Opinie o hotelu Meropi

Meropi: teren hotelu, aquapark

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub, plac zabaw, 2 brodziki.
  • Tylko 200 m do piaszczystej plaży - jednej z najpiękniejszych na Krecie.
  • Atrakcyjna lokalizacja: 700 m od centrum, 6 km od Hersonissos, 32 km od lotniska w Heraklionie.

Gabi
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Blisko sklepów, restauracji a równocześnie na uboczu.
    • Wady Szkoda że nie nad samym morzem.

Mieszkaliśmy w apartamentach, które polecamy. Wyżywienie bardzo smaczne. Obsługa hotelu udana a szczególnie Pani Marisa z recepcji( chyba dobrze pamiętam imię?) -bardzo sympatyczna osoba, jak również Menager hotelu.

Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Hotel położony max 5minut spacerkiem od piaszczystej plaży. Miejsca ogólnie dostępne jak baseny czy restauracje bardzo czyste i sprzątane kilka razy dziennie. Pokoje zadbane i sprzątane codzienne, chociaż drobny remonty by nie zaszkodził. Obsługa bardzo miła i pomocna, Jedzenie bardzo smaczne - opcje mięsne, rybne, wegetariańskie do tego świeże owoce i ciasta.
    • Wady Pokoje mogłyby zostać odświeżone. Wieczorami mogłoby być więcej atrakcji.

Wakacje bardzo udane, w dużej mierze dzięki lokalizacji. Hotel jest świetną miejscówką do wypadów na skuterach czy kładach w góry czy wzdłuż wybrzeża. Ludzie, którzy za ceny oferowane przez hotel, spodziewają się luksusów, mogą się rozczarować. Nie ma co się oszukiwać, nie są to typowe 4* o których myślimy w standardach środkowoeuropejskich, ale solidne 3 należą się na pewno.

NIKITA
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety Bardzo ładny hotel, pyszne jedzenie, duże pokoje - apartamenty, dla rodzin z dziećmi, blisko do plaży i do centrum Mali.

Hotel mogę polecić w 100% - byłam 2 tygodnie. Pokoje to mini mieszkania z salonem, aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Jedzenie PYSZNE - urozmaicone. Hotel dla rodzin z dziećmi - plac zabaw, brodzik. W niektórych pokojach brak suszarki do włosów, ale wystarczy poprosić na recepcji i ja dostaniemy.Do plaży ok. 200 m. Plaża ładna, piaszczysta z leżakami do wypożyczenia. Blisko centrum miasta (na prawo od hotelu) - wiele klubów, dyskotek, tawern, wypożyczalni samochodów i quadów. Supermarket na przeciw hotelu. Na lewo od hotelu 1 km do miejscowości Stalida (warto się przejść). Ok. 3 km od hotelu ruiny pałacu minojskiego. HOTEL WARTY POLECENIA!!!!!

DAV
    Pobyt: Lipiec 2012

• Zalety Duże pokoje, ładne budynki
    • Wady Obsługa, mała różnorodność posiłków, animacje tylko dla holendrów

Hotel Meropi****. Byłem w tym hotelu w 2009r. Pierwsze 2 dni były fatalne. Musieliśmy czekać 2 godziny żeby nas zakwaterowano. W pokojach o gorszym standardzie, holendrów w nowszych. Dopiero po 2 dniach w normalnych pokojach. Obsługa hotelowa totalne zero. Nawet po angielsku nic. Ośrodek kameralny, cichy, ale blisko od centrum i plaży. Basen i atrakcje dość słabe. Ogólnie hotelu nie polecam, gdyby nie ta wpadka to bym polecił.

bea
    Pobyt: Czerwiec 2011

W tym hotelu spędziliśmy cudowne dwa tygodnie.Jedzenie bardzo dobre w drugim tygodniu trochę się przejadło. Pokoje niezbyt nowoczesne ale sprzątane codziennie.Miła obsługa.Do centrum spacerkiem 10 minut. Dużo młodych Anglików trochę głośnych.

Danuta
    Pobyt: Sierpień 2011

niki
    Pobyt: Czerwiec 2011

Fajnie było i tyle. Hotel nie jest po to by w nim siedzieć cały czas, a okolica super i jest co robić na Krecie.

krysia fly
    Pobyt: Czerwiec 2011

brak animacji dla dzieci a w ofercie biur napisane ze sa

Barbara Matusik

Hotel oznaczony jako 4*, oferuje pokoje raczej o standardzie 2,5 *. Teren obiektu (baseny, teren zielony) zadbany, robi dobre wrażenie. Plac zabaw raczej marny (huśtawka, zjeżdżania, poza tym sprzęty zdewastowane). Wyżywienie smacznie i urozmaicone, napoje w opcji all inclusive tylko najmarniejszej jakości (także dziecko zgodnie z zasadami napój niegazowany (broń Boże sok) może dostać tylko do śniadania).