Opinie o hotelu Mareblue Beach
Grecja / Korfu

Mareblue Beach

• Dla dzieci: plac zabaw, miniklub.
  • Piaszczysta plaża z 3 zatokami.
  • Dobra lokalizacja: 500 m do tawern i sklepów, 56 km do Acharavi, 7 km do Kassiopi, 36 km do Korfu.
  • Spokojne położenie i piękny widok na morze.

Kazimierz i Dorota

• Zalety Położenie, doskonała obsługa kelnerska, barmańska oraz recepcja
    • Wady Niestety pewne niedoróbki w zakresie sprzątania oraz niemiłe zapachy stęchlizny w pokojach (w przyziemiu)

Pobyt na początku października. Miejsce na skraju świata plaże do wyboru dwie piaszczyste oraz (rewelacyjne) zejście do morza wśród skał. Niedaleko dzika plaża (kamienista) ale jaki klimat!!! po drodze wśród drzew jakieś tajemnicze ruiny. Raj dla aktywnych poza wycieczkami fakultatywnymi możliwośc wynajęcia rowerów oraz transfery do pobliskich miejscowości. Wokół wspaniałe widoki, dawny las oliwny z genialnie przyciętymi drzewami. Doskonałe baseny - szczególnie podział na baseny ogólnodostępny i +18. Wykwintna (częstokroć) kuchnia, dni tematyczne, wielki (i uniwersalny) wybór dań; kelnerzy w pełnej gotowości aby pomóc gościom (szczególnie Janis). Bary - profesjonalne podejście do gości. Towarzystwo - emeryci z UK i Niemiec to podstawowy skład osobowy. Nie przepadamy za towarzystwem rodaków więc byliśmy b. zadowoleni. Nie lubię powtarzać miejsca wypoczynku ale jest to jedyny hotel do którego byśmy wrócili - szczególnie w cenie ok 1700 PLN/os/tydzień !!!!! ( First Minut).

L
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety piękne widoki, blisko morza, dobre jedzenie, piękny ogród,

Bardzo miły i udany pobyt. Polecam hotel przede wszystkim rodzinom z dziećmi.

Amine
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety ładny, zadbany teren; widoki które rekompensowały wady hotelu; spory pokój rodzinny (podwójne łóżko + łóżko piętrowe)
    • Wady monotonne jedzenie (piszę to po raz pierwszy, a nie w jednym hotelu/kraju spędzałam wakacje); łazienka z grzybem na ścianach i pajęczyną; telewizor 14 cali (bynajmniej nie płaski); dobrze by było, aby ze zjeżdżalni na placu zabaw dzieci nie zjeżdżały bezpośrednio w mrowisko...

Ogólnie hotel oceniam na nie więcej niż 3 gwiazdki.

Pobyt: Październik 2016

• Zalety Hotel położony w pięknym otoczeniu zieleni,cisza i do dyspozycji dwa baseny.Jedzenie przepyszne ,obsługa bardzo miła .Mogę napisać tylko same dobre rzeczy.
    • Wady Według mnie nie można napisać nic złego o hotelu.Na miejscu można wypożyczyć samochód,rower czy motor.Można skorzystać z transportu do najbliższych miejscowości za niewielkie pieniądze.

Mogę napisać tylko same dobre rzeczy zarówno o hotelu jak i o obsłudze.Jest to bardzo urokliwe miejsce ,z którego można zwiedzić w zależności od możliwości finansowych okoliczne miejscowości i miejsca.Grecy są pomocni i bardzo mili.Polecam wszystkim ,którzy oczekują spokojnych wakacji.Choć jeśli ktoś lubi się bawić to też znajdzie tu coś dla siebie ,wieczorem odbywają się różnego rodzaju imprezy ,które rozruszają nawet najbardziej spokojnych wczasowiczów.Jedzenie przepyszne i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo polecam Mareblue beach.

Leszek

• Zalety położenie, wielkość, bardzo dobre jedzenie
    • Wady pokoje w tzw. suterynach gdzie jest wilgoć, smród.

