Opinie o hotelu Jaz Aquamarine (ex. Iberotel Aquamarine)

Jaz Aquamarine (ex. Iberotel Aquamarine): aquapark, sport i rekreacja

• Hotel znajduje się tuż przy prywatnej, piaszczysto-żwirowej plaży.
  • Dla amatorów wodnego szaleństwa: 16 basenów, jacuzzi oraz 11 zjeżdżalni dla dorosłych i dla dzieci.
  • Bogata oferta sportowo-rekreacyjna dla gości w każdym wieku.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Sandra

• Zalety Bardzo duży obiekt z pięknym ogrodem . Pełno roślinności piękne kwiaty, baseny super każdy znajdzie coś dla siebie. Do końca kwietnia 2 baseny podgrzewane. Animację od 10 rano , ciągle się coś dzieje przy basenie muzyka , na plaży piana party itp , natomiast dla ludzi szukających spokoju są baseny bez muzyki. Zjeżdżalnie dla małych i dla dużych ja również korzystałam z facetem:) drinki prawdziwe Mohito oraz wiele innych drinków wszystkie bardzo dobre , piwo z butelek :) jedzenie jak na Egipt dobre każdy znajdzie coś dla siebie. Na plaży restauracja w której kelnerzy normalnie podchodzą do stolików i można zamówić cheeseburger z frytkami , penne arabiaya, spagh3tti bolognese, kalamary, Nugettsy, sałatki, sałatki owocowe Brownie I kilka innych pozycji oczywiście to wszystko w ramach Ale inclusive. Przy basenach budki z pączkami z nadzieniem bądź bez można sobie polać sosami :) naleśniki, Sandwiche, pizza itd również polecam :) plaża duża piaskowa żwirowa bardzo przyjemna . Morze również super można spacerować I oglądać ryby pozbierać muszle , meduzy , kraby również polecam . Pokoje sprzątane codziennie , ręczniki wymieniane codziennie. Wszędzie bardzo czysto . Goraco polecam:)
    • Wady Chyba brak

Naprawdę gorąco polecam . Raczej staram się zwiedzać różne kierunki Ale jeśli kiedyś będę wracała do egiptu to napewno do tego hotelu

Gość

• Zalety Hotel położony blisko lotniska więc transfer trwa 10 minut , na obiekcie każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie ,zjeżdżalnie, baseny
    • Wady Słaba plaża i morze , słaby internet

Niestety potwierdzam próby wymuszenie pieniędzy za napoje z minibarku mimo nie korzystania. Byłem w tym hotelu 2 razy i kolejny raz ta sama nieprzyjemna sytuacja : minibarek nie ruszany stan z listą 100% kompletny wychodzimy na recepcję się wymeldować i recepcjonista woła 3 euro za dwie buteleczki wody której brakuje w minibarku. Nie chodzi już o te 3 euro tylko o bezczelne naciąganie więc kazałem zawołać managera i powiedziałem że nie zapłacę , powiedzieli że manager będzie po południu i rura im zmiękła. Nie zapłaciłem

Magdalena i Michał
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Bardzo dobre położenie. Ogatmny obiekt. Czysta plaża. Prawdą jest, że przez ok 600 m woda sięga do kostek, ale dla nas to była przyjemność móc się przespacerować w tak cueplutniej wodzie, która była przezroczysta. Można mieć ze sobą buty do wody, ale nie jest to konieczne. Duża ilość basenów różnego rodzaju. Są również zjeżdżalnie dla dzieci. Kilka restauracji i barów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie naprawdę dobre. Drinki również. Pokoje czyste i zadbane. Codziennie czyste ręczniki i woda butelkowana. Nie ma nacisku na napiwki. Chcesz to dajesz, nie to nie, nikt w hotelu nie robi z tego problemu, a wręcz przeciwnie spotkałam się z zaskoczeniem, gdy je dawaliśmy. Duża ilość leżaków, więc każdy znajdzie miejsce dla siebie. Ręczniki dostępne na miejscu. Przy plaży hotelowej możliwość nauki kitesurfingu i windsurfingu.
    • Wady Na sam koniec pobytu spotkał nas bardzo przykry incydent ze strony obsługi hotelowej. O godzinie 4.30 miały zostać odebrane z naszych pokoi, jednak nie jest to najważniejsze, aby nie spóźnić się na autobus na lotnisko kilka minut przed 5.00 udaliśmy się z naszymi walizkami do recepcji, aby się wymeldować. Wszystko przebiegło bez problemu. O godzinie 5.20 był już autobus, którym mieliśmy jechać na lotnisko. Nagle, gdy autobus już ruszał zostaliśmy wezwani z powrotem na recepcję. Nagle okazało się, że w minibarku brakuje chyba jednego z najdroższych napoi za 4.30$, gdzie zaznaczam, że nie korzystaliśmy z minibarku. Nasze tłumaczenia nic nie dały, bo jak to wytłumaczyć - słowo przeciwko słowu. Wszyscy czekają na nas w autobusie, więc żeby nie marnować czasu zapłaciliśmy bezpodstawnie te 16 zł. Nie majątek, nie zbiedniejemy z tego powodu, ale mimo wszystko na sam koniec zrobiło się trochę przykro i niezręcznie. Pan z obsługi wszystkim sprawdzał barki w obecności gości, u nas odbyło się to bez naszej obecności, więc po prostu Pan nie potrafi liczyć, albo... Cały pobyt bardzo miły, jednak zakończenie nie należało do najprzyjemniejszych.

