Opinie o hotelu Nessebar Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Nessebar Beach: obiekt, basen

• Atrakcyjna lokalizacja: regularne połączenia kolejką do centrum Słonecznego Brzegu i Nessebaru - starożytnej perły Bułgarii.
  • Dla dzieci: plac zabaw, osobny brodzik, miniklub.
  • Tylko 100 m do najładniejszej części plaży Słonecznego Brzegu z wydmami.
  • 4 restauracje serwujące wyśmienitą kuchnię.

• Zalety Dla rodzin z dziećmi

Super polecam wszystko ok dzieci zadowolone my wypoczęci było ekstra.

• Zalety Położenie w dobrym miejscu i blisko plaży.Pasek przy basenach.
    • Wady Brak kabiny natryskowej,brak półki i wieszaka na szlafrok w łazience.Częsty smród z kratek kanalizacyjnych. Zimna woda w basenach.

Są pokoje od strony morza,z których widać tylko wydmy.Natomiast te od strony ulicy bywają głośne.

Kondrat

• Zalety Poza tymi wadami hotel jest super !! Polecam,
    • Wady Brak wi fi w pokojach, brak kawy po godzinie 18, b mało atrakcji ( może dlatego że to wrzesień), niekompetentna rezydenta.

Jak najbardziej polecam ten hotel i jeszcze raz jakbym mógł to bym tam pojechał.

Klaudia

• Zalety Brak

Hotel jak hotel łóżko, telewizor stary, balkon a z balkonu piękne widoki. Ogólnie pokój oceniam na 9! Jadąc czytałam różne opinie na temat ?monotonnego? jedzenia i tu wielkie me dziwienie jedzenie było dobre zawsze można znaleźć coś dla siebie, codziennie różne zupy, mięsa jak to się mówi do wyboru do koloru, jedynie śniadania były te same ale cóż można zjeść innego na śniadanie niż jajecznica, bekon, płatki, kanapki? Miła obsługa w restauracji jak i w barze. Z hotelu jest wszędzie blisko na plaże 1-2 minuty drogi a do barów i knajp 3 minuty. Ogólnie pobyt oceniam na 9!

Grzegorz

• Zalety Przestronny , spora stołówka, dwa baseny , dobra lokalizacja, Pyszne jedzenie
    • Wady Brak manu w języku Polskim ! , Brak informacji w języku Polskim. Informacje zapisywane w hotelu w kilku językach tylko nie w Polskim !!! . Telewizory starego typu i 14 calowe( za małe ) Stacje TV w kilku językach tylko nie w języku Polskim !! Brak imprez tanecznych dla dorosłych .

Pobyt udany w okresie 04.09-18,09 2018 Pogoda wspaniała . Hotel godny polecenia , wspaniałe i smaczne posiłki all inclusive , wieczorami program na scenie dla dzieci ok 30 min a później występy i program dla dorosłych trwający niestety tylko ok 40 min . BRAK IMPREZ TANECZNYCH W HOTELU . Miła obsługa i czysto w hotelu . Leżaki przy basenie bezpłatne ilość prawie 300 szt . Wygodne łóżka i możliwy widok na morze . W środy o 19:00 lokalny folklor taneczny na stołówce i kuchnia regionalna na PLUS . MINUSY - Informacyjne w hotelu jaki i menu tylko NIE w języku Polskim !!! Informacje i ogłoszenie w kilku językach tylko nie w języku Polskim !! Brak imprez tanecznych i możliwości zabawy dla dorosłych . Gwar i hałas rozmów zakraplanych od strony basenu do min godz 24:00 .

Ewelina Kaczmarek-Kubiak

• Zalety Miał obsługa Czyste pokoje Dobre jedzenie Przystosowany dla rodzin z dziećmi Super blisko do morza

Polecam hotel do niczego się nie mogę doczepić Dzieciaki zadowolone pogoda dopisała choć byliśmy od 07-14wrzesnia Wróciliśmy zadowoleni wypoczęci opaleni z naładowanymi akumulatorami

Ewelina Kaczmarek-Kubiak

• Zalety Super położenie Dobra obsługa Mili ludzie Świetne jedzenie Genialna pogoda

