Opinie o hotelu Mix Colombo
Hiszpania / Majorka

Mix Colombo: obiekt, basen

• Tylko 20 m do publicznej, piaszczystej plaży.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 1,5 km od centrum Sa Coma.
  • Rozrywka: wieczorne animacje (3 lub 4 razy w tygodniu).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

• Zalety Blisko plaży, która była bardzo zaniedbana
    • Wady Stare pokoje, łazienki z lat 80, brak lodówki, ogólnie jak w PRL, podczas pobytu mieli awarie i do holu głównego ciekła woda z sufitu, nie byłby to problem gdyby usunięto wyciek, a nie ustawiano codziennie nową miskę. Przy naszym wyjeździe stały już 4. Jedzenie all inclusive 0 wyboru, codziennie 3 posiłki do wyboru, frytki, pomidory i cebula. Po 3 dniach zacząłem jadąc w restauracjach pomimo pełnego pakietu w hotelu.

Hotel bardzo zaniedbany, obsługa w ogóle nie zainteresowana gośćmi, brzydka zaniedbana plaża, śmierdząca woda, 1 km dalej inny świat, cywilizowany.

B.

• Zalety -Położenie (blisko plaży). -Smaczne jedzenie. -Nierozwodnione drinki. -Pokoje sprzątane każdego dnia.
    • Wady -pokoje ekonomiczne -cieknącą woda z sufitu przy recepcji -mały basen

Uwaga na pokoje ekonomiczne!!!!można trafić do okropnych pokoi, które znajdują się przy windzie i klatce schodowej, przez co jest bardzo głośno w pokoju. Ale nie to jest najgorsze, widok z okna jest na ścianę i nie ma dostępu do światła dziennego. Zapach wilgoci, brak świeżego powietrza. Gdyby pokój ekonomiczny kosztował mniej o połowę, to można to przeżyć, ale 6000 tysięcy za tak koszmarny pokój to wielka przesada.

• Zalety Bardzo blisko plaży
    • Wady Hotel lata świetności ma już za sobą Nie było zbyt czysto Bufet gdzie były obiady okna tak brudne, że odciągały od talerza, a widok za nimi był piękny Brak darmowego Wifi w hotelu, to jakiś żart :D Basen maleńki

Hotel znajduje się blisko plaży i to jest chyba jego jedyna zaleta. Generalnie tragedii nie ma, ale nie za te pieniądze. Lepiej dopłacić i szukać czegoś od 4 gwiazdek, bo ten hotel to powinien mieć maksymalnie jedna, za odległość od plaży.

• Zalety dobra lokalizacja
    • Wady mały basen

Obsługa hotelowa przyjazna gościom. Codzienne sprzątanie, ładne, jasne pokoje. Smaczne, urozmaicane posiłki. Dobrym pomysłem są urozmaicone wieczory w barze. Niestety, bardzo mały basen, ale wobec niewielkiej odległości od plaży nie jest to aż tak istotne. Niekomfortowo czują się niepalący, ponieważ właśnie na basenie można palić papierosy, a przy otwartych drzwiach tarasowych dym wdziera się do baru.

Sylwia

• Zalety Hotel blisko plaży, miła obsługa, dobrze działająca klimatyzacja
    • Wady Posiłki monotonne, często powtarzające się Często brak możliwości skorzystania z windy Przeciekający sufit przy recepcji Mały wybór drinków na barze Brak animacji Malutki basen

Hotel położony w ładnej miejscowości, lecz bardzo spokojnej. Byłam z przyjaciółką i niestety wieczorami nam się nudziło. Basen w hotelu jest bardzo mały, przez cały pobyt nie udało nam się z niego skorzystać. Wybór drinków w all inclusive bardzo ograniczony. Posiłki robione pod Anglików, bez smaku, monotonne. Na 7 dni naszego pobytu winda była wyłączona 3 dni, nie miałyśmy z tym większego problemu dopóki nie musiałyśmy schodzić z ciężkimi walizkami z 6 piętra. Sam pokój bardzo w porządku. Obsługa przemiła. Jeśli komuś nie zależy na atrakcjach w hotelu i chce się tylko przespać to jestem w stanie polecić ten hotel, jednak uważam że za taką cenę należałoby się spodziewać nieco więcej. Dodam jeszcze, że był problem z organizacją transferu na lotnisko. Autokar przyjechał spóźniony prawie godzinę, przez co cała podróż odbyła się w stresie czy zdążymy na samolot. Podczas oczekiwania na wspomniany wyżej autobus Pani rezydentka rozłożyła ręce i zaproponowała wzięcie taksówki na nasz koszt-około 150?. Wspomnę, że nie miałyśmy przy sobie nawet takiej kwoty. Wydaje mi się, ze nie tak powinna wyglądać opieka rezydenta.

