Opinie o hotelu Mitsis Rodos Maris Resort & Spa
Grecja / Rodos

Mitsis Rodos Maris Resort & Spa: basen

• Bezpośrednio przy hotelu znajduje się bardzo ładna plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Do dyspozycji gości hotelu: 5 restauracji (w tym 4 a la carte) oraz 3 bary (w tym na plaży).
  • Bardzo bogaty program sportowo-animacyjny dla dorosłych oraz dla dzieci.
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Pobyt: Maj 2017

• Zalety Doskonała lokalizacja blisko plaży, bardzo miła obsługa
    • Wady Brak możliwości samodzielnego uzupełnienia napojów nie tylko alkoholowych przy posiłkach. Wyłącznie do obiadu wystawione trzy pojemniki z sokami reszta u kelnera. Bardzo głośne samochody obsługi (minibar, sprzątanie pokoi) hałasujące od samego rana.

Ocena wyjazdu bardzo pozytywna. Hotel wspaniały z kilkoma minusami :-) Trochę za bardzo natarczywi animatorzy :-) reszta ok

Izabela Hoffa-Jędraszyk
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Właśnie dzisiaj wróciliśmy z tygodniowego pobytu. Hotel piękny, a nawet doskonały. Czysto i miło. Obsługa bardzo sympatyczna i uśmiechnięta oraz bardzo pomocna w każdej kwestii. Na szczególne wyróżnienie zasługuje DESPINA - bar przy plaży oraz PIKOPIL - kelner. Pokoje typu bungalow, przestronne i ładne. Codziennie posprzątany, ręczniki wymienione również codziennie oraz minibar w pokoju uzupełniany co drugi dzień. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. I najważniejsze to wspaniałe animacje - w tej kwestii na ogromne wyróżnienie zasługuje WALTER (animator z Włoch) oraz MICHAŁ ( animator z Polski). Przesympatyczni, sumienni, pracowici z poczuciem humoru Panowie. WALTER cechuje się ogromnym profesjonalizmem i kreatywnością, a MICHAŁ zaraża swoim wesołym usposobieniem. Wyróżnienie należy się im, ponieważ to oni poświęcili nam najwiecej swojego cennego czasu. Oczywiście cały zespół godny pochwały za oryginalność i kreatywność. Zawsze kulturalnie i z szacunkiem. W Grecji byliśmy już po raz siódmy, na Rodos po raz drugi, a w linii hoteli Mitsis już po raz trzeci, ale właśnie ten hotel zasługuje na szczególne wyróżnienie ze względu na całokształt, za ludzi, za obsługę oraz za animacje, którzy tworzą cały wspaniały klimat. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócimy, a innym przyszłym gościom serdecznie polecamy to miejsce oraz ten hotel????

Natii

• Zalety Wspaniała obsługa, Blisko Plaża, Dobre jedzenie, Bar przy basenie i na plaży, Fajne zabawy w basenie. fitnes czy gra w piłkę ręczna w basenie dla dorosłych, czysto w pokojach, codziennie sprzątane było i świeże ręczniki, Nie ma kłopotu o leżach
    • Wady Piaszczysto żwirowa plaża, Daleko z lotniska

Byliśmy w tym hotelu w połowie września na podróży poślubnej, po której zostały wspaniałe i zabawne wspomnienia :)

PIOTR

DEMENTUJE WSZYSTKIE ZŁE OPINIE O HOTELU.ZADBANY KOMPLEKS PEŁEN ZIELENI KILKA, RESTAURACJI WSPANIAŁA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA OBSŁUGA ,CZYSTE DOBRZE WYPOSAŻONE BUNGALOWY,BLISKO PIASZCZYSTO ŻWIRKOWEJ PLAŻY ,NA KTÓREJ BAR OTWARTY OD 10.00-DO 17.30 ,TOSTY, HOD DOGI, PIWO, WINO, DRINKI WSZYSTKO TO CO NA HOTELU OPRÓCZ TEGO PIZZA Z PIECA OPALANEGO DREWNEM ,WC ,PRZEBIERALNIA PRYSZNICE.PRZED HOTELEM CAREFUR KILKA INNYCH SKLEPÓW I BARÓW,WYPOŻYCZALNIE SAMOCHODÓW .PROFESIONALNE ANIMACJE WIECZORNE W AMFITEATRZE..NAPRAWDĘ NIE MA SIĘ DO CZEGO DOCZEPIĆ.

