1217 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, zjeżdżalnia wodna, animacje i zajęcia w miniklubie, plac zabaw.
Przy hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirkowa plaża.
Dla amatorów aktywnego wypoczynku: siłownia, siatkówka plażowa, aerobik, sauna, łaźnia turecka, animacje, dyskoteka.
Złociste plaże otoczone zielonymi wzgórzami i turkusowym morzem
Hotel ma swoje lata, niektóre części wymagają odświeżenia, pokoje i łazienki przestronne, jednak nieco przestarzałe, jedzenie dobre, duży wybór, obsługa nie posługuje się językiem angielskim przez co unika osób rozmawiających w tym języku. Rosyjski znają wszyscy. Plaża przy hotelu leżaki bezpłatne, ręczniki za kaucją. WiFi platne w pokojach ale marnej jakości, w holu przy recepcji jest ok. Basen duży, animacje tylko po rosyjsku. Dużo Rosjan, ale nie spotkało nas nic przykrego z ich strony, zachowywali się jak wszyscy inni turyści.
Basen, blisko plaża, urozmaicone jedzenie.
Transfer z lotniska ponad 2 godziny, płatne i słabe WiFi, leżaki pozajmowane ręcznikami przez cały dzień, a nikt z nich nie korzysta, obsługa powinna coś z tym zrobić. Animacje tylko po rosyjsku.
Zdecydowanie NIE POLECAM! wszystkie dokumenty do wypełnienia po rosyjsku, animacje dla dzieci po rosyjsku, wszystkie organizowane imprezy po rosyjsku, informacje umieszczane na tabliczkach informacyjnych tylko po rosyjsku, Rosjanie chamscy, głośni i niekulturalni. Obsługa hotelu mówi tylko po rosyjsku, może dwie osoby rozumiały gdy mówiło się do nich po angielsku. Zapytałam po angielsku panią od zajęć z dziećmi dlaczego zajęcia te są tylko w języku rosyjskim to od razu z wielką agresją mi powiedziała: I don't speak english !!! i rzuciła w moją stronę jakąś wiązankę po rosyjsku, po czym wyszła trzaskając drzwiami... żenada i zero kultury. ze strony dzieci rosyjskich wielka agresja i brak umiejętności wspólnej zabawy z dziećmi o innej narodowości - widać nie wiedzą, że istnieją w ogóle dzieci z innych krajów (dno). Sprzątanie byle jakie. drinki to sama woda, nie warto tego pić. Piwo tak samo rozcieńczone totalnie. w basenach zbyt dużo chloru - wszyscy mieliśmy potworną wysypkę na skórze a oczy szczypały od chloru. w PL leczenie zastrzykami i lekami p/alergicznymi. za wifi trzeba zapłacić. nie wrócę tam więcej. i nie polecam innym. ze strony obsługi usłyszałam, że to "rosyjski hotel". tam nie tylko mówi się po rosyjsku, ale są też tworzone miejsca pracy dla Rosjan - obsługa wycieczek, czy chociażby pani w punkcie info tylko po rosyjsku... Wakacje kupione przez wakacje.pl , a organizatorem jest Coral Travel. Jeszcze raz nie polecam hotelu, a organizator powinien poinformować, że to hotel rosyjski...bo zapewne taką informacje posiada...
brak
Odwiedziliśmy Justiniano Club w październiku 2018r. Hotel składa się z kilku mniejszych budynków i jednym z nich był Jasmin, w którym mieszkaliśmy. Pokój 4 osobowy, osobna sypialnia z łóżkiem podwójnym a w głównej części pokoju dwa oddzielne łóżka z drewnianą deską po ich złączeniu oraz balkon i łazienka. Ogólnie pokój ładny, czysto, łazienka okej i codziennie sprzątanie i wymiana ręczników. Zaraz przy Jasminie jest basen i bar. Piękny teren hotelu, zadbany, sprzątany i pielęgnowany oraz niezwykła roślinność, palmy, kwiaty (bardzo dużo kotków wszędzie). Zdecydowanie jest to największy plus hotelu. Usytuowany jest zaraz przy plaży żwirowej (da się przeżyć bez butów do wody). Morze piękne i czyste tylko dość strome zejście do wody. To tyle plusów... Hotel nastawiony tylko na rosyjskich turystów. Można się tu dogadać tylko po rosyjsku, wszystkie napisy, animacje, barmani również po rosyjsku. Po angielsku mówi tylko kilka osób i to bardzo słabo. Oferta All inclusive w tym miejscu powinna nazywać się co najmniej half-inclusive. Drinki robione z najtańszych rozcieńczonych alkoholi- do wyboru tylko piwo (jedno i rozwodnione) wino, whisky, wódka i gin do wymieszania z cola, sprite, tonic lub sokami bardzo słodkimi z automatu. Jeśli chcesz lepszego drinka- 3$ (ale będzie zrobiony z tych samych soków z automatu). Dostępne są soki z wyciskanych owoców, szisze, lody- wszystko za opłatą. Jedzenia jest dużo, dla każdego coś ale część rzeczy jest średniej jakości a ciastka i ciasteczka są tak słodkie, że po jednym już mdli (a mieliśmy łasuchów). Tłumy okropne, więc każdy posiłek zaczynaliśmy od zajęcia sobie stolika, który czasem itak ktoś nam zabrał. Najlepiej naszym zdaniem zje się w Snac barze przy plaży- panini, burgery, sałatki itd.. Mimo, że w ofercie wycieczki jest kolacja w restauracji la carte to w październiku jest już ona nieczynna bo jest poza sezonem (mimo przepełnionej stołówki, leżaków i tłumów) więc nie mogliśmy z niej skorzystać. Wifi jest dostępne za darmo tylko w lobby, wszędzie indziej za dopłatą. Ale za to bardzo miła obsługa, zawsze zagadywali i nawet nauczyli się kilku zwrotów po polsku. Nie było wśród nas dzieci, więc nie oceniam,ale było ich bardzo dużo w hotelu. Ogólnie hotel okej ale tylko dla rosyjskich turystów.