Byłam w hotelu nessebar Beach w dniach od 7 do 14 września z mężem i dwójką dzieci 814 lat jestem bardzo za szykowana ten co zobaczyłam wszystko od lotniska aż do przyjazdu do hotelu przebiegł bardzo sprawnie pani Rezydent miło nas przyjęłam obsługa w hotelu mówi nie tylko po bułgarsku ale i po angielsku czesku polsku hotel bardzo pozytywnie nas zaskoczył miłe miejsce dla rodzin z dziećmi dużo się działo dzieci mogły korzystać z klubiku w klubiku byli polscy animatorzy którzy zapewniali im czas fajną zabawą dzieciaki od 9:00 do 18:00 cały czas były na basenie przebieramy się tylko na posiłki które były rewelacyjne pokoje zadbane codziennie sprzątanie panie dbały o to byśmy mieli czyste ręczniki czysto w łazienkach miło i sympatycznie każdy uśmiechnięty okolica rewelacyjna pogoda 28 stopni od czasu do czasu Pada mżawka Ale to tylko tak dla ochłody wszyscy bardzo serdecznie Nie było problemu z dogadaniem się nie było problemu z jedzeniem z obsługą wszystko na plus bardzo bardzo polecam dzieciaki zadowolone my zadowoleni wakacje udana na powrót w którym mieliśmy o godzinie 6:30 dostaliśmy prowiant na wyjazd bardzo miło i sympatycznie na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z pomocy portalu wakacje.pl a wszystkim polecam Hotel nessebar Beach

• Zalety Świetne położenie.Dobre posiłki.
    • Wady Brak wind.

Bardzo dobry hotel.Plaża obok.Piękne widoki.Dobre drinki.Spokój.Czego chcieć więcej.

• Zalety w zasadzie całokształt, nie mam większych uwag do hotelu
    • Wady jeśli już coś mam uznać za wadę to frytki w głównej restauracji były niesmaczne :-)

Pokoje sprzątane codziennie łącznie łazienką oraz balkonem, wymienione ręczniki, zawsze uzupełnione mydło, żel pod prysznic i papier toaletowy. Hotel widać, że ma już kilka lat, ale obsługa stara się utrzymać wszystko w należytym stanie i czystości i udaje się to bardzo dobrze! Dla podkreślenia dbałości o czystość dodam, że byliśmy z żoną w szoku gdy wczesnym rankiem obsługa szorowała fugi na niemałych korytarzach szczoteczką do zębów!! Przed wyjazdem zastanawiające były dla nas pojawiające się zarzuty o małym urozmaiceniu posiłków, i cóż - potwierdzam, śniadania były mało urozmaicone ale dla mnie było to plusem: nie wyobrażam sobie bowiem śniadaniowego bufetu bez jajecznicy, boczku, kiełbasek, parówek, gotowanych jaj czy twarożku. Dla lubiących odmianę zawsze były co najmniej 3-4 pozycje urozmaicające wybór. Śniadania to faktycznie w około 70-80% pozycje stałe. w przypadku lunchu czy kolacji na różnorodność narzekać nie można było. Lokalizacja hotelu wyśmienita! Bardzo blisko bezpłatnej plaży (wystarczyło przejść jakieś 100 m przez piaszczystą wydmę za hotelem i już byliśmy na plaży). Ulokowanie basenu hotelowego przy wydmie dawało poczucie ciszy i spokoju, pozwalało wypocząć i uniknąć hałasu ulicy (bardzo dużo hoteli w okolicy miało baseny ulokowane przy ulicach lub promenadzie pełnej turystów). Do głównej promenady Słonecznego Brzegu około 6-8 min pieszo. Supermarkety i sklepy przy samym hotelu. Polecam również lokalne biuro wycieczkowe Kometa-2 zlokalizowane przy hotelu. Właściciel świetnie mówi po polsku a oferowane przez niego wycieczki są znacznie tańsze od wycieczek oferowanych przez biuro podróży. My skorzystaliśmy i polecamy - przywieźliśmy super wspomnienia!

Alicja

• Zalety Jedzenie przepyszne! Jest dosłownie wszystko na co ma się ochotę, animacje super, położenie wspaniałe przy morzu i blisko centrum, spacerem ok 7minut, łazienki ok, pokoje ok. Dla mnie 10/10

Super, Jedzenie przepyszne! Jest dosłownie wszystko na co ma się ochotę, animacje super, położenie wspaniałe przy morzu i blisko centrum, spacerem ok 7minut, łazienki ok, pokoje ok. Dla mnie 10/10 polecam gorąco.