Opinie o hotelu Manos Maria

Manos Maria: basen, obiekt

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

AG

• Zalety Lokalizacja, basen
    • Wady Jedzenie, brudne łazienki, w większości dni brak cieplej wody.

All inclusive? TRAGEDIA. Jedzenie najprawdopodobniej z cateringu (nawet frytki gumowe, odgrzewane chyba w mikrofalówce na zapleczu). Owoce morza? Mrożone paluszki rybne w panierce i mrożona ryba, pływająca w wodzie w bemarze (niestety zepsuta), podobnie jak arbuz (najprawdopodobniej ze śniadania, został rownież podany na kolacje, zepsuty) Owoce w dramatycznym stanie: melon i arbuz w śluzie, winogrona wizualnie i w smaku jakby zgnite. Jajecznica sucha, słodka (chyba cukier pomylony z solą). Łazienki z mrówkami, z nieprzyjemnym zapachem (nawet tuż po sprzątaniu), kotarka pod prysznicem zżółknięta, o wątpliwym zapachu czystości). Balkon? Owszem, ale łączony z pokojem obok, bez jakiegokolwiek przedzielenia, więc jest zerowa prywatność i zasypianie w ciemności, przy zasłoniętych roletach. Na 7 dni mieliśmy ciepłą wodę może z trzy razy? Nie mam pojęcia jak ten hotel zdobył cztery gwiazdki. W zasadzie jemy tylko warzywa, żeby ?przetrwać?. Kupujesz ?all inclusive? i myślisz, że nie musisz martwić się o kwestie przyzwoitego jedzenia, ale ratujesz się jedzeniem w restauracjach (tracąc przy tym pieniądze, które masz odłożone na atrakcje/wycieczki). Jedno wielkie rozczarowanie i strata pieniędzy. Bar przy basenie otwiera się o 11 (choć cieżko tu o punktualność obsługi), więc nie ma dostępu do wody pitnej od 9:30 (wtedy kończą się śniadania). Patrząc na standard innych hotelu 4*, można śmiało stwierdzić, że coś jest tutaj nie tak.. Zamiast odpoczynku jedna wielka frustracja..

Robert

• Zalety W okolicy wiele artakcji restauracji i sklepików
    • Wady Zero zainteresowania ze strony recepcji, nie potrafią zabezpieczyc posilkow dla osób wyjeżdżających na wycieczki, A także w dniu wyjazdu z hotelu. TRAGEDIA. Żadnego posiłku na wyjazd. Podczas posiłków są zabierane takerze ze stołu z niezjedzonym do konca daniem.

Trzeba dobrze sie zastanowic czy warto tam jechać. Na koniec pseudo barman tragedia. Potrafi tylko obrażać Polaków

Dariusz

• Zalety Blisko centrum
    • Wady Monotonne jedzenie

Na wstępie nie jestem jakimś cebulakiem pisene opinie o tym hotelu nie zraziły mnie do jego wybrania ,ale mam porównanie z hotelem w którym byłem w ubiegłym roku tylko że na Rodos i tu pojawia się moje porównanie zacznę od Rodos hotel trzy gwiazdki ,przy wejściu dostaliśmy listę co jest w ramach all inclusiv i tu mieliśmy oprócz piwa i miejscowych alkoholi wykaz drinków jakie możemy zamówić,basen dwa razy większy , posiłki w klimatyzowanej restauracji,w poolbarze napoje ,lody jak i przekąski wszystko było a teraz Manos Maria brak klimatyzacji przy posiłkach jedzenie naprawdę monotonne lody tylko w poże obiadowej jak poprosisz mały basen w poolbarze słabiutki allinclusiv ktoś napisał że Polacy cały czas kursowali do baru po piwo ale proszę mi wytłumaczyć jak się można ochłodzic pijąc ze szklanki 200 ml . Podsumowując żadnych mrówek woda w kranie ciepła pokojowe sprzątane codziennie ale drugi raz tego hotelu bym nie wybrał.

Małżenstwo

• Zalety Co wy ludzie piszecie? W jakim wy byliście hotelu? Jacek nim byłam w tym roku woda była ciepła w łazienkach czysto a nie tak jak tutaj ktoś napisał że łazienki smród brud i że na 2 gwiazdki zasługuje? Jedzenie było ciepłe cały czas dokładane wszyscy byli najedzeni i zadowoleni. Powiem krótko i na temat. Ten syf brud smród w pokoju i koło hotelu to robią ludzie którzy nie potrafią się zachować a zganiają że obsługa hotelu nie sprząta. Wystarczy popatrzeć na polskie plaże i odpowiedź jest prosta. Polacy to największe brudasy i alkoholiki. Bo w tym hotelu tez była ekipa 15 osób z Polski panie i panowie i od samego rana 10 kiedy bar otwarto tylko brali same drinki piwa i barman podsumował jednym zdaniem Polish alkoholisz. Więc widać jakie maja on nas zdanie w krajach zagranicznych. No ale jak to Polacy mówią jak za darmo trzeba się nachlać i tak w dzień dzień od rana do wieczora.
    • Wady Ten hotel nie posiada żadnych wad.

Dla osób które lubią rozrywkę 10minut do centrum kasta gdzie jest pełno tawern sklepów restauracji barów karaoke.

