Jaz Aquamarine

Jaz Aquamarine: aquapark, sport i rekreacja

• Aquapark składający się z 11 zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 12 metrów.
  • Nowoczesny i elegancki hotel prestiżowej sieci Jaz Iberotel.
  • Dla dzieci: 4 brodziki, plac i pokój zabaw, miniklub, dyskoteka, animacje, gry i zabawy, aquapark.
  • Hotel bezpośrednio przy szerokiej piaszczysto-żwirowej plaży.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Rodzina

• Zalety Podgrzewane baseny w lutym
    • Wady Jedzenie katastrofa, ochydne. Nugetsami można byłoby sobie głowę rozbić,takie twarde i suche.

Ogólnie hotel znośny ,ale napewno nie jest to hotel dla wymagających.My napewno już tam nie wrócimy. Tylko obsługa zasługuje na pochwałę i baseny mianowicie,ich czystość i podgrzewanie .

piotr
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety same zalety
    • Wady wad brak

Każdy znajdzie coś dla siebie,jedzenie ok.Rozrywki i animacje też ok,

Wojte
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Hotel dla wymagających.Bardzo duży wybór basenów -( 21 ) i zjeżdżalni.Jedzenie urozmaicone b. dobre .Hotel czysty, obsługa dbająca o gości.Polecam z czystym sercem .

Powróciłem do Egiptu po 12-u latach Nie spodziewałem się takiego przeskoku cywilizacyjnego !!!. Pobyt w styczniu 2018. Posiłki urozmaicone i smaczne . Czysto i zadbanie. Codziennie menadżer hotelu dopytywał gości czy mają jakieś zastrzeżenia. Nie ma się do czego przyczepić. Hotel dla gości wymagających i wybrednych. B. dużo atrakcji dla dzieci. Można się przyczepić tylko do tego,że czasem na głównej sali brakowało łyżeczek ,ale to banał przy tak wspaniałym pobycie. NIE MA SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ. BRAK UWAG.!!! POLECAM !!!

Keraj
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety - Położenie - Architektura budynków, rozplanowanie terenu, zieleń, funkcjonalność - Duże pokoje, z dużymi wygodnymi łóżkami - Baseny z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie - Atrakcje dla dzieci: osobne baseny, zjeżdżalnie, place zabaw - Liczne atrakcje dla dorosłych: nauka tańca, co wieczór występy czy pokazy w sali amfiteatru, każdego wieczoru muzyka na żywo z tańcami (różne gatunki, ale raczej znane przeboje), dyskoteka - Uprzejma obsługa, skora do pomocy (nie oczekują zapłaty, ale warto docenić ich starania drobnym datkiem) - Poziom czystości jak na warunki egipskie wysoki. Codzienne sprzątanie, z wymianą pościeli i ręczników. - Urozmaicone jedzenie - Klub fitness mały, ale jest co trzeba. - Sklep na terenie hotelu ma rozsądne ceny.
    • Wady - Czystość może pozostawiać nieco do życzenia, ale to raczej problem kulturowy. W Egipcie niewiele znajdziemy czystszych hoteli. - Zabiegi masażu w salonie spa drogie i niewarte swojej ceny. - Męczący \"akwizytorzy\", próbujący wciskać rozmaite usługi: wycieczki, zabiegi kosmetyczne itp. Jest to jednak typowy element wypoczynku w krajach arabskich, podobno w innych hotelach bywają jeszcze bardziej namolni. - Animacje dla dzieci zimą tylko w języku angielskim i niemieckim. - W części basenów dla dzieci woda za zimna. - Lodówka w pokoju wypchana napojami po brzegi, ale wszystko płatne. Poza wodą. - Wypranie rzeczy w hotelowej pralni to duży wydatek - każda rzecz płatna według osobnego cennika. W razie konieczności lepiej wyprać w rękach.

