Opinie o hotelu Kipriotis Village
Grecja / Kos

Kipriotis Village: basen

• Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne: sala fitness, piłka nożna, aerobik, boccia, 4 korty tenisowe.
  • Dobra lokalizacja: 3 km do Kos (przystanek autobusowy przy hotelu), 25 km do lotniska.
  • Dla dzieci: 2 place zabaw, mini aquapark: statek piracki i minizjeżdżalnie.
  • Hotel w stylu tradycyjnej, greckiej wioski z widokiem na wybrzeże Turcji.

Edward

• Zalety Duży obiekt z tyloma atrakcjami, że dopiero trzeciego dnia znaleźliśmy zjeżdżalnie i kolejne baseny.
    • Wady Troszkę pokoje, sprężyny i podłoga.

W hotelu tym raczej wszystko jest fajne. Byliśmy teraz 19-26.10.19 i nawet pogoda była jeszcze super. Żarcionko bardzo dobre. Wybór duży, dla mnie za. A ten łosoś? Takiego nie jadłem. Basenów, barów, alejek, terenu dużo. Godny ponownego odwiedzenia.

• Zalety Duży, samowystarczalny, a zarazem klimatyczny obiekt
    • Wady łazienki domagają się remontu

Byliśmy w ostatnim tygodniu funkcjonowania hotelu, więc dużo atrakcji było już zamkniętych, ale za to nie mieliśmy kolejek do leżaków, basenu, baru itp. W hotelu można wypożyczyć samochód, jak również zrobić zakupy. Nam nie brakowało niczego, ale my pojechaliśmy odpocząć i pozwiedzać, a nie szukać niedociągnięć:) Pozdrawiam ekipę samolotu z Katowic:)

• Zalety Bardzo duży obiekt, położony blisko plazy. My byliśmy na koniec sezonu, więc część atrakcji była już pozamykana. Ale przez to, że zgraliśmy się z innymi Polakami, żadnych atrakcji nam nie brakowało. Obiekt z zewnątrz przepiękny. Można wieczorem pospacerować po terenie.
    • Wady Łazienki wymagają remontu, bo nie pasują do reszty hotelu.,,

Polecam, my bawiliśmy się świetnie, byliśmy we czwórkę, ale codzień wieczorem zbieraliśmy się większą grupą i codzień mieliśmy dobry ubaw. Pozdrawiam grupę, która przyleciała z Katowic????

Rafał

• Zalety Przepyszne jedzenie Czystość Obsługa Duża ilość basenów
    • Wady Żona kazała mi wpisać BRAK

Kilka tygodni temu wróciliśmy z wakacji w Kipriotis Village i jesteśmy zachwyceni pod każdym względem. Ludzie którzy narzekają na jedzenie, czystość czy cokolwiek innego mijają się z prawdą. Byliśmy 4 osobową rodziną w tym dwoje dzieci 4 i 6 lat. Zostaliśmy zakwaterowani w pokoju około 40 metrowym z dużym łóżkiem sypialnianym, a także 1 osobowym łóżkiem dla jednego dziecka i dostawką dla drugiego. Pokój był w kolorystyce bordowo- kremowej. Łazienka jest utrzymana w jasnej kolorystyce, niczego w niej i pokoju nie brakowało. Jeżeli chodzi o czystość pokoju i łazienki to byliśmy pozytywnie zaskoczeni, pomieszczenia sprzątane codziennie w ciągu 8 dniowego pobytu, a ręczniki wymieniane 4 razy, także czystość na najwyższym poziomie. W hotelu przebywało bardzo dużo Polaków, ale nam to w żaden sposób nie przeszkadzało, wręcz nasze dzieci były zadowolone, ponieważ miały możliwość zabawy z rówieśnikami i rozmowy z nimi. Hotel dysponował kilkoma basenami, my spędzaliśmy czas głównie przy basenie ze zjeżdżalniami, ze względu na to, że cała nasza 4 uwielbia dobrą zabawę. Basen i zjeżdżalnie były czynne od 10.00 do 18.00, nad bezpieczeństwem czuwali ratownicy, byli bardzo pomocni, w sytuacji gdy nasz syn się przewrócił na basenie i uderzył w głowę, ratownik natychmiast przyszedł z pomocą, a drugi przyniósł lód. Dzieci bez względu na wiek i wzrost miały możliwość samodzielnego korzystania ze zjeżdżalni, co było dla nas bardzo istotne. Przy basenie nie było parasoli, lecz wiaty osłaniające od promieni słonecznych, nie znajdowały się one jednak przy każdym leżaku, ale nam to nie przeszkadzało, jeżeli chodzi o dostępność leżaków, to nie było najmniejszego problemu z wyborem i dostępnością. W kwestii wyżywienia to byliśmy zachwyceni. Na terenie hotelu znajdowały się 3 restauracje: główna Macedonia, włoska i grecka. Na śniadanie chodziło się do głównej, obiad był podawany wyłącznie we włoskiej i to tylko na świeżym powietrzu, natomiast kolacja odbywała się we wszystkich 3 restauracjach, główna była dostępna dla wszystkich, natomiast żeby skorzystać z dwóch pozostałych trzeba było się na nie zapisać. Zapisy odbywały się przed kolacją, przy wejściu do głównej restauracji Macedonii na następny dzień, tzn. na przykład we wtorek zapisywało się na środę. Zarówno restauracja grecka, jak i włoska serwowały potrawy wyłącznie z danej kuchni. Obie restauracje były przepyszne i naprawdę polecamy zapisywanie się do nich. Kucharze przyrządzali typowe potrawy podawane w danej kuchni, nie brakowało, pizzy, owoców morza, czy typowych dań kuchni greckiej, desery również były na najwyższym poziomie. Jeżeli chodzi o posiłki nie można było się do niczego przyczepić, jak również do obsługi i personelu całego hotelu, bardzo mili ludzie. Teren hotelu był bardzo rozległy, ale i zadbany, codziennie podlewany i pielęgnowany przez ogrodników. Do hotelu przynależała również plaża, nie korzystaliśmy z niej, ze względu na to, że była kamienista, bez butów nie dało się chodzić, poza tym były duże fale, więc nie byłaby to zbyt bezpieczna kąpiel z dziećmi, ale polecamy udać się na plażę wieczorem na zachód słońca. W terminie w którym byliśmy funkcjonował klub Delfinki z Grecosa, prowadziła go Polka, nasze dzieci chodziły tam na 2 godziny dziennie, były pod opieką Pani, która organizowała świetne zabawy dzieciom, tylko Polakom, Nasi chłopcy byli prze szczęśliwi, nie chcieli stamtąd wychodzić. Codziennie o 20.30 odbywała się dyskoteka dla dzieci, świetna zabawa, a o godzinie 21.30 w hotelowym amfiteatrze, przedstawienia i zabawy dla dorosłych i nie tylko, oczywiście dzieci również mogły na nich przebywać. Serdecznie polecamy korzystanie z tych wieczorów w amfiteatrze, bo było dużo śmiechu. Wycieczki fakultatywne u rezydentki bardzo drogie, dlatego polecamy wypożyczyć auto z wypożyczalni, która mieściła się po lewej stronie po wyjściu z hotelu, koszt 45 Euro. My zwiedzaliśmy wyspę przez 1 dzień, w zupełności wystarczy. Podsumowując moją długą opinię polecam każdemu ten hotel , nasza rodzina była prze szczęśliwa z pobytu tam, nie widzimy żadnych minusów:)

