Opinie o hotelu Jaz Mirabel Beach Resort
Egipt / Sharm el Sheikh

Jaz Mirabel Beach Resort: basen

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Plaża piaszczysto-żwirowa, szeroka, bezpośrednio przy hotelu
  • Rafa koralowa przy plaży (zalecane obuwie ochronne)
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Anna Rudnicka
    Pobyt: Lipiec 2007

W porównaniu z innymi hotelami ,Jaz Mirabel , jest naprawdę bardzo dobrym hotelem. Gdybym miała wybrać się jeszcze raz w te okolice Egiptu, wybrałabym ten właśnie hotel. Wszystko jest na miejscu. Obsługa jest rewelacyjna. Tylko posiłki były niezbyt smaczne jak na mój gust.

gatka
    Pobyt: Czerwiec 2007

Polecam dojechać do Sharm busem, nie taksówką - ogromna różnica cenowa. Ogólnie hotel ok, choć trochę za drogi.

Zachwycona
    Pobyt: Czerwiec 2007

Właśnie wróciłam z Mirabel Park. Hotel niesamowity. Piękny, ogromny kompleks. Świetne baseny, Ani przy basenach, ani w nich nie ma tłoku, czasem ma się wrażenie, że jest się tam samemu. Na środku basenu fajny bar z dobrym jedzeniem. Pyszne drinki! Obsługa FANTASTYCZNA!! co było dla mnie miłym zaskoczeniem w krajach arabskich. Grzeczni, dobrze wychowani, porozumiewają się w kilku językach. Bardzo mili dla dzieci. Aż chcę się dawać napiwki, o które wcale się nie upominają, tak jak w innych hotelach bywa. Jedzenie smaczne, ogromny wybór ciast, mięs, warzyw, świeżutkiego pachnącego pieczywa, owoców. Wszędzie czysto, elegancko. Pokoje ładne, przestronne, czyste, sprzątanie też bardzo dobre, codziennie, o takiej godzinie, jaką sobie życzymy. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie siłownia tzw. Fitness room, w którym znajduje się bardzo porządny sprzęt, a pracownik chętnie utworzy nam indywidualny program ćwiczeniowy na te partie ciała, które chcemy wymodelować ;)
    Z zasad jakie tam panują, osobiście bardzo mi się spodobał "nakaz", że wszyscy pracownicy muszą być albo studentami, albo być już po studiach.
    Omijając hotelową plaże, można dojść do wspaniałej piaszczystej zatoczki, w której rafa koralowa przerasta wszelkie oczekiwania. Jest przepięknie! Gigantyczne tęczowe rybki pływają wokół nóg. Nie trzeba wcale nurkować, żeby je zobaczyć.
    Na terenie hotelu jest fajne mini centrum handlowe ze sklepikami gdzie sprzedawcy nie są nachalni i nie ciągną na siłę za rękę a i można się korzystnie potargować. Warto kupić tam jednorazowy aparat fotograficzny przystosowany do robienia zdjęć pod wodą. warto uwiecznić te widoki.
    Jedyny malutki minusik jaki postawię to animacje. Animatorzy są jakby wiecznie zmęczeni i nie zachęcają specjalnie ludzi do uczestnictwa w zabawie. Natomiast odbywają się świetne dyskoteki dla dzieci prowadzone przez animatorów NIE hotelowych tylko poszczególnych biur podróży, np. TUI, Neckermann.
    Gorąco polecam. Hotel dla wymagających, pragnących wypocząć w ciszy i spokoju - o 24 jest cisza na terenie hotelu i strażnicy tego pilnują. Nie ma imprez, dyskotek, czy głośnych, podpitych małolatów. Prawdziwie błogi wypoczynek.

emi
    Pobyt: Maj 2007

Przebywałam w części Maribel Park, więc było troche daleko do plaży. Hotel przytulny, wspaniałe baseny, świetne zjeżdżalnie uciecha nie tylko dla dzieci. Plaza ładna, rafa piękna, nie trzeba nurkować aby oglądać piekne ryby. Jedyny mankament tego hotelu to odległość od Nama Bay( centrum Sharm)duży koszt dojazdu.