Opinie o hotelu Kipriotis Village
Grecja / Kos

Kipriotis Village: basen, wakacjepl

• Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne: sala fitness, piłka nożna, aerobik, boccia, 4 korty tenisowe.
  • Dobra lokalizacja: 3 km do Kos (przystanek autobusowy przy hotelu), 25 km do lotniska.
  • Dla dzieci: 2 place zabaw, mini aquapark: statek piracki i minizjeżdżalnie.
  • Hotel w stylu tradycyjnej, greckiej wioski z widokiem na wybrzeże Turcji.

Jarosław

• Zalety duży teren na spacery
    • Wady wad jest bardzo wiele aż szkoda czasu,

ogólnie stary hotel pokoje jak by się czas PRL zatrzymał. Hotel nie warty swojej ceny

Patrycja

• Zalety brak zalet
    • Wady Jak w opinii

Hotel jak było przedstawiane w ofercie jako dla par kompletnie się do tego nie nadaje że względu na tłumy rodzin z dziećmi i wszechobecny hałas Posiłki kiepskie jakby z najtańszych produktów, fast foodowe, to samo desery jak z biedry. tłumy jak na stołówce szkolnej, bałagan .Wieczór z Rezerwacja kolacji w "restauracji" niczym nie przypominał restauracji posiłek gorszy niż na stołówce u góry i jeszcze kazali płacić za napoje A niby all inclusive nie mowiac juz o wystroju owej restauracji. PRl x2. Pokoje jak z prlu zasłony firany brudne ! chyba nie pranie od nowości nie mówiąc już o łóżkach, materace tak wylezane, że spało się w dziurze i wstawało z bólem pleców. Najgorsze all inclusive na jakim byłam. Cena kompletnie nieadekwatna do jakości hotelu. Nie polecam

• Zalety Hotel bardzo duży, mimo tego było wszędzie blisko, baseny w różnych miejscach a przy nich napoje i przekąski. Tuż przy morzu ( plaży) przg której tez był bar. Bardzo dobre posiłki. Zabawy dla dzieci i dorosłych nie można było się tam nudzić. Ogólnie bardzo fajnie. Hotel bardzo dobrze utrzymany.
    • Wady Hotel ma już swoje lata i jedynie co jest do poprawki to łazienki, trochę zniszczone nam nie przeszkadzały ale ludzie się skarzyli. Mrówki w pokoju wychodzące z odpływu zlewu. Ale niestety jak ma się słodkie w pokoju to znajdą wszędzie wejście. Hotel przy kamienistej plaży niby prywatnej hotelowej a leżaki płatne. Ogólnie hotel super ale pisze dla innych żeby się nie rozczarowali.

Ogólnie hotel bardzo dobry jak dla nas. Najbardziej polecam rodziną z dziećmi.

Urszula

• Zalety Plaża, dobre jedzenie, przestronne pokoje.
    • Wady Bałagan pozostawiany przez turystów w okolicach basenu, którego obsługa nie nadążała sprzątać.

Pobyt udany, hotel ogromny, wiele atrakcji na dzieci, duży plus za jedzenie.

MonikA Dziemianowicz

• Zalety Dobre, smaczne, świeże jedzenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Baseny zewn.,wewn.,zjeżdżalnie:) Pokoje dość spore. Różne atrakcje...animacje:)
    • Wady Jeśli ktoś szuka spokoju to nie ten hotel. Dla mnie brak wad.

Super miejsce na wypoczynek. Dla mnie strzał w 10.Byłam 1tydzień brakło 2go na skorzystanie z Aqualandu -wozi bus i innych atrakcji.

Ika

• Zalety Jedzenie, animacje
    • Wady Pokoje, łazienki

Wygląd pokoju standard prezentowanego w katalogu Grecos bardzo odbiega od rzeczywistości w Kipriotis Village na wyspie Kos. Stare pokoje z wyposażeniem sprzed 30 lat. Brudne firany i zasłony, połatana wykładzina pcv. Ostatniego dnia w łazience pojawił się karaluch. W pokoju zapach stęchlizny. Jedynie all inclusive i otoczenie hotelu oceniam bardzo dobrze.

Leszek

• Zalety Wspaniały obiekt. Bardzo dużo atrakcji. Fajne baseny. Na terenie hotelu bardzo wysoki poziom. Świetne restauracje. Jedzenie bardzo dobre. Bardzo miła, pomocna i uśmiechnięta obsługa.
    • Wady - KLIMATYZACJA ! - Internet - Łazienka

