Opinie o hotelu Jaz Mirabel Beach Resort
Egipt / Sharm el Sheikh

Jaz Mirabel Beach Resort: basen

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Plaża piaszczysto-żwirowa, szeroka, bezpośrednio przy hotelu
  • Rafa koralowa przy plaży (zalecane obuwie ochronne)

Alicja T.
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Dobra lokalizacja.
    • Wady Bardzo uboga kuchnia praktycznie codziennie te same posilki, srednia standard pokoi napewno nie 5 gwiazdek widziałam w egipcie dużo ładniejszych Hoteli, obsługa bardzo wolna jesli chodzi o kelnerów .

Wiadomo że na dzień dzisiejszy gdzie Egipt nie jest popularny ceny wycieczek są dobre, ale w tej cenie można postarac sie i oczekiwac czegoś lepszego. Z braku klientów w Hotelu a było ich około 50-60 osób animacje bardzo słabe oraz Hotel wyglał na wymarły. Uwag dyskwalifikujących nie mam .

Pobyt: Listopad 2016

• Zalety Miła i uczynna a przy tym bez interesowna obsługa, czyste i przestronne pokoje, dobre i zróżnicowane jedzenie, animacje dla dzieci i dorosłych super! Dla nurkujących - nieopodal raf leży wrak do którego można swobodnie dopłynąć z pomosty sąsiedniego hotelu. Fajne wrażenia-polecam.
    • Wady Nie dokończony pomost na rafy.

Byliśmy w tym hotelu trzeci raz i mam nadzieję że nie ostatni. Polecam!!!

l.skubis
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety bardzo przyjazny i sympatyczny.
    • Wady nie widzę

PLaża szeroka i b. długa ,rafa jest szeroka tak żeby popływać trzeba przejść molem 750 m. może nie jest zbyt bogate w ryby. Baseny o dużej powierzchni, Najwyższa ocena obsługi .

Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Ogromne pokoje, 3-częściowe łazienki, czystość, wspaniałe śniadania, na miejscu wypożyczenie auta,

hotel położony w niedalekiej odległości od centrum Caleta de Fuste ale nie ma zgiełku i hałasu. Blisko do najlepszej restauracji rybnej na wyspie, bardzo rozbudowane śniadania!! Godny polecenia

Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety BARDZO DUZO BASENOW I LEZAKOW , OGROMNA PLAZA , KILKA BAROW PRZY BASENACH 3 I NA PLAZY 2
    • Wady BRAK RAFY PRZY PLAZY, POMOST 750METRÓW

WSPANIAŁA OBSŁUGA , WYSMIENITE JEDZENIE, KILKA TEMATYCZNYCH RESTAURACJI , OGÓLNIE BARDZO DOBRE WRAZENIA.

paleczka
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Czyste Pokoje, duże baseny, jedzenie, ogrody
    • Wady Brak toalet przy basenach, monotonne wieczorne animacje.

Duży kompleks hotelowy z bardzo dużymi basenami.pokoje rodzinne duże i przestronne woda w butelkach codziennie dostarczana do pokoju dodatkowo w lobby barze do oporu;) all inclusive w lobby barze 24h. Restauracja jedna tylko wyłącznie dla rodzin z dziećmi druga tylko dla dorosłych. 2 bary na basenie jeden na plaży. Śniadania codziennie te same obiady i kolacje bardzo urozmaicone.animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przekąski przy basenie od 12 do 17: pizze kanapki sałatki i lody w polewie czekoladowej. Nie trzeba się bać zemsty faraona wszystko jedliśmy i piliśmy drinki z lodem również i było ok:)codziennie pokój sprzątane klima super mega dbałość o ogród codziennie wieczorem zadymiany aby nie było robaków. bardzo fajny hotel na rodzinne wakacje.

Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Przepiękna rafa koralowa, molo, restauracje (osobna dla rodzin z małymi dziećmi), miły personel, bar w lobby 24h/dobę

Wspaniałe otoczenie, bardzo bogata infrastruktura. Hotel przeogromny z pięknym zadbanym ogrodem. Ogrodnicy bardzo się starali. Dbali o każdy szczegół. Pokój, baseny, plaża czyściutkie. Na każdym kroku są podajniki z środkiem dezynfekującym ręce. Dwie restauracje, z czego jedna tylko dla dorosłych. Jedzenie było pyszne. Nie było monotonne. Obsługa bardzo uprzejma, nie nachalna. Duża piaszczysta plaża z leżakami i parasolami, na której nigdy nie było problemu z wolnymi miejscami. Bardzo długie molo, z którego było zejście do morza, gdzie można było podziwiać wspaniałą rafę koralową (wśród niej zatopiony statek). Nie korzystaliśmy z animacji więc nie mamy zdania. Polecamy wszystkim. My na pewno tam wrócimy.

Janusz
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety Położenie, obsługa, jedzenie, czystość, baseny, pomost z dojściem do ładnej rafy:)
    • Wady Słabe animacje.

Jest bezpiecznie, w hotelu dużo gości najmniej Polaków ze względu na media w Polsce i informacji MSZ z stąd organizatorzy zmieniają godziny odlotów i miasta powrotów. Bardzo udany pobyt :) socho :) nurkowanie, delfinarium :)

Ula
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety jedzenie, bary, alkohol, plaża, położenie
    • Wady cofające się morze, zjeżdżalnie czynne tylko przez cztery godzin dziennie, baseny do 18, słabe animacje

Ogólnie najlepszy hotel w jakim byliśmy. Gdzieś wyczytaliśmy na forach, że wkładając kilka dolarów do paszportu w recepcji można dostać lepszy pokój. Nasz okazał się już z góry przypisany więc nie radzę :) ogólnie super. Można się przyczepić do sprzątania (kurz pod łóżkiem i szafkami, brudne firanki, zatykający się prysznic). Jedzenie rewelacja, dużo i pysznie, każdy znajdzie coś dla siebie (krewetki, małże, kraby), prawdziwe owoce, a nie z puszki, mnóstwo ciast i smakołyków, z 10 rodzajów miodów i płatków do mleka, orzechy, jogurty, dżemy; był nawet osobny stolik z potrawami dietetycznymi (sugar free). Dwie stołówki, do jednej nie można wchodzić z dziećmi (jest przez to ciszej, czyściej i ładniej). Super drinki z prawdziwymi owocami i brązowym cukrem (polecam pinacoladę), oryginalne napoje: Coca Cola, Fanta, Sprite. Piwo w amfiteatrze na animacjach przelewane z puszki (piwo Stella) do kubeczka. Wino w eleganckich kieliszkach, raz w tygodniu grill. Na plaży chodzą barmani i przynoszą drinki i piwo. Bardzo miła obsługa. Nigdy nie poczuliśmy się być gorzej potraktowani niż turyści z innych krajów (chociaż mam wrażenie, że najlepiej traktowani byli Anglicy). Bardzo czysto na plaży i w obrębie hotelu. Dużo leżaków, ani razu nie mieliśmy problemu ze znalezieniem wolnych miejsc. Animacje takie sobie, robione trochę na siłę i od niechcenia, bardziej wulgarne i seksistowskie niż ciekawe. Największy minus to cofające się morze. Żeby popływać w rafach trzeba przejść kawał drogi molem (my mieliśmy to nieszczęście, że praktycznie non stop wiało i wisiała czerwona flaga zabraniająca pływania; dopiero po g.15-16 dało radę wskoczyć do wody). 5min od hotelu centrum handlowe, moim zdaniem nie warto jechać do Naama Bay (jest drożej i dokładnie to samo). Polecam Ras Mohamed, Blue Hol, kłady. Izraelem byliśmy rozczarowani. Ogólnie naprawdę polecam.

Jola
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Pyszne jedzenie, miły personel, czysto, zielono, osobna stołówka dla rodzin z dziećmi i dorosłych.

To juz kolejny raz w Sharmie, hotel fantastyczny, dobrze wyposażone, czyste pokoje. Personel profesjonalny, udziela wszelkich informacji, dodatkowo ponieważ hotel jest prawdziwym gigantem nawet podwózki melexem po terenie hotelu! Animatorzy na najwyższym poziomie, wieczory umilane miłą muzyką na żywo i tańcami w amfiteatrze. W hotelu kompleks sklepowy również świetny. Polecam wszystkim, który wybierają sie do Sharmu tylko 15 min od lotniska, plus za mola do rafy!