Opinie o hotelu LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort)
Grecja / Korfu

LABRANDA Sandy Beach Resort (ex Aquis Sandy Beach Resort): teren hotelu

• Rozległy kompleks hotelowy z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową.
  • Dla dzieci: animacje, aquapark, miniklub i plac zabaw.
  • Dobra lokalizacja: 200 m do centrum, ok. 30 km do Korfu (przystanek autobusowy przy hotelu).
  • Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.

Iza

• Zalety Położenie morze baseny kolacja grecka i restauracja włoska
    • Wady Duża liczba osób w restauracji na sniadaniu

Hotel w super lokalizacji. Fajna plaża i baseny. Hotel typowo dla rodzin z dziećmi. Polecam;)

Konrad

• Zalety Miła i pomocna obsługa,kompleks hotelowy(bary,restauracje,sklepy,)zadbany teren wokół,kolacja w Greckiej restauracji,kucyki do karmienia przed hotelem
    • Wady Pierwszy raz spotkałem się w Grecji ze śmierdzącymi napojami z saturatora,obrzydliwe ale na maxa HOT-DOGI -obok baru przy plaży,monotonne jedzenie(brak typowych Greckich mięs i itp),w strasznym stanie leżaki przy plaży

Witam, a więc hotel miły pokoje ok , my dostaliśmy na 2 os -suita i codziennie był porządnie sprzątany wraz z wymianą ręczników.Przyjechaliśmy ok.19 i po zameldowaniu Gości do pokoi wraz z tobołkami odwoziły meleksy wraz z obsługą.Teren hotelowy zadbany,kilka basenów,ponadto wokół bary z napojami .Sporo obsługi w czasie posiłków ale same jedzenie słabe-jak wspomniałem wyżej koszmarny brak typowo Greckich dań-ale za to np.pyszna chałwa(1 raz się spotkałem w Grecji),dobre sałatki i wyborne pieczywo.Ogólnie polecam i namawiam Was do organizowania sobie samemu wycieczek np. do stolicy Korfu -Kerkyry,pałac cesarzowej Sissi. Przystanek autobusowy praktycznie spod hotelu (przy plaży 3E ) i można sobie samemu pojechać i wrócić bez problemu i na spokojnie zwiedzić.Obok w Agios Giorgios polecam fajną miejscową tawernę Village z naprawdę normalnymi cenami(piwo 2,3E,souvlaki ok.5E).Na wypoczynek to przyzwoite miejsce wraz z całym kompleksem hotelowym.

Domek

• Zalety Blisko do morza, dobra kuchnia jest wybór pomiędzy 3 restauracjami, animacje w ciągu dnia i wieczorem, hotel głównie dla rodzin z dziećmi
    • Wady Brzydki zapach z wc (ale to chyba norma przy takich temp. ). Doba hotelowa od 14:00 (wiec jak przyjazd jest nad ranem trzeba czekać na pokój),

Blisko do morza, dobra kuchnia jest wybór pomiędzy 3 restauracjami, animacje w ciągu dnia i wieczorem, hotel głównie dla rodzin z dziećmi. Brzydki zapach z wc (ale to chyba norma przy takich temp. ). Doba hotelowa od 14:00 (wiec jak przyjazd jest nad ranem trzeba czekać na pokój),

• Zalety Naprawdę nie ma żadnych.
    • Wady Wszystko

Mój piąty pobyt w Grecji niestety pierwsza PORAŻKA. Na początku dostajesz mapkę hotelu i szukaj pokoju w kompleksie 20 budynków. Pokoje: Straszna wilgoć zaduch i smród mimo ciągłego wietrzenia. Wszystkie ubrania mokre. Po nocy materac do pływania był tak mokry jakbym dopiero go wyjął z morza. Sprzątanie to jakiś zart. Ręczniki przez tydzień nie wymienione ani razu. Plaża ładna ale żeby mieć leżak to najpóźniej 6 rano (raz bylem o 7 nic nie znalazlem) trzeba się pojawić żeby zarezerwować. Obsługa plaży nic z tym nie robi mimo że niektóre ręczniki leżą przez cały dzień i nikt z nich nie korzysta. Posiłki i napoje to najsłabsza część pobytu. Nie było posiłku po którym któreś z nas by nie miało problemów żołądkowych. Ogólnie wiele osób na miejscu to potwierdzało. Bardzo słaba jakość produktów. Przykład boczek ze śniadania w surowce z czerwonej kapusty na kolacji. Musaka zrobiona z resztek. Wszystkie makarony rozgotowane. Tak ohydnej jajecznicy nigdy nie jadłem. Porażka totalna. Napoje śmierdzą chlorem wszystkie. Gazowane typu Pepsi 7up to woda sodowa z koncentratem. Wycieczki z rainbow: rejs na paxos statek spóźnił się godzinę za co odjęto to od czasu pływania. 7 cudów Korfu na 10 godzin wycieczki 7 w autobusie wszystko szybko na wariackich papierach. Pobyt na grobli (miejsce startu i lądowania samolotu) przelało czarę goryczy po 15 minutach pani stwierdziła że nie mamy szczęścia i idziemy do autokaru (podczas zakupu pan powiedział że wycieczka jest tak ustawiona że jest gwarancja zobaczenia samolotu) zbuntowalismy się ze będziemy czekać na co po chamsku rzuciła że obetnie ten czas nam w stolicy zawinęła się na pięcie i poszła. Odradzam i ostrzegam.

