Opinie o hotelu Mikołajki

• Komfortowe Spa i Wellness na najwyższym poziomie
  • Własna przystań jachtowa, otwarta na Mazury

Piotr Nowakowski

• Zalety Ciekawe położenie
    • Wady Wszystkie instrukcje obsługi pisane są bardzo drobnym drukiem przez co są praktycznie nie czytelne . Następnym problemem były trzaskające drzwi wejściowe do pokoi. Problemem był brak wentylacji . W łazience na suficie pod prysznicem był grzyb.

Po pojawieniu się na recepcji dowiedziałem się że jestem za wcześnie o dwie godziny ( na wołczeże miałem podaną inną godzinę doby hotelowej niż jest w hotelu) tutaj zawinił operator wycieczki . Kolejnym nie miłym akcentem była wizyta na śniadanku kiedy to kelnerce upadł sztuciec na moje krzesło brudząc je . Pani kelnerka widząc że czekam ma możliwość spoczynku nawet nie przetarła ubrudzonego krzesła . Postanowiła się oddalić . Również podczas porannego sprzątania pokoju nie było włożonego worka do kosza . Kosz był pozostawiony na środku pokoju w dwóch częściach . Natomiast pozytywnie byłem zaskoczony obsługą spa i w szczególności saun . Pan przeprowadził delikatny seans . Dodam że regularnie saunuję i sam obiekt jest ciekawy natomiast niestety goście nie przestrzegają zasad prawidłowego saunowania . Mimo że jest informacja że jest to strefa dla dorosłych pojawiały się dzieci . Po rozmowie z obsługą dowiedziałem się że tak właściwie to oni mogą tylko bardzo grzecznie poinformować o panujących zasadach i nic więcej .