Położenie przy morzu Piękna roślinność i ogród Obsługa
Język rosyjski Brak internetu Jakość jedzenia Jakość drinków i napoje brak miejsc na stołówce
W Turcji byliśmy z mężem i przyjaciółmi pierwszy raz. w tym hotelu pierwszy i ostatni raz. Pokoje sprzątane codziennie ale po łebku. Jednak nie w tym rzecz. Hotel jak cała riwiera opanowany przez Rosjan. Muzyka, posiłki itp. pod Rosjan . (stwierdzam, że tego języka nie będę mogła słuchać do końca życia). Kelnerzy na skinienie palca ale tylko dla Rosjan. Kąpiel w basenie tylko do godz. 19.00, a dla rosjan długo w nocy. Animatorzy dla dzieci rosjan ( dzieciory rozwydrzone głośne a rodzice nie reagują) polskie dzieciaczki jak te sieroty. Ogólnie uważam, że Turcja jest przereklamowana. Posiłki monotonne. Rady dla wybierających się do Turcji -wybierać hotele 5 -cio gwiazdkowe i czytać dużo na forach , żeby hotel nie był opanowany przez ruskich. wypoczynek w miesiącach maj, wrzesień, październik.
pokój nawet przestronny
bród
Zaskoczona byłam ilością Rosjan (lub rosyjskojęzycznych osób), trudno znaleźć Polaków czy osób innych narodowości niż rosyjska, obsługa w większości preferująca j. rosyjski, w j. angielskim można było się porozumieć z pojedynczymi osobami.
czysto, częsta zmiana pościeli i ręczników, zapewniona woda w butelkach do picia, super klimatyzacja, dużo w ciągu dnia różnorodnych posiłków, bardzo blisko do morza, uprzejmy personel, bogaty program rozrywkowy
brak wi-fi w pokoju (wbrew opisowi w ofercie!), wi-fi w lobby bardzo słabe, mało powszechny j. angielski (wszystko po rosyjsku)
HOTEL TYLKO DLA OSÓB MŁODYCH Z DZIEĆMI. BARDZO DUŻA ILOŚĆ OSÓB NA STOŁÓWCE (DWA PIĘTRA). POMIMO PIĘKNEGO WIDOKU, NIE MOZNA ROZMAWIAĆ PRZY POSIŁKACH - MUZYKA I ZBIERANIE I TRZASKANIE TALERZAMI JAK W BARZE. KRZYK DZIECI - TO NIE WYPOCZYNEK . MUZYKA W SĄSIEDNICH HOTELACH TEŻ DO 23.30 - NIE MOŻNA USŁYSZEĆ TELEWIZORA NAWET PRZY ZAMKNIĘTYM BALKONIE. MUZYKA NA BASENIE OD 9-17TEL , W BARZE CAŁY CZAS, NA GIMNASTYKACH O 5 METRÓW DALEJ RÓWNIEŻ, I NA PLĄŻY TEŻ - SĄSIEDNIE HOTELE. WRTÓCIŁAM ZMĘCZONA.
