Opinie o hotelu Manaus
Hiszpania / Majorka

Manaus

Sylwia

• Zalety Mila obsługa, hote zadbany. Dla rodzin z dzieckiem pokoje na 1 piętrze z dużym balkonem????
    • Wady Kawalek trzeba iść do plaży ok 15min

Jedzenie dobre, pokoje zadbane. Miejscowośc bardzo ładna .Polecam

Artur

• Zalety Bardzo dobre jedzenie nie oszczędzaja na składnikach . Stary hotel ale czysty obsługa rewelacja . Pamiętajcie że jest to tylko 3 gwiazdkowy hotel
    • Wady Trochę daleko do plaży .

Polecam każdemu z małym budżetem. Znam bardzo dobrze Arenal takich hotelu jest wiele ale w tym byliśmy zaskoczeni jedzeniem .BardZo miła obsługa pomocnaa. Jeśli traficie na mniejsze pokoje to i widok z okien jeden z lepszych w mieście . Ps najważniejsza jest Majorka potraktujcie ten hotel jak bazę wypadową.... Warto

• Zalety tylko tyle, że jest położony na Majorce
    • Wady Obsługa hotelu !!!! Na śniadanie mielonka, pomidor i jajko, przez 7 dni. Traktowanie klienta jak 5 latka Brak napojów do kolacji, za to można kupić butelkę wody za 2,20 euro do kolacji

Hotel położony jest jako jeden z ostatnich w tej części miasta, dalej mamy już zaniedbane chaszcze i linie energetyczne które szumią 24h. Hotel z maleńkim basenem ze słoną wodą 5m x 5m. Przestawienie leżaka w cień skutkuję interwencją obsługi. Teren basenu w czerwcu jest zamykany o 19:00 więc zapomnijcie o tym, że usiądziecie sobie po kolacji z drinkiem przy basenie. Hotel w ogóle okazał się kampusem dla licealistów, dla nas było to ok, młodzi ludzie, ciągłe życie w hotelu, ale niestety obsługa hotelu nabrała przez lata maniery, że każdy ich klient to dzieciak który nie wymaga normalnego traktowania i tak samo traktowali nas. Trzy dni chodziłem i komunikowałem niedziałającą klimatyzacje, 35-37C, ciągle mi wmawiali że nie umiem jej włączyć, czwartego dnia dostaliśmy stacjonarną klime co skutkowało tym że nie można było zamknąć balkonu. Szóstego dnia nieoczekiwanie o godzinie 9:00 weszła do naszego pokoju ekipa, która postanowiła wymienić całą klimatyzacje, z jednostką wewnętrzną i zewnętrzną. Wiercenie udarem, noszenie rur, napełnianie zbiorników chłodziwem itp. Wyłączyli nam prąd. Po śniadaniu nie mogliśmy się przespać, ani umyć, a o 15:00 mieliśmy być na jachcie. Komunikowaliśmy to w recepcji, odzew był zaskakujący: "wy myślicie, że my nie mamy innych problemów niż wasz?" Dobrze, ale nie możemy nawet się umyć lub skorzystać z toalety bo nie ma prądu. Odpowiedź - "toaleta jest przy recepcji, możecie tam załatwić swoje potrzeby, nie mam czasu" Cały tydzień były problemy z obsługą. Pogubili dokumenty, nie drukowali biletów na wycieczki, nie wywiesili info o wylotach. Ostatniego dnia tuż przed wylotem na naszych oczach zorganizowane zostało poszukiwanie naszych dokumentów. Ogólnie wykonałem więcej telefonów do rezydenta niż łącznie przez 10 ostatnich lat. Ciekawym faktem było jeszcze to, że brud, tynk i pył na łóżkach po instalacji nowej klimy pozostał do samego końca naszego pobytu. Gdyby nie fakt, że byliśmy na wspaniałej Majorce, to rozniósłbym ten hotel w drzazgi.

Asia

• Zalety blisko przystanków, bardzo dobre wyżywienie, uprzejma obsługa, klimatyzacja w pokoju, wiatrak pod sufitem, codziennie wymieniane ręczniki i sprzątane pokoje.
    • Wady pokoje adekwatne do ceny

Pokoje adekwatne do ceny. Posiłki bardzo urozmaicone, jeżeli zaczyna brakować jakiegoś produktu obsługa dokłada. Piękny widok z restauracji na las. Plaża kilka minut w drogą w dół. Blisko do marketu (przez mały park), blisko wypożyczalnie rowerów i samochodów.

Pobyt: Maj 2017

• Zalety cichy, spokojny , rodzinny

Hotel rodzinny, klimatyczny . Bardzo miła obsługa. I w recepcji i panie sprzątające. Troszke wiecej mogliby zadbać o basen ale może to jeszcze nie sezon u nich ??? Ale ogólnie OK :-)

Artur z rodziną
    Pobyt: Maj 2016

czysty nieduży hotel z wystarczającą infrastrukturą jak na 3*smaczne urozmaicone posiłki +lody codziennie w 3 zmieniających się smakach na obiadokolacji(Hb)super cena 11 dniowy pobyt HB z przelotem za 2 dorosłych+7 letnie dziecko 4150 zł(maj 2016)

Pobyt: Maj 2016

• Zalety przemiła obsługa, od recepcji, przez kuchnie, po Panie sprzątające, bliska odległość do plaży i centrum, spokojna okolica, pyszne bardzo różnorodne posiłki
    • Wady malutki basen, brak tv

Już na samym początku urzekł nas miły starszy pan z recepcji, bardzo pomocny. Hotel niewielki, ale czysty, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie, przepyszne, codziennie coś innego, każdy znalazłby coś dla siebie, chociaż korzystałam z HB, to uważam, że wybór był większy niż w all inc. w innych hotelach, w których byłlam. W czasie naszego pobytu w hotelu przebywali sami starsi turyści, co było ogromną zaletą- cisza i spokój :) Spokój gwarantowało też położenie hotelu, parę minut do plaży, ale na tyle daleko aby nie słyszeć zgiełku miasta. Przystanki autobusowe praktycznie pod hotelem, skleby bary, restauracje, w tym restauracja polska:))Polecam!

borewicz
    Pobyt: Sierpień 2010

Hotel z czasów PRLu.Pokoje malutkie,pościel nie wymieniona przez 2 tyg.Klima raz działała raz nie.Spłuczka zepsuta,z kranu przez 1 dzien leciala tylko goraca woda,wanna zapchana.TV bez pilota,stary i mały,lodówka brudna.Basen 5 na 3 m.Wlasciciel hotelu zabronil wpuszczac znajomych do pokoju,pomimo ze mieszkali w tym hotelu.Widok z pokoju na drzewa.Jedyny plus tego hotelu to jedzenie,było dosyc dobre.Za to naczynia kompletnie niedomyte.Nie należe do francuskich piesków,zwiedziłem troche hoteli w życiu(również 3 gwiazdkowych) i wiem co piszę.Ogólnie nie polecam.

Grzegorz Tur Zielona Gora
    Pobyt: Sierpień 2010

Siema Nie zgodze sie z inna opinia. Jestem w dn. 14-20.IX.2010r. Akurat moj pokoj jest sprzatany w tym tyg. juz 4 raz. Za kazda raza sa wymieniane wszystkie reczniki, oprozniany kosz. W pokoju mam klimatyzacje, ktora dz. bez zarzutu oraz wentylator, a lazienka: bidet, ubikacja, wanna, natrysk, suszarka do wlosow. Wyzywienie na jkas 4 - 4 . Ja jednak za niskosc ceny (118 d/h) bede polecal go.

urlop
    Pobyt: Lipiec 2010