Opinie o hotelu Mix Colombo
Hiszpania / Majorka

Mix Colombo: obiekt, basen

• Tylko 20 m do publicznej, piaszczystej plaży.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 1,5 km od centrum Sa Coma.
  • Rozrywka: wieczorne animacje (3 lub 4 razy w tygodniu).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Elwira

• Zalety Ja jestem mega zadowolona!!! Posilki bomba! Sniadania dosyc podobne ale w domu i tak sie je ser szynke i jajka. Kazdy posilek ubrany w warzywa surowki... Lunch jest jak obiad. Obiady sa mega pyszne tylko dosolic i palce lizac. Co dziennie dwa miesa jakas tutejsza rybka i makaron czy tutejsze pierozki. jest w czym wybierac. Do plazy tyle co wyjsc z restauracji. Obsluga przemila. Jesli w nocy bylismy glodni czy chcialo nam sie pic ktos bez problemu nam otworzyl restauracje. Blisko atrakcje jak slynne jaskinie na majorce-15 minut autobusem. Bylam polecam. 8 minut do statku ktory wyplywa w rejs 3 i pol.godzinny i ma szybe w podlodze-katamaran.polecam isc na poranny rejs bo jest naj dluzszy. Szokiem bylo dla nas ze mozna brac drinki do pokoju i mozna palic na balkonie. Pokoje wyatarczajace jak za ta cene czyate i schludne. Ogolnie bylismy 20.09.2017-27.09.2017 i uwazam to za jedne z lepszych wakacji :)
    • Wady Hotel nie daje recznikow na basen i plaze,ale mozna kulic w sklepie za 5 euro jeden i sa piekne. Miedzy posilkami sa tylko kanapki. Ale posilki sa tak syte i obfite ze my z tego prawie wogole nie kozystalismy...

Zapraszam do przeczytania mojej opini. Jest szczera i sluszna. Jestesmy bardzo zadowoleni.Ogolnie super. Bardzo polecam :)

Bartek

• Zalety Blisko morza, mila obsluga mowiaca w wiekszosci po angielsku.
    • Wady Malutki basen, wejscie do htl po schodach - moze byc utrudnieniem dla rodzin z dziecmi na wozkach :) Pokoj dwuosobowy malutki, ciezko przejsc do lazienki jesli w pokoju mamy dodatkowo lozeczko i wozek. Swiatlo na balkonie zalaczane automatycznie swieci sie cala noc - jesli ktos nie potrafi spac przy swietle, to bedzie narzekal.

Dobra lokalizacja, imprezy masowe (festival S'illot) organizowane tuz przy hotelu (jesli szukacie ciszy, to moze przeszkadzac), poza imprezami w miare cicho. Jedzenie w miare ok, choc zdarzaly nie niedogotowane potrawy. Pokoje sprzatane codziennie, nie jakos super dokladnie, ale wystarczajaco. Nie polecam wyjazdu z Net Holiday, opieka rezydenta slaba, przy wylocie problem z dostaniem karty pokladowej, bo nikogo z tego biura podrozy nie bylo na liscie. Samolot w obie strony wystartowal z godzinnym opoznieniem.

Robert z Warszawy

• Zalety polóżenie
    • Wady pokoje niezgodnie z ofertą (ciasne np pok. 619), niesprawna klimatyzacja (np pok. 720), cały czas to samo jedzenie (brak zróżnicowania i wyboru)

Z całą pewnością nie poleciłbym tego hotelu nikomu. Pokoje niezgodne są z przedkładaną ofertą (ciasne, brzydkie, stare i twarde materace sprężynowe, twarda jak kamień niby poduszka, niesprawna klimatyzacja, czy to przy temp. 20 czy 37 działa tak samo do kitu). Śniadanie, obiad i kolacja różnią się tylko bardzo tłustą porcją mięsną czy owocami morza podawanymi na obiad. Poza tym to, co jest i co ewentualnie można zjeść to dwa rodzaje mielonki i jeden rodzaj żółtego sera, pomidory, cebula, jajecznica i jajko sadzone, pasztet, pieczywo. Reszty nie polecam, tj. niby bekon, mięso w porze obiadowej. Są jeszcze lody, i kruche ciasta (niesmaczne) oraz napoje (chemia). Za dzienną stawkę all inclusive można spokojnie wyżywić się całodniowo w pobliskich restauracjach (polecam szczególnie Ses Ones). Jeszcze raz, nie polecam!

TL.

