Opinie o hotelu Iberostar Selection Fuerteventura Palace
Hiszpania / Fuerteventura

Iberostar Selection Fuerteventura Palace: obiekt, basen, plaża

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym

Piotr B

• Zalety czysto, wygody, miła i dobra obsługa, dobre wyposażenie, blisko plaża, dobre posiłki
    • Wady jeden koniec tarasu ze strefy Star Prestige miał widok na ruchliwą ulicę, co nie sprzyjało wypoczynkowi; mała siłownia

Wrażenia z mojego pobytu w hotelu są bardzo dobre, wysoki poziom, wszystkie wygody, czysto, miła obsługa, spokojnie

Dariusz

• Zalety Czysto ,przyjemnie

Super miejsce i pobyt .Polecam osobom które lubią czystość Bardzo dobre jedzenie Przyjemnie spędzać czas w tym miejscu Naprawde polecam

Renata
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety przestronny, czysty,położony przy plaży
    • Wady w pokojach zauważyliśmy małe mrówki, jeszcze mniejsze od faraonek, a jak śmigały

Super hotel!!! bardzo jesteśmy zadowoleni z pobytu, pokoje ładne, przestronne, codziennie sprzątane ( tylko te mrówki). Baseny duże, leżaków dużo,dużo rozrywek przy basenach, barek świetnie zaopatrzony, barmani b. mili.Niestety hotel nie ma własnej plaży, ale jest miejska, bardzo szeroka, długa,codziennie sprzątana, piasek biały, leżaków pod dostatkiem, ale płatne.Restauracja - przestronna, jedzenie bardzo urozmaicone, smaczne, myślę, że aż za dużo, codziennie owoce morza (wiadomość dla tych co lubią). Zespól animacyjny międzynarodowy, wspaniały - m.in dlatego nam się podobał,że pracowało w nim troje Polaków. Codzienne wieczory artystyczne w wykonaniu tych młodych ludzi lub zaproszonych gości, odbywały się w dużej przestronnej sali z barkiem, siedząc w wygodnych fotelach przy małych stoliczkach, można było naprawdę wypocząć po całodziennych" trudach" opalania. Kelnerzy krążyli między stolikami przyjmując zamówienia. Polaków w tym czasie było mało, jak zwykle najwięcej Niemców, Hiszpanie, Francuzi , Austriacy. Polecam wszystkim ten hotel na wakacje!

Wiesław
    Pobyt: Grudzień 2014

• Zalety Wszystko OK.
    • Wady Duży hotel. Labirynty korytarzy. Duże odległości do pokonania, by dotrzeć do restauracji, czy wyjść na zewnątrz. Oczywiście niektórzy maja lepsze lokalizacje. Wada ta nie jest bardzo uciążliwa.

Wszystko OK. Personel przyjazny. Bardzo dobre posiłki. Ładna, szeroka piaszczysta plaża przy hotelu. Spokój.

S
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety miła obsługa , dobre jedzenie, atrakcyjne połozenie dla aktywnych osób.
    • Wady korytarze na niższych poziomach jak w podziemiach , zaciemnione beznadziejny balkon ( w naszym pokoju - widok z okna na plac )

generalnie bardzo fajny hotel przy założeniu otrzymania pokoju na wyższym piętrze - my niestety w piwnicach :(

Elwira cc

Może najpierw minusy. - mimo all inclusive za sejf trzeba było dodatkowo płacić. Minibarek był pusty. Czasem zdarzały się sytuację że w barze nie było przekąsek - żadnego hamburgera, hot doga, kanapki. Pozytywy - Dla mnie położenie. Plaża pod nosem. Będąc na miejscu w hotelu w każdej chwili mogłam wskoczyć do wody popływać wrócić do pokoju. Nie trzeba było męczyć się na zatłoczonym basenie. Główna restauracja oferowała znakomite posiłki i serwis godny hotelu 5*. Panie pokojowe bardzo uprzejme, świetne w tym co robią. W pokoju można było pobawić się w berka było tyle miejsca. Przy tym wygodny i z gustem.

Leszek cc

1) To już nasz trzecia podróż do hotelu z sieci Iberostar. Za każdym razem wracaliśmy zadowoleni. Nie inaczej było w tym wypadku. 2) Gościnny hotel, bardzo dobrze utrzymany,widać że dba się porządek, renomę i gościa. 3) Sprzątnie pokoju codziennie. Bardzooo dokładne. W sumie można było nałożyć białą rękawiczkę a i tak nie znalazło by się brudu. 4) W Oasis Park można wybrać się na przejażdżkę uwaga... Wielbłądem. Nie trzeba wcale jechać do Egiptu czy Tunezji. 5) Plaża sąsiadowała z hotelem, lekka bryza przyjemnie chłodziła twarz w upalne dni.

Mirek cc

W hotelu byliśmy przed 23, recepcjonista opowiedział szybko o usługach hotelu, po czym zaprosił nas na kolację która miała na nas czekać od godziny 23. Bardzo miły gest. Oprócz nas jeszcze parę osób przyjechało mniej więcej w tym samym czasie i także dostali posiłek. Świadczy tylko o podejściu do gościa. Pokój bez zarzutu. Nie było denerwującego mnie zwyczaju klepania leżaków. Dużo gości z Anglii i Niemiec i właściwie inne nacje ciężko było znaleźć. Śniadania typowo brytyjskie, obiadokolację trafiał już do większej ilości odbiorców. Jeśli był jakiś kłopot nigdy nie zostaliśmy pozostawieni sami. Starano się go jak najszybciej rozwiązać.

Celina cc

Byłam z mężem i 6 letnim synem. Personel był bardzo sympatyczny, wręcz gościnny. Pokoje nieco podstarzałe, ale czyste, niezwykle wygodne. Łazienka ok. Widok na plaże i drogę. Troszkę hałasu dochodziło. Jedzenie powinno wam smakować. Spory wybór. Nawet syn który czasem stroi fochy bo jest wybredny jadł bez marudzenia. Form rekreacji dużo. Szczególnie sporty wodne na plaży ( płatne ). Dużo żeglarze i windsurfingowców.

anna
    Pobyt: Luty 2008