Opinie o hotelu Jaz Mirabel Beach Resort
Egipt / Sharm el Sheikh

Jaz Mirabel Beach Resort: basen

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Plaża piaszczysto-żwirowa, szeroka, bezpośrednio przy hotelu
  • Rafa koralowa przy plaży (zalecane obuwie ochronne)
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Bartek
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Czysty.zadbany hotel.dobre samaczne posilki napewno kazdy znajdzie cos dla siebie.
    • Wady Brak animacji.Polacy traktowani jak goscie trzeciej kategorii.pisze ze bar jest 24h.brak na to slow co leja po 23,kelnerzy zmieniaja sie o 100 procent.opryskliwi.NAPRAWDE ZALOSNE TO JEST

Powiem tak.wypilismy po 23 slownie dwa drinki z wodka,chorowlaismy cala NOC!!!!na drugi dzien sprawdzilismy czym pachnie wodka po 23.zapach bym NAFTALINY.W czasie dnia drinki dobre bez zastrzezen.Hotel glownie nastawiony na turystow z Anglii,kleja sie do nich jak muchy mimo ze niedaja Tipow.Polacy dawali ale bez rezoltatow.Rafa to jakis ZART i to duuuzy!!!szkielet Rafy.Jedzenie pyszne ,na Plazy Bar, serwuja pyszne Nalesniki.mozna zjesc Chesburgera co kto chce naprawde dobre.Pokoje czyste zadbane bez zastrzezen,sprzatane codziennie.zostawialismy cos zawsze dla sprzatajacego.Hotek dobre 4 gwiazdki

• Zalety Duża przestrzeń, piękny ogród, miła obsługa
    • Wady Brak animacji, a jak już to dla dzieci albo dla osób w wieku 60+, Hotel na pewno nie dla młodzieży-nudne wieczory. Nie czynny pomost -brak zejścia na rafę.

Hotel w biurze podróży opisany jako wspaniały. Fakt duży, zadbany ogród, dobre jedzenie, kilka barów na basenie i plaży, ale nikt nie uprzedził, że pomost uszkodzony, zamknięty i brak zejścia na rafę, z plaży wejście do morza z wodą do kostek czasami do kolan. Możliwość korzystania z pomostów sąsiednich hoteli za 5 dolców od osoby jednorazowo-przez dwa tygodnie wyszła spora sumka. Darmowy internet to tylko 150 Mb, więcej płatne , dyskoteka świeciła pustkami w dodatku z Ruska muzyką. Animacje tylko dla dzieci albo dla staruszków bo spora ilość gości to w wieku 60+. Reasumując Hotel dla osób szukających spokoju. Młodzież chcąca się pobawić w dzień jak i wieczorami niech omija ten hotel

Kamil Bałagulski

• Zalety Brak
    • Wady Obrzydliwe jedzenie z włosami kucharza , jak udało się doprosić o doniesienie napoju na obiad lub kolacje to był z domieszką chloru

JAK NAJDALEJ OD TEGO HOTELU !!! SYF I BRUD !!! TRAGICZNA OBSŁUGA KTÓRA TYLKO PATRZY JAK ZROBIĆ CI NA ZŁOŚĆ !!! BYŁEM JUŻ 20 RAZY W EGIPCIE I JESZCZE NIGDY TAKIEJ WTOPY NIE ZALICZYŁEM . W JEDZENIU CZĘSTO MOŻNA ZNALEŹĆ WŁOSY LUB MARTWEGO OWADA , PAJĄKA , NAPOJE Z DOMIESZKĄ CHLORU .

Asia
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Gorąco POLECAM !!!
    • Wady brak !!!

Muszę przyznać, że hotel zrobił na nas ogromne wrażenie ... duży, piękny i zadbany, najważniejsze to czysty !!! Obsługa sympatyczna, uśmiechnięta i bardzo miła ... dzięki czemu wakacje były jeszcze lepsze ... aż nie chciało się wracać.. Plaża duża, woda przejrzysta, zadbana ... wrak statku po przejściu ok 1 km w morze (a woda tylko do kolan) Jedzenie ... hm ... jestem dość wybredna ale tu każdego dnia znalazłam coś dla siebie i nie musiałam jeść codziennie tego samego ! Jedyny minus to animacje a raczej ich brak - animatorzy słabi, zero aktywności (amfiteatr jest na terenie ale niestety nieczynny) Jestem pewna, że jeszcze tam wrócimy !!!

