Opinie o hotelu Mitsis Rodos Maris Resort & Spa
Grecja / Rodos

Mitsis Rodos Maris Resort & Spa: basen

• Bezpośrednio przy hotelu znajduje się bardzo ładna plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Do dyspozycji gości hotelu: 5 restauracji (w tym 4 a la carte) oraz 3 bary (w tym na plaży).
  • Bardzo bogaty program sportowo-animacyjny dla dorosłych oraz dla dzieci.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

• Zalety Hotel bardzo ładny a zwłaszcza przemyślana budowla bungalowych.
    • Wady Basen, slona woda. Do przeżycia i przyzwyczajenia.

Byliśmy w sierpniu 2018 (10 -20)z dziećmi (11 i 5 lat). Obsługa w hotelu bardzo miła ,jedzenie ok dorośli i dzieci zawsze coś znaleźli dla siebie do jedzenia (urozmaicone jedzenie).polecam restauracje ala carte. Plaza prywatna przy hotelu bez kamieni z lagodnym zejsciem. Mieszkalismy w bungalowy z widokiem na morze, bardzo polecam bo widok Morza Egejskiego zapiera dech w piersiach .Dla dzieci animacje w j.polskim, bylismy zachwyceni bo corka uwielbiala chodzic do klubiku Delfinek. Wielkie podziękowania dla P. Kasi i P. Oli za opiekę nad naszą córką i zorganizowanie jej 5 urodzin. Bardzo miła i niosaca pomoc nasza Pani Rezydent która również zorganizowała nam kolację urodzinową dla córki w restauracji hotelu . Ogólnie nasze wrażenie bardzo pozytywne i na pewno jeszcze kiedyś tu wrócimy. Hotel, obsługa, animacje, opieka rezydenta zasługują na 5*.

• Zalety Hotel pięknie położony, bezpośrednio przy plaży, czysty, pyszne jedzenie.
    • Wady Dla mnie brak.

Byliśmy z mężem w tym hotelu na przełomie lipca i sierpnia, to nasze kolejne wakacje z siecią hoteli Mitsis, pobyt oczywiście bardzo udany. Hotel pięknie położony, bezpośrednio przy plaży, czysty, pyszne jedzenie ,miła obsługa, 4 restauracje tematyczne. Animatorzy dbali byśmy się nie nudzili. Czego chcieć więcej? Polecam.

Barbara

• Zalety fantastyczne było w nim wszystko :) na pewno skorzystam ponownie z tej sieci hoteli :)

jedzenie rewelacja zwłaszcza kolacje w restauracjach ala karta które najlepiej rezerwować w dniu przyjazdu na cały pobyt :) pokoje sprzatane codziennie reczniki codziennie nowe, lodówka uzupełniana codziennie pizza na plaży przepyszna drinki jakie tylko się chce ludzie przemili pogoda tez piekna 2 dni wiało mocniej ale to akurat ucieszyło dzieci bo były większe fale super sa też wieczory codziennie od 21 zaczynają się różne pokazy akrobaci, piosenkarze, tańce itp

• Zalety Piękny hotel, czyściutkie pokoje, codziennie sprzątane, minibar uzupełniany co dwa dni, czyste stoły przy posiłkach, niesamowita restauracja Grecka, super obsługa
    • Wady Mało otwarci animatorzy

Wszystko na plus. Jeden z lepszych hoteli. Super pokoje w bungalowcach.

aleksander różański

• Zalety bardzo ładny hotel bardzo polecam, to drugi raz jak mieliśmy zaszczyt odwiedzić grecję jedzenie na plus ,pokoje na plus ,atrakcje na plus, bary na plus, animatorzy na plus, plaża szysta i zadbana pod wodą dużo ryb .
    • Wady mało sklepów i restauracji [małe miasto] gdyż wyspa rodos jest wietrzna w niektórych dniach naszego pobytu był silny wiatr [porywał leżaki na plazy] bardzo polecam hotel

bardzo polecam rejs statkiem na lindos oraz podróż statkiem glass boat

Robert

• Zalety Hotel polozony przy plazy, duze i czyste pokoje, dobre jedzenie, mila obsluga, wspaniali animatorzy. Bylem mile zaskoczony.
    • Wady Wad brak

Tak jak wspomnialem, bylem mile zaskoczony. Nie pierwszy raz bylem w Grecji i nie zawsze bylo tak fajnie. Z czystym sercem moge polecic ten hotel. Maja bardzo dobra i mila miedzynarodowa obsluge. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Naprawde same plusy