PIĘKNE MORZE , HOTEL ŁADNIE POŁOŻONY, DOBRE JEDZENIE
BARDZO GŁOŚNA MUZYKA Z KAŻDEGO MIEJSCA INNA, PRZYTŁACZAJĄCA, DUŻA ILOŚĆ LUDZI O OGROMNY HUK PRZY POSIŁKACH , BRAK MOŻLIWOŚCI ROZMÓW -PONAD 100 DECYBELI DO 23,30. BRAK LEŻAKÓW, MAŁA PLAŻA , STOŁÓWKA NA 1000 OSÓB I KILKASET DZIECI ROZBIJAJĄCYCH SOBIE GŁOWY. PO PRZYJEŹDZIE CZŁOWIEK JEST BARDZO ZMĘCZONY.
Gościliśmy z dziećmi na końcu czerwca 2017 hotel z czystym sumieniem moge polecać rodziną z dziećmi . W hotelu ciągle coś się dzieje animacje , aerobik , zabawy gry w basenie . Wieczorem program dla dzieciaków później dla dorosłych , dyskoteka w pianie z pokazem laserów w dzień dla dzieci w pianie z zimnym prysznicem mega zabawa .Wieczorne animacje w amfiteatrze bardzo urozmaicone i co dzień inne . W barze mila obsługa aczkolwiek za kolorowe drinki trzeba dopłacać po 4 dolce ale alkohol jest wtedy importowany , a tak to miejscowy za darmo w ofercie al in pod dostatkiem , pyszne piwo Efes . Jedzenie bardzo dobre po za śniadaniem jak dla mnie trochę mało urozmaicone , ale po 12:00 otwierany jest Snac bar a tam już dla każdego coś dobrego , między czasie obiad , później kolacja a tam już przepych jedzenia , pełno mięsa codziennie coś innego przyrządzanego na naszych oczach , pełno sałatek , a słodkie niedoopisania i nieprzejedzenia PYSZNOŚCI !!! Jedyny mankament przy sporej ilości gości nieraz brak miejsca w restauracji i male niedobory sztućcy , ale naprawdę obsługa robi co może wielki plus dla nich ! Pokoje my spaliśmy w jednym z 31 domków, trzy piętra i trzy pokoje na piętrze , bardzo fajne duże z widokiem na park , basen i morze więc trafiliśmy perfekt ,sprzątane codziennie , czyste , zadbane jak nowe . Basen czysty ciepła woda , zjeżdżalnie 3 sztuki , plus mały basen dla dzieciaków najmniejszych , leżaki , parasole , materace bezpłatne na plaży też , ale ręczniki są jednak płatne 5 dolarów na tydzień . Plaża kamienista należy zabrać buty plażowe i szybko robi się głęboko . Jedyny minus byliśmy jedyna Polską rodziną , 90 % Rosjanie ale naprawdę spokojni , przyjaźni kulturalni Mili ludzie :-) Z całym sercem wróciłbym tu drugi raz i nie wiem czy nie wrócę :-) Hotel dla rodzin z dziećmi , bo tam jest jak w przedszkolu dzieciaków mnóstwo i mnóstwo zabaw i atrakcji dla nich :-) My spędziliśmy świetne wakacje w tym hotelu :-)
Położenie przy samym morzu , animacje dla dzisci i dorosłych , animatorzy , jedzenie po za śniadaniem, obsługa , bar , baseny , pokoje ,
śniadania ,
Byliśmy w hotelu w dwie pary caly turnus jedynymi Polakami a reszta sami Ukraińcy kilkoro Niemcow Wlochów od 2. 06 - 18 2016 r droga z wezyrem na piątkę nie ma żadnych zastrzeżeń .. Nie naciągano nachalnie na wycieczki , wszystko wytłumaczono i doradzono jak należy same plusy. Budynek Jaśmin pokój ładny z widokiem na morze, basen i piękny ogród a przede wszystkim czysty pachnący jak i lazienka (kabina prysznicowa) wymiana ręczników codziennie. Materace wygodne. tv. polski program tv Polonia ,lodóweczka mala wystarczająca , woda w butelkach pod dostatkiem, bez ograniczeń. Wymiana ręczników codziennie.Obsługa hotelowa bardzo pomocna mila uśmiechnięta mówiąca po rusku. Plaża żwirkowa ale piekna szeroka dużo parasoli, leżaków, materacy (konieczne obuwie ochronne na plaży i w wodzie) zaraz po przyjeżdzie można bylo się kąpać i w basenie i w morzu bylo gorąco, czego się nie spodziewaliśmy ze aż tak.Jedzenie było smaczne ale dużego wyboru nie było, oczywiście ciasta ciasteczka lody wszystko bez ograniczen oraz owoce.przy hotelu rosly cytryny banany i piekne hibiskusy czerwone i białe,oczywiscie nie omieszkałam wziąść roslinkę z korzeniami , która już u mnie zakwitła( kwiat był większy niż cala roslinka) Nosimy się z zamiarem wrócic w to same miejsce w tym samym termie.
blisko plazy darmowe leżaki , materace
bez komentarza, bez komentarza, bez komentarza, bez komentarza.
bez komentarza
bez komentarza
Polecam dla osób lubiących lużny charakter wypoczynku.
