SBH Monica Beach
Hiszpania / Fuerteventura

SBH Monica Beach: basen

• Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne: tenis stołowy, minigolf, 2 korty tenisowe, siatkówka, w pobliżu szkoła windsurfingu.
  • Dobra lokalizacja: tylko 200 m do centrum Costa Calma, w pobliżu centrum handlowe, bary i restauracje.
  • Dla dzieci: 2 brodziki, miniklub, plac zabaw.
  • Hotel położony bezpośrednio przy publicznej, szerokiej plaży, która łączy się ze słynną Playa de Sotavento.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

Hotel godny polecenia, wszystko na najwyzszym poziomie. Jesli chodzi o animacje uważam że są na niskim poziomie. My korzystalismy tylko z plaży ale basen jest zbyt mały.

• Zalety Podgrzewany basen Bezpośrednio przy piaszczystej plaży Mini klub do zabaw dla dzieci
    • Wady Płatne Wi-Fi Mało urozmaicone posiłki

Hotel położony w bardzo spokojnej miejscowości. Hotel złożony z kilkunastu oddzielnych budynków. W okolicy kilka kawiarni, restauracji i marketów. Około 50min pieszo od plaży Sotavento, około 15min autobusem od Oasis Park.

• Zalety czysty, wyremontowany, ładne widoki, blisko plaża, basen podgrzewany do 27 st.
    • Wady na zakupy trzeba jechać 20 km do Morro Jable. W okolicy hotelu mały wybór!

godz. drogi od lotniska. Hotel wyremontowany, czysty. Jedzenie smaczne, dla mnie mały wybór dań głównych ok. 7. Położony w pięknym parku palmowym. Baseny zimne, jeden podgrzewany do 27 st. (brak przyjemności z pływania ;) ). Ocean wspaniały, temp. wody ok 22 st.. Polskie animacje. Ogólnie urlop udany ;) polecam

• Zalety Czysto, Miło, Elegancko,Przyjemnie,Smacznie,Upojnie... Bezpiecznie..

Sam hotel bardzo obszerny , nasz pokój czysty sprzątany codziennie z widokiem na Ocean. Miłośnicy Palm będą mieli raj ponieważ Hotel jest położony w lesie Palmowym . Jedzenie Bardzo dobre można powiedzieć były dania rybne, wegetariańskie, dla miłośników mniej zdrowego jedzenia, dla dzieci , Dla każdego coś dobrego . Teraz pojawi się Polska czepliwość Nie Podają Pomidora W Plasterkach tylko w ćwiartkach. Baseny 3 jeden sezonowo podgrzewany ( czyste ), Do oceanu w zależności od położenia pokoju od 150-600 metrów Hotel bardzo obszerny. Obsługa bardzo miła i pomocna. W barze leją jak dla polaków a jak się polak czasami odwdzięczy to na pewno nie opuści baru trzeźwy bo leją wtedy w słoiki aby klient był zadowolony AL-IN do 23. Trzech animatorów z polski plus jeden w recepcji. Naprawdę Polecam Hotel.

• Wady brak bezpłatnego wifi

wszystko super. Hotel o wiele lepszy niż w opisie- z klimatyzowanymi pokojami.

• Zalety Hotel położony przy plaży, o niskiej zabudowie, raczej kameralny, z czystymi i zadbanymi pokojami i otoczeniem.
    • Wady Osobiście nie dostrzegłam wad, trochę brakowało mi czajnika elektrycznego w pokoju.

Spędziłam z córkami w w/w hotelu tydzień w połowie czerwca. Apartament składał się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego i łazienki oraz tarasu (parter). Całość czysta- codziennie sprzątana. Przy hotelu baseny, z których nie korzystałyśmy- całe dnie spędzałyśmy na plaży, ewent. na wycieczkach lub zakupach. Bardzo smaczne urozmaicone posiłki. Przemiła, zawsze uśmiechnięta obsługa wszędzie- w recepcji, restauracji, barach, w czasie animacji. Hotel spełnił nasze oczekiwania, chętnie wróciłybyśmy tam ponownie.

• Zalety Blisko plaży
    • Wady nie wszystkie pokoje są po remoncie, jedzenie słabe codziennie to samo

Hotel mało przyjazny rodziną z dziećmi. Bardziej nastawiony na turystów niemieckich w podeszłym wieku, mało atrakcji dla gości w szczególności wieczorami, Trochę sanatorium gdyż przy basenie nie można skakać do wody, zbytnio hałasować czy chlapać wodą bo zaraz jest zwracana uwaga. Leżaki muszą być ułożone w określonym porządku , tak samo parasole.

Super hotel warty polecenia,pokoje wyremontowane śliczne prawie każdy z widokiem na ocean klimatyzacja działa.Czytałem opinie innych byłem przerażony duże zmiany do końca lutego będzie całkowicie wyremontowany polecam hotel każdemu.Śliczne plaże a co do wiatru w styczniu słaby super pogoda na słońcu około 30 stopni w cieniu 24 polecam fuerteventura w zimie.

• Zalety położony blisko plaży
    • Wady pokoje nie do zaakceptowania

Hotel jest wyremontowany tylko w części. To znaczy że klienci np. jak ja z ITAKI zostają ulokowani w starej części a tam dostałem pokój masakryczny, grzyb, bród i smród, AC-ogrzewanie nie działa, woda chłodna, okna połamane i nie działają po prostu obrzydzenie pobytu. Jeden basen ogrzewany o około 2 stopnie od tego nieogrzewanego więc o tej porze roku trudno skorzystać. Poza tym jedzenie oraz dostęp do plaży oceniam pozytywnie.

• Wady Wyjazd z itaką !!!

UWAGA na itakę, kładą POLAKÓW w pokojach bez okien i klimy. Widziałem naszych gdzie wchodzili do pokoju (RODZINNEGO APARTAMENTU PODOBNO przez balkon, bo to były jednocześnie drzwi). REKLAMACJE NASZYCH MIELI W D...E !!! Byłem z niemieckiego biura z BERLINA,zupełnie inna bajka.Ogólnie hotel i wszystko prócz itaki była ok.