Asia
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety zdecydowanie POLECAM !!!! byłam już 4 razy w Egipcie i ten hotel zdecydowanie najlepszy !!!
    • Wady brak wad !!!!

właśnie wróciliśmy z urlopu ... cudowne miejsce, hotel czysty i zadbany, obsługa sympatyczna,uśmiechnięta ... ludzie uśmiechnięci, przewaga Anglików ale w niczym to nie przeszkadza, bo są oni też uśmiechnięci i mili ... Jedyna wada, to słabi animatorzy - zupełnie jakby ich nie było ... no i brak amfiteatru - tzn jest ale nieczynny !!!

aga
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Właśnie wróciliśmy z Jaz Mirabel Beach , jak dla mnie super , jeśli ktoś się chce do czegoś przyczepić to zawsze znajdzie tylko po co ? jedzenie rewelacja każdy znajdzie coś dla siebie duży wybór i smacznie , dress code bez przesady aby tylko tylko w kostiumie kąpielowym nie wchodzić do restauracji ?
    • Wady Brak , pokój jak pokój w końcu to Egipt ale pokoje w stylu europejskim

Z czystym sumieniem polecam ten hotel , szkoda tylko że pomost w remoncie ale pewnie do przyszłego roku zakończą prace remontowe.

Renata
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Obsługa, Wyżywienie, Czystość, Dużo barów

Piękne położenie, smaczne wyżywienie, miła obsługa. Mój następny wyjazd do Egiptu to tylko ten sam hotel. Super rezydent z biura Alfa Star.

• Zalety Wyżywienie Obsługa Czystość

Super Hotel, wracam tutaj w przyszłym roku, tylko tym razem wybieram 2 tygodnie. Wyżywienie rewelacja, każdy znajdzie na pewno coś dla siebie i każdy wyjdzie przejedzony. Super miła obsługa i kapitalna zieleń. Grupa Trio Cuba , dwie sympatyczne Kubanki o głosach i ruchach Jennifer Lopez i Kubańczyk świetny na skrzypcach Polecam przy zimnym Mojito !!! Wielki plus to dwie restauracje, jedna rodzinna z gromadą wrzeszczących dzieci a druga tylko dla dorosłych ( cicha spokojna w której można się delektować pysznościami ) Na plaży brak walki o leżaki tak jak w innych hotelach, zawsze są wolne miejsca do wyboru. Polecam ten hotel, gwarantuje udany wypoczynek na 100 %

beti
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety Bardzo dobre jedzenie, bardzo miła obsługa, zadbany, czysty hotel
    • Wady płytkie morze

Właśnie wróciliśmy z wycieczki, hotel bardzo dobry, jedzenie europejskie, urozmaicone. Obsługa miła, napoje, drinki bez ograniczeń, w lobby 24h. Gorąco polecam hotel.

Para 37
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Ładna ( czerwiec 2014 ) nowa architektura i elewacje budynków, czyste pokoje, czyste pozostałe przejścia. Możliwość przespacerowania się wzdłuż wszystkich hoteli regionu drogą przy plaży. Przestronny i zadbany, jeszcze niezniszczony. Dobry serwis w barze plażowym po prawej stronie plaży i w barze przy basenie w okolicy plaży - ten sam nadzorujący manager.
    • Wady Położenie - daleko na uboczu Słabego centrum Nabqu. Słaby serwis w Oriental Bar obok recepcji gdzie notorycznie sypią sól do drinków i napojów gorących. Bardzo słaba obsługa w Restauracji gdzie obowiązuje dress code i bez dzieci ( lepszej) - niska kultura kelnerów. Osoba ( gruba baba) która pilnuje na kolacji ubrań gości a powinna pilnować zachowania serwisu tej restauracji. Brudne naczynia przez cały dzień w Restauracji zwykłej ( klimat jak na train station może przyczyna leży po stronie tysiąca dzieci). Bardzo głośno w pokojach - głośne zewnętrzne często psujące się centrale klimatyzacyjne - utrudniające sen po 23.

Jaz Mirabel Beach - pełne 5* ogólnie jest jednym z nowocześniejszych i lepszych hoteli tego regionu - wiele lepszy od Grand Plaza, LTI czy Nubian ( o innych nie wspominam), które zwiedziliśmy. Posiada najlepsze rozplanowanie i estetykę elewacji hotelowych. Dla osób naprawdę bardzo wymagających jest lepszy serwis plażowy w Rixos lub ładniejsze ogrody w Magic Life. Te dwa nominują już do 7*. Hotel nie dla dzieci w regionie są inne lepiej dostosowane ( ale słabsze) z urozmaiconymi atrakcjami plażowo-wodnymi np. Coral Sea Holiday czy LTI.