• Zalety bardzo dobre jedzenie, pyszne drinki dobrej jakosci, hotel polozony przy plazy, pokoje czyste, przemila obsluga.
    • Wady nie ma !

od czego tu zacząć ... jednym slowem rewelacja! hotel polozony zaraz przy plazy. plaza piekna , piaszczysta, woda ciepla, blekitna, mozna cieszyc sie pieknym widokiem . hotel - czysty, dziennie sprzatane pokoje, wymieniane reczniki. jedzenie ...przepyszne, zroznicowane, jesli ktos pisze , ze sniadania monotonne, to zaczynam zastanawiac sie co w takim razie jedza , bo ja przewaznie jem to samo, a wybor tam byl na prawde olbrzymi-pycha. kelnerzy podczas posilkow podchodza , pytajac czy podac cos do picia. przemila obsluga . alkohole bardzo dobrej jakosci, przekaski bardzo dobre. w hotelu wieczorami ( 5x w tyg. ) roznego rodzaju atrakcje. nie mam sie do czego przyczepic, ludzie , ktorzy narzekaja na maly basen , to niech po prostu wybiora hotel z wieksza iloscia gwiazdek lub apartamenn z wielkim basenem. chcialabym tam kiedys wrocic .... bylo cudownie, polecam z calego serca :)

Pula

• Zalety Blisko morza

Hotel przy samej plaży ! Restauracja z widokami, miła obsługa, standard pokoi - dobry. Basen mały, ale klimatyczny.

zawadka

• Zalety położenie - na samej plaży
    • Wady trochę mały basen

ogólne wrażenia bardzo dobre, wszystko zgadzało się z opisem wycieczki przedstawionym przez biuro podróży, super położenie, woda cieplutka i krystalicznie czysta. polecam

Paulina

• Zalety *położony obok publicznej plaży *odnowiona jadłodajnia *miła obsługa kelnerów - mała ilość pracowników w stosunku do osób zakwateriwanych - widać to zwłaszcza na obiadach i kolacjach *klimatyzacja *all obowiązuje do 23:30 * dobra baza wypadowa * dobra jakość alkoholi
    • Wady * niektóre pokoje bardzo małe z oknem 40x40 cm bez tarasu z widokiem na inne okna * zakaz wynoszenia napoi poza teren hotelu * na każde śniadania te same potrawy * kamień na kranach, brudne fugi w łazienkach * basen ? miał może 4x3 metry

Hotel ogólnie ok, jednak od pierwszego dnia zrobił nam niemiłą niespodziankę , gdyż obowiązywał całkowity zakaz wynoszenia napoi i alkoholi poza teraz hotelu. My wybraliśmy Mix Colombo ze względu na bliskość do plaży i serwowane drinki. Niestety bardzo się rozczarowaliśmy. Z informacji wynikało,że na stronie Net holiday hotel posiada bar na plaży, owszem posiadał ale 5 lat temu jak poinformowała nas obsługa w recepcji. Gdyby nie wypożyczenie auta na kilka dni nie mielibyśmy co robić. 2 baseny w ofercie, ale nie dajcie się zwieść, jeden z nich miał 1,5x1,5, a drugi 4x3 metry. Pokoje w hotelu różne, my mieliśmy całkiem niezły z dużym tarasem, jednak łazienka brudna, wymagająca wymiany baterii. Znajomi mieli dużo gorsze, z szykiem wentylacyjnym kilkanaście metrów w dół (5 piętro) w pokoju, gdzie można było wejść do niego przez niezabezpieczone na klucz drzwi. Śniadania typowe, nudne, często bardzo twarde pieczywo. Na obiad i kolację były różne potrawy, raz lepsze, raz gorsze. Wszyscy mieli różne zawirowania żołądkowe, choć nikt do końca nie wiedział dlaczego. Najgorsza jednak dla nas informacją było to,że musieliśmy opuścić pokoje do godziny 12, wylot mieliśmy o 3:00 . Autobus o 24:00. Nie mieliśmy gdzie się wykąpać ani nawet umyć zębów. Chcąc wykupić dla nas pokój chociaż na godzinę nie było żadnego do wynajmu. Gdyby nie ludzie których spotkaliśmy byłoby na prawdę nudno. Polecam jednak zwiedzić całą Majorkę jest piękna i mają świetne drogi. Kilometr od hotelu jest zatoczka w skałach, gdzie nie ma plaży ale woda jest obłędna. Nie znajdziecie tu żadnych dyskotek. Kupiliśmy internet premium , działał tylko w lobby i w pokoju. Baaaardzo wolno! Jedyną przekąską były kanapki z salami , lub z szynką i serem.

Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Przemiła obsługa . Położenie hotelu.
    • Wady Trochę mały basen

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Chciałabym jeszcze raz tam wrócić.