Opinie o hotelu LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort)
Grecja / Korfu

LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort): teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: animacje, aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Daria Kmiecik

• Zalety Hotel położony w idealnym miejscu - piękne widoki i blisko plaży, pokoje czyste i przestrzenne, jedzonko ok - duży wybór każdy znajdzie coś dla siebie ????????
    • Wady Jedyną wadą była mocno chlorowana woda, która psuła smak napojów...

Polecam hotel dla par jak również dla rodzin z dziećmi, obsługa hotelu stara się aby wszystko było dopracowane ????????

• Zalety Nie rozumiem niektórych komentarzy, tak jakbym była w innym miejscu i innych restauracjach :) jedzenie bardzo smaczne i naprawdę duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie, jest nawet kącik do jedzenia dla dzieci. Śniadania owszem, monotonne ale zawsze można wybrać coś innego, bo jest kilka propozycji. Bardzo dużo owoców, pieczywa, rogalików, deserów. Można nawet zabrać ze sobą na później, ja np brałam tak dzieciom owoce i rogaliki. Położenie fajne bo tuż przy piaszczystej plaży, tylko miejscowość a raczej wioska faktycznie mało atrakcyjna. Pokoje do odświeżenia, ale przecież spędzamy w nich głównie noc więc nie ma tragedii, nawet mrówki które się pojawiały nie były jakimś wielkim problemem. W Polsce też się przecież pojawiają. Ludzie sympatyczni. Pokoje sprzątane codziennie. Animacje wieczorne dla dzieci super. Dla dorosłych podobno też choć nie byłam, słyszałam od innych :)
    • Wady Pokoje do odświeżenia.

Byliśmy z dwójką dzieci, syn 5 lat i córka 1,5 roku. Pobyt bardzo udany. Skorzystaliśmy jednego dnia z wycieczki fakultatywnej na Paxos i Antipaxos ale w upał dla dzieci to ciężka przeprawa, marudzą, zwłąszcza starszy syn, połowę przespał na statku. Innego dnia wypożyczyliśmy auto za 50 euro i z mapą google zwiedzaliśmy wyspę Korfu :) Wróciłam z wakacji wypoczęta, martwiłam się jak będzie z jedzeniem dzieci w innym miejscu ale było super. Polecam ten hotel bo nie jedziemy by siedzieć w hotelu tylko na basenie lub na plaży :) P.S. wkurza mnie tylko rezerwowanie ręcznikiem leżaków, leżą tak po kilka godzin nieużywane. Żenada turystów i dziwny zwyczaj. Nie zajmujesz, nie ma Cię na plaży ? To daj skorzystać innym.

• Zalety Free parasole na plaży.
    • Wady Straszny zapach na terenie. Stęchlizna w pokojach. Zielony osad na ściankach w basenie. itp.

Według mojej oceny nie jest wart swojej ceny. Pobyt dla nas w tym hotelu słaby jakościowo. Jedzenie bardzo słabej jakości. Woda na obiekcje smierdziała chlorem nawet w napojach była wyczuwalna. Nie polecam.

Asia

• Zalety położenie, super animacje, fajne widoki, bardzo ładny hotel, dość dobre jedzenie no i oczywiście DIMA pracownik hotelu super chłopak zawsze można na niego liczyć
    • Wady Kradną z zamkniętych sejfów!!!!!!!!!!!!

Ogólnie pierwsze wrażenie po przyjeździe super hotel, gdyby nie to że nas okradli. Wyjeli nam kilkaset euro z zamkniętego na klucz sejfu. Menager hotelu ma to generalnie gdzieś , próba wezwania policji to śmiech na sali ostatecznie po 24 godzinach czekania dostaliśmy informację że nie przyjadą bo mają zepsuty samochód i mamy sami sobie przyjechać na posterunek 13 km. Zero pomocy , dopiero po telefonie ambasady na policję nagle menager proponuję wymianę sejfu na inny z zamkiem elektrycznym - po trzech dniach od zdarzenia żenujące. Oczywiście żadnego słowa przepraszam czy mogę jakoś pomóc nic takiego tam nie usłyszycie. Dodam że w poszczególnych częściach hotelu nie ma monitoringu więc dla złodzieii raj,