Asia z Narzeczonym

• Zalety Blisko do plaży, pokoje codziennie sprzątane wymieniane ręczniki żadnych robaków typu mrówki nie było. Klimatyzacja działał w pokoju czysto przestronnie mały balkonik Z 2 krzesłami w pokoju lodowka do tego czajnik szklanki i talerzyki Sprzątaczki codziennie o 10 rano sprzątały nie było żadnego brudu. Z pokoii nic nie ginęło mimo tego że przez cały tydzień zostawiłam na wierzchu aparat i inny sprzęt oraz pieniądze. Nie wiem co za ludzie opisują takie pierdoły na temat tego hotelu ale byłam w tym roku poleciło mi bo biuro podróży coral travel i nie żałuję że tam byłam wróciłam bym do niego jeszcze raz. Rezydent bardzo miły wszystko opowiedział co najlepsze gdzie iść zjeść lokalne posiłki gdzie zrobić tanie zakupy. Wycieczki fakultatywne też były na wysokim poziomie. Tak dla informacji to w basenie nie było zadnych śmieci wokół hotel nie było brudno żadnego papierka nie znalazłam więc nie wiem dlaczego ludzie wypisują takie brednie. Skoro był syf w hotelu i w basenie i pokojach to znaczy że ludzie go robią sami ludzie....
    • Wady BRAK

Pozytywna polecani dla wszystkich którzy lubią rozrywkę zwiedzanie spacery nocą szum morza????

J

• Zalety Nie ma zalet
    • Wady Mrówki w hotelu, brak ciepłej wody, zagrzybiala klimatyzacja, brudne pokoju, basen mały i pływa w nim brud, brak krzeseł w pokoju

Asia
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety POŁOŻENIE,
    • Wady MONOTONNE JEDZENIE

Nasz pobyt mogę ocenić jako udany, pokój bardzo duży o ile nie nazwać tego studiem, czysto, codziennie wymieniane ręczniki, niczego nie brakowało. Jedynym mankament to jedzenie, które staje się monotonne po paru dniach, bardziej letnie niż ciepłe posiłki. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku, obsługa miała, sympatyczna, pani w recepcji jest polką i służy zawsze pomocą

Moo
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety bliskosc do plazy, komunikacji, barow, mila obsluga
    • Wady posilki w formie cateringu, czesto zimne, male urozmaicenie,

Największą zaleta hotelu jest jego położenie w cudownej miejscowości Hersonissos w samym centrum - blisko plaży, barów, tawern. Czysty, zadbany, mila obsługa. Hotel bardzo kameralny co jednoczy ludzi razem spędzających tam swoje wakacje. Minusem niestety było jedzenie, które było przywożone do hotelu w formie cateringu. Wiecznie to samo, mało smaczne, zimne. Brak owoców jedynie do wyboru kawałeczek mango i arbuza poza tym nic więcej. Posiłki spożywane na świeżym powietrzu pod "baldachimem" co powodowało dodatkowe zmęczenie upałem. Drugim i największym minusem była sytuacja po przyjeździe do hotelu z lotniska, gdyż okazało się ze pierwsze 3 noce musimy spędzić w "hotelu" na przeciwko. Warunki były tam katastrofalne począwszy od łazienki gdzie woda dosłownie kapała ze aż ciężko było się umyć. Sam budynek aż straszył. Nie wiem szczerze kogo to była wina czy hotelu (być może za dużo przyjęli rezerwacji) czy biura podróży. Na szczęście udało się wyegzekwować zadośćuczynienie. Ale nie byliśmy tylko jedynymi osobami które to dotknęło, wiec nie była to tylko jednorazowa sytuacja. Będąc obiektywną pomimo zaistniałej sytuacji po przyjeździe i jedzenia pobyt byłby w 100% udany gdyż nie jestem zbyt wymagającą osobą. Najważniejsze jest to aby było czysto. Myślę, że hotel skierowany jest do osób niezbyt wymagających i nie ukierunkowanych na hotelowe jedzenie. Jeśli chodzi o opcje all inclusive do wyboru była raki, metaxa, wino, piwo, soki, woda, napoje gazowane. Bar codziennie czynny tylko do 22.

Kamila
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety bardzo blisko do plaży oraz do centrum z dyskotekami, tawernami i restauracjami, miła obsługa, kameralny hotel

Polecam ten hotel osobom szukającym rozrywki, ponieważ znajduje się ok 10 min. spacerem od ścisłego centrum z klubami i restauracjami. Hotel położony w cichej uliczce, bardzo blisko do plaży oraz sklepów ogólnospożywczych. Miła obsługa, dobre jedzenie. Polecam

EM
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Bliskość plaży. (plaża piaszczysto kamienista, łagodne zejście do wody). Na recepcji Polka.
    • Wady Jedzenie - dowożone, niesmaczne, nieurozmaicone, zimne.

Słabe jedzenie i to jest chyba największa wada. Nie jesteśmy wybredni, ale tam nie dało się prawie nic zjeść. Mały wybór, jedzenie zimne, monotonne, bez smaku (catering). Herbata i kawa tylko do śniadań. Jeśli ma się opcje all inclusive jest to rozczarowujące. Hotel na żywo jest mniejszy niż wydaje się na zdjęciach, jest też raczej skromny, a także kameralny. 2 baseny, jeden (na zdjęciu) niewielki z w miarę ciepłą wodą, drugi umieszczony z drugiej strony hotelu jeszcze mniejszy z zimną wodą (położony w zacienionym miejscu).