Opinie o hotelu Meropi

Meropi: teren hotelu, aquapark

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub, plac zabaw, 2 brodziki.
  • Tylko 200 m do piaszczystej plaży - jednej z najpiękniejszych na Krecie.
  • Atrakcyjna lokalizacja: 700 m od centrum, 6 km od Hersonissos, 32 km od lotniska w Heraklionie.

Arkadiusz Pawlak
    Pobyt: Kwiecień 2011

witam wszystkich ludzie nie czytajcie tych bzdur co piszą o Hotelu Meropi ja byłem tam w maju 2011 roku wrażenia super stary hotel jest nie czynny nowy jest postawiony są apartamenty jest czysto codziennie sprzątane i jedzenie urozmaicone naprawde polecam można nie drogo a bardzo dobrze spędzić wakacje pozdrowienia dla Pani z recepcji Meropi bardzo miła paroma językami wada super kobitka , do plaży niema 200 m tylko jest 150 m , a poza tym można wypożyczyć tanio auta , skutery ,rowery i pozwiedzać całą wyspe

Pobyt: Sierpień 2010

Jak dla naszej czwórki bylo super pokoje w nowej czesci, znakomita infrastruktura w oklicy, baseny, dobre jedzenie i super plaza w Malii (nie wiem czy to sie odmienia), duzo holendrow bylo we wrzesniu 2010.

Kominek
    Pobyt: Lipiec 2010

Hotel w centrum Malia. Piękna plaża w samej miejscowości, taka typowa turystyczna miejscówka. Deptaki, sklepiki, tawerny, jest gdzie pójść wieczorem. Pokoje w hotelu duże, jedzenie w hotelu też całkiem ok. - mieliśmy śniadania i obiadokolacje ale i tak sobie wieczorami chodziliśmy po tawernach i knajpkach.

Andrzej Zientarski

fajny hotel w ladnej turystycznej miejscowosci, pikna plaza, jak dla mnie bomba!

Bardzo dobre miejsce na wypoczynek dla rodzin z małymi dziećmi. Niezła kuchnia. Czynny tylko jeden bar. Doskonała opieka rezydentki - Pani Oli z Easy Travel.

agnieszkaaaaaaa
    Pobyt: Czerwiec 2010

Pobyt: Czerwiec 2010

Hotel zasługuje na 2* a nie jak piszą 4*.Dużo pijanych anglików i holendrów na terenie hotelu.Głośno do wczesnych godz.rannych.Formula all inclusive bardzo słaba.Klimatyzacja płatna na miejscu a do tego baardzo głośno działąjaća.Nie polecam tego hotelu w szczególności wyjeżdzając z dziećmi

Pobyt: Maj 2010

Nie polecam.Dużo pijanych angligów w hotelu.Piją do póznych godzin nocnych.Jedzenie bardzo słabe.Pod anglików.Ogólnie hotel zasługuje na 2*.Byłam na Krecie już 3 razy i ten hotel wspominam najgorzej.Nie warty wydanych piniędzy.Zero odpoczynku gdyż głośno na terenie hotelu od rana do rana.Dużo pijanej młodzieży z Anglii.

Maciej
    Pobyt: Sierpień 2009

Hotel jak hotel, obsługa w recepcji i w hotelu trochę leniwa i marudna, ale jakoś daliśmy radę. Pokój mieliśmy duży jak na dwójkę, było ok. W hotelu jest całkiem spory basen i to jest fajne, ale ani razu na nim nie byliśmy bo zaraz blisko jest duża piaszczysta plaża, z piaskiem jak u nas nad Bałtykiem. Jedzenie w hotelu naprawdę dobre i jest całkiem sporo. 2 razy zamiast na kolację w hotelu poszliśmy sobie na kolację na miasto - w okolicy jest sporo barów i tawern, i wieczorem jest bardzo fajny, gwarny klimat na tych promenadach. Generalnie mieliśmy bardzo fajny wyjazd, może nie pozwiedzaliśmy za bardzo, ale na pewno odpoczęliśmy.