Opinie o hotelu Nessebar Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Nessebar Beach: obiekt, basen

• Atrakcyjna lokalizacja: regularne połączenia kolejką do centrum Słonecznego Brzegu i Nessebaru - starożytnej perły Bułgarii.
  • Dla dzieci: plac zabaw, osobny brodzik, miniklub.
  • Tylko 100 m do najładniejszej części plaży Słonecznego Brzegu z wydmami.
  • 4 restauracje serwujące wyśmienitą kuchnię.

• Zalety Dobra lokalizacja i blisko do morza
    • Wady Słabe jedzenie, problemy żołądkowe , marne animacje ( właściwie prawie ich brak) , słaba obsługa...

Spędziłam w tym hotelu dwa tygodnie . Hotel czysty, zadbany , bardzo duży i mnóstwo w nim gości , co dało się bardzo odczuć podczas posiłków . W sumie były tam cztery sale przeznaczone na posiłki a i tak często brakowało miejsca. Jedzenie bardzo monotonne i średnio smaczne ( chociaż był duży wybór i można było coś dla siebie znaleźć) . Osobiście bardzo brakowało mi sałatek i warzyw, ale to drobiazg. . Sporo gości uskarżało się na dolegliwości żołądkowe. Obsługa chociaż bardzo młoda to sprawiała wrażenie jakby pracowali za kare. Często czegoś brakowało lub zamykali np bar podczas trwającej kolacji., a jak udałam się do restauracji tematycznej na pizze , to pan powiedział, że dziś już nie ma , chociaż była jeszcze godzina do zamknięcia, a gości nie było. Jak na Bułgarię to kiepskie wina . Animacja praktycznie zerowa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W zasadzie nic się nie działo na terenie hotelu jeśli chodzi o jakieś rozrywki. Miałam rezerwacje z dopłatą na pokój z widokiem na morze , ale takiego nie dostałam ( pan w recepcji powiedział, że u nich takich pokoi nie ma) , więc po co te dopłaty . Plusem jest piękne , czyste i ciepłe morze z piaszczystą plażą, na którą jest dosłownie "rzut beretem" . Jest tam bezpiecznie bo ratownicy bardzo pilnują . W mieście mnóstwo barów, rozrywek itp.

Sylwia

• Wady Właściwie brak wad

Hotel czysty, codzienne sprzątanie, położony przy wydmach, w sąsiedztwie morza, posiłki bardzo smaczne. Jednym słowem godny polecenia i dla tych którzy chcą wypocząć i dla tych szukających rozrywki, gdyż w pobliżu są takie obiekty :) a najwięcej w centrum Słonecznego Brzegu, który tętni życiem.

Karol

• Zalety Bezpretensjonalność, fantastyczne położenie, miła obsługa.
    • Wady Brak większych wad.

Bardzo udane wakacje. Hotel skromny i wygodny, świetnie położony, obsługa uprzejma, cisza i spokój w nocy. Obsługa wakacje.pl i Neckerman 10/10, od rezrewacji po powrót wszystko przebiegało sprawnie ibez niemiłych niespodzianek.

Natalia

• Zalety Położenie
    • Wady Chłodny basen Niedobre jedzenie Brak remontu pokoju od długiego czasu Obsługa nie mówi po angielsku Sprzątanie pokojów od samego rana Niewystarczająca ilość leżaków nad basenem Brak sejfu w pokoju

Hotel na zdjęciach wyglada dużo lepiej niż w rzeczywistości. Obsługa nie mówi po angielsku, nie otrzymaliśmy również żadnej informacji gdzie jest restauracja, basen itp. Nad basenem jest niewystarczająca ilość leżaków dla gości, pomijając fakt, że ludzie rezerwują je rano, pomimo wielu tabliczek mówiących o zakazie. Woda w basenie była wręcz lodowata, co uniemożliwiało swobodne wejście do basenu. Brak sejfu w pokoju, możliwość wykupienia go w recepcji. Jedzenie było odgrzewane z dnia na dzień, nieświeże. Jedynie w barze nad basenem można było zjeść świeże kanapki lub hot dogi. Hotel nie spełnił naszych oczekiwań.

• Zalety Dobra lokalizacja Czyste pokoje Jedzenie Miła obsługa Rezydent
    • Wady Brak WiFi w pokojach

Polecam pobyt w tym hotelu. Wszystko było w porządku. Jedyne do czego można się przyczepić to brak WiFi w pokojach.

• Zalety Położenie, jedzenie, obsługa.
    • Wady Słaba kawa, brak imprez dla dorosłych.