Bogdan

• Zalety Blisko plaży, spory teren niemożna się nudzić, fajne baseny, super jedzenie.
    • Wady Słaby standard pokoi, sporo niedoróbek. Czasem nieprzyjemny zapach ale jakoś nie przeszkadza specjalnie.

Ogólnie polecam jeżeli ktoś jedzie z dziećmi i ma zamiar spędzić w hotelowych basenach i na plaży to super sprawa, i super jedzenie. Polecam

Ula

• Zalety Obiekt położony w małej wiosce, z dala od ulicy, okolica cicha i spokojna. Zaleta jest piękna, piaszczysta plaza, praktycznie tylko dla gości hotelu. Czysta i zadbana. Hotel ma swoje lata, ale jest czysty i zadbany. Obsługa miła. Wyżywienie bardzo dobre. Obiekt jest duży, każdy znajdzie dla siebie miejsce. Idealny na wakacje z dziećmi.
    • Wady Codziennie wieczorem są atrakcje muzyczne dla gości, mini-disco dla dzieci. Do 23 gra muzyka. Potem jest cisza.

Polecam tym, którzy szukają miejsca na wyjazd rodzinny w spokojne miejsce. Można wypożyczyć samochód i zwiedzić wyspę.

weronika

• Zalety położenie
    • Wady łazienka, restauracja, kolejki zarówno na śniadanie jak i na obiad ,

Byliśmy w pierwszym tygodniu maja .Już na samym wstępnie meldunek 2 w nocy nikt nie pomógł znaleźć pokoju chodziliśmy z dzieckiem pomiędzy budynkami , pokój dostałam z widokiem na ogród ,zamawiam z widokiem na morze .Łazienka tragedia smród , pleśń , restauracja kolejki w pierwsze 2 dni nie zostaliśmy wpuszczeni ani na śniadanie ani na obiad gdyż było pełno gości .Łazienka w głównej restauracji powalała zapachem nie dało się tam wejść zapach było czuć na korytarzu. Jedzenie bardzo monotonne codziennie to samo . Na lotnisku zostały zniszczone walizki rezydent w ogóle nie interesował się problemem wycieczka zakupiona z Rainbow.Odradzam

Iwona
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Brak
    • Wady Podupadający hotel wystawiany w większości dla emerytowanych Niemców i Brytyjczyków. Wszystko stare, zdezelowane, brudne. Serwis na bardzo niskim poziomie.

Czuję się oszukana. Zapłaciłam dość wysoką cenę za pobyt w hotelu 4****+ a wylądowałam w brzydkim, śmierdzącym, podupadłym, hotelu który nie dociągał nawet 3 gwiazdek europejskich. Było brudno i śmierdząco. W pokojach kurzem pokryte było wszystko, drzwi obdrapane, szyby tak brudne, że nie widać było czy ktoś siedzi na balkonie, ręczniki to ścierki. Toalety zamykane na skoble a w niektórych nawet i tego brak. Restauracje jak sale zbiorowego żywienia. Brak wentylacji więc zapachy jedzenia powodowały ogromy smród w którym nie dało się jeść. Za kawę frappe, w opcji All inclusive, kazano mi dodatkowo płacić. Posiłki monotonne i niesmaczne. Stoliki brudne. Grzyb na suficie w Restauracji Włoskiej. Leżaki wygniecione, wypłowiałe albo czarne z brudu. TRAGEDIA! A biuro Rainbow tak zmieniło godziny na 24h przed wylotem, że siedzieliśmy 14h na walizkach. Nigdy więcej ani Rainbow ani Wakacje.pl!!!

• Zalety Lokalizacja, duża piękna plaża
    • Wady smród kanalizacji, chlor w napojach, śniadania z proszku

To moje pierwsze wakacje na Korfu, ale niestety nie polecam tego hotelu. Smród z kanalizacji w pokoju oraz w różnych miejscach na terenie hotelu nie do zaakceptowania. Hotel nieremontowany od wielu lat, standard to nie 4,5 gwiazdki, raczej słabe 3. Śniadania wstrętne i z proszku. We wszystkich napojach chlor, nie da się nic pić. Lokalizacja hotelu bardzo fajna, przy pieknej dużej plaży. Trzy duże baseny. Polecam wycieczki alternatywne, najfajniejsza Paxos Antipaxos.

Kamil

• Zalety Duży/3 baseny/3 restauracje/ Bardzo dobre jedzenie/Blisko do plaży
    • Wady W pokojach nad restauracją Elia śmierdzi :(

Generalnie wszystko ok, oprócz smrodu w pokojach w jednym z budynków... Jedzenie Super, szczególnie we włoskiej restauracji.