Pokój nr 455. Największy minus uzyskuje KLIMATYZACJA. Montaż centralny, bardzo głośna i mało wydajna. Kratka wylotowa dosłownie czarna od brudu. Wewnątrz mnóstwo kurzu. A najgorsze, że chłodzenie było wyłączane w nocy !!! Każdej nocy byliśmy grillowani. Żadnej nocy nie przespałem. Płakać się chciało gdy nadchodził wieczór. - Internet, a w zasadzie jego brak. Jak już załapał to działał z prędkością najwyżej 0,5 Mb/s. - Łazienka bardzo ciasna. Wanna wymalowana farbą olejną, która w wielu miejscach uległa złuszczeniu. A w złuszczonych farfoclach wieczny brud. Deska sedesowa luźna. Jedna półka, żadnej szafki. - Hotel rodzinny z mnóstwem dzieci. A jak są dzieci - wiadomo, że bywa głośno. Na stołówce jeden wielki harmider. Trzeba bardzo uważać na biegające dzieci. Bardzo trudno było znaleźć cichy kąt. Najbardziej nas zdziwił widok dzieci w barze alkoholowym po godzinie 23. Rodzice drinkowali z innymi rodzicami, a ich pociechy bawiły się pomiędzy stolikami w chowanego. Wrzask, pisk, a jak się przewróciło - był płacz. A jak był płacz to był krzyk rodziców. Masakra. Podsumowując genialny hotel dla rodziców z dziećmi. Osobom chcącym zaznać spokoju radzę się zastanowić.

Hotel wybraliśmy przypadkowo, gdyż planowaliśmy wakacje na innej wyspie i w wybranym przez nas terminie nie było tam ciekawych ofert. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni, począwszy od przylotu na lotnisko, aż do powrotu do domu. Na stronie jest mało zdjęć, nie widać wszystkich atrakcji hotelu, a jest ich na prawdę sporo. 8 dni-bo tyle trwał nasz pobyt- to zdecydowanie za mało żeby skorzystać z wszystkiego, a do tego pozwiedzać wyspę. Na plus również organizacja całego pobytu (Grecos) - opieka rezydenta od samego przylotu na wyspę, wycieczki fakultatywne, animacje dla dzieci i dorosłych, "imprezy" w amfiteatrze. Możemy z czystym sumieniem polecić:)

Dominika

• Zalety Ładny rozległy teren. Zadbany ogród miło pospacerować wieczorami.
    • Wady Syf, syf mocno zniszczony. Brak siłowni jak jest w opisie siłownia jest w innym hotelu oddalonym o kilkanaście minut.

Mega zaniedbany. Toalety przy basenach zamykane na gumkę do włosów. Na basenach problemy z leżakami których brakowało. Przy leżakach nie ma parasoli są pojedyncze wiaty pod którymi można się ochronić od słońca ale aby mieć pod nimi miejsce trzeba było wstać o 5 rano. Ci którzy przychodzili o 9/10 mogli co najwyżej siedzieć na krzesełkach obok basenowego baru. Na płazy leżak 3 euro nawet jak przychodziłeś o 16 tylko aby się przekonać w może leciał już gość aby cię skasować. Jedzenie wciąż to samo kolejki kilometrowe na stolik czekało się po kilkanaście minut. Ratowników brak a w zasadzie siedzą i gdzieś schowani. Siłowni brak. Korty tenisowe nie oświetlone koszt 15 euro za włączenie światła. Klimatyzacje wyłączają po zmroku wiec gotujesz się w nocy. Wi-fi nie działało w pokoju przez tydzień teraz działa momentami. Jestem tu jeszcze tydzień ale już bym chciała wracać.

Nina

• Zalety Rozległy teren.
    • Wady FATALNE jedzenie SMRÓD ogólna bylejakość

Pobyt wrzesien 2019. Jeden z najbardziej beznadziejnych hoteli 4-gwiazdkowych, w jakich byliśmy. Pokoje wołają o pomstę do nieba, śmierdzące narzuty, uszkodzone ruszające się panele na podłogach, w łazienkach drzwi, które się nie domykają, wanny malowane farbą olejną, smród z kanalizy. Mieliśmy pokój z tych droższych (!). Przed przyjazdem prosiliśmy o pokój z dala od zgiełku, dostaliśmy w najgłośniejszej części, mimo zapewnień, że przyjęto naszą prośbę. Zamian była możliwa po 3 dniach. Było cicho, ale standard się nie zmienił. Leżaki połamane, materace obsyfiałe, brak jakiegokolwiek monitoringu dotyczącego bezpieczeństwa: na ojca z rocznym maluchem przewrócił się wielki parasol restauracyjny, niemal zabijając dziecko! Aby go podnieść, przybiegła ratowniczka i stała z nim w rękach, obrócona plecami do basenu, nie zważając na kąpiące się dzieci, bo nikt z obsługi (obecnej na miejscu) nie raczył jej pomóc. To jeden wielu z obrazków z tego miejsca. Jedzenie... dużo by o tym mówić, obrzydlistwo do potęgi, chwilowo się poprawiło, kiedy w w hotelu odbywała się konferencja i zjechali jej uczestnicy, potem powróciła codzienna breja. Aquapark otwarty w wybranych godzinach i tylko jedna zjeżdżalnia na raz, więc dzieci stoją nieustannie w kolejce. Syf, smród i beznadzieja. I jest to także opinia osób z którymi mieliśmy przyjemność rozmawiać, również Niemców i Francuzów. Są lepsze miejsca na rodzinne wakacje. Obiekt stanowczo przereklamowany