Byliśmy z żoną i synem 7 dni. Hotel duży, jedzenie bardzo dobre. Fajne baseny, z barem tuż obok. Miła obsługa. Do morza 3 minuty (mierzyłem stoperem). Pokoje ok, codzienna wymiana pościeli. Telewizor malutki, ale i tak prawie nie oglądaliśmy. Balkon wychodzący na ulicę trochę nas przeraził (przyjechaliśmy o 2 w nocy), ale okazało się, że to fajny punkt obserwacyjny za dnia :) No i market + sporo stoisk pod nosem, gdybyśmy czegoś potrzebowali. Wady niewielkie: Musieliśmy chodzić co rano po śniadaniu do miasta na espresso - pijemy dużo kawy, a ta hotelowa to albo 100% zbożówka, albo z niewielką domieszką prawdziwej. Smaczna, ale nie dająca kopa. Dzieci. Choć sami przyjechaliśmy z ośmiolatkiem, to jednak byliśmy zawiedzeni, gdy animatorka w dzień powiedziała nam, że po wieczornych animacjach dla dzieci będzie impreza dla dorosłych, a potem okazało się, że występujący wtedy kubański zespół nie miał gdzie tańczyć, bo rodzice wysyłali swoje pociechy na scenę, żeby to one sobie potańczyły. Trochę słabo. Rozumiem, że dzieci to dzieci, ale jak ma być impreza dla dorosłych, to jedno z rodziców powinno zostać z dzieckiem w pokoju. I niestety tak było co wieczór. Swoją drogą towarzystwo dorosłych mocno nieruchawe było, więc zapewne i bez dzieci byłaby kicha na tych wieczornych imprezach...

Teodor

• Zalety Lokalizacja, czystość, miła obsługa

Hotel na 3 gwiazdki - bardzo dobry. Podkreślam na 3 gwiazdki. Położenie niedaleko plaży, pokoje wygodne. Obsługa bardzo miła. Basen dość duży. Woda dość rześka, ale dla mnie OK. Leżaki usytuowane jak na plaży w piasku. Ilość leżaków i parasoli wystarczająca. Ręczniki za kaucją dostępne na basenie. Leżaki bez materacy. Hotel składa się z dwóch budynków i ma dwie recepcje. Miałem pokój z widokiem na morze w budynku północnym, na 3 piętrz (ostatnim) i trochę morza widziałem (generalnie wydmy zasłaniają widok. Dopłata do takiego pokoju nie jest duża ale nie warto dopłacać bo w pokoju i tak się nie siedzi. Pokój nie powala wielkością, ale jak na 3 gwiazdki jest ok. Ma wszystko co trzeba. Telewizja bez polskich programów. To akurat zaleta bo w TVPiS i tak nie ma co oglądać. Klima ok, dawała radę. Brak lodówki, ale przy formule all inclusive - zbyteczna. Łazienka niezbyt duża, ale dobrze wyposażona z suszarką do włosów. Ciepłej wody nie brakowało. Ręczniki wymieniane codziennie, pościel raz w tygodniu. Sprzątanie codziennie. Czystość ok. Formuła all inclusive ok jedzenia i picia pod dostatkiem. Bary w loby w obu budynkach. Bar przy basenie . Wszystkie czynne 10-23. Jedzenie do koloru i wyboru. Smaki generalnie Bułgarskie, ale smaczne. Czasami było coś przesolone, ale nie ma obowiązku tego zjedzenia, można wziąć sobie coś innego . Ogólnie pobyt oceniam bardzo dobrze. Jedyny mankament to sprzątanie korytarzy i praca odkurzaczy od 7.30. Jeżeli ktoś chce pospać dłużej to jest problem. Hotel godny polecenia.

• Zalety Bliskość ładnej plaży, czystość
    • Wady Cienkie drzwi, wszystko słychać z korytarza

Położenie blisko plaży, nastawiony na rodziny z dziećmi. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Obsługa miła i uśmiechnięta. Animacje dla dzieci w języku niemieckim pomimo opisu wycieczki, że będą prowadzone w języku polskim. Pokoje w stylu PRL przydałoby im się odnowienie. Brak WiFi

Renata

• Zalety Odległość do morza
    • Wady Monotonne i mały wybór jedzenia, Lodowate baseny, brak muzyki w ciągu dnia cisza

Hotel położony bardzo blisko morza i to jest zaleta. Baseny nie wiem dlaczego miały wodę lodowatą. Nie dało się w niej kąpać po pierwszej próbie gorączka. Pierwszy raz spotkałam się z taką temperaturą wody w basenie. Jedzenie mały wybór po trzech dniach miało się dość tego samego. Z hotelu obok dochodziła muzyka natomiast u nas w ciągu dnia cisza jedynie dla paru odważnych aerobik w lodowatym basenie. O godzinie 20 mini disco dla dzieci które trwa 30 minut później 30 minutowe szoł dla dorosłych i to wszystko. Cisza, spokój hotel dla rodzin z małymi dziećmi i emerytów. Bardzo dużo polaków.Internet działa. Obsługa pomocna.

Jarosław

• Zalety Czyste i zadbane pokoje, Hotel w pierwszej linii, widok na morze,
    • Wady brak windy, słaby zasięg internetu w pokojach

Cała rodzina jest zadowolona z wyjazdu. Przydały się baseny hotelowe w dni kiedy na plaży była czerwona flaga (zbyt duże fale). Jedzenie w głównej restauracji różnorodne i dobre. Restauracji tematycznych nie polecam. W rybnej kolacja była dobra ale od nadmorskiej restauracji oczekuje się coś więcej niż pstrąga z patelni. Restauracja z pizzą to totalna porażka - pizza a raczej podpłomyk bardzo słaba. Bardzo fajne animacje szczególnie dla dzieci. Poza sezonem może być nudno. Telewizor faktycznie malutki lecz mieliśmy włączony tylko raz - jak portier pokazywał nam pokój. Mieliśmy pokój z widokiem na morze na ostatnim piętrze więc z balkonu mogliśmy podziwiać morze i wschód słońca.