Jarosław

• Zalety duży teren na spacery
    • Wady wad jest bardzo wiele aż szkoda czasu,

ogólnie stary hotel pokoje jak by się czas PRL zatrzymał. Hotel nie warty swojej ceny

Patrycja

• Zalety brak zalet
    • Wady Jak w opinii

Hotel jak było przedstawiane w ofercie jako dla par kompletnie się do tego nie nadaje że względu na tłumy rodzin z dziećmi i wszechobecny hałas Posiłki kiepskie jakby z najtańszych produktów, fast foodowe, to samo desery jak z biedry. tłumy jak na stołówce szkolnej, bałagan .Wieczór z Rezerwacja kolacji w "restauracji" niczym nie przypominał restauracji posiłek gorszy niż na stołówce u góry i jeszcze kazali płacić za napoje A niby all inclusive nie mowiac juz o wystroju owej restauracji. PRl x2. Pokoje jak z prlu zasłony firany brudne ! chyba nie pranie od nowości nie mówiąc już o łóżkach, materace tak wylezane, że spało się w dziurze i wstawało z bólem pleców. Najgorsze all inclusive na jakim byłam. Cena kompletnie nieadekwatna do jakości hotelu. Nie polecam

• Zalety Hotel bardzo duży, mimo tego było wszędzie blisko, baseny w różnych miejscach a przy nich napoje i przekąski. Tuż przy morzu ( plaży) przg której tez był bar. Bardzo dobre posiłki. Zabawy dla dzieci i dorosłych nie można było się tam nudzić. Ogólnie bardzo fajnie. Hotel bardzo dobrze utrzymany.
    • Wady Hotel ma już swoje lata i jedynie co jest do poprawki to łazienki, trochę zniszczone nam nie przeszkadzały ale ludzie się skarzyli. Mrówki w pokoju wychodzące z odpływu zlewu. Ale niestety jak ma się słodkie w pokoju to znajdą wszędzie wejście. Hotel przy kamienistej plaży niby prywatnej hotelowej a leżaki płatne. Ogólnie hotel super ale pisze dla innych żeby się nie rozczarowali.

Ogólnie hotel bardzo dobry jak dla nas. Najbardziej polecam rodziną z dziećmi.

Urszula

• Zalety Plaża, dobre jedzenie, przestronne pokoje.
    • Wady Bałagan pozostawiany przez turystów w okolicach basenu, którego obsługa nie nadążała sprzątać.

Pobyt udany, hotel ogromny, wiele atrakcji na dzieci, duży plus za jedzenie.

MonikA Dziemianowicz

• Zalety Dobre, smaczne, świeże jedzenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Baseny zewn.,wewn.,zjeżdżalnie:) Pokoje dość spore. Różne atrakcje...animacje:)
    • Wady Jeśli ktoś szuka spokoju to nie ten hotel. Dla mnie brak wad.

Super miejsce na wypoczynek. Dla mnie strzał w 10.Byłam 1tydzień brakło 2go na skorzystanie z Aqualandu -wozi bus i innych atrakcji.

Ika

• Zalety Jedzenie, animacje
    • Wady Pokoje, łazienki

Wygląd pokoju standard prezentowanego w katalogu Grecos bardzo odbiega od rzeczywistości w Kipriotis Village na wyspie Kos. Stare pokoje z wyposażeniem sprzed 30 lat. Brudne firany i zasłony, połatana wykładzina pcv. Ostatniego dnia w łazience pojawił się karaluch. W pokoju zapach stęchlizny. Jedynie all inclusive i otoczenie hotelu oceniam bardzo dobrze.