Opinie o hotelu Lake River Side Spa

Lake River Side Spa

• Ok. 750 m do piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza (bezpłatny bus hotelowy kursujący kilka razy dziennie).
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik z minizjeżdżalniami ze słodką wodą, plac zabaw, miniklub (4-12 lat (9.00-12.00 i 14.30-17.00).
  • Bogata oferta rekreacyjna: basen z 3 zjeżdżalniami, boccia, siatkówka plażowa, piłka wodna, aerobik, step, centrum fitness.
  • Rozbudowana infrastruktura: 3 restauracje a la carte (włoska, turecka, meksykańska), 5 barów, bistro, disco bar, minimarket.

Damian

• Zalety Zroznicowane posilki Duzy basen Animacje Obsluga hotelowa Ladne, zadbane pokoje Darmowe wifi i sejf Drinki

Bylismy w hotelu tydzien czasu na przelomie sierpnia i wrzesnia 2018. Hotel bardzo pozytywnie nas zaskoczyl. Jedzenie dobre i w poteznych ilosciach. Codziennie inne menu. Kolacja ala carte bez szału. Woda butelkowana dostepna non stop i wszedzie. Basen hotelowy bardzo duzy, zadnych problemow z miejscem w basenie jak i z lezakami, nie trzeba wstawac rano i rezerwowac. Na basenie animacje pomiedzy posilkami, nie mozna sie nudzic. Wieczorem zabawy dla dzieci na mini-disco oraz dla doroslych na Showtime. Obluga hotelowa dziala na najwyzszym poziomie. W hotelu darmowe wifi, ktore dziala srednio, ale jest. Sejf takze darmowy co bylo zaskoczeniem poniewaz w ofercie zarowno wifi jak i sejf mialy byc platne. Do plazy okolo 1km, ale kursuje busik hotelowy ktory dowiezie i przywiezie nas do hotelu. Na plazy bar z drinkami oraz przekaskami i obiadem. Do pobliskich miast tj. SIDE i MANAVGAT kursuja busiki tzw. Dormusze spod samego hotelu co 7 minut, koszt 1EURO za przejazd. ODRADZAM KUPOWAC WYCIECZKI FAKULTATYWNE z biur podrozy, bo maja kosmiczne przebitki. Na naszym przykladzie za Quad Safari na ktore sie wybralismy, zaplacilismy w miescie 20Euro, gdzie przez biuro kosztuje to 40 euro. Podsumowujac hotel bardzo super, dla leniuszkow nawet nie trzeba z niego wychodzic bo caly czas cos sie dzieje, dla bardziej aktywnych mozna wyskoczyc na miasto, pozwiedzac antyczne SIDE lub zakupic troszke podrobek :)

Rafał

• Zalety znakomita restauracja hotelowa, duży basen, świetne animacje, obsługa hotelowa
    • Wady nie ma szczególnych wad

Hotel ogólnie jest wspaniały, wyśmienita restauracja - każdy znajdzie coś dla siebie (zróżnicowana kuchnia), pokoje zadbane codziennie zmieniane ręczniki itp. piękny basen przy hotelu, wspaniałe animacje. Polecam wszystkim bo warto :) Miło spędziliśmy czas w tym miejscu z przyjaciółmi!

Slomka1233
    Pobyt: Sierpień 2016

Witam, bylismy z chlopakiem w Lake&River w pierwszej polowie sierpnia, pobyt trwal 10 dni. Bylismy zachwyceni, jedzenie spelnialo w pelni nasze oczekiwania, nie tylko smakowalo ale i rewelacyjnie wygladalo, mnostwo wyboru miesa przystawek codziennie swieze owoce i przepyszne ciasta. Pokoje czyste codziennie sprzatane, reczniki rowniez wymieniane codziennie. Basen spory, lezaki najlepiej zajmowac rano bo pozniej ciezko znalesc miejsce, plaza oddalona okolo 1 km, busik jezdzil co 30 minut wiec nie bylo problemu z odlegloscia. Do miasta okolo 8 km, autobusy jezdzda srednio co 5 minut i zatrzymuja sie w kazdym dowolnym miejscu, przejazd to 1 ? za osobe. Co do wad to jedynie nie dostalismy miejsca na kolacje ala carte. Generalnie Hotel polecam nawet najbardziej wymagajacym, w pelni zasluguje na te 5*. Bez wahania pojechalabym tam 2 raz!! :)

BasiaZ29
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Duże lobby z darmowym WiFi (slabe , ale jest!) Posiłki urozmaicone, każdy znajdzie tu coś dobrego. Na plaży rewelacyjny drobiowy kebab! Duża ilość owoców .Mało Rosjan!!!
    • Wady Ciasno przy baenie. Mało animacji, zapach stęchlizny w dolnej części hotelu

Ogólne wrazenia bardzo dobre. Pokoje czyste i zależy jak się trafi duże albo większe. Przestrzenny hotel, nie odczuwa sie dużej ilości ludzi. Posiłki dostępne 24 h na dobę przez co i na jadalniach nie ma tłumów. Kelnerzy szybko porządkują stoliki wiec nie ma oczekiwania na wolny stolik. Basen za mały do ogromnego hotelu, tu panuje walka o leżak.(kto rano wstaje temu........leżak)Za to na plazy leżaków dużo i przyjemniej bo nie odczuwa się tak bardzo upału. Na plaże zawozi bus , jeżdzi co pól godziny. Plaża z drobnym żwirkiem, morze w wietrzne dni z silnymi falami .Zastrzeżenia do animacji...praktycznie ich nie ma, poza wieczornymi "występami" w amfiteatrze. Co do rozrywki świetna atmosfera na tarasie z muzyka, Turcy tańczą swoje tańce i można sie do nich dołaczyc swietnie się bawiąc. o 23 zaczyna sie dyskoteka, ale szkoda czasu animator puszcza muzyke z You Tuba co mu sie podoba(mało dyskotekowa muzę) poza tym to nora a nie sala i smierdzi tam stęchlizna! O rezydentce nie będę pisac, bo jakby jej niebyło. Jak sobie sam czegoś nie załatwisz to nie masz. W okolicach bazar a na nim wszystko. Są tam też punkty, w których możecie kupić wycieczki o połowę taniej niz u rezydenta. (z polskimprzewodnikiem!)Warto wybrac się do okolicznych miasteczek , gdy wejdzie się w boczne uliczki można zobaczyć jak żyja Turcy, poza tym są tam sklepiki w których dużo taniej zrobicie zakupy. Do miejscowości tych jeżdzą co chwile autobusy za 1 euro (Side,Manavgat)