Maciek

• Zalety Położenie tuż nad morzem, przy szerokiej piaszczystej plaży. Trzy baseny do wyboru, ładny zadbany teren zielony. Bardzo fajne animacje, każdego wieczoru inny występ, w dzień spory wybór dla każdego dorosłego i dziecka. Obsługa miła i życzliwa. Leżaki przy basenach i plaży są bezpłatne. Rainbow informuje, że te na plaży są za dodatkową opłatą, co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dostaliśmy pokój trzy osobowy, w budynku 5000, pierwszy od morza na parterze. Nocą było słychać szum fal, sympatycznie :) Budynek w drugiej linii od basenu, w dzień było cicho, widok z balkonu przyjemny. Łóżka mega szerokie, materace wygodne, klimatyzacja działa indywidualnie w każdym pokoju
    • Wady Hotel ma już 10 lat. Wymaga odnowienia, szczególnie łazienek i wyposażenia pokoi. Po kilku dniach pobytu można się przyzwyczaić ale na początku pokój robi dość słabe wrażenie. Brak progu pod drzwiami powoduje przebijanie wszystkich dźwięków z korytarza do pokoju i w drugą stronę. Na początku warto zwrócić uwagę pani sprzątającej, aby dokładniej ścierała kurz i brud z miejsc, które jej nie przyszły do głowy, np. wezgłowie łóżka.Posiłki praktycznie codziennie takie same. Duży wybór ale smakowo średnio. Najchętniej chodziliśmy na obiady do włoskiej restauracji.

Pobyt zaliczam do udanych. Wypożyczając auto na jeden dzień byliśmy w stanie objechać 7 głównych atrakcji wyspy, włącznie z kąpaniem w trzech miejscach. Miasteczko Agios Giorgios, przy którym położony jest hotel, jest mało atrakcyjne. Raczej biedna zabudowa, nie ma czego oglądać poza półkami sklepowymi. Pobyt polecam rodzinom z dziećmi.

Kubson

• Zalety Ogólnie ok :) tylko śniadania nudne
    • Wady Brak atrakcji w basenie dla dziecka <6-7 lat. Baseny od 90 cm bez brodzika.

Ogólnie warto - atrakcje animatorów bajka :) hotel przy plaży, szkoda ze lody poza obiadem i kolacja płatne dla dzieci.

• Zalety - położenie (blisko świetnej plaży, blisko ulicy z wieloma sklepami i restauracjami) - obsługa hotelu - ludzie, dzięki którym czujesz się, jak ktoś, na kim im zależy :) - posiłki (restauracja włoska świetna, pizza przepyszna, zawsze 2 rodzaje makaronów, wino smaczne, w restauracji głownej - duży wybór, oczywiście dania powtarzały się, ale było ich sporo i zawsze można było zrobić smaczny mix :)
    • Wady - mało leżaków na plaży, ale można kupić sobie koc w pobliskim markecie i plażować \\\"po polsku\\\" - oczywiście bez parawanów ;)

Jeśli nastawiasz się na to, aby odpocząć, popływać w basenie, w morzu, mieć do oporu jedzenia i picia i nie szukać powodów do narzekania, to jak najbardziej dobry wybór. Jeśli z kolei lubisz fotografować zardzewiały kran, przechodzącego robaka, czy też oczekiwać, że codziennie będzie zupełnie inne menu....to koniecznie daj znać, gdy znajdziesz idealne miejsce dla siebie :)

• Zalety Dużo przestrzeni Bardzo miła obsługa , służaca pomocą , można po angielsku lub niemiecku się bez problemu dogadać, piękna plaża szeroki wybór dań czysto
    • Wady za dużo ich niema wkazdym razie nie rzucjące się w oczy jedynie troche za mało w resturacjach siedzonek dla dzieci , i powinno być coś dla dzieci poniżej roku jeżeli chodzi o atrakcje chodzi mi tu o jakiś koncik zabaw

bardzo miły pobyt pogoda rewelacja, hotel pieknie połozony nad piaszczystą plażą idelane dla dzieci , czysta woda łagodne zejscie dużo leżaków z parasolami bezpłatne , przemiła obsługa na każdym kroku , bardzo pomocna i uśmichnieta , pokoje wystarczające , resteturacje z dużym wyborem potraw ,

iwona świerczyńska

• Zalety Bezpośrednio przy plaży duże baseny super jedzenie super animacje bezpłatne leżaki i parasole przy basenie i na plaży
    • Wady Właściwie brak

Hotel czysty jedzonko super resort bardzo duży ale każdy znajdzie coś dla siebie

Iza

• Zalety Położenie morze baseny kolacja grecka i restauracja włoska
    • Wady Duża liczba osób w restauracji na sniadaniu

Hotel w super lokalizacji. Fajna plaża i baseny. Hotel typowo dla rodzin z dziećmi. Polecam;)