, kolejki na jadalnię

Nie miałam specjalnych wymagań ponieważ wykupiłam wczasy po bardzo niskiej cenie. Jeśli jednak ktoś zapłacił za tę ofertę ok.3000zł, to może być niezadowolony!

Bogdan

• Zalety obsługa polskojęzyczna ,lecz szef nie pozwala rozmawiać po polsku z gośćmi
    • Wady Hotel beznadziejny za taką cenę , nie polecam nikomu z Polski aby się nie rozczarował chyba że ktoś lubi beznadziejny standard all Inclusive nie funkcjonuje ,przekąski między posiłkami hot dog, nie do zjedzenia pizza 7,50 euro jak chcesz zjeść prosto z zamrażarki aby napić się drinka ( jeśli to drink) trzeba za szklankę zostawić kartę którą dostajesz w recepcji nie masz karty niema drinka ,za lepsze drinki trzeba zapłacić bo niema w ofercie all Inclusive pokoje mają po 10-12 m nie wierzcie w to co jest na zdjęciach w folderach zdjęciach są zrobione panoramicznie i pokoje wydają się większe ,nie polecam tego hotelu aby nikt nie był rozczarowany za taką cenę ,obok jest hotel Raymer też trzy gwiazdki ale różnica w standardzie jest ogromna

Pokoje małe nie odzwierciedlają tego co jest w ofercie na zdjęciach

• Zalety Blisko do plaży, dość czyste pokoje sprzątane codziennie aczkolwiek nie zawsze dokładnie. Obiady i kolacje smaczne i urozmaicone.
    • Wady Maleńki basen, kolejki do posiłków i to bardzo długie, śniadania bardzo słabe, hotel raczej cały wymaga remontu, dziwny zapach w pokojach, brak suszarki do w,łosów i lodówki.

Byliśmy w tym hotelu tydzień. Pierwsze co na wejściu uderzył w nas smród w pokoju. Kolejnym rozczarowaniem były kolejki do posiłków trzeba czekać nieraz pół godziny żeby wejść na stołówkę. Na śniadania bardzo słabej jakości produkty, mały wybór, raczej pod Anglików. Obiady i kolacje już lepiej urozmaicone i smaczne. Basen malutki, zdjęcie jest tak zrobione, aby go powiększyć w rzeczywistości jest maleńki w cieniu i przy samej ulicy, ani razu nie skorzystaliśmy. Na szczęście blisko jest plaża. W pokojach brak suszarki do włosów, nie ma też lodówki. TV stare malutkie nie ma polskiego kanału. Nie ma czajników, łazienki stare, brzydkie. Widok z balkonu jest na drugi hotel dość głośno wieczorami, Ale jak się zamknie drzwi balkonowe i włączy klimatyzację można zasnąć. Nie polecam wycieczki do Barcelony zakupionej u rezydentki EximTours, bardzo mało czasu na zobaczenie czegokolwiek ciągła gonitwa i czas od 13 do 23 łącznie z dojazdem to naprawde mało żeby zobaczyć Barcelonę. Kilka miejsc w których byliśmy dosłownie biegiem nie ma czasu na wejście gdziekolwiek oprócz stadionu, ale to dodatkowo płatne 26 Euro od osoby, a reszta też płatna tyle, że nie zdąży się kupić biletu i już trzeba wracać. Nie polecam lepiej samemu pojechać pociągiem. Stacja znajduje się niedaleko hotelu.

• Zalety miła obsługa, jedzenie świeże, smaczne czyste pokoje
    • Wady Mały basen (ale za to przepiękna plaża to zrekompensowała) :)

Hotel czysty, obsługa bardzo sympatyczna i pomocna.

• Zalety super czysto pyszne jedzenie miła, pomocna obsługa
    • Wady internet dodatkowo płatny słabo opisane potrawy rozjeżdżające się łóżka

W hotelu spędziliśmy tydzień. Największe plusy tego miejsca to świetna czystość pokoi, bardzo smaczne i różnorodne posiłki oraz przyjazna obsługa. Minusem były połączone łóżka, które rozjeżdżały się na śliskiej podłodze, więc nie można było spokojnie spać na środku. Ogólnie hotel w porządku dla osób, które nastawione są na zwiedzanie, plażowanie.

Tomek

• Zalety 5 minut spacerem do plaży
    • Wady Łazienki wymagają remontu.

Stosunek jakości do ceny odpowiedni. Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu.