Opinie o hotelu Mitsis Rodos Maris Resort & Spa
Grecja / Rodos

Mitsis Rodos Maris Resort & Spa: basen

• Bezpośrednio przy hotelu znajduje się bardzo ładna plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Do dyspozycji gości hotelu: 5 restauracji (w tym 4 a la carte) oraz 3 bary (w tym na plaży).
  • Bardzo bogaty program sportowo-animacyjny dla dorosłych oraz dla dzieci.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Aldona Filipowicz

• Zalety Bardzo przyjazny miła atmosfera

Hotel super plaża duża blisko bardzo czysto jedzenie dobre obsługa bardzo miła i życzliwi a la carte rewelacja polecam wszystkim (Freddy rewelacja????)

Patrycja

• Zalety Przy plaży, duży bangalow, obsługa,ogród, pizza na plaży
    • Wady Hotel już troszkę stary, wymaga renowacji

• Zalety Przy plaży, duży bungalow, dobre jedzenie, duża liczba barów, obsługa
    • Wady Czystość

Polecam dla rodzin z dziećmi i seniorów. Dobre jedzenie w restauracjach tematycznych.Pizza na plaży bardzo dobra.

• Zalety Blisko przy plazy, dobre jedzenie, super obsługa, mnóstwo barów, pizza na plazy przepyszna. Ogólnie wrażenie jest na 10. Polecam .

Wrzesien 2018- Hotel nie należy do najnowocześniejszych, lata swietlnosci już ma raczej za sobą.Jest bardzo zadbany- pokoje spratane są co dziennie, barek wymieniany co dwa dni. Obsługa w całym hotelu jest przemiła, bylismy z rocznym dzieckiem to bez wyjątku wszyscy do niego zagadywali i zabawiali. Restauracje Ala carte- rewelacja ! Trzeba wcześniej sobie zarezerwować, ale polecam wszystkie! My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Kowalski

Bardzo blisko do morza to pierwsza zaleta, druga że posiada basen i brodzik dla dzieci, posiłki rewelacja dla każdej osoby nawet wymagającej lub "wegan" na terenie hotelu codziennie rozrywkowe imprezy dla każdego wieku od dzieci do dorosłych. Pokoje miłe a lodówka zaopatrzona w napoje, piwko i winko. POLECAMY !!!!!!!!!!

Tomek

• Zalety Lokalizacja, posiłki bezglutenowe
    • Wady Wczesne śniadanie złożone z chleba i sera

Polecam zdecydowanie. Hotel idealny dla wszystkich. Cichy, spokojny mimo wielu dzieci

Sebastian

Wakacje bardzo udane, hotel ładnie położony ze sporym ogrodem, piękna plaża. Jak na hotel 5 gwiazdkowy pewnie można by się do paru rzeczy przyczepić ale nie od tego są wakacje żeby szukać dziury w całym. Moim zdaniem jakość do ceny jak najbardziej OK, polecam.

Żona i mama

• Zalety Obsługa hotelowa bardzo zaangażowana , pomocna , wszystko jest tak zorganizowane, ze nie trzeba wychodzić z hotelu. Klub Delfinki dla dzieci rewelacja, jedzenie przepyszne.
    • Wady Nie znaleźliśmy wad

Obsługa hotelowa bardzo zaangazowana, pomocna,wszystko jest tak zorganizowane, ze nie trzeba wychodzić z hotelu. Klub Delfinki dla dzieci rewelacja. Jedzenie przepyszne.

Tomek

• Zalety Jedzenie bezglutenowe i bez laktozy gotowane przez szefa kuchni w razie potrzeby Lokalizacja Wypożyczalnia samochodów na miejscu Atmosfera Animacje
    • Wady Brak klimatyzacji po wyjściu z pokoju

Polecam wszystkim chcącym wypocząć bo mimo dużej liczby dzieci hotel jest rozległe położony co wpływa na intymność goscia

Zofia

Byliśmy tydzień w Mitsis Rodos Maris, całe szczęście, że na Rodos wieje, bo było bardzo gorąco. Hotel ładny i czysty, ale nie zasługuje na 5 gwiazdek. Mieliśmy bungalow - łazienka wołała o remont. Pizza na plaży rewelacja, ale za mało leżaków jak na tak duży hotel, w hotelu wypożyczalnia samochodów (gotówka lub karta) więc można zwiedzić wyspę (parkingi DARMOWE), oznakowanie dróg beznadziejne, na każdym skrzyżowaniu drogowskaz na Rodos i Lindos, można oszaleć. Obsługa w hotelu bardzo dobra, animacje beznadziejne.