Jola

• Zalety Położenie bezpośrednio przy pięknej piaszczystej i momentami lekko żwirkowej plaży. Na plaży bez dodatkowych opłat: leżaki, bar z drinkami i napojami oraz snackami typu hot-dog i tosty, oraz przepyszna pizza pieczona w piecu opalanym drewnem.Dodatkowo na plaży normalna ubikacja, przebieralnia i prysznice. Pokoje, bynajmniej w budynku głównym bardzo ładne, przestronne. Sprzątane codziennie (byliśmy z 8-miesiecznym dzieckiem i bez obaw puszczaliśmy dziecko po podłodze), podłoga zamiatana i myta zawsze.Codziennie wymieniane ręczniki, pościel chyba co drugi dzień. Lodówka oraz mini bar uzupełniany co drugi dzień (2x1,5l woda n/gaz; cola, sprite i woda gaz. but. 250ml), Czajnik, kawa i herbata, kubki; Na balkonie meble z technoratanu, w łazience na powitanie mini kosmetyki z hotelowego sklepiku z lokalnymi pamiątkami. Basen dla dzieci: 2 zjezdzalnie - 1 mała dla młodszych, druga duza dla starszych i dorosłych. Czynne od rana do wieczora. Woda w basenie dla dzieci słodka. Bezpośrednio przy tym basenie klub dla dzieci z polską animatorką z Grcossa. Dziewczyny zapraszają dzieci do zabawy. Restauracje:Głowna restauracja bardzo elegancka, przed wejściem stoją kelnerzy którzy witają i prowadzą do stolików - na mnie zrobiło to pozytywne wrażenie, posiłki urozmaicone, mnóstwo różnych owoców, różnych deserów w tym lokalnych słodkości. Kolacje tematyczne m.in. grecka, chińska, meksykańska, owoce morza (małże, kalmary, krewetki, sushi), potrawy z grilla, przepyszne zupy (moja 6-letnia córka zawsze zjadała cały talerz). Nikt nikogo nie wyganiał, raz zdarzyło nam się zasiedziec przy kolacji to podeszło kelnerka i bardzo grzecznie poinformowała ze za 10 min zamykaja ale nie zabierała talerzy i nie stała na głowami - wszystko z kulturą. Oprócz głownej restauracji są jeszcze liczne bary czynne do północy. Lody przez cały dzień, popołudniowe ciasto do kawy. Teren wokół hotelu bardzo zadbany i czysty, piekna zieleń i kwiaty. Spaceruje sie z wielką przyjemnościa. Na przeciw hotelu careffur - można kupić lokalne produkty w normalnych cenach (pamiatki typu oliwa, oliwki, słodycze alkohole).
    • Wady W zasadzie nie ma się do czego doczepić ale zawsze można coś poprawić m.in. Brakowało mi suszarki na balkonie. Ich soki to koncentrat rozcienczany z wodą z kranu, wodę czuć chlorem, dlatego lepiej pić butelkowaną która jest w mini barze. Na noc powinni składać leżaki i myć podłogi. Tym bardziej że ludzie jedzą i piją na leżakach i pożniej podłoga jest uklejona. Pomogło by to również w przypadku zajmowania leżaków przez noc na kolejny dzień. Animacje średnie, może dlatego że to juz wrzesień? Ale ogólnie mało muzyki na ośrodku, młodzi pewnie by się nudzili, duzo emerytów i rodzin z dziecmi.

Wiekszość opisałam powyżej, co jeszcze: warto zabrac ze sobą okulary do nurkowania aby poogladac ryby a jak sie im rzuci kawałek bułki to przypłyna całą ławicą ;-) frajda dla dzieciaków. My bylismy na pocztaku września na 10 dni i wegług obsługi to już było po sezonie i ludzi była już dużo mniej dlatego może moja opinia jest tak pozytywna. W sezonie podobno jest problem z leżakami na basenie i na plaży (my o każdej godzinie znalezlismy wolne leżaki ale to był wrzesień ludzie zajmują wieczorem lub wczesnie rano. Faktycznie teren wokół basenu zwłaszcza dzieciecego jest nie duzy i zdarzało się że nawet 80% lezaków było zajetych ale tak jak wspomniałam hotel nie miał pełnego obłożenia. Ręczniki plażowe są dostepne za kaucją 20 euro / 1 szt., wymiana bezpłatna. Podobno w sezonie są równiez spore kolejki do restauracji głównej zwłaszcza dla chetnych jeść na zewnątrz - faktycznie stolików na zewnątrz jest mało ale we wrzesniu nie było z tym problemu. W restauracji jest sporo polskich kelnerek które zawszcze z checią cos podpowiedzą. Nikt nie woła napiwków, oczywisie tip box jest wystawiony w każdym barze ale obsługa nie domaga sie napiwków. Wszyscy są zawsze uśmiechnięci, zazcepiaja dzieci i zabawiają je. Animacje co wieczór, mini disco dla dzieci i wieczorne show. W ciągu dniu za duzo sie nie działo, albo ja nie zauwazyłam animacji. My byliśmy w budynku głownym w pokojach jest plazma ale bez polskiej tv oraz normalna klima- natomiast pokoje w bungalowach sa wyposarzone w małe stare telewizory, klimatyzacja jest stara i podbno się zawiesza. Reszta bez zastrzeżeń. Tych bungalowow jest tak dużo ze z tego najbardziej oddalonego jest dosyc dalego do restauracji i basenów. Jest to pierwszy hotel do którego bym wróciła, ze względu na na pokój, obsługę, posiłki i plaże. Na prawdę jest ciężko się do czegoś przyczepić. A negatywne opinie nie wiem kto piszę, bo należe do osób wymagających i uważam że hotel jest na wysokim poziomie

