Opinie o hotelu Jaz Mirabel Beach Resort
Egipt / Sharm el Sheikh

Jaz Mirabel Beach Resort: basen

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Plaża piaszczysto-żwirowa, szeroka, bezpośrednio przy hotelu
  • Rafa koralowa przy plaży (zalecane obuwie ochronne)
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Sylwia

• Zalety Duży kompleks, obsługa na 5+,czysto,bardzo dobre posiłki ,prywatna plaża
    • Wady Jak na Egipt brak

Super wypoczynek polecam kompleks rozległy każdy znajdzie coś dla siebie warto dopłacić za pokój z widokiem na morze. Bardzo dobre jedzenie. Restauracja tylko dla dorosłych polecam. Czysto codziennie wymieniane ręczniki i pościel.

DarekCH

• Zalety Jak niżej.
    • Wady TV Polonia

Pobyt od 08.09. do 22.09.2018r. Był to nasz 10. pobyt w Egipcie. Oferta zgodna z opisem i z tym co napisane jest poniżej z 2018r. jako zalety i wady przez inne osoby, tylko Lena przesadza. Hotel mieści się na półce pomiędzy siecią Albatros i Sunrise Royal. Czysto wszędzie, piękny i zadbany zielony ogród, duże baseny i ten cichy i ten z animacjami, dużo przestrzeni, dużo nowych i wolnych leżaków o każdej porze. OK obsługa w języku angielskim lub rosyjskim. Owoce, warzywa, lód przygotowywane w wodzie mineralnej więc nie ma faraona. Woda w morzu cieplejsza od temperatury ciała. Rafa za pomostem cudo. Kilka barów. Pizza, burgery i piwo lecz nie z nalewaka, a pytajcie o te z butelek Stella w porządku. Obsługa w barach przemiła. Pomysł aby podzielić stołówki na dla dorosłych i z dziećmi wyśmienity. Bungalow w opcji standard gdzie mamy pokoje zaczyna się na numery 3xxx. Najlepsze pokoje od 3109 do 3111 i odpowiednio na 2. piętrze 3201 do 3211. Mieliśmy pokój nr 3111 blisko wszędzie, ładny widok. Trochę kłopotów z klimatyzacją, czuć, lecz po zgłoszeniu natychmiastowa interwencja. Połowa osób to rosyjsko języczne, pozostali to Niemcy, Polacy i z innych krajów UE. Animatorzy zmieniają się choć najwięcej jest ich z Ukrainy, bardzo otwarci, w języku angielskim lub rosyjskim oraz komunikatywni i zajmują się wszystkimi wczasowiczami. Dobre animacje, konferansjerka 3. języczna, konkursy. Wspaniałe animatorki Olya, Natalia, Dasza, które były w czasie naszego pobytu dlatego serdeczne podziękowania za razem spędzony czas. Opiekun Exim tours polskojęzyczny, merytoryczne i punktualny. Wieczorami dobra muzyka na żywo w lobby barze przy wciąż pytającym, co podać, serwisie kelnerów, miłych i uprzejmych Odpoczęliśmy. Polecam, nie wykluczam powrotu do tego hotelu.

Barbara

• Zalety fajna infrastruktura
    • Wady brak miejsc w restauracji dla osób z dziećmi obsługa w recepcji brak regionalnych potraw

Fajna infrastruktura hotelu .Blisko do plaży , duże baseny , zielono.Hotel zadbany . Przy zakupie należy zastanowić się nad wyborem pokoju(szczególnie osoby starsze i z dziećmi ) .W wersji standard pokoje są tylko w części obok recepcji (nad sklepami ) i to na pierwszym lub drugim piętrze.W recepcji życzą sobie 15$ /doba za zmianę pokoju w innej części hotelu. Pokoje standard oprócz wielkości niczym nie różnią się od pozostałych .Przyjemnie urządzone, odświeżone. Mam zastrzeżenia co do restauracji (tej dla osób z dziećmi).Dzikie tlumy , kolejki i okropny hałas.Obsługa kelnerska praktycznie nie istnieje.Napicie się wina do posiłku graniczy z cudem. Zupełnie inaczej wygląda restauracja dla dorosłych .Spokój elegancki wystrój i brak kolejek.Tutaj można prosić kelnera o coś do picia. Co do posilków to jakościowo dobre .Mnie brakowało kącika orientalnego z typowo egipskim jedzeniem. Ogólnie mam mieszane uczucia .Nie sądzę żebym wybrała ten hotel po raz kolejny ale nie napiszę też że zupełnie mi nie odpowiadał.

