Opinie o hotelu Jaz Maraya

• 10 Odległość od plaży
    • 10 Restauracje/bary w okolicy

Leszek
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Hotel pięknie położony na klifie tylko w zimie jest zimno i wietrznie
    • Wady Bardzo słabe jedzenie

Czytając opinie mam wrażenie ,że byłem w innym hotelu ,hotel jest nowy czysty ładnie położony na klifie ale w zimie wieją tam silne wiatry i jak się trafi na taki to nie masz szans na chodzenie bez kurtki i czapki lecz dobrze ,że jest alternatywa korzystania z plaży w zatoce przy jaz lamaya ,bo tam naprawdę można się wygrzewać za parawanem.Fajnie to wygląda gdy jedni spacerują w kurtkach ,a inni wychodzą z wody ze snurkowania , bo rafa naprawdę piękna oczywiście przy Lamaya .Minusem jest również jedzenie ,bo wszystko smakuje tak samo tak jakby kucharz do wszystkiego dodawał jednej przyprawy ,że nawet ciasto smakuje tak samo ,bardzo mały wybór mięs jak na hotel tej klasy za takie pieniądze .Wszystko nadrabia wszechobecny menedżer bardzo miły i grzeczny rozwiązuje każdy problem i do tego przemiła obsługa ,która dwoi i się i troi żeby każdy był zadowolony .Animacje wieczorne bardzo fajne i super grupa animatorów dzięki której można się pobawić .Drinki bardzo dobre jak na Egipt ,super mohito ,alkohole dobre czyli takie jak w każdym hotelu .Plusem jest też że kelnerzy cały czas dbają o nas i nie czekają na napiwki .Ogólnie hotel godny polecenia ale nie za takie pieniądze i nie zimą chyba ,że ktoś trafi na tydzień bezwietrzny ,my mieliśmy cztery takie dni i wtedy jest naprawdę ciepło i przyjemnie