Wiele atrakcji i animacji. Miła obsługa. Dobre jedzenie. Czysto. Polecamy wszystkim.

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety czystość, odległość od lotniska, miła obsługa, piękny zadbany teren, fajne animacje na plaży, dobrej jakości napoje i alkohole, piękne, wręcz zjawiskowe lobby, duże przestronne balkony, bezproblemowy dostęp do leżaków
    • Wady brak butelkowanej wody w stałym dostępie, półmrok na stołówce, restauracja ale carte płatna, amfiteatr- fatalnie zorganizowany, odpływ morza do 13-14tej, obsługa mocna nastawiona na bakszysz.

Witam wszystkich. Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w Egipcie, który odbył się w drugiej połowie marca. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy zakwaterowani w większych niż standardowe pokojach, codziennie sprzątanych. Hotel bardzo ładnie położony, zadbany , ,,przestrzenny''. Nie zgadzam się w z opiniami, że jest brudno a jestem osobą pedantyczną i czepialską w tych kwestiach...Jeśli chodzi o posiłki wybór jest bardzo duży-- to nie jest Polska kuchnia więc nie wiem czego ludzie oczekują ? schabowego? rosołu? Jest ogromy wybór pieczywa, nabiału, znajda się i warzywa i owoce, są potrawy mięsne ale i dla wegan. Jest też mnóstwo innych alternatyw dla posiłków z głównej stołówki (kanapi, donuty, spaghetti, burgery itp w barach przybasenowych lub przy morzu). Hotel raczej spokojny o tej porze roku, nie ma hucznych imprez i rozbawionego, upitego i upierdliwego towarzystwa. Resumując można wypocząć, można zjeść, można się pobawić ..Czego chcieć więcej? Gorąco polecam!

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety przestrzeń, baseny podgrzewane, super obsługa, wifi wbrew pozorem działa poprawie chyba ze wszyscy się logują na raz, aquapark Petarda, jedzenie bardzo duży wybór kazdy znajdzie coś dla siebie
    • Wady Brak wad

Jaz jest to jeden z najlepszych hoteli w Hurgadzie wart swojej ceny zasługuje na 5* bez 2 zdań, jest w każdym detalu Super jak na standardy Egipske widać było ze personel dba o czystość w Hotelu ciagle coś było sprzątane odnawiane na bierząco ale w taki sposób żeby nie przeszkadzać swoim gościom Baseny były co wieczór sprzątane woda ciagle podgrzewana a ilość basenów w Hotelu poprostu oszałamiająca ???? Wszyskie Bary przy basenach fajnie zaopatrzone a Baramni nie żałowali Alkoholu nie było trzeba się prosić żeby dolewali alkoholu przekąski tez jak najbardziej okej ???? Aquapark jaki jest w Hotelu tez zasługuje na pochwale zjeżdżalnie są Mega zapewniają moc adrenaliny i super przeżycia Na długi czas obsługa aquaparku jest bardzo miła panowie sobie żartują i zagadują do turystów. Jedzie hmm to jest chyba zawsze interesujący temat wybór jest przeogromny myśle ze każdy znajdzie dla siebie coś bez problemu są tez kolacje tematyczne pare potraw w różnych krajów na naszym wyjedzie udało nam się trafić na stół z samym sushi ???????? Śniadania perfekcyjne panowie robią na świeżo i na oczach gości omlety jaki tylko sobie zażyczymy Wieczorami nie było mowy o nudzie Grupa Animatorów zapewnia gościom moc atrakcji od samego Rana do późnego wieczoru codzinie w amfiteatrze o 21 różne występy zgodzie z planem który wisi w hotelu wszytki rozpisane na każdy dzień w między czasie muzyka na żywo i disco zajęcia dla najmłodszych dzieci dziewczyny dbają o to żeby maluchy się nie nudziły. Z czystym sumieniem Polecam gorąco ????????????

