Opinie o hotelu Jaz Mirabel Beach Resort
Egipt / Sharm el Sheikh

Jaz Mirabel Beach Resort: basen

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Plaża piaszczysto-żwirowa, szeroka, bezpośrednio przy hotelu
  • Rafa koralowa przy plaży (zalecane obuwie ochronne)

Janusz
    Pobyt: Grudzień 2012

Duzy hotel.W calkiem niezlym stanie.W zasadzie nie ma potrzeby wychodzenia poza hotel.Plaza jednak nie do kapieli ,gdyz plycizna od 0.5 do 1 metra ciagnie sie kilkaset metrow.

Pobyt: Listopad 2012

Rozlegly kompeks hotelowy, w spokojnym miejscu, nie liczac korytarza powietrznego do lotniska w Szarmie. Lezaki dostepne w kazdej porze dnia - nie trzeba rezerwowac o 5 nad ranem. W listopadzie 2012 opanowany przez Brytyjczykow, Rosjan i Skandynawow. Fajna, choc nieduza, niecka do plywania na plazy (mozliwosc snorkeligu), liczne wypozyczalnie sprzetu (kite/windsurfing na plazy). Bary/kernerzy/obsluha OK, dalo sie odczuc pewna opieszalosc/niechec, ktora znikala po uiszczeniu napiwku (5-10 LE) - wtedy prznosza drinki do lezaka, oferuja kontrabande z baru all inclusive (np. 5 USD za 3 butelki ginu ktory i tak byl za darmo :)). Mala ilosc animacji/atrakcji, dzieki czemu jest spokojnie prawie przez caly dzien. Poza granicami hotelu typowy egipski syf, w poblizu "centrum handlowe" w postaci kilkudziesiesciu sklepow. Jedzenie dosc monotonne, ale dobrej jakosci - klopotem jest segregacja rasowa (niektore nie przymuja rodzin z dziecmi). Pokoje czyste i codziennie starannie sprzatane. Fajne, duze baseny, niewielkiej glebokosci (do 140 cm). Oprocz tego bulwar spacerowy wzdluz plazy - dobry do spaceru/joggingu. Ogolnie szalu nie ma, ale na odpoczynek z malymi dziecmi (czyli glownie spedzanie czasu na basenach/plazy) jak najbardziej OK.

pelcia
    Pobyt: Październik 2012

Animacje 2 razy w tygodniu,co tydzień powtarzane są te same.Połowa oferty nieaktualna-nie ma nauki języka,brak informacji na temat aerobiku oraz innych zajęć sportowych.Nie ma żadnej uroczystej kolacji!Animacje i wszelkie informacje w hotelu w języku rosyjskim.Rosjanie rządzą!!!Największą plagą są komary,które atakują już po zapadnięciu zmroku(radzę zaopatrzyć się w wapno alergiczne,bo OFF nie działa.Największą atrakcją jest SPA,z którego korzystaliśmy codziennie.

xxx

violettavk

mąż Łodygi
    Pobyt: Październik 2012

Pędziłem w tym hotelu tydzień ale jednak to za mało. Obsługa miła i sympatyczna, wśród turystów jest dużo Polaków, Anglików, Holendrów, skandynawów no i Ruskich ale nie rzuca się tak to w oczy jak w wielu innych hotelach. Jedzenie bardzo dobre, słabe animacje w ciągu dnia, sami musieliśmy organizować rozrywkę przy basenie dostając od obsługi nie napompowaną piłkę. Przy hotelu leży wrak statku który warto zobaczyć. Dostęp z nieczynnego pomostu ale da się wejść. Jedyną rzeczą na którą należy zwrócić uwagę to jest pokojowy minibar. Nigdzie nie jest napisane że trzeba płacić a kosztuje na prawdę dużo (300LE). Najlepiej nie korzystać z niego a jeżeli już się coś spożyje to najlepiej dokupić w sklepie 2km od hotelu taksą za 2USD. Taxi do Naama Bay za 10USD i więcej nie dawać bo za tyle jeżdżą. Dyskoteka na terenie hotelu w godz. 0.00-2.00. DJ już ma płytę po polsku i bez problemu gra. Osobą lubiącym nocne życie polecam wyprawę nocną do Naama Bay, nie ma się czego obawiać, nie ma problemów z powrotem nawet nad ranem.

Ryszard Selin
    Pobyt: Październik 2012

Przyjacielska atmosfera, wspanialy ogrod wokol hotelu, schludnie i milo. Gdyby tylko jedzenie bylo lepszej jakosci.

Adam
    Pobyt: Wrzesień 2010

Hotel głównie dla młodzieży której potrzeba tylko alkoholu w barze bo za darmo oraz tutystów z Włoch bo na nich nastawione są atrakcje, od godz 9 non stop głośna muzyka przy basenie ale niesie się po całym terenie.

magdalena
    Pobyt: Sierpień 2012

Właśnie wróciłam z wakacji spędzonych w tym hotelu. REWELACJA! Będąc w dwie osoby trafił się nam olbrzymi pokój 4 osobowy przy samym morzu. Obsługa genialna. Wszyscy uśmiechnięci, pomocni. Nikt nie czeka na napiwki i nie jest natarczywy. Nigdy nie zdarzyło mi się spotkać w Egipcie tak przemiłych osób. W czasie mojego pobytu połowa osób przebywających w hotelu to Polacy. Sporo było również Anglików, Francuzów, Arabów. Codziennie rano odbywały się zajęcia w wodzie typu aqua aerobik itp., wieczorami po kolacji występy tematyczne grup animacyjnych oraz codziennie dyskoteka w najdalszym punkcie hotelowym aby muzyka nie przeszkadzała innym. Jedzenie przepyszne, każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Teren hotelu przeogromny, dla nikogo nie zabraknie leżaków przy basenie czy na plaży. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i z całego serca polecam wszystkim ten hotel!

Maria

Mój 4 pobyt w Egipcie. Myślałam, że widziałam już wszystko ale brud w tym hotelu jest porażający. Ciężko znaleźć czysty talerz w restauracji, który by nie miał zaschniętych resztek jedzenia albo by się nie kleił, szklanki w barach to samo. Nawet butelki z wodą podawane przez barmana/kelnera czasami się kleiły. ZGROZA. Duży wybór jedzenia, nawet smaczne ale co z tego jak się jeść odniechciewa. Ludzie oblegają baseny,najlepsze miejsca zajęte już przed 6 rano!, plaża ładna ale morze to już klęska na całej lini. Pomost nadal w budowie a wejście do głębszej wody po przebyciu 700m płycizny bardzo ryzykowne. Jak to w Egipcie prawie cały czas wieje silny wiatr i są duże fale w miejscu gdzie spłyca się rafa więc uraz bardzo prawdopodobny. Animacje na bardzo słabym poziomie. Za te pieniądze można znaleźć naprawdę bardzo dobry hotel więc tego JAzu nie polecam. Jeszcze jedno obsługa nachalna (no może poza Al Nakhleal) jak wszędzie w Egipcie, próbująca dorobić jak tylko można do niskich pensji.