Hotel ma ładną architekturę, z elementami orientalnymi. Budynki z wewnętrznymi ciągami korytarzy, które dają ukojenie w czasie upałów, jednak w miesiącach zimowych wieje tam chłodem. Budynki są duże, ale nie przytłaczają - trzy kondygnacje, od strony basenów usytuowane są balkony. Architektura krajobrazu imponuje mnóstwem zieleni i kwiatów, zaprojektowano przyjemne alejki do spacerowania, są podjazdy dla wózków dziecięcych czy inwalidzkich. Wszystko przemyślane, funkcjonalne, a przy tym estetyczne. Sama przyjemność tam przebywać. Pokoje spore, z wielkimi łóżkami, z dużym balkonem. Pościel i ręczniki czyste. Hotel jest położony nad morzem, łączy się z plażą. Na plaży jest cypel wcinający się w morze, w sam raz na spacery i oglądanie niewielkich statków zacumowanych w zatoce. Teren hotelowy jest naprawdę duży, co daje mnóstwo możliwości wypoczywania. Liczne baseny, w tym także dla dzieci, leżaków dużo - w lutym nie było żadnego problemu z miejscami. Woda w basenach czysta. Małe dziecko, które przy okazji zabawy napiło się wody (pewnie nie raz), nie miało później problemów żołądkowych. Zimą niestety nie wszystkie baseny są podgrzewane, więc opcji jest mniej, ale i tak wystarczająco wiele. Trzy miejsca ze zjeżdżalniami rozlokowane po całym terenie, do tego jedna dla dzieci. Niestety, w części basenów dla dzieci woda była za chłodna. Restauracja główna duża, druga mniejsza, pozostałe płatne i bardziej eleganckie. W nieodpłatnych jedzenie niezłe i urozmaicone; każdy coś dla siebie znajdzie. W smaku raczej jałowe, jak ktoś lubi ostro, słono, wyraziście, będzie doprawiał. Często podają ryby i kalmary, z mięs głównie kurczak i wołowina, wieprzowiny nie ma wcale. Dużo słodyczy. Dystrybutory z napojami (kawa, herbata, soki, pepsi itp.). Alkohol serwują barmani, można zamawiać osobiście przy barach lub z leżaków (przyniosą). Trunki urozmaicone, tylko piwo lokalne. Sklep hotelowy z pamiątkami - to co wszędzie mniej więcej, magnesy, chusty, różne drobiazgi, figurki faraona mocno nieprzyzwoite... Sprzedający bez nachalności, ceny do negocjacji, ale dużo nie zejdą z ceny. Choć i zdzierstwa nie ma. Bez problemu można kupić inne potrzebne rzeczy, np. kosmetyki, kremy na opalanie, pastę do zębów czy nawet pampersy dla dzieci. Cena warta jakości. Słońce w pakiecie - nawet zimą jest tam ciepło i można się porządnie opalić. Jest to idealny hotel dla osób z dziećmi. Nie jest to hotel dla ludzi szukających mocnych wrażeń i całonocnych balang. O północy prawie wszyscy tam śpią.

Coco
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety ogrody, infrastruktura, baseny, aquapark, OBSŁUGA, jedzenie, drinki, napoje brendowe: pepsi, mirinda itp, klimat, dromader, animacje, BEZPIECZENSTWO!
    • Wady stare, zniszczone pokoje, brak rafy, budki z pseudo pizza, kanapkami

Bylam w lutym z dziecmi. Hotel z zewnatrz jest naprawde bardzo fajny, zielen zachwyca, przepiekne ogrody, infrastruktura lecz pokoje wymagaja juz remontu-grzyb wychodzi na scianie, mielismy zepsute (wylamane zamkniecie) drzwi od balkonu, meble stare, brudne, firanki chyba od kilku lat nie byly prane, poza tym zapchany odplyw, brudne drzwi, kafle, zepsute-zapadniete krzeslo, sedes-zolty, brudny, niedomyty i stary. Jestesmy zachwyceni ludzmi-Egipcjanami, bardzo otwarci, wspaniali ludzie! Pozdrawiamy Pana sprzedajacego pamiatki w sklepiku przy wyjsciu z Jazu-pana Thomasa, ktory stwierdzil, ze jest Polakiem ;) Bardzo sympatyczny, wesoly czlowiek, u ktorego kupilismy sliczne magnesy i ramke na zdjecie. JEDZENIE - bardzo duzy wybor, owoce, ciasta, torty-imponujace, sushi, spagetti, przepyszne placki pieczone przy grillu na zewn, ale nie wiem jak sie nazywaja, omlety, napoje, drinki, piwo SUPER, OGROMNY WYBOR!!!! Przekaski przy barach typu pizza (podeszwa wielkosci niemowlecej stopy) kanapka z parowka, paczki to byla zgroza!!!! Lody- paluszek waniliowy w czekoladzie :) OBSLUGA - bardzo mila, nie jest absolutnie nachalna, wspaniali mlodzi Egipcjanie, uśmiechnieci, pomocni, niektorzy zabawni i bardzo sympatyczni, oprocz obslugi w lobby barze. Pan, ktory sprzatal nasz pokoj zrobil kilka recznikowych zwierzat. AQUAPARK- zadbany, swietny, bardzo dobrze pilnujacy porządku i bezpieczenstwa ratownicy. SWIETNA OBSLUGA! ANIMACJE- super festiwal kolorow, zumba w wodzie i aqua aerobic. SWIETNIE PROFESJONALNIE, WESOLO, PORYWAJA NAWET NAJWIEKSZE DREWNA ;) PLAZA - mala, waska, ze zwirkiem. Najgorsze jest to, ze jest bardzo plytko, nie ma zadnej rafy, beznadzieja. Na pewno ucieszy sie taka plycizna Kitesurfer lub wielbiciel Windsurfingu. BIURO z ktorym bylismy to Coral Travel - naprawde ocena 5,5/6 Wspaniali, punktualni rezydenci. Jeden tylko nas niemilo zaskoczyl - na pierwszym spotkaniu zanotowal nasze uwagi dot. pokoju, ale nic nie zrobil. Byl bardzo przejety jedna sprawa-sprzedaza wycieczek. Kupilismy jedna wycieczke 6w1 za 75$/os. Naprawde polecam. Genialna obsluga, milo, przyjemnie, profesjonalnie. Nurkowanie ze sprzetem, snurkering, orange bay, przejazdzka na bananie i pontonie. Szkoda tylko, ze tak krotko :( Jak zrewitalizuja pokoje, to chetnie jeszcze raz tam pojedziemy. Szkoda, ze WAKACJE.PL nie przekazalo nam info, ze 2 lozka beda dla malych dzieci. Skasowaliscie za 3 osoby dorosle, a nawet , co sie pozniej okazalo za 4, a syn 190 cm spal na lozku 160 cm. Przyjechal obolaly. Nawet corce 13 lat wystawaly stopy z lozka. Takie istotne NIUANSE powinniscie mowic przy rezerwacji, bo to BARDZO WAZNA KWESTIA i nie wybralabym tego pokoju/hotelu gdybym o tym wiedziala.

