Opinie o hotelu Jaz Maraya

Alex
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Super wakacje
    • Wady Nie

To były najlepsze wakacje w Egipcie! Moja pierwsza wizyta w hotelu JAZ MARAYA ale napewno nie ostatnia. Hotel Położony przy zatoczce w której znajduje się bogata rafa koralowa . Piękny i zadbany ogród .Czyste i przestronne pokoje, nowoczesny i przytulny wystrój. Przepyszne jedzenie i świetne drinki , każdy znajdzie coś dla siebie ;). Dzięki animatorom nie ma czasu na nudę ??- swietnie zaplanowane zajęcia m.in joga, Aqua aerobik oraz wiele innych zabaw i konkurencji dla dzieci jak i dla tych starszych. Codzienne wieczorki z muzyka na żywo i show oraz mini disco dla najmłodszych ???????? Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie, zawsze miła i uśmiechnięta. Basen z podgrzewaną wodą przy którym znajduje się drinkbar. Podczas pobytu można korzystać z infrastruktury wszystkich hoteli JAZ co jest jak najbardziej na plus ! Cudowne miejsce, napewno wrócimy tu w najbliższym czasie - polecam pod każdym względem ??????

Bieta
    Pobyt: Marzec 2020

• Zalety Perełka w zatoce Coraya.
    • Wady Nie

Moze nie stricte w zatoce ale tuz za hotelem Lamaya super nowoczesny hotel dla rodzin. Z mojego doswiadczenia wynika ze rodziny z malymi dziećmi spedzaja glównie czas na basenie. Jest tu basen imponujacy. Pokoje urzadzone gustownie i nowoczesnie, dla bardziej lubiacych sie moczyc w wodzie suity z basenikami. Obsluga i jedzenie doskonale jak calej sieci hoteli Jaz. Rowniez animacje i rozrywki bardzo atrakcyne. Dla milosnikow plywania w morzu 200 m w lewo zatoka Coraya z kilorowymi eybkami. Wzdluz calej zatoki przepiękny pasaż spacerowy. Miejsce fantastyczne polecam gorąco.

Barbara
    Pobyt: Marzec 2020

Było cudownie.Przepiekny hotel dużo przestrzeni.blisko morza z b.czysta woda i ipieknymil rafami.Dwa baseny przy hotelu z barem i grill w basenie.Czysto nowocześnie.Urzsdzone w dobrym guście.Duzy wybór i dobre jedzenie.Bardxo miła obsługa i dobrze zorganizowany czas tzn rozrywki.Najkepsze moje wakacje.Polecam ja na pewno tam wruce.Dziekuje dyrekcji hotelu i pracownikom było wspaniale.

Lars

• Zalety Wypoczynek z rodziną

Wypoczynek z rodziną Bardzo mili ludzie, obsługa wspaniała. Piękny hotel, czysto jedzenie pierwsza klasa. Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo polecam.

Stefen

• Zalety Bajkowo

Przepiękna, niesamowita zieleń, kwitnące ogrody podczas naszej zimy, gorące słońce a zarazem chłodzący wiatr od morza. Siedząc nad błękitnym basenem, nieskazitelnie czystym, mamy w zasięgu ręki plażę i przepiękne morze. Przemiła obsługa, podobnie jak i grupa prowadząca programy rozrywkowe. Wszyscy starający się porozumieć z gośćmi hotelu, uśmiechnięci. Poprostu urlop jak w bajce.

Sven

• Zalety Wspaniałe wakacje

Świetny hotel miła życzliwa obsługa bardzo bardzo ładne pokoje super animacje.

klam
    Pobyt: Marzec 2020

Obsługa jest szybka, jakość jedzenia jest pyszna i zróżnicowana w wielu ilościach, pokoje są duże i schludne, ich lokalizacja jest dobra, personel szanuje przesadzonego gościa i pracuje nad jego obsługą.Positive: Piękne hotel. Negative: Nic.

suckert
    Pobyt: Marzec 2020

Serdecznie polecam zimowe wczasy w tym hotelu. Miła obsługa, zawsze pomocna, czysto.Positive: Bardzo polecam!. Negative: Nic.

jerzy
    Pobyt: Marzec 2020

Hotel jest pięknie zlokalizowany , przecudna rafa koralowa , rybki , żółwie , krowy morskie . Dodatkowo jest czysto , dobre jedzenie . Obsługa bardzo miła , zawsze chętna do pomocy , szczególnie manager . Polecam , szczególni jeśli pierwszy raz jedziesz do Egiptu .Positive: Dobre odpoczywanie.

maraia
    Pobyt: Styczeń 2020