Cezar

• Zalety Sieć Jaz, dobry standard.
    • Wady Brak lektyk dla Januszy i Grażyn.

Jaz Mirabel - bardzo dobry wybór, cena adekwatna do warunków, szczerze polecamy. To był nasz 12 pobyt w Egipcie, pobyt w lipcu, pełnia sezonu, 100 % obłożenia i nigdy, nigdzie o każdej porze nie brakowało miejsc ani niczego innego. Hotel Jaz Mirabel to spory obiekt, z kilkoma fajnymi basenami, bardzo dużą żwirowo-piaskową plażą, płytkim morzem, niesamowicie długim pomostem na końcu którego jest zatopiony statek i rafa. Kilka barów z fantastyczną obsługą oraz dwoma restauracjami przy plaży które spowodowały że tylko raz po przyjeździe byliśmy na obiedzie w głównej restauracji. Ponad to dwie restauracje główne - rodzinna i druga dla osób dorosłych gdzie w ciszy i spokoju można delektować się przepysznymi, urozmaiconymi, przepięknie przyżądzonymi posiłkami. Pokoje przestronne, czyste, typowe (prysznic, klima, lodówka, sejf, czajnik, brak jakich kolwiek zastrzeżeń). Animatorzy fantastyczni, każdy kto tylko chce miło i aktywnie spędzi czas od 10:00 do 23:00 A czasem 4 rano (rajd po dyskotekach w Sharm) będzie zachwycony. Od godz. 21 codziennie na tarasie lobby muzyka na żywo i codziennie inni profesjonalni artyści co było naprawdę fajne. Animacje w amfiteatrze ponoć ok ale nie skorzystaliśmy. Drinki rewelacyjne, naprawdę dobrze przyżądzane bez względu czy to bar przy basenach, na plaży czy lobby. Pozdrowienia i podziękowania dla Mustafy i Mohameda (bar przy dalszych basenach tj. bliżej plaży) oraz Mohameda (bar i taras lobby). Ogólnie pobyt uważam za bardzo udany a hotel otrzymuje odemnie wysoką ocenę. Przestrzegam jednak Polskie Grażyny i Januszy - hotel ma już swoje lata i typowe Egipskie mankamenty typu starsze wyposażenie, stara fuga, pęknięta terakota a więc oczekującym marmuru i lektyk - odradzam. Z drugiej strony jednak, Janusz i Grażyna też będą zadowoleni bo będą mogli na coś ponażekać a przecież po to jadą :-) Pozdrawiam i naprawdę POLECAM ! : Cezar.

Lena

• Zalety Duży hotel ładne baseny
    • Wady Słabe jedzenie nie polecam obsługa nie miła szczególnie dla Polaków. Ja byłam z mężem i córeczką,ja jestem z Ukrainy mąż Polak i było bardzo odczuwalna różnica jeden raz nawet na recepcji usłyszałam od Pana żeby mąż nie mówił tylko ja bo widać było że nie przypada za Polakami. Animacje też tylko dla Ukraińców bo animatorzy Ukraińcy i na innych gości nie zwracają uwagę. W restauracjach tłum i nie zawsze jest miejsce,jeden raz nawet Pani która otwierała dżwi powiedziała że musimy poczekać,kelner zabiera talerze z pod nosa nawet nie pyta czy można,nieraz musieli my sami biegać po widelec bo stolik był pustym,umyte szklanki były mocno brudne a dla dziecka wogule nie było co zjeść .Naprawdę hotel zasługuje na słabe 4 gwiazdki nie polecam pokoje na 3 gwiazdki byłam mocno zawiedziona tym wyjazdem