Wojciech

• Zalety Brak zalet
    • Wady Stary zaniedbany

Nie polecam.porażka. nie wiem kto te opinie wystawia ale hotel jest stary i zaniedbany.

Wojtek

• Zalety Nic szczegolnego
    • Wady Nie wiem skąd tam 5gwiazdek. Hotel słaby 3gwiazdkowy.

Nie polecam.bardzo słabo. Jedynie dobra pogoda.hotel kiepski.stary i zniszczony już. A te telewizory 20letnie to już przesada

Izabela
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety położony na dużej przestrzeni, blisko morza
    • Wady zaniedbane baseny, fatalne obdrapane łazienki, mrówki w łazience i pokoju, dużo zniszczonych leżaków, tłumy na posiłkach, kiepskiej jakości napoje all inclusive, fetor przy małym basenie ze zjeżdżalniami, mało ciekawa okolica

Generalnie hotel nie najgorszy ale zasługujący na max 3,5 gwiazdki. Płacąc nie małe pieniądze za 5 gwiazdek spodziewaliśmy się dużo lepszych warunków. Hotel przestronny w środku - wspólne pomieszczenia, ale sprawiający wrażenie pustego. Raczej tam nie wrócimy, jesteśmy rozczarowani.

Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Życzliwy i pomocny personel. Doskonałe jedzenie. Śliczna plaża tuż przy hotelu.
    • Wady Jak na razie tylko Grecos organizuje tam wypoczynek.

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień w drugiej połowie lipca i był to tydzień po prostu cudowny. Hotel naprawdę godny polecenia każdemu. Obsługa niesamowicie życzliwa i z uśmiechem na ustach gotowa w każdej chwili pomóc. Kuchnia kapitalna. Śliczna plaża tuż przy hotelu. Na dobrą sprawę nie ma nic do czego można by się na poważnie przyczepić. Trafiliśmy do Rodos Maris przez przypadek. Mieliśmy wykupiony pobyt w innym miejscu ale Grecos to tak totalnie amatorskie biuro podróży, że najwyraźniej z powodu jakichś błędów w rezerwacjach umieścili nas właśnie w Rodos Maris. Ogólnie podejście Grecos'a do swoich klientów jest wręcz szokujące i to co reprezentowała swoją osobą rezydentka tej firmy pasuje do skeczu rodem z Monty Pythona w stylu "Najgorszy rezydent w historii turystyki". Rodos to naprawdę piękne miejsce na urlop i to zarówno dla tych którzy zamierzają na wyspie przede wszystkim odpocząć jak i dla tych którzy mają zamiar spędzić czas aktywnie i sporo czasu przeznaczyć na zwiedzanie. A jak się trafi do takiego hotelu jak my to urlop będzie można wspominać z sympatią przez długi, długi czas. Jedyny minus to fakt, że jak na razie w Polsce tylko Grecos organizuje pobyt w Rodos Maris. Planujemy za rok wrócić w to wspaniałe miejsce i mamy nadzieję, że będzie można już zrobić to przez jakieś normalne biuro podróży a nie przez amatorów z Grecos.

Iwona
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Plaża przy hotelu , dostępne leżaki , czyste pokoje, pyszne posiłki tematyczne, super animacje dla dzieci prowadzone przez m.in naszą Polkę z Grecosa Ewelinę, super aqa gym prowadzony prze Iwonę , miła obsługa ....wszystko super
    • Wady pani rezydent z Grecosa beznadziejna niemiła i niesympatyczna , ta praca dla niej to kara .....

Hotel super, polecam dla rodzin z dziećmi :)) było extra