Opinie o hotelu Mitsis Grand
Grecja / Rodos

Mitsis Grand

ola

• Zalety polozenie, obsluga, pyszne jedzenie, czysyosc
    • Wady przydaloby sie odswiezyc pokoje

Piekny hotel, przemila obsluga, czysto i przepyszne jedzenie.

Sylwia

• Zalety Pyszne, zróżnicowane jedzenie w głównej restauracji Bary tematyczne Wspaniała obsługa Bardzo czysto
    • Wady Nie zauważyłam :)

Polecam nawet tym najbardziej wymagającym:) Świetny hotel w super lokalizacji :) To były nasze najlepsze wakacje :)

P

• Zalety Lokalizacja, obsluga
    • Wady Mocno wyeksploatowane pokoje, czas na grutowny remont, problem ze znalezieniem lezaka przy basenach

Lokalizacja fantastyczna, 5 min spacerkiem na starówkę Rodos. Obsluga przemiła i usmiechnieta. Niestety pokoje wymagają gruntownego remontu. Dawno juz nie widzialem zeby pokoje byly otwierane klasycznym, metalowym kluczykiem z zawieszką. Podobnie sejf. Zabytkowa wanna i suszarka w łazience. Ale za to bardzo czysto. Jedzenie smaczne ale wybor maly. Problemy ze znalezieniem wolnego lezaka. Nie polecam wypozyczalni samochdow rekomendowanej przes Grecos. Samochody wyeksploatowane i w kiepskim stanie.

• Zalety Czysto, ekskluzywnie polecam wszystkim!
    • Wady Wg mnie nie ma wad! Dla mnie ten hotel to nawet 6 *

13.07.2019 Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w hotelu mitsis grand. Najpiękniejszy i najbardziej ekskluzywny hotel w jakim byłam! Jedzenie przepyszne i bardzo urozmaicone. Restauracje tematyczne to po prostu sztos! Obsługa bardzo pomocna. Mało Polaków. Jeden Pan w recepcji mówi po polsku ma chyba na imię Stawros ;-) Z czystym sumieniem polecam! Plaża przy hotelu wąska i kamienista, ale to nie jest minus, bo wystarczy się przejść spacerkiem kawałek dalej i jest piękna szeroka. Co wieczór jakieś rozrywki typu tance, śpiewy itp Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy! ????

Dawid

• Zalety Położenie, obsługa, pokoje, jedzenie

Najlepszy hotel z którego do tej pory korzystałem. Bardzo sympatyczna obsługa, pokoje duże, czyste, przestronne. Jedzenie rewelacyjne, świeże, duży wybór. A restauracje nad basenowym hotelem to strzał w dziesiątkę. Chętnie bym tam wrócił.

• Zalety czysto, blisko centrum, w okolicy wiele sklepów i barów. z lotniska jakies 30 min
    • Wady brak własnych leżaków przy plaży chociaż jest to hotel przy plaży. plaża też kamienista. nie za specjalne wejscie do wody na pewno nie dla dziecie ale to nie wada hotelu

polecam wszystkim. Warto nieraz troszkę dopłacić i poczuć się traktowanym na równi z obcokrajowcami. Hotel raczej nastawiony na obcokrajowców, nie za bardzo dla rodzin z dziećmi, Jedzenie super, nie do przejedzenia i spróbowania wszystkiego.

Adam

• Zalety Położenie względem miasta, blisko plaża, dobre jedzenie, świetna obsługa, baseny i bary, bogate all inclusive.
    • Wady Plaża kamienista, pokoje wymagające odświeżenia

Polecam hotel Mitsis Grand. Świetna obsługa, ręczniki wymieniane dwa razy dziennie, codziennie wymieniana posciel. Pokoje wymagają odświeżenia - widać, że remontowane były dawno temu, ale reszta hotelu jest nowocześniejsza. Obsługa pomocna, uśmiechnięta, pracowita. W maju w hotelu było bardzo dużo starszych osób.

Agata

• Zalety Blisko plaży Blisko lotniska Blisko centrum Pyszne jedzenie Bogaty program animacyjny
    • Wady Miejscami trochę przestarzały Do plaży trzeba dojść ulicą

Hotel ma idealne położenie, nie tylko blisko plaży ale również blisko centrum, oferuje pyszne jedzenie i bogaty program animacyjny

Jerzy Pawlak

• Zalety położenie , przestronne i czyste pokoje, świetnie zaopatrzone bary, funkcjonalne baseny, ale przede wszystkim bardzo uprzejmy, grzeczny i pomocny personel
    • Wady bez wad

Nie spełniło moich oczekiwań biuro podróży. Była to moja 50 podróż zagraniczna, ale pierwszy raz z biurem podróży CoralTrave Wezyr i na przyszłość wolałbym korzystać z usług innego biura. Wydaje się, że Coraltrave nastawione jest na klientów z Rosji i Ukrainy, a Polacy są tylko dodatkiem do całości . Rezydentka pojawiła się raz w hotelu i na tym kontakt się zakończył.

Marzena

• Zalety Wszytkie dobre opinie na temat tego hotelu są prawdziwe. Wysoki standard obsługi. Hotel przekroczył nasze oczekiwania. Jest wyremontowany, zadbany. Urozmaicone wyżywienie - zarówno w ramach głównej restauracji jak i alternatywnych restauracji - jak grecka, burgery, meksykańska, włoska czy orientalna. Począwszy od śniadan, przez obiady i kolacje z butelkowanym winem, kończąc na nocnych przekąskach - prawdziwe jedzenie, nie fast food.
    • Wady Ciężko znaleźć, może zróżnicowany standard pokoi - a raczej nie standard tylko położenie, widok i metraż. Doprawdy warto na leniwe wakacje! Położenie w centrum największego miasta wyspy też ułatwia zwiedzanie. :)

Warto odwiedzić. Dbałość o szczegóły, profesjonalizm, czystość, pyszna kuchnia, lokalizacja. Życzliwa i nienarzucająca się obsluga.