• Zalety Lolalizacja
    • Wady Poniżej

Nie polecam.Obsługa wrobiła nas w zepsuty telewizor i sejf.Telewizor miał przez środek pasek usterka fabryczna a sejf miał uszczypaną dziure w prawym górnym rogu. Pokoj 2115 Musielśmy zapłacić 370 dolców. Nasi znajomi z pokoju 1089 też mieli telewizor podobnie uszkodzony A nawet uchwyty pourywane w toalecie. Na szczescie ich nie wkrecili .Także proszę uważać zaczym wyjdziecie do pokoju radzę najpierw zrobić zdjęcia przed i po .My tego nie zrobiliśmy i teraz bardzo żałujemy ponieważ nie mieliśmy jak się wybronić .Byliśmy bezradni było z 5 mężczyzn i beszczelnie nam wpierali że to my .To było straszne balismy się bardzo ,byliśmy w szoku .Żądając od nas zapłaty za niby uszkodzone rzeczy pokoj powinien byc odebrany w naszej obecnosci!!! a nie poł godziny po zdaniu pokoju.Jeździmy po świecie i czegoś podobnego nigdy nie doznaliśmy. .Stwierdziliśmy że zapłacimy ponieważ chcieli zwołać policję a wiadomo ze pójda za nimi a nie za Polakami .Za głupotę trzeba płacić .Pamiętajcie róbcie fotki mebli łazienek, sprzętu itp.Pozdrawiam

Rodzina
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Podgrzewane baseny w lutym
    • Wady Jedzenie katastrofa, ochydne. Nugetsami można byłoby sobie głowę rozbić,takie twarde i suche.

Ogólnie hotel znośny ,ale napewno nie jest to hotel dla wymagających.My napewno już tam nie wrócimy. Tylko obsługa zasługuje na pochwałę i baseny mianowicie,ich czystość i podgrzewanie .

piotr

• Zalety same zalety
    • Wady wad brak

Każdy znajdzie coś dla siebie,jedzenie ok.Rozrywki i animacje też ok,

Wojte
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Hotel dla wymagających.Bardzo duży wybór basenów -( 21 ) i zjeżdżalni.Jedzenie urozmaicone b. dobre .Hotel czysty, obsługa dbająca o gości.Polecam z czystym sercem .

Powróciłem do Egiptu po 12-u latach Nie spodziewałem się takiego przeskoku cywilizacyjnego !!!. Pobyt w styczniu 2018. Posiłki urozmaicone i smaczne . Czysto i zadbanie. Codziennie menadżer hotelu dopytywał gości czy mają jakieś zastrzeżenia. Nie ma się do czego przyczepić. Hotel dla gości wymagających i wybrednych. B. dużo atrakcji dla dzieci. Można się przyczepić tylko do tego,że czasem na głównej sali brakowało łyżeczek ,ale to banał przy tak wspaniałym pobycie. NIE MA SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ. BRAK UWAG.!!! POLECAM !!!

Arkadiusz
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Bardzo dobrze utrzymana infrastruktura, bardzo czysto, wspaniałe i bardzo różnorodne posiłki, bardzo zaangażowana i nie nachalna obsługa; hotel bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi
    • Wady trochę daleko do rafy koralowej od brzegu plaży przynależącej do hotelu

Biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia z pobytem w Egipcie, tym razem mogę wprost powiedzieć, że czułem się jak król na wakacjach. Hotel bardzo świetnie zorganizowany, czysty z obsługą, która stara się na każdym kroku ale nie nachalnie. Bardzo dobre i różnorodne jedzenie i o jego jakości może świadczyć fakt, że nie mieliśmy żadnych problemów żołądkowych przez cały czas pobytu w hotelu. Nasza córka była bardzo zachwycona zjeżdżalniami (wszystkie podgrzewane) i basenami (chodź nie wszystkie są podgrzewane) , pod opieką ratowników, którzy na prawdę pilnowali porządku.