Uprzejma obsługa, dobre jedzenie i sprawna organizacja.
brak
W hotelu kupa ruskich, ale nie przesadnie głośnych. Sam hotel widać, że po remoncie. Ładnie położony - zatoczka. Pokoje regularnie sprzątane. Jedzenie, codziennie podobne, ale starali się żeby zawsze było coś innego. W hotelu cały dzień coś się działo.
czysto, ładnie położony
dużo ruskich
- Właśnie wróciliśmy z tygodniowych wakacji w tym hotelu Justiniano Club Park Conti, czerwiec/lipiec 2015. - Szukałem, szukałem w Internecie i znalazłem ten właśnie hotel z tym , że na 1700 osób byliśmy jedynymi Polakami. Kilkudziesięciu jeszcze Słowaków , Czechów, Turków i reszta 97% to Rosjanie głównie z małymi dziećmi. Dla rezydentów Polacy w tym hotelu to rzadki przypadek. - Hotel przed 2 laty odnawiany i to widać. Wewnatrz sklepiki, spa, zjeżdżalnie. - Gdyby wykupywać wycieczkę w dowolnym biurze, to w hotelach są głównie Polacy. - Wszyscy goście hotelowi byli o.k. - Personel na recepcji głównie z ZSRR. - W TV kanały rosyjskie, gruzińskie, ukraińskie, białoruski oraz niemieckie, francuskie, BBC. - Pokoje o.k., chociaż nieco mniejsze niż w Egipcie. Wszędzie czysto, na bieżąco sprzątane. - Wycieczki fakultatywne to za 150 Euro na 2 dni do Kapadocji oraz tam za 150 Euro lot balonem z kilkunastoma innymi balonami przez 1 godz. nad górami Kapadocji. - Animacje głównie dla dzieci i po rosyjsku. - Ręczniki plażowe za 10$ kaucji, zwracanej przy wyjeździe. - Restauracja gówna, moloch, jedzenie o.k., dużo warzyw, ramadan, stad mięsne dania w ograniczonym wyborze, świeże soki za 2$, kelnerzy bardzo życzliwi - Możliwość 1 wieczoru w restauracji regionalnej a\\\'la carte. - Woda czyściutka, molo super, niestety żwirek i kamienie na plaży, leżaki są do zdobycia. - Do zakupienia atrakcje ze sportami wodnymi - Z czystym sumienie można polecić ten hotel, jako pewny standard. - W naszym rankingu najwyżej jak dotąd wspominamy w Egipcie/Hurgadzie hotel Pick Albatros Palace.
Czyściuteńka woda, piękne molo, dużo warzyw na jedzenie, piekna zieleń wokoło, basen główny i inne o.k.,
Plaża żwirowo kamienista, restauracja główna to raczej stołówka moloch, ale bardzo sprawnie przez personel prowadzona, Brak polskich kanałów w TV. 1,5 godziny transferu do hotelu.
Hotel położony jest nad ładną zatoką z dala od miasta. W pobliżu znajdują się jedynie inne hotele. Bungalowy znajdują się w ładnym i zadbanym ogrodzie, np. przed wejściem do swojego domku można natknąć się na figowca lub bananowca. Hotel posiada świetny basen z wydzielonym brodzikiem. Nie ma najmniejszych problemów z dostępem do leżaków, materaców czy parasoli. Rewelacyjna sprawą jest bliskość morza i basenu. Obsługa bez zarzutów, niezwykle uprzejma, w kontaktach wskazana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego, angielski sporadycznie. Jedzenie w bardzo dużych ilościach i smaczne. Świetne programy animacyjne zarówno w dzień jak i wieczorem. Kompleks polecam osobom lubiącym spokój. Dyskoteki są codziennie jedynie dla dzieci przed wieczornym programem artystycznym dla dorosłych który kończy się około godziny 22. W przeciągu dnia dla milusińskich dostępne przedszkole. W kompleksie przeważają Rosjanie, następnie Niemcy. My byliśmy jedyną rodziną z Polski. Podsumowując, może nie jest to szczyt luksusu ale za to kompleks na solidną piątkę zapewniający rewelacyjny wypoczynek w miłej i beztroskiej atmosferze. Gorąco polecam.
Świetne miejsce, przemiła obsługa i naprawde dobry program animacyjny. No i doskonałe żarcie. Polecam każdemu!
Tripadvisor