• Zalety Miła i pomocna obsługa reagująca na prośby, ogromny wybór jedzenia, piękny hotel, pokoje w dobrym standardzie i wcale nie najmniejszym metrażu, wygodne łóżka, codzienne sprzątanie, podgrzewane baseny
    • Wady Brak internetu (jedynie za dopłatą), odpływy (ograniczona możliwość kąpieli)

Wyjechaliśmy wraz z chłopakiem, więc nie wypowiem się na temat udogodnień dla dzieci czy animacji. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni ! Piękny, nowoczesny hotel, tzw. "Miasto w mieście" ;) Wiele basenów, restauracji do wyboru. Jedzenie odpowiednio przygotowane, świeże, żadna klątwa nas nie dopadła do tego duży wybór. Dla wyjeżdżających zimą oczywiście podgrzewane baseny. Obsługa bardzo pomocna, miła, wszystko na wysokim poziomie. Bardzo zadbany teren hotelu, piękna zieleń, żadnych śmieci itp. Z tego co widzieliśmy inne hotele z naszym nie mogły się równać ! Były hotele które wyglądały ładnie z daleka ale bliżej widać było już od wejścia, że wymagają one remontu czy odświeżenia. Jesteśmy osobami które bardzo cenią sobie wysoki standard i byliśmy bardzo zadowoleni. Jedynym minusem może być brak darmowego internetu, dlatego najlepiej kupić na lotnisku kartę. :) Polecamy !

BERNADETA

• Zalety HOTEL LADNY NA ZDJECIACH TYLKO.
    • Wady STADA MROWEK I BROD , OBSLUGA SPRZATAJACA SZPERA PO WALIZKACH. POLKA KINGA W RECEPCJI NAWET NIE RACZY PRZYJSC DO POKOJU ,MIMO PROSB .

NIGDY NIE WYBIORE TEGO HOTELU KTORY KOSZTOWAL 3200ZL OD OSOBY.

• Zalety Ładny,ogrzewany basen,miła,nienatarczywa obsluga
    • Wady Kanapy,fotele,wykładzina w lobby były już mocno zużyte i w niektórych miejscach śmierdziało wymiocinami

Polecam, Obiekt zadbany na zewnątrz,czyste baseny,nawet podgrzewane.Przy hotelu plaża z zatoczką,woda do kostek,500m dalej jest długi pomost z którego można skakać do głębokiej wody i obserwować życie na rafie.

Maciej i Aneta

• Zalety Czysty, blisko morza, duzy teren.
    • Wady Moze minusem ale malym ,to fakt ze położony przy plazy z dużym odpływem. Kąpać sie mozna ale na lewej części plaży. Nie nalezy do tego hotelu. Ale rafy mozna snurkujac obejrzeć.

Ogolnie spędzaliśmy z dzieckiem 1,5 rocznym oraz 14 latkiem bardzo fajnie i naprawde bez problemow wakacje w Grudniu. 24 - 26 stopni. Opaleni i najedzeni bo jedzenia w bród. Duzo basenów choć tylko podgrzewane o tej porze sa tylko dwa baseny na zewnątrz i w zjeżdżalni ciepla woda . Woda w morzu ciepła tez. Polecam hotel tez ze względu na animacje m.in w basenach. Naszym zdaniem Super..

renata

• Zalety wszystko

byliśmy z dzieckiem(9 lat) na wakacjach w lipcu ciepła pogodo miła obsługo wszystko super tylko my byiśmy na wycieczkach i możemy stwierdzić ż wszystko jest super naprawde polecamy ten hotel i to po prostu jest dobre