Do samego hotelu nie mam zastrzeżeń. Jest duży , ma dwa baseny i w niewielkiej odległości dwie plaże z łagodnym zejściem do morza.Natomiast największe zastrzeżenia mam do obsługi recepcji( Polacy traktowani są jak zło konieczne) -__Wszystkim szczerze odradzam korzystania z usług biura podróży TUI.__Sposób , w jaki byliśmy obsłużeni był bardzo żenujący.Rezydenci nie umieli , może nie chcieli pomóc i uważam że byli tam za karę.Osoby które dobrze znały język Angielski , same musiały się wykłócić w recepcji aby zmieniono im pokoje.Panowie rezydenci twierdzili że wszystko jest w porządku.Szczerze polecam ten hotel, lecz przestrzegam przed pokojem w tzw suterynie.W tych pokojach jest duża wilgoć, smród i brak prywatności. Jedynym pocieszeniem była pogoda choć we wrześniu potrafi również padać deszcz.

Viola

• Zalety Jedzenie i basenu
    • Wady Pokoje i napoje

Kiepskie pokoje i słabe animacje, Słona wida do picia .Mały wybór drinków - okropne. Łazienka z lat 70. Telewizor malutki z lat 80.

Wojtek

• Zalety Brak
    • Wady Bardzo brzytkie pokoje i słona woda do pocia- ochyda.

Nie polecam- cena nie adekwatna do jakości: okropne pokoje, drinki i woda nie nadające się do picia.

Viola

• Zalety Blisko plaży

Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. Bardzo kiepskie pokoje/ dwa rodzaje pokoi- dostaliśmy z mężem pokój tzw. rodzinny czyli gorszy .Łóżko zamiast podwójnego składało się z dwóch dosuniętych razem/ pod prześcieradłem , na materacu była folia- za to kosztem wolnego miejsca w pokoju stało piętrowe łóżko. Telewizor berdzo malutki , z lat 80. Łazienka jeszcze starsza.Kiepskie animacje i jeszcze gorsze drinki. Słona woda nie nadająca się do picia.Jedynym plusem było jedzenie i dwa basenu. Ogólne wrażenie po pobycie negatywne/ Nie polecam!

A& A+S
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Świetne jedzenie, miła i pomocna obsługa, bardzo fajny pokój superior.
    • Wady położenie

Wczoraj wróciliśmy, więc piszę na gorąco. Byliśmy z dzieckiem (4 lata). Po przyjeździe do hotelu ok. 21:40, zostaliśmy poproszeni o zostawienie bagażu i zaproszeni na kolację (mimo, że kolacja była do 21:30). Po kolacji zameldowanie i powrót po bagaże. Tam obsługa nakleiła numer pokoju i poinformowano nas, że za ok. 20 min bagaż będzie w pokoju (był!). Dostaliśmy pokój w budynku "James Bond", pokój bardzo przyjemny, płaski TV, itd. Ale widok z balkonu - BAJKA !!! Widok na morze, ma baseny i góry Albanii, wszystko w jednym. Wszędzie blisko (basen, morze), do restauracji 5 min spacerkiem. Jedzenie bardzo dobre, stwierdziliśmy że najlepsze z naszych wszystkich wyjazdów. Bufet dla dzieci. Nie wypowiadam się na temat animacji, ponieważ nie korzystaliśmy, było za to mini disco dla dzieci ok. 20:30 i było ok. Położenie hotelu to troszeczkę odludzie ... jednak jest w okolicy kilka tawern. Mała piaszczysta plaża ok. 300 metrów. Leżaki = parasolka - 8 Euro. Cisza i spokój. Dla nas ekstra. Druga plaża ok. 400m, byliśmy raz. Ogólnie bardzo polecamy ten hotel.

lecia

• Zalety Dobre jedzenie, super animatorzy, obsługa miła
    • Wady Hotel przeznaczony raczej dla rodzin z dziećmi, mało atrakcji dla osob bezdzietnych

Ogólnie bardzo fajny hotel. Duzo rodzin z dziećmi i starszych osob! Jedzenie różnorodne, kolorowe, smaczne! Obsługa i animatorzy bardzo otwarci i przyjezni. Blisko do morza! Dwa baseny! Polecam!