Adam i Anna
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Bar 24h Darmowe ręczniki plażowe, leżaki, parasole, Wifi, sejf, minibar.
    • Wady Plaża nie bezpośrednio przy hotelu

Byliśmy w tym hotelu 2 tygodnie, nie było jeszcze pełni sezonu więc ani do posiłków, ani do baru nie było kolejek. Nie doświadczyliśmy też częstego zjawiska jakim jest brak wolnych leżaków na plaży czy basenie. To byłby chyba jedyny minus przy pełni sezonu. Poza tym można tu wypisać same pozytywy. Bar otwarty 24 h - piękna sprawa szczególnie jak się wraca z hotelowej (lub zewnętrznej) dyskoteki w środku nocy i złapie głód(są przekąski, hamburger i zupka) lub smak na piwko czy drinka. W wielu miejscach na terenie hotelu (i na plaży też) są toalety więc nie trzeba biegać do pokoju. Trzeba dodać, że przy plaży też jest bar w którym można zjeść pełny obiad(alkohole oczywiście też są). Jedzenie jest smaczne, owszem powtarza się, ale pokażcie mi gdzie się nie powtarza ;). W środku dnia przy basenie podają lody :). Pokoje sprzątane codziennie, lodówka uzupełniana napojami bezalkoholowymi. Łazienka ładna. Klima w pokojach działa wzorowo. Wifi na terenie całego hotelu - BEZPŁATNE, sejf - BEZPŁATNY. Na plażę jeździ busik co pół godz przez cały dzień - dojazd zajmuje 5 min. Obsługa miła i przyjazna, stara się. Animatorzy też robią kawał dobrej roboty. Dla osób chcących pozwiedzać pobliskie miasteczka Side i Manavgat - jeżdżą busiki co 7-10 minut. Cena za przejazd 1 euro. W ścisłym sąsiedztwie hotelu niewiele się dzieje, jest może 1 sklep z pamiątkami i 1 knajpa i tyle. W samym hotelu jest też co robić, jest siłownia, sauna, masaże (płatne), ping-pong, lotki (możliwość gry tylko w formie animacji), sklepy z biżuterią, pamiątkami, ciuchy, buty, torebki, skóry, zegarki, i jeden sklep z gadżetami oraz od zapalniczki aż do butelki wina. polecamy serdecznie.

Emil
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety kilkuletni hotel, w miare wszystko świeże, niezniszczone, czysto
    • Wady Dużo ruskich którzy nie potrafia się zachować, daleko od plazy, hotel położony na uboczu

Polecam młodym osobom, ktorzy lubia się przejść pospacerować, ponieważ dosyc daleko jest do plazy, centrum barów i innych rozrywek. W hotelu animatorzy staraja sie zapewnić rozrywki. Hotel kilkuletni więc jeszcze nie zniszczony, natomiast za ogrodzeniem pola uprawne. Obok nowo wybudowany hotel tego samego wlasciciela juz z wyzszym standardem

Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Cisza i spokój
    • Wady Cisza i spokój

Hotel dla osób szukających spokoju.Ciekawa książka(książki) ,leżaczek nad basenem,okulary przeciwsłoneczne i akumulatorki mam naładowane do następnych wakacji. Nam zabrakło jakiejś przyjemnej muzyki do potańczenia wieczorem.Dyskoteka bardzo późno i mimo Naszych próśb DJ puszczał jedynie "techniawkę". Polecam Meksykańską restaurację. Ogólnie hotel całkiem przyzwoity,ale my nie odwiedzimy go więcej.

Aska

• Zalety dobre jedzenie
    • Wady mało zieleni

Byliśmy w tym hotelu w maju. Pogoda super i mniejsze obłożenie hotelu. Zawsze znaleźliśmy wolne leżaki. Do plaży ok 8 min, jazdy autobusem, który dowoził na plażę z hotelu za darmo co ok. 20 min. Trochę za mało terenów zielonych, aby móc pospacerować. Pokoje przestronne, fajnie urządzone. Jedzenie dobre i urozmaicone. Animacje ok. darty, aqua aerobik, water polo, gimnastyka.

Pobyt: Maj 2015

• Zalety mały teren hotelowy, ale dobrze zagospodarowany; nowoczesny, blisko Side; snack bar na plaży; spokojna okolica;
    • Wady do plaży 500 m przez las lub dowozi busik

Hotel bardzo elegancki oraz komfortowy, świetny serwis i bardzo ładna plaża, chociaż nieco oddalona. Pokoje świetnie urządzone, naprawdę gustowne i obszerne. Do Side jest bardzo blisko, jednak teren hotelu sprzyja wypoczynkowi.

jahu
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety zawsze się coś dzieje
    • Wady Moloch

Polecam bez ściemy chyba że ktoś liczy na ciszę i spokój. Tak nie jest ale to już zależy kto co lubi