Opinie o hotelu LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort)
Grecja / Korfu

LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort): teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: animacje, aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.

Kamil

• Zalety Duży/3 baseny/3 restauracje/ Bardzo dobre jedzenie/Blisko do plaży
    • Wady W pokojach nad restauracją Elia śmierdzi :(

Generalnie wszystko ok, oprócz smrodu w pokojach w jednym z budynków... Jedzenie Super, szczególnie we włoskiej restauracji.

• Zalety Przy morzu Duży obiekt(nie da się nudzić) Teren hotelu raczej zadbany
    • Wady Czasem śmierdzi Dużo os

Ogólnie hotel zadbany ale do pokoje do remontu. Jedzenie w restauracji głównej monotonne,ale restauracja włoska ratuje sytuacje.

Mirek

• Zalety Bardzo blisko plaży.urozmaicone jedzenie

W hotelu byłem z rodzina w od 5-12/09/2018 r. Pokój rewelacyjny jak na zdjęciach, blisko plazy, basenów i restauracji. Jedzenie bogate i urozmaicone. każdy przytył 2 kg. Plaża piaszczysta. Po przeczytaniu niektórych opini bałem się ale okazał się że kompletnie nie ma się do czego przyczepić. łazienka czysta , sprzątana codziennie,- bez napiwków, nigdzie żadnej pleśni czy grzyba jak opisują co niektórzy. Klima działała bez zarzutu. Super ja mogę polecic z czystym sumieniem Jedynie do czego mógłbym się na siłę przyczepić to zjeżdzalnie - oczekiwałem czegoś lepszego . - (myślałem ze są wyższe)

Alan

• Zalety Duży hotel z 3 basenami i bezpośrednim dostępem do piaszczystej plazy. Obsługa bardzo mila, polscy animatorzy. Dobry jak na allinclusive snackbar z przekąskami (szczególnie gyros). Duża oferta sportów wodnym na plazy.
    • Wady Mało urozmaicone jedzenie, codziennie to samo, szczególnie śniadania trudne bo jajecznica z proszku, brak np. Omletów, ale do przeżycia.

Polecam hotel - ps. We wrześniu bardzo dużo komarów warto wziąć jakiś spray ze sobąz

Jordan

• Zalety Blisko morza
    • Wady Posiłki nie dobre, obsługa średnia, pokoje obskurne, meble chyba sprzed 40 lat, telewizor tak mały, że musiałem siadać na krawędzi łózka żeby cokolwiek dowidzieć, mimo tipów sprzątaczka tylko zamiatała pokój i słała łóżko

Zapłaciłem za tydzień pobytu 4 tysiące a dostałem standard niższy niż w Egipcie za 1700. Gdyby nie bliskość morza, to bym się zapłakał.

Bartosz

• Zalety Położenie, świetny market na terenie hotelu, baseny
    • Wady Zapach kanalizacji w części bliżej recepcji zwłaszcza wieczorem

11 dniowy all incl. z dzieckiem. Lokalizacyjnie najlepsze pokoje w budynkach przy plaży, nie czuć kanalizacji i wszędzie blisko.

kasia

• Zalety ładny hotel, choć kompleks duży, przy plaży, piękne baseny, zjeżdżalnie, animacje i zajęcia dla dzieci (choć kadra mogłaby mieć większe doświadczenie zwłaszcza jeżeli chodzi o mniejsze dzieci).

Jesteśmy bardzo zadowoleni, jedyną wadą był za duży upał, ale to normalne o tej porze roku :)

Daniel

• Zalety Piękna plaża, ładne i zadbane baseny, jedzenie urozmaicone i dobre . Pokoje ładne i duże , większość z widokiem bocznym na morze.
    • Wady Oprócz połączenia autobusowego miedzy Ag. Gieorgios a miastem Korfu nic nie ma. Więc zwiedzanie wyspy autobusem odpada.

Plaża, woda, jedzenie, baseny, animacje, wygląd hotelu i ogrodu rewelacja! To co mi sie tylko nie podobało to zachowanie niektórych turystów wynoszących ze stołówki po reklamowce owoców. Jedzenia jest tyle że nie sposób wszystkiego skosztować a ludzie wykorzystują to że nikt nie kontroluje i wynoszą pakując do toreb.

Sandra

Przed wyjazdem do hotelu Labranda Sandy beach (były hotel Aquis Sandy Beach Resport) czytaliśmy z mężem opinie dotyczące głównie posiłków oraz czystości w pokojach. Za osobę za wczasy zapłaciliśmy nieco ponad 2 tysiące złotych, Grecje także odwiedziliśmy już kilka razy i ten hotel był najbardziej adekwatnym do ceny. Posiłki są bardzo urozmaicone, wszelakie rodzaje mięs (ryby, wołowina, cielęcina, jagnięcina, wieprzowina, drób), świeże owoce (od arbuza po kiwi i ananasa). Bardzo smaczne lody w barze Gelatteria, smaczne przekąski w barze i przepyszna pizza z pieca robiona na miejscu. Pokoje są urządzone w stylu śródziemnomorskim, są jasne, przestronne, sprzątane codziennie. Klima działała bez zarzutów. Spaliśmy w bloku 6000 i nie mamy żadnych obiekcji. Plaża przy hotelu cudowna, piaszczysta, szeroka, można spacerem dojść nad jezioro znajdujące się kilka kilometrów od hotelu na północ. Podsumowując, hotel ma 4,5*, jeśli ktoś dotychczas wizytował w hotelach egipskich czy tureckich za podobne pieniądze, może się trochę rozczarować. Ale jednak należy pamiętać, że Grecja to Europa i standardy są trochę inne, ceny także. Dla nas pobyt udany, spokojny, wypoczynkowy, ani dorośli ani dzieci się nie nudzą. Polecamy.

Aleksandra
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety 3 duze baseny plaza
    • Wady sprzataczki zlodziejki plaga os

bylismy w ostatnim tygodniu pazdziernika 2017 , pogada dopisala . ogolne wrazenia sa dobre - hotel ma swoja prywatna plaze , wiec oprocz 3 duzych basenow i jednego malego mozna sobie poplywac rowniez w morzu . polecam wycieczke na dwie wyspy Paxos i Antipaxos z mozliwoscia poplywania w krystalicznie czystej wodzie gdzie mimo ponad 10m glebokosci widac dno - super sprawa * * jednakze ma swoja wade - plaga os - masakra !!! no i niestety ale w czasie naszego pobytu zostalam ja i jeszcze dwie osoby okradziona z kasy - Panie sprzataczki oprocz sprzatniecia pokoju , sprzatnely rowniez schowana kase - ponad 120 euro.... :(