Ewelina z mężem i i 2letnim synk
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Byliśmy w tym hotelu w 2014r. To były nasze najlepsze wakacje w życiu!!! Pokoje bardzo ładne, to nawet raczej mieszkania, przestronne, przytulnie urządzone, czyste. Jedzenie bardzo dobre, ogromny wybór wszystkiego, tematyczne kolacje,pyszna pizza z pieca w barze na plaży. ANIMACJE!!!!! Wspaniałe animacje na które czekało się co wieczór! Wspaniala animatorka w której zakochał się w mój 2-letni synek, z wzajemnością zresztą!!! ???? Z ogromną przyjemnością wrócę do domu tam kiedyś w jeszcze raz!!! Generalnie polecam samą wyspę do zwiedzenia samochodem, należy koniecznie zobaczyć stolicę Rodos-niesamowite, stare miasto!!!!
    • Wady Brak!

Wszystko super: Pokoje Jedzenie Hotel Atrakcje Animacje

• Zalety Bary i animacje na plaży.
    • Wady Basen ze słoną wodą,

Hotel położony na rozległym terenie, bezpośredni dostęp do plaży, ogólnie pobyt bardzo udany. All inclusive naprawdę na najwyższym poziomie. Jedzenie i picie dostępne od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych, super animacje, jako goście czuliśmy się dopieszczeni. Jedyny minus to słona woda w basenie i ciut przymały basen jak na ta liczbę gości. Ogólnie obiekt godny polecenia!!!!!!!!!!

Sławek

Hotel bardzo ładny, blisko morza, wszystko zadbane, bardzo miła obsługa w restauracji, w recepcji nie do końca -jak chciałem rozmienić euro , żeby mieć jakieś drobne dla obsługi to kobieta powiedziała, ze nie mają drobnych; jak popsuł się brelok do kluczy , który wystarczyło skleić taśmą , to kazali mi przyjść po klucze za 2 godziny... Ale w restauracji obsługa wzorowa, kelnerzy i kelnerki bardzo mili, błyskawicznie zabierali naczynia po posiłku , przynosili napoje. W zeszłym roku byłem na Kos - tam była całkowicie samoobsługa w restauracji, tu w godzinach szczytu trzeba było chwilę czekać na stolik, a napoje w porze lunchu i kolacji przynosili kelnerzy. Na początku trochę mi to nie pasowało ( bo miałem innne doświadczenia z Kos), ale po dwóch dniach przywykłem to takiego rozwiązania. Posiłki bardzo smaczne, dodatkowo jakieś akcenty innych kuchni- jednego dnia azjatycka, innego meksykańska, grecka.. Jedzenia nigdy nie brakowało, można było przyjść pod koniec obiadu czy kolacji i wszystkiego było w bród,. Nad morzem leżaki , parasole bezpłatne. Kaucja za ręczniki . Plaża 6/10 , z naszymi nie ma co równać, ale woda ciepła czysta, przyjemnie nurkować . Na plaży pizza, bar. Co do atrakcji dla dzieci to się nie wypowiadam, bo mam już dzieci w wieku , w którym nie bawią się z animatorami. Minusem ( syn kazał mi tak zaznaczyć , dodając prz tym ,ze małym) była słona woda w basenach. Jeden raz korzystali moi synowie i stwierdzili , ze to porażka żeby woda w hotelowym basenie była słona. Cały pobyt spędziłem na plaży, wiec o basenach nic więcej nie mogę powiedzieć . Mieszkaliśmy w 4 osobowym bungalowie, warunki były ok. Ich 5 gwiazdek nie ma się nijak do naszych, ale w zeszłym roku byłem w hotelu 4 gwiazdkowym na Kos i jest jednak pewna różnica na plus. Pokoje sprzątane codziennie , ręczniki wymieniane codziennie. Barek uzupełniany co 2 dzień. Cały wyjazd oceniam bardzo pozytywnie i potwierdzam dobrą opinię o tym hotelu. Polecacm zdecydowanie,

marekc

• Zalety pokoje, obsługa, jedzenie, możliwość wypożyczenia samochodu, blisko autobus, taxi zamawiane w lobby , widoki, snurkowanie, sklepiki na terenie hotelu

Pobyt w hotelu uznaję za bardzo udany. Oprócz jednej stresującej sytuacji związanej z samym powrotem do kraju,ale mam nadzieję, że wakacje .pl załatwią tak sytuację, że chętnie skorzystam ponownie z tej strony aby wybrać wakacje.