Opinie o hotelu Le Hammamet

• Różnorodne menu

Aleee

• Zalety Dużo zieleni.
    • Wady Marny pokój

Hotel na zdjęciach z oferty to nie hotel do którego się dostałam. Pokoje jak za starych czasów, wanny pordzewiale, klimatyzacji brak, jedynie wentylacja. W pokoju ubilismy dwa karaluchy wielkości małego palca. Po zgłoszeniach i wiecznych lataniach dostaliśmy pokój już w lepszym stanie i z klimatyzacją. Jedzenia dużo i tu nie ma co narzekać bo je się ciągle. Po hotelu chodzi gościu który namawia na rejs. Tak go wciska każdego dnia aż do porzygu. Jak się okazuje na mieście rejs kosztuje sporo mniej. Facet chodzący na plaży z wielbłądem daje usias na niego, za darmo ale zejść za darmo juz nie pozwala, rzada zapłacenia. Przeprowadzi kilka metrów i tyle. Moja rada wybierzcie inny hotel i nie dawajcie się naciągać

Skwarek
    Pobyt: Czerwiec 2010

Krzychuu
    Pobyt: Sierpień 2009

Mam pytanie do administratorów strony. Jakim cudem oceny 3,3; 4,2; 2,9; 2,7; 2,9; 4,3; 4,6 (to wszystkie oceny na podstawie 8 opinii) dają średnią 4,7?!!

patrycja
    Pobyt: Czerwiec 2009

Mieliśmy wersję AL, ale i tak trzeba było dawać 1-2 dinary kelnerowi do obiadu, bo nie można było doprosić się napojów. Odniosłam wrażenie że goście AL są traktowani gorzej. Pokoje standardowe, widać że hotel ma swoje lata, z relacji innych wczasowiczów można trafić na pokoje w złym stanie z niesprawną klimatyzacją i brudne. Na plaży barek ale dla AL tylko do 16, potem trzeba płacić za wszystko.Rezydentka z Wezyra była tylko żeby wcisnąć turystom wycieczki, totalnie bezużyteczna.POŻYTECZNE RADY-wycieczka na statek piracki kosztuje u rezydenta - dorosły 40 dziecko 20 dinarów, a wystarczy wyjść z hotelu i ta sama wycieczka w sklepiku z pamiątkami kosztuje-dorosły 20, a dziecko 10 dinarów. Moim zdaniem Hotel ma naciągane te 4 gwiazdki.

gosia
    Pobyt: Czerwiec 2009

Moje wrazenia z pobytu w hotelu sa bardzo dobre. Obsluga przemila, zarowno w restauracji, recepcji, czy barze dla All inclusive. Pokoje sprzątane codziennie. Wiadomo, ze jak zaplacimy dinara to bedzie jeszcze milej, ale to juz taka arabska kultura :). Bardzo cenie sobie spokoj jaki tam panowal. Pokoje przyjemne, klimatyzacja dziala, lazienka srednia. Jedzenie przepyszne! Atmosfera w hotelu wspaniala, jestem bardzo zadowolona z urlopu.

J.K.
    Pobyt: Czerwiec 2009

opinia cd. oczywiście moja wcześniejsza opinia to poniżej oczekiwań (wkradł się bład) chcę także nadmienić że był dla mnie dziwnym fakt że po godzinie 19.00 plaża hotelowa jest zamykana i nie można się tam dostać. Na zapytanie dlaczego? odpowiedź była następująca "ze względu na bezpieczeńsrwo bo nikogo z obsługi hotelu tam nie ma po ww. godzinie "pytam dlaczego dlaczego czyż nie chodzi o udogodnienia dla turystów bo na przykład ja i moja rodzina lubimy po kolacji spacerować po plaży.Wieczorem w barze przy basenie nie obowiązuje all inclusive, choć program animacyjny wieczorny tam właśnie się odbywa, ale all muszą drałować do wydzielonej części w hotelu żeby się czegoś napić.

Joanna Kulik
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel zasługuje moom zdaniem na 3*.Byłam w wielu hotelach w wielu krajach więc porównanie mam.Pokój taki sobie, natomiast łazienka to inna bajka (niedomyta po poprzednikach i w okropnym stanie)Plus tego hotelu to jedzenie - obfite i urozmaicone,ale jeśli chce się być porządnie obsłużonym trzeba za to zapłacić.Potwierdzam że ALL inclusive gorzej traktowana niż z niepełną opcją. Brak zjeżdzalni (a miała być). TV jest ale mimo że polaków prawie połowa obsady to programu polskiego brak.Rezydentka niezbyt kompetentna ograniczyła się jedynie do sprzedaż wycieczek.

jaco
    Pobyt: Czerwiec 2009

cd. opinii. Bary przy basenie i na plaży w ALL tylko do 16.00!!!!Plaża czysta i przyjazna dla dzieci(do 10-20m płytko ok 40cm. Jedynie 5 za jedzenie, bardzo urozmaicone (goście z Włoch i Francji), bardzo smaczne, mało owoców do posiłków, lody, ciasta. Przy zachowaniu podstaw higieny brak problemów żołądkowych. Jeżeli ktoś wyjeżdża do Tunezji w rejon Hammamet to tylko do Hammamet-Yasmine. Nowoczesna część miasta, piękne hotele, fajne dyskoteki i sklepy, port jachtowy i inne atrakcje. W Hammamet-brud, smród i wszędzie daleko. Dla mnie hotel Le Hammamet w Hammamet dobre 3*, ale 4* to nieporozumienie. Płacisz za 4* dostaniesz max 3*.

jaco
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel ma 4* ale tylko na papierze. Obsługa hotelowa niekompetentna i nastawiona na turystów z Francji i Włoch. Brak udogodnień dla rodzin z dziećmi(nie dajcie się nabrać na zdjęcia zamieszczone w opisie hotelu, brak zjeżdżalni dla dzieci!!!!, a basen bardzo mały. Pokoje zaczynające się od nr 100 na parterze przy basenie-ciemne i zagrzybione. Klimatyzacja ledwo działała i nie skutkowały prośby o jej naprawienie. Rezydentka z Wezyra- mało kompetentna i nastawiona tylko na sprzedawanie wycieczek 100% drożej niż u innych lokalnych organizatorów, nie liczcie na jej pomoc jak będziecie mieli jakieś problemy. W opcji ALL-gorsze traktowanie turystów przez obsługę. Leżaki i materace na basenie i na plaży bezpłatnie.

Wiewióra
    Pobyt: Czerwiec 2009

Polecam hotel zwłaszcza rodzinom z dziećmi, do plazy jest 200m idzie się pieknym tunelem z kwiatów, w opcji ALL leżaki za darmo, polecam pizze na plaży:) W hotelu nie ma ręczników plażowych, więc lepiej zabrać swoje z domu. Pokoje czyste, na parterze przy basenie bedzie ciemno w pokojach, nawet w dzień, przez bujna roslinność za oknem, która mało przepuszcza światło więc jeśli bedzie mozliwość proście o pokoje na pierwszym pietrze. Pokoje sprzątane są codziennie. Jedzenie pyszne, alkohole też, w opcji ALL mozna jeść i pić przez cały dzień, jedzenie jest nawet między posiłkami w restauracji dla opcji ALL. Polecam