Opinie o hotelu Maritim Antonine
Malta / wyspa Malta

Maritim Antonine: basen, sport i rekreacja

• Dużo udogodnień dla dzieci
  • Wylot z Berlina Bez wyżywienia (Self Catering)
    929 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Wylot z Poznania Bez wyżywienia (Self Catering)

Bogdan
    Pobyt: Styczeń 2017

• Zalety Super caloksztalt

Piękne wczasy doskonale komunikowanie z całą wyspą śniadania super obok sklepy i restauracje

Żanetta
    Pobyt: Grudzień 2016

• Zalety wszystko na bardzo wysokim poziomie, Polecam, pod każdym względem:))
    • Wady Nie znalazłam:))

Jezeli chodzi o hotel i pokój hotelowy wszystko w jak najlepszym porządku. Nie mam zastrzeżeń do niczego:)) lokalizacja bardzo dogodna do zwiedzania wyspy. Przy samym hotelu przystanek autobusowy. Blisko na prom dopływający na Gozo i Comino. Wad żadnych nie znaleźliśmy. Jedynie pogoda w grudniu nie dopisała. Często padało i strasznie wiało. Więc z wygrzewania na leżaczku nici:(( Mimo to polecamy!!!

Arek
    Pobyt: Grudzień 2016

• Zalety fajny hotel położony przy głównej ulicy w Melleha, czysty, zadbany, z miła obsługa, 3 basenami i dobrze wyposażonymi pokojami
    • Wady prawie żadnych, jedynie trochę monotonne jedzenie (śniadania) opisywany wielokroć tunel nie taki straszny ;)

Szczerze polecam ten hotel jeśli chodzi o standard to są to naprawdę uczciwe 4****

Ryszard
    Pobyt: Listopad 2016

• Zalety Wszystko
    • Wady Trochę brzydka miejscowość ale to nie ma z hotelem wiele wspólnego

Hotel zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Byliśmy w wielu hotelach ale w tym naprawdę nie ma się do czego doczepić. Obsługa na najwyższym poziomie. Pokoje piękne. Baseny super. Siłownia, sauna ekstra. Piękny design . Mile spędzony czas. Polecamy !

sabi
    Pobyt: Sierpień 2010

Świetny, gustownie urządzony hotel. Przemiła obsługa, pyszne jedzenie. Położony przy głównej, ruchliwej ulicy. Do pięknej plaży 1km stromą drogą ale spod samiutkiego hotelu kursuja autobusy. Spokojna, cicha okolica -warto zdecydować się na ten hotel jeśli ktoś nie lubi całonocnego gwaru. Dogodne połączenia komunikacyjne do Valetty ale także innych miejscowości.

Basia

Bardzo fajny hotel. Jedyną niedogodnością może być fakt, że hotel jest położony w mieście. Z drugiej strony jest to jego wielka zaleta. Jeśli szukamy hotelu w mieście to spełni on nasze oczekiwania. Hotel bardzo czysty i zadbany. Ładnie wykończony, zadbano o wystrój i nastrój w hotelu. Smaczna kuchnia. Obsługa profesjonalna, uprzejma. Czasem cieżko jest się porozumieć, ale generalnie nie powinniśmy mieć większych problemów. Pokoje bardzo ładne, wręcz urokliwe.. w zależności od tego jaki standard pokoju wybierzemy, może pokój być wręcz ekskluzywny. Czysta woda w basenie. Jest też kryty basen i SPA. Bardzo fajne, polecam skorzystać. Z tarasu, balkonu roztacza się wspaniały widok. Dla nas były to bardzo udane wakacje, z hotelu możemy zwiedzać miejscowość, pobliskie restauracje, puby, sklepy. Polecam. Basia