Opinie o hotelu Mitsis Rodos Maris Resort & Spa
Grecja / Rodos

Mitsis Rodos Maris Resort & Spa: teren hotelu, basen

• Bezpośrednio przy hotelu znajduje się bardzo ładna plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Do dyspozycji gości hotelu: 5 restauracji (w tym 4 a la carte) oraz 3 bary (w tym na plaży).
  • Bardzo bogaty program sportowo-animacyjny dla dorosłych oraz dla dzieci.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Marlena

• Zalety posiłki i teren hotelu, wszechobecne bary
    • Wady hotel wymaga remontu szczególnie pokoje, karaluchy 5 cm

Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek. Najpierw wady: karaluchy w pokoju na białej pościeli spowodowały bezsenność moją więc i mojej rodziny również. Recepcja zareagowała po zgłoszeniu. Nadmienię, że były oogromne i pomimo świadomości że zdarzają się w takich krajach robale to jestem w Grecji kolejny w tym na Rodos i to jest mój pierwszy raz. Pokój wymaga gruntownego remontu, pleśń w łazience, sprzątanie bardzo słabe sprowadza się do przewrócenia pościeli na lewą stronę. Byliśmy z bardzo małymi dziećmi - brodzika dla dzieci do 3 lat brak. Z plusów jedzenie i jeszcze raz jedzenie, naprawdę bardzo dobre. Pizza na plaży rewelacyjna. Na każdym roku bary, przekąski, na prawdę można przytyć. Plaża taka jakiej się spodziewałam, jak w opisach. Ogólnie wszystko ok gdyby nie te pokoje i karale, po 5 gwiazdkach spodziewałam się czegoś lepszego. Polecam Adriannę obok ;)

Agnes B.

• Zalety Cudowne położenie. Personel uśmiechnięty, zawsze chętny do pomocy. Plaża piękna, sporty wodne. Klub Delfinki bardzo aktywny. Super wieczorne showy. Jedzenie pyszne.
    • Wady Chyba czas na zmianę lezakow plazowych

Hotel oceniam maksymalnie. Cudowne greckie wakacje. Jeden z lepszych hoteli w których byłam A latam często. Pozytywne nastawienie do klientów, zawsze uśmiech i chęć współpracy.

Agnieszko

• Wady za mała liczba basenów, przy basenie głównym bardzo tłoczno i głośno

Byliśmy w cztery rodziny na tygodniowym pobycie. Hotel duży z niewykorzystaną przestrzenią. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Znajomi z dwuletnim dzieckiem raz spóźnili się na lunch 5 minut bo mały spał i nie zostali nawet wpuszczeni do restauracji. Na tak duży hotel jeden basen główny z bardzo głośną muzyką, która nie pozwala nawet na swobodną rozmowę, nie mówiąc o poczytaniu książki. Na szczęście jest drugi mały basen dla dzieci, gdzie w spokoju można poleżakować i poczytać.

• Zalety Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone, mnóstwo pysznych deserów, obsługa, bliskość do plaży
    • Wady Nie można się doprosić u obsługi o przetkanie kanalizacji (woda z wanny wylewała się na łazienkę) Na plaży przy barze do południa wszystko ok natomiast po południu dużo mniejszy zapał i wszystko robione byle jak. Ręczniki plażowe udało nam się wymienić raz ponieważ albo nie mieli albo nas zbywali, że nie ta pora. Ponadto proponuję zabrać ze sobą swoje ręczniki na plażę bo te które się dostaje są bardzo małe.

Zbyt długi transfer z lotniska, ponieważ hotel jest ostatni a rozwożone są wcześniej osoby z innych hoteli i na dodatek nie całkiem położonych po drodze. Może należało by pomyśleć o komforcie turystów i nie fundować im 2,5 h transferów tylko wysłać ich mniejszym busem, przecież to nie tak wielki koszt.

Dawid/Madzia

• Zalety - super jedzenie, zwłaszcza restauracje a\'la carte -animacje (dla każdego coś sie znajdzie) -obsługa hotelowa -kelnerzy i barmani potrafią zrobić każdego drinka z poza karty (próbowałem ich zagiąć pare razy, ale zawsze wychodzili z głową do góry)
    • Wady -troche słabe leżaki i plaża żwirkowa (3-4m i od razu głębokie morze) -facet namawiający do kupna masażu (nachalny, monotematyczny, po 5 dniach zaczyna być męczący)

jak dla mnie wszystko super, naprawdę pokój ładny, czysty i przytulny. Hotel w 100% potrafi zająć czas, jednak okolica bardzo spokojna jeśli ktoś oczekuje wypoczynku/atrakcji poza hotelem.

• Zalety Fantastyczne restauracje ala carte , pyszne jedzenie przygotowywane przez przedstawicieli danych kuchni...i można korzystać do bólu, bez ograniczeń. Pracownicy hotelu (recepcja, restauracje) mówiący bez problemu w języku polskim.
    • Wady Brak wad...poza jednym wyjątkiem...Panie dbające o czystość w naszym pokoju nic nie robiły poza wymianą ręczników.

Mega klimatyczny hotel, w którym cały czas coś się dzieje...na basenie muzyka animacje i lody...a dla odmiany spokojne morze napoje i pizza:) Polecam zabrać ze sobą buty do pływania ponieważ wejście do morza jest kamieniste. Ogólne wrażenie bardzo dobre, obsługa naprawdę się stara żeby każdy Gość hotelu czuł się wyjątkowy...każdy Cię wita uśmiechem.

Joanna M

• Zalety Animacje dla dzieci Jedzenie Położenie Obsługa

Położenie bezpośrednio przy plaży, klub dla dzieci z fantastyczna obsługa, jedzenie przepyszne, różnorodne i w ogromnej ilości. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, pokoje czyste, baseny świetne. Nie znalazłam nic do czego moznaby się przyczepić. Wakacje rewelacja :) Tydzień z 2 i 5 latkiem.

Agata

• Zalety Bliskość plaży Piękna okolica Szeroka plaża Kilka basenów
    • Wady Małe pokoje Trzeba trochę chodzić pod górkę

Hotel położony w malowniczej okolicy, bezpośrednio przy szerokiej plaży, z barem, w którym w ciągu dnia odbywają się animacje. Pokoje gości znajdują się w bungalowach, co robi wrażenie wioski wakacyjnej

Gość

• Zalety Fajna plaża blisko położona. Miła obsługa.
    • Wady Mała stołówka.

Ogólnie polecam bardzo zaangażowana w pracę Pani Sylwia,Vangelis, Ewa,Ronaldo i Renato super bardzo pomocni i przesypatyczni .

Aldona Filipowicz

• Zalety Bardzo przyjazny miła atmosfera

Hotel super plaża duża blisko bardzo czysto jedzenie dobre obsługa bardzo miła i życzliwi a la carte rewelacja polecam wszystkim (Freddy rewelacja????)