Nie polecam jedzenie obsługa nie miła a animatorzy tylko dla Ukraińców bo animatorzy Ukraińcy

Grzegorz

• Zalety hotel czysty i zadbany ; jedzenie smaczne i różnorodne ; dostępność sklepów na terenie hotelu ; miła i pomocna obsługa w barach i restauracjach ; plaża szeroka
    • Wady obsługa w recepcji ; słabi animatorzy ukraińscy zajmujący się wyłącznie swoimi

Uwaga na opis oferty ? pokoje standardowe są umieszczone w bocznej części hotelu, co w praktyce oznaczało, że były jeszcze dalej niż recepcja, nad sklepami. Wszystkie meble były podniszczone, a ściany również wymagały odświeżenia. Zmieniliśmy pokój na wyższy standard (z dopłatą) / ten o wyższym standardzie był spoko i wporzo , ale jak bardzo zależy na zamianie to co chwile podbijają cenę na wyższą Życie wieczorem przy muzyce na żywo w lobby barze (były lepsze i gorsze występy ? kwestia gustu) Byliśmy w hotelach o podobnym standardzie ? było dużo lepiej

MARIA

• Zalety Czysto. Restauracja MIX dla dorosłych i dzieci + restauracja wyłącznie dla dorosłych. Dobry poziom. Muzyka na żywo na wysokim poziomie. Przestrzenny obiekt z programem zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
    • Wady obsługa recepcji - słaby angielski i rosyjski. długie, płytkie wejście do morza.

czerwiec 2018. Byłam wielokrotnie w Egipcie i miałam mieszane odczucia. Tym razem jestem pozytywnie zaskoczona.

Damian
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety czystość, posiłki , bliskosc plazy

hotel w 100 % spełnił moje oczekiwania.polecam kazdemu

Mariusz
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety Bardzo duży, piękny hotel. W zasadzie nie musisz z niego wychodzić, są też sklepy. Przemiła obsługa, czyste baseny. Pyszne i urozmaicone jedzenie. Wspaniałe animatorki.
    • Wady Wejście do wody praktycznie tylko z molo. Molo też mogłoby być lepsze. Słabe wifi w pokojach i czasem też w lobby i na basenie.

Pobyt w lutym 2018. Pogoda dopisała. W hotelu nie było wielu osób, co było na plus. Dużo Polaków. Hotel czysty, zadbany i ogromny. Jest wszystko co chcesz. Jeżeli masz problem lub nawet pytanie to menadżer załatwi ci wszystko. Z braku dużej ilości gości dostaliśmy pokoje delux, całkowicie za darmo. Pokoje sprzątane codziennie, pościel również wymieniana. Duży prysznic. Wieczorem muzyka na żywo lub karaoke. Drinki dobre. Kelnerzy dbają o gości. Dolar codziennie i drinków przy basenie ci nie zabraknie. W hotelu wiele sklepików. Plaża duża, można chodzić wzdłuż plaży. Pierwszy raz w egipcie, ale jestem mega zadowolony. 7 dni minęło jak jeden dzień. Hotel jest wspaniały. Cichy i spokojny. Mogliby poprawić kilka mankamentów typu lepszy zasięg wifi czy molo, ale to drobiazg. Nie jedziesz do egiptu siedzieć w telefonie czy tablecie. Polecam wszystkim. Malkontentów narzekających na monotonne jedzenie czy rzekomy brud nie słuchajcie wcale. Przez tydzień nie dałem rady spróbować wszystkich dań. Codziennie było co innego, a że ryż czy gotowane warzywa lub makarony są codziennie to nie ma się co dziwić. Codziennie były też bułki i masło. Polecam w 10000%.

Magorzata
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Obszerny,bardzo duże pokoje,pyszne jedzenie.
    • Wady Słaba plaża,ale da się wejść do wody,są łachy piasku w morzu.

Ogólnie najlepszy hotel w jakim byliśmy,a był to nasz 15 pobyt ,Zawsze bywaliśmy w 4 ,a głównie 5 gwiazdkowych hotelach.