• Zalety Bliski dostęp do morza.
    • Wady Małe windy.

Pokoje wygodne., czyste. Ogólnie pobyt bardzo udany.

• Zalety Hotel znajduje się przy samej plazy duży plus Pokoje sprzątane codzień Hotel odnowiony Ładny widok z okna z boku na morze Miasteczko przyjemne pełno knajpek coś się dzieje Lepsza plaża jest trochę od hotelu ale blisko 10min
    • Wady Plaża średnia piaszczysta ale w wodzie pełno brudu glonów lepsza plaża jest 10 min od hotelu Posiłki monotonne niesmaczne i mały wybór Obsługa olewkowa ciagle czegos brakuje sztuccy b bułki filiżanek stolik brudne nie wycieranie W pokojach nie ma lodówek na tarasie nie ma stolika tylko same krzesła hotel jest w cieniu o nic nie schnie na balkonie basen mały i czynny tylko w godzinach 10/19 Ogólnie nie polecam lepiej dopłacić i wybrać coś lepszego

Plaża średnia piaszczysta ale w wodzie pełno brudu glonów Posiłki monotonne niesmaczne i mały wybór Obsługa olewkowa ciagle czegos brakuje sztuccy b bułki filiżanek stolik brudne nie wycieranie W pokojach nie ma lodówek na tarasie nie ma stolika tylko same krzesła hotel jest w cieniu o nic nie schnie na balkonie basen mały i czynny tylko w godzinach 10/19 Ogólnie nie polecam lepiej dopłacić i wybrać coś lepszego

• Zalety czystość, odległość od plaży, spokojna okolica, widoki

Hotel położony przy samej plaży, okolica bardzo spokojna, za hotelem kilka kroków piękne zatoczki i miejsca do spacerów i podziwiania majorkańskiej przyrody, pokoje czyste codziennie sprzątane, kosmetyki hotelowe uzupełniane regularnie, obsługa hotelu miła i przyjazna, posiłki różne i każdy znajdzie coś dla siebie, są też typowe majorkańskie dania, wszystko smaczne, narzekać nie można, soki z dystybutorów są pyszne i żadne rozownione jak to wcześniej ktoś pisał w opinii,bar przy basenie ze sprawną i miłą obsługą,ogólne wrażenie z hotelu pozytywne jak i z samego pobytu w tej miejscowości, odległość do przystanku autobusowego niedaleka, można na własną rękę wybrać sie do Porto Cristo do jaskiń, można też z Sacoma popływać katamaranem w 3,5 h rejs i podziwiać widoki, plaża przy hotelu w miarę duża, każdy znajdzie miejsce dla siebie,większa i ładniejsza jest w Sacoma ok. 1km dalej tyle, że tłoczniej niż w Sillot, ogólne wrażenie z hotelu i okolicy bardzo pozytywne, jeśli ktoś nie ma zbyt wygórowanych wymagań to będzie zadowolony

Patrycja

• Zalety Położony przy samej plaży, czyste pokoje sprzątane codziennie, restauracja z widokiem na morze co dodatkowo uatrakcyjnia posiłki, obsługa hotelowa na wysokim poziomie,
    • Wady hotel nie przeznaczony dla rodzin z dziećmi, karaoke i dancingi do późnych godzin niosą się po całym hotelu - przy małych dzieciach to mocno uciążliwe. Ściany hotelu słabo wygłuszone, wszystko słychać. Menu hotelowe robione pod Niemców i głównie Anglików.

Z hotelu korzystaliśmy w ograniczony sposób. Menu restauracji (all in) mocno ukierunkowane na Anglików (english breakfast itp.). Goście hotelowi to głownie Niemcy i Brytyjczycy. Da druga grupa dość mocno rozrywkowa, głośna, na holu recepcji częsty widok pijanych osób śpiących na kanapach.

• Zalety dobra lokalizacja, piękne widoki, wszędzie blisko
    • Wady \"tylko\" dwie windy

Byłam w maju 2018r z grupą przyjaciół i jesteśmy bardzo zadowoleni , obsługa bardzo miła, posiłki bardzo dobre z dużym wyborem menu, codzienne wieczorne show sprzyja zabawie choć trochę za krótko trwało, hotel położony bardzo blisko morza nic więcej do wypoczynku nie trzeba.